PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد intel hd geraphic

saranipedram
2012/02/16, 23:45
سلام،ببخشید این کارت رافیک که روي مک بوک نصبه اگر روی مک ويندوز نصب کنیم حدودا بازی هایی مثل بتمن:شهر ارخام رو جواب میده؟!

Arsn
2012/02/17, 00:27
تاپیک شما برچسب نداره دوست عزیز ! لطفا رعایت کنید !

کلا کارت گرافیک های مجتمع اینتل که روی بعضی از لپ تاپ ها نصب میشه و عموما شامل Gma4500 و 3000 Series است قدرت اجرای بازی های خوب را ندارد !

شاید بتونید باهاش batman arkham asylem را تو جزئیات متوسط بازی کنید ولی برای بازی مثل batman arkham کارت های رده بالا لازمه ، به خصوص اگر بخواهید تنظیماتش را تا آخرین حد زیاد کنید حتی دو عدد 6870 هم بیشتر از 50 فریم نمیدهند !

saranipedram
2012/02/17, 09:38
ببخشید اخه من دارم با گوشی تایپ میکنم
اخه من یه جا خوندم نوشته بود کال اف دیوتی:مدرن ۳ رو اجرا کرده

YGH
2012/02/17, 09:49
ببخشید اخه من دارم با گوشی تایپ میکنم
اخه من یه جا خوندم نوشته بود کال اف دیوتی:مدرن ۳ رو اجرا کرده

موتور بازی کال آف دیوتی با بازی بتمن خیلی متفاوته. موتور بازی کال آف ... تا الان که نسخه سومش هم اومده تفاوت چندانی نداشته و با کارتهای گرافیک متوسط هم میشه بدون هیچ مشکلی بازی کرد ولی بازی بتمن فرق داره. بازی بتمن، مخصوصا این آخریه از جزئیات بسیار بالا و دقیق به همراه جلوه های بصری بسیار بالا و سیستم Tessellation قوی بهره مند هست که به قول دوستمون حتی با داشتن دو عدد کارت 6870 هم بیشتر از 50 فریم به شما نمیده.

saranipedram
2012/02/17, 10:27
برای کارهای گرافیکی مثل فتوشاپ(درحد متوسط) چهطور؟!

Arsn
2012/02/17, 10:40
برای کارهای گرافیکی مثل فتوشاپ(درحد متوسط) چهطور؟!

فتوشاپ جزو رندرینگ دو بعدی حساب میشه و بعد از رم و پردازنده و هاردیسک ، کارت گرافیک مهم میشه که کارایی کارت های مجتمع خودش را نشون میده !

saranipedram
2012/02/17, 11:32
ببخشید به عنوان اخرین سوال(که شاید ربطی به گرافیک نداشته باشه) اگر نظر شخصی شمابود یه مک بوک با گرافیک اینت میگرفتید یا با گرافیک amd و سونی؟!

Arsn
2012/02/17, 11:50
ببخشید به عنوان اخرین سوال(که شاید ربطی به گرافیک نداشته باشه) اگر نظر شخصی شمابود یه مک بوک با گرافیک اینت میگرفتید یا با گرافیک amd و سونی؟!

هیچ کدوم ! بچه های سایت بنده را میشناسن و میدونن که لپ تاپ حکم عذاب را برای من داره ولی اگر بخوام به کسی - دوستی - آشنایی توصیه کنم حتما بهشون پیشنهاد میکنم که از برند هایی مثل سونی و اپل خرید نکنند ! نسبت کارایی به قیمت این برند ها خیلی پایینه ! یعنی با 2 میلیون هزینه کارایی 1300 را به شما میدند !

بنده به دوستانم توصیه میکنم لپ تاپ را از برند هایی مثل ایسر ، اسوس ، اچ پی ، ام اس آی و... بخرند و اونهایی که حتما نیاز به مکینتاش دارند ، باز هم اسوس و اچ پی و ... بخرند ولی سیستم عامل مکینتاش ** شده (هکینتاش) نصب کنند !

چی گیرشون میاد ؟ لپ تاپی به مراتب سریعتر و قوی تر با هزینه نصف اپل ! که سیستم عامل اپل را همراه داره!