PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه مودم WiFi مبین نت خودمان را قابل حمل کنیم ؟

Ali Fatehi
2012/02/23, 16:40
دیگه خسته شدم انقدر پلاستیک دست گرفتم این مودم کوفتی را جابه جا کردم .مودم داخلی وایمکس با پورت تلفن و امکان WiFi و یا Indoor VOIP-WiFi CP (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)E .
برای همین تصمیم گرفتم یه حرکتی روش انجام بدم که پول هم بابتش ندم. پس با یک پیشگوشتی 4 سو و یک دریل شروع به سوراخ کردنش کردم . و با بند های پاکتهای تبلبغاتی بند براش درست کردم . بعد تصاویر زیر به وجود امد.

7811781078137812

Beni7192
2012/02/23, 17:24
بابا تو دیگه کی هستی***دسته شیطونو بستی!!!

این دیگه چه بلایه که سر مودم آوردی؟!؟!دیگه ته حرکت بود طرحتو به مبیننت ارایه کن شاید حق اختراع رو ازت خرید و تو سری بعدی مودم ها استفاده کرد=))

Arsn
2012/02/23, 18:27
علی جان ایده خوبی داشتی و خوب هم عملیش کردی ! ولی هنوز تا قابل حمل شدن کامل راه داری!

ما (من و دوستم که ایرانسل داره) مودم Wifi ایرانسل را بهش یه باطری 12 ولت که از امجد خریدیم وصل کردیم و برای این که هیچ وقت اون باطری کم نیاره دو تا پنل خورشید 10*5 را به عنوان بک آپ چسبوندیم به پشت مودم !

خلاصه که توی مدرسه و تو کوه هم به اینترنت دسترسی داشتیم ! به خصوص چون اون هم مثل من تراویان باز بود و یک کلاس با هم فاصله داشتیم مودم را روشن میکرد و هم من و هم اون تو کلاسمون اکانت تراویان را با گوشی به روز میکردیم (اواخر سرور بود)

doom2009
2012/02/23, 19:54
علی جان این الآن بیشتر شبیه به یک کیف قابل حمل هست تا مودم ایده جالبیه شاید شرکت ببینه از طرح شما مجانی استفاده کنه واقعا جای تقدیر داره اینجانب نیز موقه ای که تعمیرات کارم بود از این ایده ها زیاد عملی مینمودم مثلا یک مدار 0 تا 30 ولت بسیار دقیق رو بدون مدارچاپی و فقط با کابل کشی براه انداختم و برای خروجی آن یک هشدار دهنده با صدا برای موقه ای که سیمهای خروجی نا خاسته به هم اتصال می کرد به صدا در می آمد و زودمتوجه اتصال میشدم وسیمهارا جدا مینمودم این کار باعث جلوگیری از سوختن مدار میشد سپاس