PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های گرفته شده شما

صفحه ها : [1] 2

system32
2011/10/22, 13:16
با سلام
پیشنهاد می کنم در این زیر تالار بخشی تحت عنوان عکس های گرفته شده توسط شما قرار دهید ، تا دوستان علاقمند به عکاسی هنر عکاسی خود را در این بخش قرار دهند . تا هم دوستان دیگر در خصوص عکس ها نظر دهند و هم از عکس های دیگر دوستان استفاده کنند .
با تشکر - سیستم 32

sezar
2011/10/22, 16:07
سلام خدمت همه ی دوستان
این چند تا از عکس هام

35
36

Phantom
2011/10/22, 18:06
سپاس دوستان با آرزوی پیروزی روز افزونتان منتظر کارهای بیشتر شما در هر زمینه ای به خصوص کارهای فتو شاپی شما با ذکر تغییرات اعمال شده هستیم

sezar
2011/10/22, 22:56
سپاس دوستان با آرزوی پیروزی روز افزونتان منتظر کارهای بیشتر شما در هر زمینه ای به خصوص کارهای فتو شاپی شما با ذکر تغییرات اعمال شده هستیم
8687
عکسی که بخواد فوتوشاپ بشه و اینقدر تقییر توش باشه که فایده نداره!!!! این عکس ها فقط سایزش کم شده برای قرار گیری روی فوتوبلاگ! در ضمینه فوتوشاپ هم فقط کنتراست کمی بالاتر رفته

Castiel
2011/10/23, 17:25
دوستان عزیز تاپیکهایی که فاقد عکس یا نقد و بررسی عکسهای کاربران باشند، حذف خواهند شد.

عکسها را با کیفیت و سایز ارجینال قرار دهید.

farjam1990
2011/10/23, 17:30
129130

مکان: جاده اهواز-آبادان

Castiel
2011/10/23, 17:43
184185

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

sezar
2011/10/23, 17:50
131132133134

system32
2011/10/23, 20:24
دوستان عزیز تاپیکهایی که فاقد عکس یا نقد و بررسی عکسهای کاربران باشند، حذف خواهند شد.

عکسها را با کیفیت و سایز ارجینال قرار دهید.

با سلام
مدیر محترم و دوست عزیز
با این گفته شما که از پست و تاپیک های اسپم جلوگیری شود بسیار موافقم .
ولی با این گفته که حتما عکس ها با سایز اصلی قرار داده شوند مخالفم ، به 2 دلیل زیر :
1- امکان سوء استفاده از عکس ها وجود دارد .
2- با توجه به اینترنت خیلی از دوستان لود شدن عکس وقت بسیار بیشتری خواهد گرفت .
با تشکر - سیستم 32

system32
2011/10/23, 20:28
با سلام
کدو 18 کیلویی
توضیحات عکس :
مکان : مازندران ، سوادکوه ، پل سفید ، چادرمال
زمان : تابستان 1388
دوربین : Panasonic (سری Lumix)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با تشکر - سیستم 32

Castiel
2011/10/23, 20:43
با سلام
مدیر محترم و دوست عزیز
با این گفته شما که از پست و تاپیک های اسپم جلوگیری شود بسیار موافقم .
ولی با این گفته که حتما عکس ها با سایز اصلی قرار داده شوند مخالفم ، به 2 دلیل زیر :
1- امکان سوء استفاده از عکس ها وجود دارد .
2- با توجه به اینترنت خیلی از دوستان لود شدن عکس وقت بسیار بیشتری خواهد گرفت .
با تشکر - سیستم 32

دوست خوبم عکسهای کوچک و تغییر سایز شده هیچ استفاده ای برای کاربران نخواهد داشت و به نوعی ارزش زحمت شما عزیزان به هدر می رود.
در مورد سو استفاده می توانید نام خود را روی عکس قرار دهید تا به نام شما منتشر شود.

Phantom
2011/12/30, 14:56
با درود به همه یاران گرامی سخت افزار
تاپیک دیدنیها جایگاهی است برای قرار دادن کلیه تصاویر دیدنی که خودتون می گیرین یا به دستتان میرسه پس از پیوست تصاویر دیدنی ما را محروم نفرمایید منتظر همه شما هستیم:
برای شروع تصاویری که پر بازدید کننده ترین تصاویر صفحات وب بوده اند را میاورم
با سپاس پیشا پیش از همراهی و همکاری همه شما گرامیان
1-کرو کودیل بزرگ پیکر در فیلیپین:
3492
2-کوسه یک چشم (محل رو نمیدونم):
3493
3-دود فضا پیمای شاتل در مسیر رفتن به فضا (البته همه میدونیم این آخرین پرش این نوع فضا پیما بود):
3494
4-دریاچه جوشان و خروشان( باز هم از مکان مطلع نیستم):
3495
5-این تصویر رو قبلا از تلویزیون دیدین اسپری فلفل تو چشم معترضین دانشجو وال استریت:
3496
6- تو تاپیک قبلی از آذرخش در ابرهای آتشفشانی خوشتون اومد اینم آذرخش بر برج ایفل:
3497
7-اینهم شیطنت اوباما درهنگام عکس گرفتن با سران جهانی :
3498
8-اینم لحظه بلعیدن غواص توسط نهنگ:
3499
با سپاس از شما منتظرتان هستیم

Phantom
2011/12/31, 21:00
اینبار میخوام شما رو با ده منظره شگفت جهان آشنا کنم باهم ببینیم :

بسیاری از مناظر طبیعی هستند که شگفتی هر بیننده ای را بر می انگیزند ، اما 10 منظره در دنیا وجود دارد که هر گردشگری را به خود جذب می کند .
1. کوه کله قند در ریودوژنریو :
این کوه با ارتفاع 396 متر ارتفاع در شهر ریودوژنریو در کشور برزیل قرار داد . ارتفاع این کوه از سطح دریا 1400 متر است . شما می توانید با کمک تلکابین هایی به قله این کوه صعود کنید و مناظر زیبایی که زیر پای شما هستند مانند خلیج گوانابارا ، ساحل کوپاکابانا و … را مشاهده کنید .
افرادی که کوهنورد هستند ترجیح می دهند به جای اینکه با تلکابین به قله برسند ، خودشان این مسیر را طی کنند .
اما چرا کوه را این چنین نام گذاری کردند ؟
عده ای معتقدند که علت نام گذاری این کوه به خاطر شکل ظاهریش که شبیه کله قند است میباشد.عده ای دیگر هم میگویند که نام کوه از زبان سرخپوستی گرفته شده و به معنی “کوه بلند” است.

2. صحرای گبی در مغولستان :
این صحرا استپ های نیمه بیابانی دارد که منطقه وسیعی در حدود 1300000 کیلومتر را پوشش می دهد .
این صحرا نیز مانند سایر محیط های کویری تابستان های بسیار گرم و سوزان و زمستان های فوق العاده سردی را دارد .
صحرای گبی در حال گسترش و پیشرفت به سمت مراتع چین است و مراتع این کشور را تبدیل به محیط هایی بیابانی کرده است.
توفان های ، گردو غبار، ریز گردها و …. صدمات و آسیب های جدی را به مردم اطراف آنجا بخصوص به صنعت کشاورزی وارد کرده است .
این صحرا دارای کوه ، تپه های شنی ، مناظر صحرایی زیبایی است .
3.ماشو پیشو در پرو :
قلعه ای زیبا و مقدس که مربوط به دوره آند هاست . شما با ماشین یا وسیله نقلیه دیگری نمی توانید به این دژ زیبا راه پیدا کنید تنها باید با کوهنوردی به آنجا برسید .
برای اینکه به این نقطه برسید چند روز در راه هستید زیرا شما باید مسافت زیادی را پیاده طی کنید تا بتوانید به این قلعه برسید .
جالب است بدانید ، این قلعه یکی از عجایب هفت گانه به حساب می آید .
4. صومعه مِتِورس در یونان :
این صومعه در قرن یازدهم در ارتفاعات شمالی کشور یونان ساخته شده است . این صومعه منظره بسیار زیبا و جذابی دارد و برای خالص سازی روح ، تجدید قوای انسانی بسیار مکان مناسبی است و هر ساله افراد زیادی جذب این صومعه می شوند .
در قرن های گذشته تنها راه ارتباطی برای رسیدن به صومعه ، طی کردن مسیر به صورت کوه نوردی بوده است اما در سال 1920 برای سهولت بیشتر گردشگران و مردم یونان ، پله هایی را از ابتدا تا انتهای این صومعه ساختند تا دسترسی بهتری داشته باشد.
5. نوناویک در کانادا :
این منطقه یکی از زیباترین مناطق کاناداست . طلوع و غروب خورشید همانند مناظری فوتوشاپی هستند که گاه بیینده در باور آنها دچار مشکل می شود . این منطقه در شمال کبک قرار گرفته است . سرشار از منابع طبیعی بهمراه جنگلهای سوزنی‌برگ و پهن‌برگ و دریاچه‌های متعدد و رودخانه‌هاست . شما باید به وسیله هواپیما یا کشتی به این نقاط جذاب سفر کنید . مردم این منطقه از حیوانات و محصولات کشاورزی نیاز روزمره خود را تامین می کنند .
6. له در کشور هند :
منظره زیبایی که مشاهده می کنید در 3525 متری هیمالیا قرار دارد . در این منظره شما می توانید نمود مذهب هایی مانند بودا ، تبتی در شمال هند است .
تنها بین ماه های مه تا اکتبر می توانید برای دیدن این مناظر بروید . در سایر ماه های سال به دلیل بارش برف شدید و سختی راه ممکن نخواهد بود .
7. پنج روستا در یک تپه در ایتالیا :
پنج روستای کوچک در تپه ای در ایتالیا واقع شده اند . این روستاها به حدی کوچک هستند که پنج تای آنها در این تپه قرار گرفته اند اما هیچ یک از روستاها راضی نیستند که با روستای دیگر ادغام شوند .
این منطقه به حدی جذاب و زیباست که به مسیر عاشقان شهرت پیدا کرده است .
8. صومعه ای در بوتان :
پادشاهی بوتان کشوری است در جنوب آسیا قرار دارد . این کشور در شرق هیمالیا واقع شده است . این کشورهیچ گونه راهی به دریا ندارد و دور تا دور آن را خشکی فرا گرفته است . بوتان ، بین کشورهای هند و چین قرار دارد . این صومعه مکانی روحانی برای نیایش و نماد فرهنگ بودا و تبتی می باشد .
9. اگویل دو میدی در فرانسه :
این منطقه بسیار زیبا و جذاب است . شما برای رفتن به نقطه ای که از همه جا بالاتر است باید از تله کابین استفاده کنید . تله کابین این منطقه در سال 1955 ساخته شد تا مسافران و گردشگران را به مناطق بالاتر ببرد . ارتفاع یکی از قله های تا 1039 می رسد.
10. جنگل های آمازون در آمریکای جنوبی :
جنگل بسیار بزرگی در آمریکای جنوبی است. جنگلهای بارانی آمازون در تمام فصول سال دارای هوایی گرم با رطوبتی بسیار زیاد می‌باشند. تقریباَ هر روزه باران سنگینی در سرتاسر آمازون می‌بارد.

Phantom
2012/01/01, 18:18
بهترین تصاویر فضایی در سال ۲۰۱۱
ین تصاویر به عنوان بهترین تصاویر فضایی در سال ۲۰۱۱ از نگاه National Geographic شاخته شده است . در جمع آوری این تصاویر از ناسا ، آژانس فضایی اروپا و تلسکوپ هابل بعنوان منبع استفاده شده است .ما در اینجا چند تا از این تصاویر را برای شما به نمایش میگذاریم
در مورد این عکس شاید فکر کنید از سطح زمین گرفته شده درحالی که چنین نیست این عکس درحالی گرفته شده زمین بین خورشید و عکاس بوده
-
-
منبع :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2012/01/01, 18:31
رفیع جان عکس سوم از شفق قطبی است؟

Phantom
2012/01/01, 19:14
رفیع جان عکس سوم از شفق قطبی است؟
آفرین درسته شفق قطبیه منتها از فضا گرفته شده

Yaser_Aramesh
2012/01/01, 19:17
شفق قطبیه
میشه یکم دربارش بگین.من حتی تا حالا اسمشم نشنیده بودم!!!

*hit m@n*
2012/01/01, 19:28
رفیع جان داری توضیح میدی
یه زحمتی بکش درمورد اون عکس دوم یه توضیح بده

چی هست ؟؟؟

با تشکر

Phantom
2012/01/01, 19:49
میشه یکم دربارش بگین.من حتی تا حالا اسمشم نشنیده بودم!!!
.
شَفَق یا سُرخی قُطبی (به انگلیسی: Aurora) یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. (به زبان پارسی: سرخی خورشید در سپیده دم - سرخی کرانه آفتاب)

شفق‌های قطبی نورهای زیبایی هستند که به طور طبیعی در آسمان دیده می‌شوند. که معمولاً در شب و در عرض‌های جغرافیایی قطبی به چشم می‌خورند. آنها در [یونوسفر] تشکیل می‌شوند و سپیده دم قطبی قابل مشاهده هستند. در عرض جغرافیایی قطب شمال به آنها شفق‌های شمالی نیز گفته می‌شود که این نام بر گرفته از نام ایزدگونه رومی سپیده‌دم و نام یونانی باد شمالی است که در سال ۱۶۲۱ توسط پیر گاسندی روی این پدیده طبیعی گذاشته شد. به شفق‌های قطبی، نور قطب شمال هم گفته می‌شود زیرا آنها فقط در نیم کرهٔ شمالی رویت می‌شوند و هر چقدر به قطب شمال نزدیک می‌شوید با توجه به مجاورت با قطب مغناطیسی شمالی زمین احتمال بیشتری می‌رود که بتوانید آنها را ببینید به طور مثال در شهرهای شمالی کانادا که بسیار نزدیک به قطب هستند امکان رویت آنها بسیار زیاد است.

شفق‌های قطبی در نزدیکی قطب مغناطیسی شمالی ممکن است خیلی بالا باشد ولی در افق شمالی به صورت سبز بر افروخته و در موقع طلوع خورشید به صورت قرمز کمرنگ دیده می‌شود. شفق‌های قطبی معمولاً از سپتامبر تا اکتبر و از مارس تا آوریل اتفاق می‌افتند. بعضی از قبایل کانادایی به این پدیده رقص ارواح می‌گویند.

در قطب جنوب نیز این اتفاق می‌افتد ولی فقط در جنوبی‌ترین عرض جغرافیایی قابل رویت است. و گاهی اوقات در آمریکای جنوبی و استرالیا (استرالیا در زبان لاتین به معنی جنوب است).

بنجامین فرانکلین اولین کسی بود که به شفق‌های قطبی توجه نشان داد. در تئوری او علت وقوع شفق‌های قطبی این انتقال نور در مرکز بار الکتریکی در سرزمینهای قطبی توسط برف و رطوبت شدت می‌گیرد، بود.

Phantom
2012/01/01, 19:52
رفیع جان داری توضیح میدی
یه زحمتی بکش درمورد اون عکس دوم یه توضیح بده

چی هست ؟؟؟

با تشکر
مکان معلوم نیست هرچند مشابه جلگه های بنگلادش هست
اینجا چند رودخانه دارند از کوه ها سرا زیر میشند و پس از اینکه به هم ملحق میشند به دریا میریزند

Phantom
2012/01/02, 09:38
اینهم یه عکس زمینی از منظره شفق قطبی که اگه نتونیم زیبا ترین بدونیم جزو زیباترین منظره های شفق قطبی تقدیم به آقا یاسر عزیز

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 11:08
357635773578

این هم عکسهای من!

سمت راستی یه مار عادی در دست پسر عموم هست که در سیزده به در سال 88 انداختیم
وسطی سبزه ها ی معلق در رودخانه ای نزدیک آستارا هستند که در سیزده به در سال 90 انداختیم.
سمت چپی یه قورباغه هست در ته رودخانه.شاید هم وزغ.نمیدونم.(همون رودخانه ی سیزده به در 90)متاسفانه عکس بهتری نتونستم بگیرم چون وقتی نور فلاش دوربین افتاد روش مثل سوزن در انبار کاه گم شد!!

درضمن تمام عکس ها با دوربین قدیمی من (خدا رحمتش کنه,توی خرمشهر ازم دزدیدن!) , Sony DSC-W130 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گرفته شده.

Castiel
2012/01/02, 12:07

با راست کلیک و view image، تصویر را در کیفیت و ابعاد اصلی ببینید (3000*4000)

ya30n
2012/01/02, 12:15
3579اصفهان ، 33 پل ، پاییز 84

Phantom
2012/01/02, 12:44
یاسر جان با سپاس از زحماتت کار بسیار خوبی کردی عکسهای قشنگی گرفتی ولی عکس قورباغه یا وزغ( به نظرم وزغه) باید به فتو شاپ بره تا قابل دیدن بشه من برات تغییر دادم البته اگه مثل بعضیها نرنجی و منو به کپی کردن کار دیگران و نامرد بودن متهم نکنی (البته تو خیلی آقاتر ازین حرفایی)
ولی در کل اینجاییم تا دانسته هامونو به هم دیگه یاد بدیم قصد داشتم آموزش مباحث فتو شاپ رو آغاز کنم ولی متاسفانه این سیستم عصر حجری من قابلیت پرینت از صفحه فتو شاپ رو نداره بنا براین هر وقت این مشکل رو حل کنم حتما شروع می کنیم
برای اینکار ابتدا در فتو شاپ عکس رو از گزینه
image>adjustments>autolevels
تصحیح بعد
image>adjustments>hue/saturation
اگه تغیر رنگهایی ایجاد شده باشه تصحیح می کنیم
با سپاس از شما دوست عزیز

Phantom
2012/01/02, 13:04
3579اصفهان ، 33 پل ، پاییز 84

یاسین جان فقط میتونم بگم بسیار زیباست

سپاس

Phantom
2012/01/02, 14:54

با راست کلیک و view image، تصویر را در کیفیت و ابعاد اصلی ببینید (3000*4000)

حسام جان کارت درسته عکس زیباییه هرچند یه سر سوزن تو کادر بندی میتونستی تغییر بدی با اینحال سپاس

farjam1990
2012/01/02, 15:08
3584
پسر دایی و کشتی :دی

farjam1990
2012/01/02, 15:11
3585
تنها در دریا!

Phantom
2012/01/02, 15:33
3585
تنها در دریا!
فرجام جان بهترین سوغات رو برامون آوردی عکسهات بی نظیره عالیه
سپاس

+Aren
2012/01/02, 15:36
بچه ها من دوربین ندارم!
با موبایل قبلی چندتا عکس گرفتم میذارم:

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 15:43
35993600

سمت راستی : زیر آبشار لاتون (منطقه ی کوته کومه در شهر آستارا,گیلان) در سال 89 و بعد از 4 ساعت کوه پیمایی همراه با گروه کوهنوردی کاسپین

سمت چپی : بدون شرح!!!!

Phantom
2012/01/02, 15:45
بچه ها من دوربین ندارم!
با موبایل قبلی چندتا عکس گرفتم میذارم:
واقعا عالیه سپاس
بعضی از موبایلها کیفیت عکسشون عالیه مال تو هم از همین دسته هست البته عکس بینظیر دوربین بی نظیر نمی خواد عکاس بی نظیر میخواد که شما همگی عالی هستین

farjam1990
2012/01/02, 16:16
فرجام جان بهترین سوغات رو برامون آوردی عکسهات بی نظیره عالیه
سپاس
قربون شما
اینم یه عکس دیگه در جریان مسافرت که خودم خیلی خوشم میاد ازش
3602

Phantom
2012/01/02, 16:29
قربون شما
اینم یه عکس دیگه در جریان مسافرت که خودم خیلی خوشم میاد ازش
3602
آره منم خیلی خوشم اومد سپاس

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 16:41
واقعا عالیه سپاس

آره منم خیلی خوشم اومد سپاس
جدیدا خیلی سپاس میگی رفیع جان!
روح الله خان بهت گفته بگی یا خودت تقلید کردی؟؟!!
:d: d: d

Phantom
2012/01/02, 16:56
جدیدا خیلی سپاس میگی رفیع جان!
روح الله خان بهت گفته بگی یا خودت تقلید کردی؟؟!!
:d: d: d

کارای شما منو مجبور میکنه خیلی قشنگند آبشارت با هزاران سپاس هم جبران نمیشه عزیز

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 17:03
کارای شما منو مجبور میکنه خیلی قشنگند آبشارت با هزاران سپاس هم جبران نمیشه عزیز
رفیع جان عکس طبیعت بخوای (طبیعی که خودم گرفتم) خیلی دارم.چجوری میخوای بزارم؟
همراه با جانور! طبیعت خالی ! وسیله ای در طبیعت و .........

Phantom
2012/01/02, 17:05
رفیع جان عکس طبیعت بخوای (طبیعی که خودم گرفتم) خیلی دارم.چجوری میخوای بزارم؟
همراه با جانور! طبیعت خالی ! وسیله ای در طبیعت و .........
به سلیقه خودت بیار بایدم طبیعت داشته باشین تو بهترین طبیعت ایران زندگی میکنین سعی کن هر جور برات ممکنه بیاری
ایندفعه :با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 14:32
3628

اطراف آستارا (منطقه ی کشفی)

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 20:02
36533654

هر دو عکس از روستای خشه حیران (استان اردبیل)

farjam1990
2012/01/03, 20:06
دیگه لازم شد آستارا و اطرافش رو یه سر بزنم حتما" :دی

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 20:14
دیگه لازم شد آستارا و اطرافش رو یه سر بزنم حتما" :دی
با افتخار درخدمتیم آقا فرجام,قدمت بر روی چشم
اومدی به ما اورکلاک هم یاد بده چون هیچی بلد نیستم!
من هم در عوض یه ناهار مهمونت میکنم و شهر رو نشونت میدم!
(چه خیالاتی!) :))

Phantom
2012/01/04, 11:34
اینم عکسی از بیروت پایتخت لبنان در شب که در اردیبهشت 88 انداختم دوست داشتم این سفر رو تمدید کنم ولی با این وضع دلار مثل اینکه غیر ممکن میشه

doom2009
2012/01/04, 16:48
اینم عکسی از بیروت پایتخت لبنان در شب که در اردیبهشت 88 انداختم دوست داشتم این سفر رو تمدید کنم ولی با این وضع دلار مثل اینکه غیر ممکن میشه

واقعا زیباست تشکر میکنم انگار که شب نیست چقد روشنایی زیاده سپاس

Yaser_Aramesh
2012/01/09, 23:03
377337743775

تمام این عکسها صحنه های زیبایی ان که در طی کوه پیمایی هام مشاهده کردم و دوربین قبلی ام رو درآوردم و اون منظره رو ثبتش کردم و حالا با شما دوستان عزیزم به اشتراک میزارم تا سهمی در لذت از این عکسها داشته باشید

هر روز چند عکس میگذارم.متاسفانه الان سرعتم بسیار پایین است.

امیدوارم خوشتون بیاد!

Yaser_Aramesh
2012/01/10, 10:28
امیدوارم خوشتون بیاد.......آخه نمیدونم مثل من به قارچ علاقه دارین یا نه!!!! من عاشق قارچ ام,زیبا و خوشمزه!!!!! البته اگه سمی نباشه!!!! هر جا هم ببینم اگه گجت ایدستم باشه بتونه عکس بندازه عکس میندازم.یه کلکسیون دارم!!! درضمن اون قارچ بزرگه یکی از گونه های کمیاب قارچ هست که متاسفانه اسمش رو به من ترکی گفتن یادم نموند......... طی کوه پیمایی من پیداش کردم!!!

378237833784

Phantom
2012/01/10, 11:12
یه پشت بام کبوتر
این اسمیه که واسه این عکس برگزیده ام ( کبوتر های پشت بام همسایه)
برای عکاسی از حیوانات پر سرعت داشتن لنز سوپر زوم لازمه و سرعت بالا نیز باعث وضوح عکسها خواهد شد

Yaser_Aramesh
2012/01/11, 17:06
عکس ها مربوط به نقاط مرتفع (زیاد نه!شاید 400 متر!) در منطقه ی حیران (استان اردبیل) است که حدود 1 ساعت و 10 دقیقه با آستارا فاصله دارد...

امیدوارم لذت ببرین

391339143915

Phantom
2012/01/15, 11:23

اینم یه عکس ازخونه در قسمت مسیحی نشین بیروت این خونه حدود یک یا دو خیابون با خونه ریس جمهور بیروت فاصله داره منطقه زیبا ودیدنییه

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 16:26
4591 4592

به به .......اسب......عاشقتم!!

4593

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 20:22
4595459645974598

Amoo
2012/01/18, 20:47
ظاهرا آقا یاسر شما تو بهشت زندگی می کنید... به دور از هیاهو و شلوغی شهر

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 21:08
ظاهرا آقا یاسر شما تو بهشت زندگی می کنید... به دور از هیاهو و شلوغی شهر
نه......من طرف های بهشت زندگی میکنم........البته بهشت این دنیا...........حالا ببین بهشت اون دنیا چیه!!!!!!!!!!!!!! انشاالله هممون توفیق پیدا کنیم ^:)^

Phantom
2012/01/19, 10:26

Amoo
2012/01/19, 10:39
عکس بالا شبیه نمای داخلی مسجدی هست که در گذشته های دور کلیسا بوده...

Phantom
2012/01/19, 11:30
عکس بالا شبیه نمای داخلی مسجدی هست که در گذشته های دور کلیسا بوده...

درود دوست من این عکس محلی در سوریه نزدیک بازار شام (دمشق ) است که اگه به این عکسهای پیوستی نگاه کنی مقبره ای هست که منسوب به حضرت یحیی میباشد نمای صحن (محوطه باز داخلی ) هم بعدش آمده ودر سمتی هم مقام مکرم راس الحسین (ع) قرار داره و در بیرونش مقبره صلاح الدین ایوبی که بعدا عکسشو نمایش میدم
-
-

اینهم مقام راس الحسین(ع)
-

Phantom
2012/01/19, 16:53
-
-
-
-
-

Phantom
2012/01/21, 16:23
-
-

Yaser_Aramesh
2012/01/21, 16:57
توضیح بده رفیع جان این عکسهای بالا رو................

Phantom
2012/01/21, 17:04
توضیح بده رفیع جان این عکسهای بالا رو................
به پلاک نگاه کنی متوجه میشی چند جوان لبنانی داشتند از کنار ما نزدیک بیروت اگه اشتباه نکنم منطقه جعیتا که یه غار باستانی مانند علیصدر و کتله خور خودمونه رد میشدند البته تو خود غار نمی گذاشتند عکس بگیریم اونجا (لبنان) سوار یه همچین ماشینی شدن (بنز و بی ام دبلیو و...) خیلی مشکل نیست از پژوی 405 خودمون آسونتره

TITAN
2012/01/21, 17:34
4673

........

Arsn
2012/01/21, 22:06
امروز ساعت 6 و 30 دقیقه صبح ! تهران ! محله شهرآرا (منطقه 2) !

از بد روزگار تعطیل نشدیم ! حتی برای من امروز مدرسه رفتن سخت بود چه برسه به بچه های ابتدایی و راهنمایی ‍! وزیر پرده های خونشون خیلی کلفت بوده !

46964697469846994700

sajjadsa
2012/01/21, 22:31
وای خوش بحالتون ما که هنوز داغ برف رو دلمونه. خدا کنه اینجا هم یه برفی بزنه ...

*hit m@n*
2012/01/22, 01:07
امروز ساعت 6 و 30 دقیقه صبح ! تهران ! محله شهرآرا (منطقه 2) !

از بد روزگار تعطیل نشدیم ! حتی برای من امروز مدرسه رفتن سخت بود چه برسه به بچه های ابتدایی و راهنمایی ‍! وزیر پرده های خونشون خیلی کلفت بوده !

46964697469846994700

توی این برف هم تعطیل نبودین ؟؟؟!!!!!!!!!!!!
لاهیجان از این کمتر برف اومد ولی تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل شد !!!!!!!!!!

تازه
رفتم دانشگامون ( لنگرود )
اونجا برف نبود - ولی چون تو شهرهای دیگه برف اومده بود
امتحان رو لغو کردن - واسه ایننکه کسی جا نمونه

با تشکر

Phantom
2012/01/26, 12:42

Phantom
2012/01/28, 11:33

Beni7192
2012/01/29, 03:09
اینم چندتا عکس از ییلاقات ساری
ساری-کیاسر-روستای ایلال
5510
5511

Beni7192
2012/01/31, 23:44
این هم بقیه عکس ها دفعه قبل به خاطر مشکل تو اپلود نشد همه رو تو پست قبلی بزارم.
6399

6400

6401

6402

6403

6404

6405

6406

Phantom
2012/02/07, 12:01
این عکس رو همین الان(1390/11/18)) ساعت:12.20 گرفتم تا ذره ای از شدت سرمای شهرمون ((تا منفی 20درجه)) رو بهتون نشون بدم
من دوست دارم برا عکسهام اسمی بگذارم این یکی رو (درختچه یخ ))گذاشتم نظر شما چیه؟

+Aren
2012/03/03, 23:13
آقا رفیع جان
من نمی تونم تصویر های شما رو ببینم!
اگه میشه از اپلود سنتر دیگه ای استفاده کنید!
سپاس

Yaser_Aramesh
2012/03/05, 16:14
من برف میخوام !

Phantom
2012/03/05, 16:33
این عکسها رو دیشب 14اسفند گرفتم برف و کولاک به شیشه مغازه میخورد و آب میشد عکس اولی بدون سه پایه گرفته شده ولرزش دست در عکس مشهوده ولی همین لرزش جلوه ویژه و زیبایی به تصویر داده سایر عکسها با سه پایه گرفته شده
نور پشت زمینه مربوط به چراغ خیابان هست
-
-
-
-

rajah
2012/03/05, 16:46
خیلی زیبا هستند آفرین برتو پسر خوب یادم باشه بیام یه عکس هم از ما بگیری

Phantom
2012/03/05, 17:13
خیلی زیبا هستند آفرین برتو پسر خوب یادم باشه بیام یه عکس هم از ما بگیری
قدمتون روی چشم

Phantom
2012/03/07, 17:27
دوستان اینم یه عکس دیدنی شگفت ولی واقعی تقدیم به شما :

dr.zhivago
2012/03/07, 22:35
فانتوم جان اون عکس شفق قطبی از روی زمین رو با کیفیت بهتر نداری ؟

Phantom
2012/03/08, 08:54
فانتوم جان اون عکس شفق قطبی از روی زمین رو با کیفیت بهتر نداری ؟
درود دوست من برا دریافت حد اکثر کیفیت میتونی به این آدرس سر بزنی :

Phantom
2012/03/09, 18:37
این تصویری از یک نوع کوسه با نام ((Frilled)) که در اعماق بسیار زیاد اقیانوس زندگی میکنه و برای همین کمتر انسانها با اون برخورد میکنند
یعنی در حدود عمق 1500متری و بیشتر نمونه ای که در عکس میبینید در سال 2007 در سواحل ژاپن گرفته و به پارک دریایی در این کشور انتقال یافت ولی در کمتر از یک ساعت تلف شد

Phantom
2012/03/09, 18:55
اینهم تصویری از یک سفره ماهی از نوع(Mantana) این نوع سفره ماهی به علت داشتن باله های بزرگ میتونه تا ارتفاع دومتر از آب بیرون بپرد
اینهم مطالبی در باره سفره ماهی ها از (دانشنامه ویکی پدیا):
سفره ماهی نوعی ماهی تخت و نزدیک از خانواده رامَک‌ماهیان (Myliobatidae) و وابسته به کوسه‌ها است. سفره ماهیان نتیجهٔ چرخه تکاملی کوسه‌ها هستند. سفره ماهی‌ها معمولاً در گروه‌های بزرگ و به صورت دسته جمعی زندگی می‌کنند. استخوان بندی سفره ماهی‌ها از غضروف که ماده‌ای سخت ولی نرم تر از استخوان است تشکیل شده‌است.
Mantana
این ماهی که به خاطر شاخکهایش چرتنه هم خوانده می‌شود بزرگترین نوع سفره ماهی‌ها می‌باشد این گروه از ماهیها از گروههای خیلی نزدیک به کوسه‌ها می‌باشند علیرغم اندازه آن این ماهی یک شکارچی خطرناک نیست او به آرامی در مسیر دریای باز شنا می‌کند و باله‌های بزرگ خود را به آرامی به یگدیکر می‌زند و با استفاده از شاخکهای جلویی خود پلانگتونها و موجودات ریز دریایی را به درون دهان بزرگ خود هدایت می‌کند.

اینهم عکسی تزئینی و زیبا ازیک نوع دیگر ازاین ماهی

Phantom
2012/03/09, 19:12
Squirrel in Snow
سنجاب در برف
این اسمی هست که عکاس Ray Yeager ری ییگر از نیوجرسی برای این عکس دیدنی و بینظیر انتخاب کرده سنجاب در زیر بارش برف دم خودشو محافظ خودش کرده
نظرتون چیه؟

dr.zhivago
2012/03/09, 20:30
به این عکس نگاه کنید
8511

دلیلی برای اثبات اینکه "بعضی مواقع نمی توان خطای دید را از خطای مغز تشخیص داد"

١- در صورتی که حرکت نقطه متحرک را تعقیب کنید تنها یک رنگ را می بینید، (صورتی)

٢- حالا لحظاتی به علامت + که در وسط تصویر قرار دارد خیره شوید. نقاط متحرک را پس از لحظاتی به رنگ سبز خواهید دید

٣- حالا زمان بیشتری را بر روی علامت + تمرکز کنید، پس از لحظاتی نقاط صورتی آهسته آهسته ناپدید خواهند شد و فقط یک نقطه سبز رنگ قابل رویت است!

عجیب اینجاست که در واقع هیچ نقطه سبزی در این عکس طراحی نشده و به هیچ وجه نقاط صورتی نیز ناپدید نمی شوند ولی این تنها توهمی است که حاصل از بازی شگفت انگیز مغز است تا جایی که بطور مسلم مشخص نمی شود که این یک خطاي بینایی است يا یک خطايی که مغز آنرا انجام داده!

dr.zhivago
2012/03/12, 20:52
8540

مار عظیم الجثه
میگن جنوب استرالیاست
ببینید تا کجا ادامه داره ؟؟؟

به نظر شما با فتوشاپه یا واقعیه ؟

dr.zhivago
2012/03/12, 20:59
8541
پاهاشونو !

Phantom
2012/03/13, 08:51
8540

مار عظیم الجثه
میگن جنوب استرالیاست
ببینید تا کجا ادامه داره ؟؟؟

به نظر شما با فتوشاپه یا واقعیه ؟

صد در صد فتو شاپه چون مارها قدرت صاف ایستادن رو ندارند بلکه باید دور چیزی مثل تنه درخت خودشونو بالا بکشند
درضمن دوست من این تاپیک برای عکسهای دیدنی شما همیشه بازه ود خدمت تان است ولی طرح ها و تصاویر درست شده شما بهتره در تاپیک تصاویر جالب در تالار عمومی بحث آزاد قرار بگیره
با سپاس از شما دوست گرامی

rre_za
2012/03/13, 09:28
صد در صد فتو شاپه چون مارها قدرت صاف ایستادن رو ندارند بلکه باید دور چیزی مثل تنه درخت خودشونو بالا بکشند
درضمن دوست من این تاپیک برای عکسهای دیدنی شما همیشه بازه ود خدمت تان است ولی طرح ها و تصاویر درست شده شما بهتره در تاپیک تصاویر جالب در تالار عمومی بحث آزاد قرار بگیره

یک بار دیگه به عکس نگاه کن... مار از بالا اومده پایین و شکارش رو داره میبره بالا...

dr.zhivago
2012/03/13, 10:36
تحقیق کردم ، عکس واقعیه !
اسم مار هم پیتون زیتونیه (Olive Python )
اون حیوون گاو نیست اگه به دستاش نیگا کنی از پاهاش خیلی کوتاهتره و دمشم خیلی بلنده ، یه حیوونیه شبیه کانگورو اما یه مقدار کوچیکتر.
عکاسش گفته یه ساعت نیگا کردم اما ماره نتونست اونو بالا بکشه .
شمال غرب استرالیاست که به اشتباه جنوب نوشتم.

Phantom
2012/03/13, 11:10
تحقیق کردم ، عکس واقعیه !
اسم مار هم پیتون زیتونیه (Olive Python )
اون حیوون گاو نیست اگه به دستاش نیگا کنی از پاهاش خیلی کوتاهتره و دمشم خیلی بلنده ، یه حیوونیه شبیه کانگورو اما یه مقدار کوچیکتر.
عکاسش گفته یه ساعت نیگا کردم اما ماره نتونست اونو بالا بکشه .
شمال غرب استرالیاست که به اشتباه جنوب نوشتم.
درسته کاملا حق با شماست در نظر اول فکر کردم مار رو به بالاست ولی مار پیتون هست و علت ناتوانی در کشیدن لاشه به بالا نداشتن تکیه گاهی برای پیچیدن دمش هست

Phantom
2012/03/13, 16:59
-
اینم یه عکس بسیار زیبا از دسته ای فلامینگو در خلیج مکزیک که شکل پرنده ای رو تشکیل داده اند

Phantom
2012/03/14, 20:22
اینم تصاویر ابرهای لوله ای (رول) که فقط در سواحل استرالیا قابل مشاهده اند
واقعا دیدنی و زیبا هستند
-

*hit m@n*
2012/03/17, 18:44
اینم هوای لاهیجان -- 3 روز مانده به نوروز
(( شرمنده هوا تاریک بود -- کیفیت دوربینم پایین ))

Phantom
2012/03/23, 19:15
من نیز با دیدن این عکس اول فکر کردم نقاشی است ولی باور کنید فقط مزارع برنج در چین میباشد که از هوا در ارتفاع هزار متری گرفته شده است
دیدنی است نه؟

dr.zhivago
2012/03/23, 20:29
خیلی زیباست
اون رنگ ارغوانی ، سفید و نارنجی مربوط به چی میتونه باشه ؟

Phantom
2012/04/01, 21:25
با درود و تبریک دوباره سال نو بر همگان
13بد ر و 13 عکس
که همین امروز 13/1/91 از طبیعت اطراف شهرستان بیجار گرفتم با توضیحی مختصر برای هر عکس
-
-
-
-
این عکس روستا با سگ نگهبان بر پشت بام
-
اینم میتونه نماد آبادانی روستا ها باشه
-
-
-
-
یه وقت فکر نکنین این رنو 5فرانسویه نه این سپند پارس خودرو کار خودمونه ( خارجی ها باید بیان یاد بگیرند)
-
اینم یه حادثه برای کامیون حامل شمشهای فولادی در نزدیکی شهر
-
-

farjam1990
2012/04/02, 20:42
881488158816

خودم عکسیو که خودم توش هستم رو بیشتر خوشم اومد :دی
به صورت عمودی دراز کشیدم :دی

emreh
2012/04/02, 20:58
سلام...
خسته نباشید سیستم ۳۲ عزیز...
واقعا تایپیک جالبی درست کردی...
باتشکر....

system32
2012/04/05, 23:17
با سلام
عکس حلزون :
زمان : صبح روز 6 فروردین 91
مکان : پارک شهر پل سفید ، شهرستان سوادکوه ، استان مازندران
دوربین : Nikon D80

با تشکر - سیستم 32

mehdu.tivafar
2012/04/06, 00:04
8890سلام به همه دوستان!!!بچه ها شرمنده من عکس جذاب نداشتم مجبور شدم عکس سیستمه خودمو بذارم:">

Cortex
2012/04/06, 11:30
کشتی یونانی-کیش
عکس با فوتوشاپ hdr شده(چون دوربین مناسبی ندارم ترجیح دادم یه عکس بگیرم با فوتوشاپ hdr کنم)-سایز عکس هم با acdsee کاهش پیدا کرده
خوشحال میشم دوستان ایرادات کارمو بهم بگن

Amir99
2012/05/15, 00:00
پارکینگ نمایشگاه کتاب تهران: 9832

sh.m
2012/06/10, 19:13
سلام دوستان چند عکس با سامسونگ گلاکسی تب پی 6200 از شمال 102261022710228

Castiel
2012/06/10, 21:48
این هم یک عکس از غروب خورشید

Phantom
2012/07/07, 08:03

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 14:43
10651 10652 10653 10654 10656 10657

10658 10659 10660

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 14:49
10661 10662 10663 10664

10665 10666 10667 10668

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 14:52
10669 10670 10671 10672

10673 10674 10675 10676

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 14:54
10677 10678 10679
10680 10681

10682

Yaser_Aramesh
2012/07/08, 19:31
واقع در اقیانوس آرام...غرب کشور شیلی

این جزیره به خاطر تندیس ها یا مجسمه هایی که به آنها موآی( Moai) گفته می شود معروف است

اولین نقاشی از جزیره ایستر توسط William Hodges کشیده شد (سال 1775)

نمای بالای جزیره ی ایستر

Yaser_Aramesh
2012/07/08, 19:59
برج پیزا (Pisa) واقع در شهر پیزا کشور ایتالیا معروفترین برج کج دنیا است که هر ساله 2.5 سانتی متر کج می شود و زمان سقوط آن کمتر از 80 سال بعد پیش بینی می شود

ساخت آن در سال 1173 میلادی آغاز شد و به دلایلی چندین بار متوقف شد

سرانجام پس از 177 سال در سال 1350 میلادی ساخت آن پیان یافت و برج پیزا به معروفترین برج کج دنیا و نماد شهر پیزا مبدل گشت

بازدید از آن در سال 1990 تا 2001 به دلیل خطر ریزش ممنوع گردید تا معماران و مهندسین کمی برج را راست سازی کردند

sezar
2012/07/10, 14:36
10774
اینم همینجوری

Phantom
2012/08/27, 13:23

Phantom
2012/08/28, 20:26
جسد دفن شده در آتاکاما شیلی که دارای یکی از خشک ترین آب و هوا های زمین است طوری که به علت خشکی و عدم رطوبت جسد از پوسیدگی محفوظ مانده است
حفظ صد ساله پوست، مو، و لباس

Dan
2012/09/30, 11:23
لینک خراب است.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/25, 12:54
عکس های پانورامای دیدنی از دنیای اطراف (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D9%812)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

برترین ها: (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عکاسی پانوراما نوعی عکاسی است که در آن عکس ها با زاویه بسیار عریض گرفته شده است، این زاویه دید بزرگتر از میدان دید بشری است. تصاویری که در زیر مشاهده می کنید توسط دان آرکی گرفته شده اند. او با گرفتن عکس های پانوراما و سپس استفاده از فوتوشاپ عکس های زیر را تهیه کرده است.

" وقتی روی یک قله تیز باشید احساس می کنید که درست در بالای دنیا قرار دارید. من ابتدا سعی کردم با روش های مرسوم عکاسی این احساس را به وجود بیاوردم ولی نتوانستم. یکی از دشوارترین کارها این است که نقطه درست را پیدا کنیN و ایماژ را در ذهنتان ایجاد کنید. درست کردن هریک از این عکس ها ده ساعت یا بیشتر طول می کشد. "

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Phantom
2012/11/13, 20:36
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 5BrFP9OcyA1HZa4T-EROBMTCz2cQ/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. IAf5nJswW53nA8J6MAv79h022tgw/

Yaser_Aramesh
2013/03/21, 10:42

کلکسیون دوربین عموی من . بیبشترشون خراب اما قابل تعمیرن . دو سه تا هم سالم اما بدون فیلم ان

عشق و حال من و پسرعموم

sima_f
2013/04/20, 20:06
عکس اول: اسم محلشو یادم نیست اما یک استخر طبیعی نزدیک رحمت آباد
عکس دوم :از ارتفاعات رودبار

عکس دوباره اپلود شود.

scott
2013/07/25, 12:40
با سلام.
ایم از عکس های گرفته شده با یک دوربین 14 مگاپیکسلی ارزون!
021742
البته چون سایز عکس بالا بود کمش کردم.

old gamer
2013/09/17, 08:50
عجب عکسایی بود

FAZEL77
2014/02/25, 00:25
در یک صبح خنک و کاملا آفتابی این عکس رو گرفتم
مکان: ساحل محله سورو بندرعباس
دوربین هم کامپکت کانن فعلا در حال یادگیری هنر عکاسی تا بعد خرید دوربین حرفه ای

FAZEL77
2014/02/28, 22:22
جزیره هرمز ... 27 اسفند 1391
امسال هم همین موقع ها یه سری میریم واسه تفریح

جایی که نشستم عکس گرفتم خیلی خطرناک بود و کلی ترسیدم 8-x

اگه تعطیلات نوروز به سمت شهر ما بندرعباس و قشم اومدید بازدید از جزیره هرمز رو فراموش نکنید :>

اینم لینک عکسم تو Wikipedia

Nima.Salarian
2014/03/02, 15:59
اینم ی عکس که از دست استاد گرانقدر عصبانی بودم ( سر ظهر نیامده بود سر کلاس) گرفتم
دانشگاه آزاد ایرانشهر

عکس گرفته شده با Samsung Galaxy S3

Yaser_Aramesh
2014/03/22, 16:03
خیلی وقت بود عکس نذاشته بودم .

این عکس اسب من و دوستامهست که زمستون سال گذشته گرفته شده . من و دوستام ساختیمش . بهتر هم میتونستیم اما به دلیل کم حوصلگی , سرما و خستگی دیگه نشد بهتر بسازیمش . لازم به ذکره محکم ساخته شده بود و هر کدوم سوارش شدیم و عکس انداختیم .

261182611926120

Nima.Salarian
2014/03/22, 19:08
محل کار خودم

ARMIN
2014/03/22, 22:23
داشتم موزيك گوش ميدادم ديدم گربه نشسته پشت پنجره ام اونم داره گوش ميده.

meelad
2014/03/28, 18:36
به شدت حریف می طلبم(البته حریفی که با گوشیش عکس گرفته باشه)>:/

26178
26179
26180

دوستان این عکس ها رو الان میتونم تو اینستاگرام بگذارم و تو مسابقه نوروزی شرکت کنم؟ (چون الان دیگه عکس ها رو گرفتم و اصلا اونجا هم نیستم که دوباره با برنامه اینستاگرام عکس بگیرم)

Yaser_Aramesh
2014/04/04, 00:56

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

همه ی عکس ها با Nokia N8 گرفته شده اند .

دوستان تماشای دو تصویر اول رو از دست ندید .

جا داره همینجا باز هم از زن عموی عزیزم بابت خلق این شاهکار تشکر کنم :x در آینده ای نزدیک چند سلاح , زره و شی تزئینی نیز تهیه خواهد شد :-bd

MEHDI.AFRASIABI
2014/04/10, 18:40
دکوراسیون داخلیتون تو حلقم، می شه بگید کدوم استاد برجسته ای همچین گندی رو زده؟ :)

Shahin007
2014/04/28, 10:57
اینو دیشب انداختم...
بیرون بودیم...خلوت...باران نم نم میومد...اصلا هوا بهشتی بود.

26736

توضیحات:

عکس توسط Samsung Galaxy S4 گرفته شده.
با سنسور 9 مگاپیکسلی(روی 13mp نبود)
فلاش خاموش.
لرزش گیر دست خاموش.

ARMIN
2014/04/28, 13:07
اینو دیشب انداختم...
بیرون بودیم...خلوت...باران نم نم میومد...اصلا هوا بهشتی بود.

26736

توضیحات:

عکس توسط Samsung Galaxy S4 گرفته شده.
با سنسور 9 مگاپیکسلی(روی 13mp نبود)
فلاش خاموش.
لرزش گیر دست خاموش.

اين چه دوربينيه؟ بندازش دور، اصلا" سيب زمينى هاى توى آتيش رو نگرفته. كيلو 6000 هزارتومن سيب زمينيه.

FAZEL77
2014/04/28, 13:33
عکسی که برای مسابقه نوروزی:D اینستگرام مجله سخت افزار گرفتم

Castiel
2014/04/28, 14:31
خب دوستان عزیز این هم یک تصویر که با دوربین 8 مگاپیکسلی گلکسی مگا 6.3 ثبت شده. تصویر به ابعاد 1080 کاهش پیدا کرده تا حجم آن از 4 مگابایت به زیر 1 مگابایت برسد. البته تغییر زیادی روی کیفیت صورت نگرفته و به کیفیت تصویر اصلی نزدیک است.

26737

IMAN4K
2014/04/28, 15:24
خب دوستان عزیز این هم یک تصویر که با دوربین 8 مگاپیکسلی گلکسی مگا 6.3 ثبت شده. تصویر به ابعاد 1080 کاهش پیدا کرده تا حجم آن از 4 مگابایت به زیر 1 مگابایت برسد. البته تغییر زیادی روی کیفیت صورت نگرفته و به کیفیت تصویر اصلی نزدیک است.

26737
وای!!!

چه جای زیبایی

Dan
2014/04/28, 15:53
خب حالا که اینجا شده مرجع کیفیت دوربین گوشی من هم اولین عکس با گوشی رو اینجا میذارم.

26738

گوشی لومیا 520
تنظیمات در حالت دیفالت
تغییر سایز به FHD

FAZEL77
2014/05/10, 23:11
داداش کوچیکه ما که هر روز صبح مجبورمون میکنه ببریمش لب دریا @-)

Shahin007
2014/05/13, 12:41
بوته ی یاس بابا جون هنوز،
گوشه ی باغچه توی گلدونه،
عطرش پیچیده تا هفت تا خونه،
خودش کجاست؟خدا میدونه.

روزت مبارک آقا جون.

FAZEL77
2014/05/14, 00:14
حاشیه جاده بندرلنگه _ بندرعباس

leonard
2014/05/14, 09:14
انگشتر نه نگین , یادش بخیر سه سال پیش از قم خریدمش.

26993

aryaiee
2014/05/14, 09:35
بنده شمال بودم که اون برف که اومد که جهانی شد بعد از 52 سال!این عکس یک پمپ بنزین در تنکابن که با گوشی S3 سامسونگ گرفتم گوشی یکی از دوستان البته حجم رو کم کردم.پمپ بنزین کاملا تخریب شده بود!26994

Nima.Salarian
2014/05/14, 17:38
بنده شمال بودم که اون برف که اومد که جهانی شد بعد از 52 سال!این عکس یک پمپ بنزین در تنکابن که با گوشی S3 سامسونگ گرفتم گوشی یکی از دوستان البته حجم رو کم کردم.پمپ بنزین کاملا تخریب شده بود!26994
در اثر برف تخریب شده؟

aryaiee
2014/05/16, 12:19
در اثر برف تخریب شده؟

آره دوست من بر اثر برف بود.همه درخت ها و باغ هاشون نابود شد!با هلی کوپتر کمک میاوردن.اینم از حیاط است که ببینید درخت ها تا کجا زیر برف بودن.دوربین دیجیتال سونی(ریسایز)27077

aryaiee
2014/05/19, 14:50
فصل شالیکاری در زمین های برنج شمال.با جمعی از دوستان برای تفریح رفته بودیم.دوربین موبایل HUAWEI G525(ریسایز)
2715727158

Shahin007
2014/05/26, 10:28
ماهی عید ما که دیگه نهنگی داره میشه واسه خودش(بگو ماشالله:دی)

عکس گرفته شده توسط گوشی Samsung Galaxy S4

افکتی روی عکس نیست و اون حالت کهکشانی هم که به وجود اومده به خاطر انعکاس فلش دوربین با سنگ های کف تُنگ هست.
@};-

Reza Eshraghi
2014/05/26, 11:22
اینم جناب اعیان الدوله که الآن چند روزه مفقود الآثر شدن و داریم در به در دنبالش می گردیم ! :((
اثر انعکاس فلاش دوربین K800i در چشمان ایشان !

27240

عکس پرسنلی توسط دوربین نوکیا 110 !! :D

27241

محل نشستن ایشان ! :D
البته این زیر صندلی بوده شما همین حالت رو روی صندلی تصور کنید !

27242

خواب عمیق ! :D

27243

ARMIN
2014/05/26, 20:36
رضا گربه ات خیلی خوشکله و ناز نازیه!

Reza Eshraghi
2014/05/26, 20:39

ممنون !
چه فایده ! معلوم نیست کجا گذاشته رفته بی وجدان ؟! :((:((:-w

ARMIN
2014/05/26, 20:46
ممنون !

حیوونه، دنبال غریضه اش میره، نه دنبال وجدانش. :P:P

تو مطمین باش داره بهش خوش میگزره. بهار هم هست، دست پر برمی گرده.

FAZEL77
2014/05/26, 21:12
ممنون !

احتمالا فصل جفت گیریه رفته واسه پیدا کردن یار

Reza Eshraghi
2014/05/26, 21:19
احتمالا فصل جفت گیریه رفته واسه پیدا کردن یار

بابا بچه بود این ! حتی نمی رفت دنبال غذا و غذاش با سفره ما یکی بود !!

aryaiee
2014/05/26, 21:21
بابا بچه بود این ! حتی نمی رفت دنبال غذا و غذاش با سفره ما یکی بود !!

حالا یه چی جدی بگم من عاشق گربه ام.فصل جفتگیری اینا تقریبا تمومه شک دارم واسه این رفته باشه!به لوله چسبیده گرمشه فک کنم8->

jason123
2014/05/26, 22:37
اینم جناب اعیان الدوله که الآن چند روزه مفقود الآثر شدن و داریم در به در دنبالش می گردیم ! :((
اثر انعکاس فلاش دوربین K800i در چشمان ایشان !

27240

چشماش شبیه پروژکتور شده.

این جمله آقا آرمین هم منو یاد یه شعری انداخت که این بود:

گربه ی من ناز نازیه همش به فکر بازیه

یه کتاب شعر کودکانه مال زمان بچگیمون داشتیم که توش همش شعر در مورد گربه ها نوشته بود. کتابه گم شده هرچی گشتم پیدا نشد.

Dan
2014/06/13, 15:44
عکس خانوادگی

البته توی عکس اعضای قدیمی خانواده که جعبه های آبی نداشتن حضور ندارن :)

th e nd
2014/06/16, 19:53
بازی دیروز بین ایران و برزیل، سالن 12 هزار نفری آزادی!

27594

aryaiee
2014/06/19, 14:01
آقا فردا کنسرت رضا صادقی بلیط گرفتیم دور همی بریم:D
27624

me.mr
2014/06/20, 12:16
من به عکاسی خیلی علاقه دارم ولی زیاد توش ماهر نیستم. به خاطر همینم هست که عکسای زیادی از یک سوژه میگیرم اما به قول معروف 100 تا چاقو بسازم یه دونش دسته نداره و هیچ کدومش خوب از آب در نمیاد! از این تاپیک خیلی خوشم میاد چون عکاسی و عکس گرفتن جذابه! (حداقل برای من)
چند تا از عکسایی که به نظرم جالب بوده و امیدوارم برای شما هم جالب باشه:

1- ساحل دریای خزر ، هفته پیش

me.mr
2014/06/20, 12:20
2- بدون شرح

me.mr
2014/06/20, 12:26
3- یک روز خوب در کنار دوستان آلمانی (یوخِن و ورِنا) و غذا ها و میان وعده های اونا، پارک چیتگر تهران، تقریباً 1 ماه پیش

aryaiee
2014/07/06, 22:14
امروز ظهر ویلای یکی از دوستان ساعتی رفتم.روستای ییلاقی برسه داخل کوه.(ریسایز شده)g525
279762797727978

FAZEL77
2014/07/06, 23:18
محل زندگی ... عکس با موبایل sonyericsson w995

moli_ahmad
2014/07/09, 15:22
2803028031

عکسهای سال 87 با گوشی w900i سونی اریکسون28032

Nima.Salarian
2014/07/10, 00:00
عکاسی توسط: Lumia 925
کیفیتش چطوره دوستان؟

Arthur
2014/07/10, 10:21
اصلا به پای S3 که داشتی نمیرسه نیما جان :D

meelad
2014/07/10, 10:28
در کل به خاطر کوچیکتر بودن اندازه سنسور گوشی های سامسونگ تصاویر تقریبا ماکرو رو بهتر ثبت میکنن - البته ممکنه به همین خاطر در عکس برداری از فواصل دور به مشکل بخورن!

Arthur
2014/07/10, 12:58
در کل به خاطر کوچیکتر بودن اندازه سنسور گوشی های سامسونگ تصاویر تقریبا ماکرو رو بهتر ثبت میکنن - البته ممکنه به همین خاطر در عکس برداری از فواصل دور به مشکل بخورن!

البته من که به شوخی گفتم...
ولی مثل اینکه درست دراومد.

ARMIN
2014/07/10, 17:33
نیما جان، اولی، عکس گلش اینقدر خوشکله آدم دوست داره بچینه بگذاره گوشه ی موی یه نفر.

Yaser_Aramesh
2014/07/10, 23:23
درباره ی عکس های آقا نیما باید بگم اگر با تنظیمات ور میرفت میتونست عکس های خیلی بهتری بگیره . کیفیت واقعی دوربین لومیا 925 خیلی بیشتره .

ARMIN
2014/07/11, 03:33
نزدیکی خونمون، یک منبع آب هست که محوطه ی خیلی بزرگی داره با دار و درخت و چمن و اینها.
درخت هاش هرس نشدن، کسی بهش رسیدگی نمیکنه. اغلب برگ درختها همه جا ریخته، چمن های خود رو هر جاش تونستن رشد کردند. کل ابن جا فقط یک نگهبان داره که پارسال فقط دو بار دیدمش.
برای جلوگیری از ورود افراد، دورتادور این محل زیبا رو نرده کشیدن تا کسی نتونه واردش بشه. به هر حال، ملک سازمان آبه.
هر دفعه از کنارش عبور میکنم از پشت نرده ها به داخلش برای لحظاتی خیره میشم، خیلی با دقت، همه چیز رو نگاه میکنم.
خیلی دوست دارم برم داخلش و تو پیاده رویی که هرگز کسی روش قدم نگذاشته قدم بزنم. به درخت هایی که کسی نمیتونه بهشون نزدیک بشه، تکیه بزنم.
برام شده مثل سرزمین عجایب آلیس، احساس میکنم اون وسط ها، لابه لای بوته های در هم تنیده ممکنه گنج دزدان دریایی رو کنار اسکلت ها پیدا کنم،
شاید اگر برم داخلش اون گوشه کنارها بتونم پرنده ها رو با بالهای رنگی ببینم، چراغ جادو رو پیدا کنم یا لوبیای های سحر آمیز
شبها جای مخوفی میشه که شاید بتونی آدم فضایی ها رو اونجا ملاقات کنی. خلاصه این جا حس ترس آمیخته به هیجان اکتشاف رو به من میده.
از اون حس هایی که دوست داری فقط با یک نفر دیگه تو زندگیت شریک بشی که اونم مثل خودت به خاص بودن اینجا ایمان داره.

28053

vahid65
2014/07/11, 13:41
دوربین : Nokia N97
28061

aryaiee
2014/07/11, 13:47
نزدیکی خونمون، یک منبع آب هست که محوطه ی خیلی بزرگی داره با دار و درخت و چمن و اینها.
درخت هاش هرس نشدن، کسی بهش رسیدگی نمیکنه. اغلب برگ درختها همه جا ریخته، چمن های خود رو هر جاش تونستن رشد کردند. کل ابن جا فقط یک نگهبان داره که پارسال فقط دو بار دیدمش.
برای جلوگیری از ورود افراد، دورتادور این محل زیبا رو نرده کشیدن تا کسی نتونه واردش بشه. به هر حال، ملک سازمان آبه.
هر دفعه از کنارش عبور میکنم از پشت نرده ها به داخلش برای لحظاتی خیره میشم، خیلی با دقت، همه چیز رو نگاه میکنم.
خیلی دوست دارم برم داخلش و تو پیاده رویی که هرگز کسی روش قدم نگذاشته قدم بزنم. به درخت هایی که کسی نمیتونه بهشون نزدیک بشه، تکیه بزنم.
برام شده مثل سرزمین عجایب آلیس، احساس میکنم اون وسط ها، لابه لای بوته های در هم تنیده ممکنه گنج دزدان دریایی رو کنار اسکلت ها پیدا کنم،
شاید اگر برم داخلش اون گوشه کنارها بتونم پرنده ها رو با بالهای رنگی ببینم، چراغ جادو رو پیدا کنم یا لوبیای های سحر آمیز
شبها جای مخوفی میشه که شاید بتونی آدم فضایی ها رو اونجا ملاقات کنی. خلاصه این جا حس ترس آمیخته به هیجان اکتشاف رو به من میده.
از اون حس هایی که دوست داری فقط با یک نفر دیگه تو زندگیت شریک بشی که اونم مثل خودت به خاص بودن اینجا ایمان داره.

کاری نداره که آرمین جان بیا این جنگل ها که من میرم کلا میلیونها متر مربع هست که کسی پا نگذاشته خیلیم مخوفه.اینو جدی میگما!

vahid65
2014/07/11, 14:07
اینو حیفم اومد تو سایت قرار ندم. این عکس واسه روستای مادرم هست تو اراک(شازند) که من خیلی به طبیعتش علاقه دارم و برام خیلی خاطره انگیزه
آرامش خاصی داره. الان که نگاه میکردم خیلی دلم خواست که برم اونجا بشینم.
دوربین Sony ericcson K750
28069

Nima.Salarian
2014/07/12, 00:13

s3 خوب بود ولی فک کنم این بهتر باشه تنظیمات داره لومیا و سنسورش 6 المنتیه که از 5s هم بالاتره

Nima.Salarian
2014/07/12, 00:17
نیما جان، اولی، عکس گلش اینقدر خوشکله آدم دوست داره بچینه بگذاره گوشه ی موی یه نفر.

آرمین جان اگه اون ی نفر ارزش داره که این گل زیبا رو بچینی بندازی گوشه مو ش میرم زابل برات میچینم پست میکنم:)>-

kenzo
2014/07/12, 07:05
امروز ظهر ویلای یکی از دوستان ساعتی رفتم.روستای ییلاقی برسه داخل کوه.(ریسایز شده)g525

خوش به حالت خدا از این دوست ها نصیب ما هم بکنه ! به قول اون خواننده ما فقط رفیق های خز داریم !

aryaiee
2014/07/22, 23:44
امروز خدمت یکی از دوستان تعمییر کار سخت افزار بودیم بنده چیزی دیدم که چشمانم میشه گفت شد 4 تا :-o این دوست ما خودشون واسه خودشون دستگاه BGA ساخته بودن!!به صورت کاملا دستی و خلاقانه.از قیمت چند میلیونی دستگاه که با خبر هستید!کار این دستگاه هم بگم واسه عزیزان که نمیدونند،وظیفه سنگین و خطرناک این دستگاه تعویض انواع چیپ های مختلف هستش.ایشون عنوان کردند 1 سال روش کار کردند.یک چیپ گرافیک لپ تاپ هم جلوی خودم باز کرد.ولی جرات میخواد دستگاه مردم رو به این دستگاه سپرد..ببخشید منظره اینا نبودا ;;)
2837828379

FAZEL77
2014/07/23, 00:01
پاوه ... یکی از ماجراجویانه ترین سفرهای عمرم ... بهترین دره ها رو توی کردستان دیدم من

FAZEL77
2014/07/23, 21:26
Portrait of sunflower

Oneshot Milad
2014/07/24, 02:03
28392

th e nd
2014/07/25, 09:02
لویزان ساعت 12 شب

28418

بام تهران ساعت 1 شب

28419

meelad
2014/07/25, 13:08
این عکس رو از دست ندین چون خیلی قشنگه...
حیفم اومد خیلی کوچیکش کنم!

28423

FAZEL77
2014/07/25, 16:08
این عکسو زمستان 2 سال پیش گرفتم...بعد از 3 روز بارندگی مداوم تو شیراز

باغ ارم

FAZEL77
2014/08/01, 11:41
لیمو تازه : دقیقا دوسال پیش همین موقع ها بود
مکان: حیاط خلوت خونه

Oneshot Milad
2014/08/01, 12:53
لیمو تازه : دقیقا دوسال پیش همین موقع ها بود
مکان: حیاط خلوت خونه

بسیار خوب .. اما باید یه گام به عقب میرفتین ..

در مسابقه عکاسی هم شرکت کنین .. تشکر :)

FAZEL77
2014/08/01, 15:11
نارنجستان شیراز

Oneshot Milad
2014/08/03, 02:28
28716

Oneshot Milad
2014/08/03, 12:00
بازی با نور ..

28717

castlevania
2014/08/03, 12:09
مسیر صعود به سومین قله بلند ایران:
2871828719
:x

Nima.Salarian
2014/08/03, 12:15
بازی با نور ..

28717
یک توضیح درباره گرفتن این عکس میدید؟
تکنیک گرفتنش چیه؟

Oneshot Milad
2014/08/03, 12:34
یک توضیح درباره گرفتن این عکس میدید؟
تکنیک گرفتنش چیه؟

اموزش در این بخش :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!-(-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-)

Oneshot Milad
2014/08/03, 12:57
از مجموعه عکسهای بازی با نور ...

دوستان اگه میخواین عکسهاتون رو بزرگ نمایش بدین .. رو عکسی که اپلود کردین دوبار کلیک کنین و تنظیمات رو روی large قرار بدین

28724

Oneshot Milad
2014/08/03, 17:20
2871828719

عکسهای بسیار خوبی ثبت کردین اما یکم تو تراز بندی و خط افق کج هستن :)

meelad
2014/08/03, 18:01
2871828719

عکس های خوبی هستن اما انتقاداتی وارده (امیدوارم ناراحت نشین...)
سنگ های پایین کادر در سمت چپ مزاحم هستن
و بهتر بود عکس سمت راست رو از داخل ماشین نمیگرفتین!

هرچند که خود منم همین اشکالات رو تو عکاسی دارم!

castlevania
2014/08/04, 00:34
عکسهای بسیار خوبی ثبت کردین اما یکم تو تراز بندی و خط افق کج هستن :)
ممنون :xانشاالله یه دوربین بخریم تمرین می کنیم تا این مشکلات با تجربه بیشتر رفع بشه

عکس های خوبی هستن اما انتقاداتی وارده (امیدوارم ناراحت نشین...)
سنگ های پایین کادر در سمت چپ مزاحم هستن
و بهتر بود عکس سمت راست رو از داخل ماشین نمیگرفتین!

هرچند که خود منم همین اشکالات رو تو عکاسی دارم!
خواهش میکنم این چه حرفیه. بیشتر خوشحال میشم که اشکالات رو مطرح کنید تا دوباره تکرار نشه. :x
اون عکس هم که از داخل ماشین گرفته شده متاسفانه امکان توقف ماشین نبود و مجبورا از پست شیشه اتوبوس گرفته شد:-"واقعا حیف شد.

soorush
2014/08/05, 23:22
جاتون خاليه - بابا بستني شيراز

28793

Oneshot Milad
2014/08/05, 23:53
جاتون خاليه - بابا بستني شيراز

نیت اصلیت از گذاشتن این عکس چی بود ؟؟
:-?

ولی جدای از شوخی .. خوبه که به پشت سوژه هم دقت کردی :)

soorush
2014/08/06, 00:07
نیت اصلیت از گذاشتن این عکس چی بود ؟؟
:-?

ولی جدای از شوخی .. خوبه که به پشت سوژه هم دقت کردی :)

آقا دست شما درد نکنه چه نيتي !! :)

Oneshot Milad
2014/08/06, 00:29
28795

Oneshot Milad
2014/08/06, 02:48
28797

Oneshot Milad
2014/08/06, 21:30
28824

عکس دوست خوبم مهیار عزیز :)

که با ادیت حداکثر تغییری که میشد داد برای بهتر شدن عکس این بود چون عکس اصلی رو هم نداشتم کمی سایز عکس کوچیکتر شد

نمیدونم امیدوارم بتونم با این ادیت نظری که داشتم رو رسونده باشم و نیازی به توضیح بیشتر نداشته باشه :)

castlevania
2014/08/07, 10:22
Colorful Flowers
2882928830

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Oneshot Milad
2014/08/07, 22:03
28843

th e nd
2014/08/08, 00:17
از دوستان تقاضا داریم تصاویر ثبت شده خود را در سرور انجمن آپلود کنند تا یک ساعت طول نکشه که صفحه لود بشه!

با تشکر.

Reza Eshraghi
2014/08/08, 00:48
البته احسان جان ، داداش . چند روزی هست که یک مشکل سراسری اختلال و کندی سرعت اینترنت در سراسر کشور داریم که مزید برعلت کندی لود فروم شده . :-w
در مجموع از کلیه دوستان تقاضا میشه به فرمایش احسان جان عمل کنند .
با تشکر از همکاری خوب همه شما @};-@};-

castlevania
2014/08/08, 10:27
: sight of the Light

288512885228853

Oneshot Milad
2014/08/08, 11:36
: sight of the Light

288512885228853

بسیار عاالی .. مخصوصا عکس دومی ..

faramarz_mit
2014/08/08, 12:06
2885428855

Oneshot Milad
2014/08/08, 12:06
28856

me.mr
2014/08/08, 12:15
آقا میلاد اگه این تو مسابقه بود، بهش چه نمره ای میدادی؟:D
(پارک ملت)

Oneshot Milad
2014/08/08, 13:14
آقا میلاد اگه این تو مسابقه بود، بهش چه نمره ای میدادی؟:D
(پارک ملت)

واقعا عکس خوشگلیه .. اینجا که کیفیت نداره اما حتما با کیفیتش خیلی باید عالی باشه

19.75 :D

Oneshot Milad
2014/08/08, 13:27
2885428855

هر دو عکس عاالی .. هم افکت ها و هم اصول کادربندی :)

faramarz_mit
2014/08/08, 14:26
هر دو عکس عاالی .. هم افکت ها و هم اصول کادربندی :)

مرسی دوست من
هردم عکس از دوران دانشجویی هس همش خاطره هست

me.mr
2014/08/08, 14:51
واقعا عکس خوشگلیه .. اینجا که کیفیت نداره اما حتما با کیفیتش خیلی باید عالی باشه

19.75 :D
ممنون! کاش این عکسو میزاشتم! حیف که دیر پیداش کردم...

me.mr
2014/08/09, 09:09
باغ موزه قصر (زندان قصر)

Oneshot Milad
2014/08/09, 11:31
28917

castlevania
2014/08/09, 12:03
: At The Night
28920 28921 28928

moli_ahmad
2014/08/09, 16:39
عکسها همگی سال 87 و با گوشی سونی اریکسون w900 گرفته شدن
28942289432894428945

castlevania
2014/08/09, 16:46
به به عجب جای باصفایی. مخصوصا اون عکس پاییزی :-*...عاشق چنین لوکیشن هایی هستم.>:D

FAZEL77
2014/08/09, 19:27
قتل مشکوک =((
مکان: سر کوچه :-$
زمان: ظهر خیلی خیلی گرم #-o
تشخیص اولیه علت مرگ: برق گرفتگی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Oneshot Milad
2014/08/09, 23:00
29008

castlevania
2014/08/10, 13:00
دانشگاه سالهای جوانیمون::D
29043

Oneshot Milad
2014/08/10, 14:10
ادیت عکس باعث پختگی عکس میشه و ایراداتی که دوربین ها دارن رو میشه برطرف کرد :)

29047

castlevania
2014/08/11, 14:16
در سفر یک روزه به اطراف شهر:
29094 29095 29096 29097
دوستان تا شنبه نیستم.فعلا>:D

Dan
2014/08/12, 11:45
جسد کامل کشف شده در میوه!

29128

Oneshot Milad
2014/08/12, 13:09
جسد کامل کشف شده در میوه!

29128

این عکس برای مسابقه بود ؟

تو بخش مسابقه که این هفته مربوط به حیوانات هست ..

عکس منظره و گل میذارن :D

عکسهای مربوط به حیوانات تو بخش عکسهای گرفته شده :D

من دیگه حرفی ندارم :| :D

Dan
2014/08/12, 13:21
این عکس برای مسابقه بود ؟

تو بخش مسابقه که این هفته مربوط به حیوانات هست ..

عکس منظره و گل میذارن :D

عکسهای مربوط به حیوانات تو بخش عکسهای گرفته شده :D

من دیگه حرفی ندارم :| :D
:))
نه این عکاسی مستنده! :D از لحاظ هنری چیزی نداشت همینجوری گذاشتم.
توی مسابقه هم من فکر کردم فقط یک عکس میشه گذاشت من هم عکس گذاشته بودم. هر چند اون هم اصلا عکس خوبی نبود فقط بخاطری که تعداد بیشتری توی مسابقه شرکت کنند گذاشتم.

Dan
2014/08/13, 23:01
عکس مسابقه به دستور آقا میلاد عزیز ادیت شد. (البته Lightroom فعلا در دسترس نبود با Fotor ادیت کردم)
بعد از عمل:

یک نکته هم بعد از دیدن عکس های مسابقه به نظرم اومد گفتم تا با موضوع ارتباط داره بگم. اون دسته از دوستانی که به عکاسی از حشرات علاقه دارن و گوشی هاشون دوربین نسبتا خوبی داره میتونن انجام بدن. لنز های ماکرو Osino توی بازار موجوده که کارایی بسیار خوبی دارن و قیمتشون هم خیلی کمر شکن نیست. میتونید از این لنز ها استفاده کنید.

این دو نمونه از عکس های گرفته شده با لنز ها: (عکس ها کار آقا مهدی عزیز یکی از اینستاگرامر خوب ایران هست)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گوشی مورد استفاده Sony Xperia SP هست که در رده متوسط قرار میگیره و همونطور که میبینید خروجی کار بسیار خوب هست.

Oneshot Milad
2014/08/13, 23:20
عکس مسابقه به دستور آقا میلاد عزیز ادیت شد. (البته Lightroom فعلا در دسترس نبود با Fotor ادیت کردم)
بعد از عمل:

یک نکته هم بعد از دیدن عکس های مسابقه به نظرم اومد گفتم تا با موضوع ارتباط داره بگم. اون دسته از دوستانی که به عکاسی از حشرات علاقه دارن و گوشی هاشون دوربین نسبتا خوبی داره میتونن انجام بدن. لنز های ماکرو Osino توی بازار موجوده که کارایی بسیار خوبی دارن و قیمتشون هم خیلی کمر شکن نیست. میتونید از این لنز ها استفاده کنید.

این دو نمونه از عکس های گرفته شده با لنز ها: (عکس ها کار آقا مهدی عزیز یکی از اینستاگرامر خوب ایران هست)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گوشی مورد استفاده Sony Xperia SP هست که در رده متوسط قرار میگیره و همونطور که میبینید خروجی کار بسیار خوب هست.

عکاسی ماکرو یکی از اعتیاد اورترین سبک های عکاسیه .. پیشنهاد میکنم نرید سمتش :D

AmirMahmood
2014/08/13, 23:34
بعد از عمل:

خراب اون دو عکس ماکرو شدم

Dan
2014/08/14, 10:32
عکاسی ماکرو یکی از اعتیاد اورترین سبک های عکاسیه .. پیشنهاد میکنم نرید سمتش :D
میلاد جان شما دیگه چرا؟! شما که دیگه خوب میدونی اینجوری بخواهیم حساب کنیم دوربین نباید دست بگیریم چون عکاسی کلا اعتیاد آوره! :)

خراب اون دو عکس ماکرو شدم
بخاطر همین عکس هاست که نمره های من توی مسابقه اینقدر افتضاحه! عکس های Landscape ای که حتی با گوشی گرفته میشه اینقدر خوبن که سطح انتظارات رو خیلی بالا میبرن. :)

این هم یه نمونه خوب (نه عالی) گرفته شده با Lumia 1020

castlevania
2014/08/16, 11:56
سلام دوستان. ما برگشتیم:D
در مسیر صعود به دومین قله بلند ایران:

29365

به صلاح دید میلاد جان قرار شد که عکسها توی تاپیک خصوصی زده بشه.@};-

Oneshot Milad
2014/08/17, 12:28
28 مرداد ماه روز جهانی عکاس به شما همه عزیزان پیشاپیش مبارک ..

در این روز .. پکیج منتخب عکسهای شما با سایز های مختلف مخصوص
صفحه موبایل و لب تاپ و مانیتور .. برای دانلود قرار داده میشه ..

از شما عزیزانی که قصد دارین عکسهاتون با امضا خودتون پای عکسها ..

برای دانلود در این پکیج قرار بگیره ..

در بخش گالری عکس .. گالری عکس ایجاد کنین و عکسهایی که بنظر خودتون بهترین هستند رو قرار بدین ...

ادیت و افکت و امضا تصاویر .. بر عهده ما :)

موفق باشید ... فقط تا پایان روز 28 مرداد ..

((( نکته ی مهم .. چون حجم عکسها کم شده قطعا کیفیت هم کم شده ..

اگر دوست داشتین با کیفیت خوب و مناسب عکسهاتون قرار داده بشه ..

عکسهاتون رو داخل فایل زیپ در گالری شخصیتون برای دانلود قرار بدین ))

aryaiee
2014/08/21, 14:03
زمستان 92 یادش بخیر...جلوی دفترمون.ببینید سردتون شه وسط این گرما ;;) هنر پرسنل خدمات سامسونگ

29659

Oneshot Milad
2014/08/26, 15:26
29832

عکاس : Saman 1992

با کمی ادیت ..

aryaiee
2014/09/03, 22:18
دوستان از اونجایی که من عاشقه پیشی ام،دیروز ظهر داشتم برمیگشتم خونه یهو این گربه خوشگل رو دیدم از گرما ریلکس ولو شده بود عکس گرفتم :D

30097

VSH-Katana
2014/09/03, 22:57
همین امشب رئیس فنش کردم 30099

omidan
2014/09/06, 22:29
30229

Canon IXUS 133

چون حجم عکس زیاد بود آپلود نمیشد مجبور شدم سایز عکسو کوچیک کنم، رو بدن پروانه زوم کنید جالبه.

Oneshot Milad
2014/09/06, 22:53
دوستان برای عکسهای حجم بالا .. از سایت هایی مثل

Upload.ir استفاده کنید .. متشکرم ..

aryaiee
2014/09/11, 13:19
روزهایی که الوند با کسی شوخی ندارد!!! (صعود سراسری زمستانی به قله ی الوند 1386) عکس از من نیست یکی از همشهریان گرفته اند.
30352

aryaiee
2014/09/15, 12:52
عروسی مهرداد جان (کاربر فروم هستند ولی کم کار) اینم dj امیر حسین :P:D

30462

Oneshot Milad
2014/09/18, 14:23
30575

بابت کم کاری ببخشید دوستان بزودییی پر کار میشم :D

soorush
2014/10/04, 15:17
جای همه دوستان خالی امروز رفتیم باغ ارم (شیراز) چنتا از عکسایی که گرفتم را اینجا گزاشتم , حجم تصاویر یکم بالا بود مجبور شدم فشردشون کنم .(ببخشید دیگه دوربین خوب دم دست نبود)

31872 31873 31874 31875 31876 31877 31878 31879 31880 31881

MoJtAbA
2014/10/11, 18:47
عکس اولی کارگاه یکی از دوستان هست ، دیدم اگه از اون قسمت از کارگاه عکس بگیرم چیز خوبی از آب در میاد که همینطور هم شد ( البته از نظر خودم ! شاید از نظر شما جور دیگه ای باشه )

عکس های دومی هم که حیاط خونه هست

32279

32278 32277

Oneshot Milad
2014/10/11, 21:28
دوستان توجه کنین ... در کل تاپیک عکاسی ..

به دلیل افت سرعت سرورهای انجمن ...

عکسهای بالای 500 کیلوبایت .. از این لحظه به بعد آپلود بشن .. پاک خواهند شد ...
در صورت تکرار .. اخطار خواهیم داد ..

از Snipping Tool

استفاده کنین ... متشکرم . !

Oneshot Milad
2014/11/14, 13:57
یکیــــــــــ هست .. که دیگر نیست ...

تسلیت .. :(

33659

Oneshot Milad
2014/11/14, 14:44
ی عکس پر معنی و پر واژه و خوب و عالی .. از اقا مجتبی عزیز ..

33661

حس نوستالژیک بودن و حس تازه و قدیمی بودن به خوبی به نمایش درومده ..

افرین به این نگاه :)

Ali Subi
2014/12/20, 16:39
سقف قسمت اوازخانه عمارت عالی قاپو اصفهان.

AJOR
2014/12/21, 03:33
34841
...

Ali Subi
2014/12/22, 01:50

Ali Subi
2014/12/22, 13:39
The moon. with SX50 on 100X zoom

omidan
2014/12/24, 22:41
جنگلهای اطراف شهر خان ببین، شهرستان رامیان، استان گلستان
34910

Ali Subi
2015/01/07, 12:49
اولین شاتم با دوربین D5200 نیکن. با لنز 55_18 VRII.