PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی فروم سخت افزار

Arsn
2012/02/15, 01:47
@};- با سلام و عرض ادب خدمت کاربران همیشگی فروم سخت افزار ! @};-

دوستان با مشورت هایی که با مدیر کل و تیم مدیریت فروم داشتیم ، به این نتیجه رسیدیم که وقتی هدف جلب رضایت و ارتقا سطح کیفی فروم باشد ، نیاز است که نظرسنجی برگزار شود و تیم مدیریت سایت از انتقادات و پیشنهادات شما آگاه شود

در همین راستا نظرسنجی با هدف ارتقاء سطح کیفی فروم برگزار میکنیم که از شما عزیزان صمیمانه درخواست میکنم تا با تمرکز و انصاف به سوالات زیر پاسخ دهید (وقت امتحان 5 دقیقه)
لطفا دقت کنید که نظرات شما برای تیم مدیریت نقش تعیین کننده دارد پس به تمام سوالات بهترین و کاملترین پاسخ ممکن را بدهید ![-O<

1) عملکرد فروم سخت افزار را تا حال حاضر چه گونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10 )

2) سطح و کیفیت مطالب و مقاله های نوشته شده بر روی فروم را چگونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10)

3) کیفیت بخش پرسش و پاسخ در بخش های مختلف سایت ( سخت افزار - نوت بوک - گیم و ... ) چگونه است ؟ (+ نمره از 1 تا 10)

4) از تیم مدیریت سخت افزار چقدر راضی هستید ( نمره از 1 تا 10 ) ؟ چرا ؟

5) سطح علمی مدیر ها را در حوضه ی مدیریتشون با ذکر نام و بدون تعارف + نمره ای که به نحوه مدیریتشون میدید بنویسید . در صورت تمایل مدیر برتر و دلایل انتخاب خود را هم ذکر کنید .
(Saeed6574598 - Rajah - Arsn - Hitman - Ya30n - Phantom- Aren - Ali Fatehi - N8 yaser )

6) چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت فروم دارید ؟؟؟؟؟؟؟

7) با کدام بخش ار فروم موافق نیستید ؟؟؟ ( یعنی تمایل به حذف آن دارید )

8) بیشتر به کدام بخش از فروم علاقه دارید و دوست دارید مطالب بیشتری در آن بخش قرار گیرد ؟؟؟

9) فروم چه بخش هایی کم دارد که باید اضافه شود ؟؟؟

10) هر چه دل تنگتان میخواهد بگویید !:-bd

=D>از همه دوستانی که با پاسخ های کامل و بدون حاشیه خودشون ما را در پیشرفت فروم همراهی میکنند ، پیشاپیش سپاس گذارم !=D>

Castiel
2012/02/15, 02:29
دوستان عزیز به سوالات با دقت پاسخ دهید و مطمئن باشید که پس از اتمام نظرسنجی، نظرات شما ساختار کلی فروم را تشکیل خواهد داد.

doom2009
2012/02/15, 03:46
1 عملکرد فروم تا به الآن خوب بوده ولی میشد بهتر از این باشه امتیاز 8

2 سطح مقاله های نوشته شده در فروم عالی بوده شکی دراین نیست امتیاز 10

3 کیفیت پرسش و پاسخ خوب بوده امتیاز 9

4 از تیم مدیریت سخت افزارکاملا راضی هستم امتیاز 10

5 مدیران فروم سخت افزارواقعا عالی هستند از هرنظر

6 پیشنهادها رو دوستان قبلا به اطلاع رسوندن اینجانب پیشنهادی ندارم

7با بخش گروههای غیرفعال عملا گروهها هیچ فعالیتی ندارند اگر برای هرکدام تاپیک جداگانه ای درست بشه فکرکنم فعال خواهند شد

8 بخش بحث آزاد

9 بخش پاسخ و پرسش در رابطه با مشکلات نرم افزار و سخت افزار

10 آرزوی موفقیت وسلامتی برای تمام دوستان سخت افزاری

Poorya_Lion
2012/02/15, 10:24
:-" درود . بی تعارف و کاملاً رک نظراتم رو بیان می کنم :
1) 6
2) 5
3) 8
4) 7
5) 6 - من در کل زیاد به بخش های نرم افزار و موبایل سر نزدم ولی در کل تمامی مدیران اینجا افراد بسیار متشخص و دارای سطح علمی خیلی خوبی هستند. از دیدگاه بنده ، جساراتاً Ya30n عزیز مدیر برتر هستند (کاشکی به جای واژه برتر از کلمه دیگه ای استفاده می کردی علی جان ، چون از نظر من کسی بر کسی برتری نداره) دلیل انتخابم تجربه بالای یاسین عزیز و نحوه پست زدنش هستش ، مطالبش پخته هست.
اگر اجازه بدید من یک نقد خیلی کوچولو و دیدگاه خودم هم بیان کنم. از خودت شروع می کنم علی جان :
"علی واقعاً آدم با استعداد و سطح علمی بالایی هستش و آینده بسیار روشنی پیشرو داره ولی یکم توی پست زدن عجوله و عقایدش رو توی پستاش پیدا می کنه. یک بار هم نام یکی از شخصیت های سی Ya سی رو توی یکی از پست هاش آورد ، که من از علی بعید می دونستم "
"Rajah عزیز ، واقعاً آپدیت هست و خبرها و محصولات روز رو سریع وارد مطالب فروم می کنه و این واقعاً عالی هستش ، فقط من خیلی کم احساس می کنم ، بعضی وقت ها جانب برندهای مورد علاقش رو می گیره "
"Saeed6574598 عزیز از نحوه نگارشش معلومه چه شخصیت دوست داشتنی و پاکی داره و همیشه فعال هستش ، نکته ای که دیدم فقط کپی مطالب از منابع دیگه هستش که البته خوبه ولی نه به دفعات زیاد"
بقیه مدیران هم عملکردشون واقعاً عالی هستش ولی بنده کم برخورد داشتم با مطالبشون. Hitman عزیز هم بسیار فعال هستند ، فقط اون عجله ای که توی وجود علی هستش توی Hitman عزیز هم من می بینم.
6) آخه من چجوری به این سوال نمره 1 تا 10 بدم:-s ؟ من یک ایده ای دارم که انشاءالله در ملاقات با جناب پناهی عزیز به ایشون می گم. می تونم به ایده خودم 5 بدم!!! خوبه ؟
7) هیچ کدوم ، همه بخش ها خوبه ، فقط یکم مسئله اجباری شدن ، تگ گذاشتن برای تاپیک ها رو دوست ندارم . راه های بهتری برای پیدا شدن توی سرچ گوگل هستش. یکم هم تبلیغات داخل پست ها زیاده. نمره من 8 هستش .
8) بخش اورکلاک - 8 .
9) توی بخش اورکلاک ، تاپیک راهنما و جامع نحوه درست سابمیت اسکور ها و عضویت در hwbot . یکی دو مورد دیگه هم توی بخش های دیگه بود که الان یادم نیست . نمره 7 .
10):-s آخه به این یکی چجوری نمره بدم ؟ همش رو که بالا گفتم . ولی ... صمیمیتی و دوستی که بین بچه های این فروم هست جای دیگه ای ندیدم ، البته فعلاً تعداد اعضا کمی پایین هستش و ممکن هست با اضافه شدن به تعدادشون این مطلب کمی کم رنگتر بشه ، قدر الان رو بدونید. دیگه ملالی نیست جز دوری شما .امتیاز این هم 10 ، خوبه!!!...
ببخشید یکم رک نظراتم رو گفتم !!!
جمع نمرات 70 .

Yaser_Aramesh
2012/02/15, 14:40
خب,سلام

1 ) درباره ی عملکرد فروم بگم که عالی هست و اگه بخوام نمره بدم 9.75 میدم ! این 25 صدم درصد هم به خاطر کپی برداری های زیاد و دقت نکردن بچه ها در زدن برچسب کم کردم !

2) کیفیت مقالات عالی هستند.به خصوص علیرضا خان (arsn) همیشه با مقالات عالیش فروم رو نگه داشته ! البته بقیه از جمله آقا سعید افرازی هم با بررسی هاشون فروم رو در زمینه ی نوت بوک پر بار کردن ! باز هم 9.75 میدم !

3) بخش های پرسش و پاسخ عالی عمل می کنند و بچه های متخصص, تخصصی راهنمایی میکنن ! 9.5 میدم

4) راضی هستم اما میتوانند خیلی بهتر هم باشند ! با گذاشتن مطلب مفید و بیشتر !

5) خب,تعارف نداریم ! یا علی !

saeed6574598 : 8.5
Rajah : 9
Arsn : 9.5
Hitman : 8.5
Ya30n : 8
Aren : 7.5
Ali Fatehi : 7.5

خب حالا دلایل : آقا سعید مظفری در بخش صوت و تصویر کم فعالیت میکنن نسبت به زمانی که آنلاین هستند ! منظورم اینه که تو روز ایشون اینقدر که آنلاین هستند اما نسبت بهش کم فعالیت میکنن ! همچنین کپی پیست کردن ایشون زیاده ! باید باشه اما نه اینقدر !

آقا سعید افرازی هم که بسیار فعالیت خوبی در انجمن نوت بوک دارند و با بررسی هاشون همونطور که بالا گفتم فروم رو پر بار کردن !

آقا علیرضا هم که آخر تخصص هستند و جز معدود کسانی هستند که به صورت حرفه ای در بخش سخت افزار فروم فعالیت دارند و از راهنمایی های ایشون تا به حال ده ها نفر استفاده کردند !

آقای جواد عاشوری هم در انجمن گیم فعالیت خوبی دارن ولی اخبار به روز و با کیفیت نیستن و تعداد کم هست ! حتما باید یک همکار برای خود در انجمن گیم انتخاب کنند ! کسی که زیاد در فروم باشد و اهل نگارش و بازی و ....

آقا یاسین خوب راهنمایی می کنند و فعالیت خوبی در بخش سخت افزار فروم دارند اما اصلا مطلب نمی گذارند !

آقا روح الله هم که خیلی وقته خبری نیست ازش و نمیدونم اگه من نبودم انجممن موبایل چی می شد !! در هر صورت ایشون مطالب مفید و اخبار خوبی در فروم می گذاشتند !!

آقای فاتحی هم باید بگم که در انجمن موبایل فعالیتی ندارند و فقط میان پست پاک میکنن !!!

در کل باید بگم به نظرم علیرضا (Arsn) بهترین مدیر فروم هستند و تقریبا در تمام بخش ها فعالیت دارند,تشکر می کنند,مطلب می گذارند,پست می دهند,و ..........

6 ) پیشرفت فروم با همکاری مدیران,اینطور نظرسنجی ها,بیشتر شدن عضوهای فعال میسر میشه ! حالا برای بیشتر شدن اعضا و تبدیل شدن آنان به کاربر فعال چه باید چه کرد؟؟!! جذابتر کردن محیط فروم,به روز بودن فروم,احترام به اعضا,پوشش دادن سلایق و علایق مختلف (برای مثال انویدیا و AMD,اپل و سامسونگ,اینتل و AMD و .....)

7 ) بخش اخبار سایت های داخلی

8 ) بخش بحث آزاد,گیم,و موبایل

9 ) برای انجمن نوت بوک و تبلت یه بخش اخبار واجبه !

اولا تشکر میکنم بابت این نظرسنجی,دوما از مدیریت حسام آقا کمال تشکر رو دارم ! خسته نباشند !

بعد باید بگم همه ی مدیران خوب هستند اما خب,نمره دادیم خواستیم بدونن که از نگاه ما چند میگیرن تا کمبودها رو اصلاح کنن !

در پایان هم آرزی پیشرفت بچه های فروم,خود فروم و سلامتی بر و بچه ها رو دارم !

موفق باشید

یاسر آرامش

تمام

Arsn
2012/02/15, 14:52
دوستان عزیز دلم ، لطفا کمی هم عینک خوش بینی و بدبینی خود را بردارید و واقع گرایانه با مسائل فروم برخورد کنید !

به شخصه واقعا فکر نمیکنم که بنده لیاقت نمره 9.5 یا تعریف های آقای یاسر آرامش را داشته باشم و ترجیح میدم نگاه به من بیشتر انتقادی باشه تا تشویق و ... (به قول علی بن عثمان غزنوی من این همه نیستم !)
حتی نمره 9.75 به فروم هم خیلی عادلانه نیست ! با این که خوشحالم که کارم به دل آقا یاسر میشینه و از ایشون ممنونم !

دوستان عزیزم ، انتقاد آقا پوریا - لیون با این که خیلی روحیه بخش نیست ولی اگر بخوایم به دید نکاتی که باید رعایت کنیم بهش نگاه کنیم باید از این دوستمون سپاس گذار باشیم و سعی کنیم همچین انتقادی را سرلوحه نظرهامون قرار بدیم و البته نظر شخصی خودمون را هم داخلش کنیم (البته مثل آقا پوریا سخت گیر نباشید ! )

VSH-Katana
2012/02/16, 19:46
عملکرد کلی فروم در سطح خوبیه با اینکه تازه تاسیسه ! اما کارش خوبه و نظم نسبی خووبی داره رنگ ولعابش خوبه تنها مشکل اینه که گروه های دست جمعی عملا بیکارن و وجودشون تزئینی هست 8 نمره خوبیه یکمی هم پارتی بازی کردم
2.سطح کیفی مطالب خوبه اما کافی نیست و به نظرم باید از مطالب اختصاصی بیشتری بهره ببره و مطالب که نوشته میشن نثرشون واحد باشه (حد القل مطالب مدیران ) مثلا اگه در مورد یه مادر برد مطب میزارید تمام مطالب شیرازه یکسانی داشته باشن (نر افزار های تست یکسان و بخش های مورد بررسی قرار گرفته شده یکسان و.....) 7.8
3. کیفیت بخش پرسش و پاسخ خوبه اما اگه این بخش حالت آنلاین داشته باشه بهتره 8
4 از تیم مدیریت راضیم اما به نظرم در آینده همکاران بیشتری میخوان 9

سعید مظفری 10 از نظر من که واقعا بخش صوت تصویر مال سعیده و سعید رو کارشو خوب میبینم . سعید افزاری 9 . این یکی سعید هم کارش خوبه و یه نمره رو نمیدونم چرا کمتر دادم. علیرضا 0 خوبه علیرضا ازت تعریف نکردم که خوشحالشی اما نمره واقعی علیرضا 8 چون کهیه نمره برای جانب داری وشته کم و یه نمره دیگه هم واسه سبک پاسخش به سوالات.جواد عاشوری 8 . رفیع بایندر 8 یه خورده مطالبی که تو بخش عکاسی میزاره کم هستن ولی واقعا سطح علمیش خوبه.یاسیییین؟ کدوم همون یاسین خودمون ؟ اگه منظورتن یاسین گلمردادی فر هست 8.6 یه نمره به خواطر هم شهری بودن بهش دادم بقیشم فقط به خواطر کم پیدا بودنش اما واقعا نثر قوی ای داره
روح الله خوبه اما کم پیداست کم کار تر شده 7.5
علی فاتحی. سطح علمی خوب مطالب کامل نثر زیبا 10
یاسر7 یاسر جای پیشرفت داره و اگه سبک نگارش خوب و یه خورده سطح علمیشو بالاتر ببره خیلی عالی میشه
6. اولا که بخش مانیتور رو به قسمت صوت وتصویر منتقل کنید . دوما همکاران بیشتری برا بخش های مختلف بگیرید گروهای دسته جمعی رو در معرض دید بیشتر قرار بدید بخش اخبار سایت های داخلی اضافیه
تگ گذاشتن هم بیخودیه
7 بخش که نه زیر بخش اخبار سایت های داخلی
8. بخش نرم افزار و بازی و صوت تصویر و عکاسی باید پر کارتر بشه
9.یه بخش چت روم آنلاین که نیاز به رفرش برا دیدن نظرات نداشته باشه
10.خواستن توانستن است

Amoo
2012/02/16, 21:42
متاسفانه محتوی سایت از مفاهیم و مطالب مرتبط با سخت افزار هر روز فاصله بیشتری گرفته و کمتر شاهد فعالیت و پویایی در این زمینه هستیم،امیدوارم هر روز شاهد غنی تر شدن محتوی فروم سایت سخت افزار باشیم.
البته بی انصافی خواهد بود اگر تلاش بعضی از دوستان را در راستای پیشرفت فروم نادیده بگیریم...
انتظار می رود که کاربران عزیز در هر زمینه که مرتبط با الکترونیک و کامپیوتر و علوم مرتبط می باشد ،قدم پیش،نهاده و با بقیه اعضاء تبادل نظر داشته و معلومات و تجربیات خود را در اختیار دوستان قرار دهند.
با تشکر.

_Tokhs_
2012/02/17, 14:28
عملکرد رو میدم 7

مقاله‌ها که بعضی‌‌ها فقط کپی‌ شده، اخبار سایت که همش کپی‌ شدس! در کل به مقاله‌ها ۷ میدم.

آها ! اینجا می‌خواستم یه چیزی بگم! کیفیت پرسش پاسخ بدک نیست اما بعضی‌ جاها اصلا مدیر یادش میره که جواب بده یا ظاهراً می‌بینه جوابی‌ نمیده! حد اقل اگه پست رو می‌بینه و جواب نمیخواد بده زیرش یه تشکر بکنه که ما بفهمیم دیده، چیزی ازش کم نمی‌شه! که هیچ کس این کارو رو نمی‌کنه به جز یاسین!

تیم مدیریت هم به هر حال زحمت میکشه، نمرهٔ من ۷ِ

به شخص هم کسی‌ رو نام نمی‌برم اما من با علیرضا و سعید و اون یکی‌ سعید بیشتر در ارتباط بودم و خوب بودن انصافا.

پیشنهاد: انقد به ملت گیر ندید که برچسب بذارید برچسب بذارید! به خدا زشته خوبیت نداره! من تا به حال ندیدم هیچ فرومی اینطوری گیر بده که اگه برچسب نزاری پاک می‌کنم پست رو! نمی‌شه به خاطره رنک گوگل کاربر رو فدا کرد که !

با همهٔ بخش‌ها موافقم

یه بخش اضافه کنید بازی واسه دانلود یا حد اقل بحث و این حرفا راجع به بازی‌های روز دنیا باشه که البته فکر می‌کنم هست اما خبری نیست توش! بخش نرم افزار هم بگذارید مطمئنا کارتون میگیره.

من که بیشتر به بخش سخت افزار علاقه دارم.
دلم که اصلا تنگ نیست اما باور کنید دوستون داشتم که ۲ ساعت اینارو نوشتم تو Behnevis :D

موفق باشید
@};-

Pesar khooob
2012/02/17, 23:02
1) عملکرد فروم سخت افزار را تا حال حاضر چه گونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10 )

7
عملکر خوب بوده و تا الان تونسته به سوالات من پاسخ بده در بعضی زمینه ها هم یه سر نخ هایی در اختیارم گذاشته که خودم برم جست و جو کنم!

2) سطح و کیفیت مطالب و مقاله های نوشته شده بر روی فروم را چگونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10)

5.75
من به خوندن مقاله روی سایت سخت افزار بیشتر علاقه دارم.

3) کیفیت بخش پرسش و پاسخ در بخش های مختلف سایت ( سخت افزار - نوت بوک - گیم و ... ) چگونه است ؟ (+ نمره از 1 تا 10)

7
این بخش هدف اصلی فرومهاست و در این فروم به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام شده

4) از تیم مدیریت سخت افزار چندتا راضی هستید ( نمره از 1 تا 10 ) ؟ چرا ؟

6.5 تا راضی هستم. چون برای مدیران فرقی نمیکنه که کسی که بحثی رو راه میندازه و یا سوالی رو میپرسه چه سطح از دانش رو داشته باشه، تا هر اندازه ای نیاز باشه با اون شخص در مبحث ایجاد شده پیش میرن!

5) سطح علمی مدیر ها را در حوضه ی مدیریتشون با ذکر نام و بدون تعارف + نمره ای که به نحوه مدیریتشون میدید بنویسید . در صورت تمایل مدیر برتر و دلایل انتخاب خود را هم ذکر کنید .
(Saeed6574598 - Rajah - Arsn - Hitman - Ya30n - Phantom- Aren - Ali Fatehi - N8 yaser )

اولن که نمیشه به آدم ها نمره داد و گفت فلانی 2 شده و یه نفر دیگه 10

دوما همشون پسرای خوبی هستن: (من حضوری با این مدیران عزیز برخورد نداشتم و در این یه سال این افراد رو اینگونه شناختم)
این آقای saeid6574598 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که وبلاگشون شیلتره :D

آقای سعید افرازی (rajah) هم که وبلاگشون مال سال بووووووووووق! و چند ده ماهی هست که ولش کردن. اگه بشه که توی فروم یکمی در مورد مادربورد و چیپست لپ تاپ ها توضیحاتی بدن خیلی عالیه!

Phantom عزیز هم که استادن و باعث افتخاره که باهاشون آشنا شدم.

آقا جواد (*hit m@n*) گیمر فروم که من حالا حالا ها سوالات زیادی دارم که ازشون بپرسم.

آقا علیرضا هم (arsn) که باید آدم خنکی باشن، چون به چیزای سرد خیلی علاقه دارن. البته برای کسی که همیشه درحالت اورکلاک باشه این سرما لازمه! شوخی کردم، خیلی هم خون گرم هستن.

و اما آقا یاسر (N8 yaser) من یه داداش دارم عین شما! علاقه مندی های داداشم: بازی، موبایل، تبلت و البته بدون سخت افزار

آقای Ali Fatehi باید یه بار لیست آرشیو فیلم هام رو با آرشیو شما چک کنم!

یاسین عزیز (Ya30n) الان پروفایلتون رو که نیگاه میکردم بچه گفته بودن تولدتون مبارک! منم پیشاپیش تولد بعدیتون رو تبریک میگم!

آقا روح الله (+Aren) هم که یه جورایی برام مبهم هستن و مثل عکسشون در یه تاریکی و ناشناختگی هستن و به خوبی نمشناسم ایشون رو.

6) چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت فروم دارید ؟

مسابقات با کیفیت بالاتر و جوایز کمیاب (2500K)

با ....

8) بیشتر به کدام بخش از فروم علاقه دارید و دوست دارید مطالب بیشتری در آن بخش قرار گیرد ؟؟؟

بازی های کامپیوتری-عکاسی-موبایل-اخبار فناوری-انتخاب نکردن بقیه بخش ها دلیل بر علاقه مند نبودن به آن بخش ها نبود.

1- اگه بخش بازیش پیشرفت بیشتری داشته باشه خیلی خوبه.
2- اگه یه چت باکس به پایین فروم اضافه بشه هم بهتره!
3- اگه مبانی و راه شروع برنامه نویسی سیستم عامل های موبایل هم گفته بشه خیلی عالیه

10) هر چه دل تنگتان میخواهد بگویید !

دمتون گرم.
آرزومند دیدار تک تک شما عزیزان
سید پوریا - مشهد

mehdinamani
2012/02/24, 20:00
اقا سایت به این باحالی نیاز به تغییرات زیادی نداره و رو هم رفته خیلی خوب هست

Beni7192
2012/02/25, 15:03
1) 8
2)7
3)9
4)8 چون تا حد زیادی پیگیر مباحس هستند.
5) (8.5) Saeed6574598
Rajah 7.5
9.5 Arsn
Hitman 8.0
Ya30n 6.0
Phantom 7.0
Aren 6.5
Ali Fatehi 5.0
N8 yaser 8.5

6)خبر های روز یا خیلی کم توی فروم درج میشه ویا خیلی دیر, باید فعالیت در این زمینه بالاتر بره.
7)به نظرم عملا در گروه ها هیچ اتفاقی نمیفته
8)ما کلا به این فروم علاقه داریم مطالب هم باید در همه ی زمینه های مربوط به فعالیت سایت رشد کنه!
9)برای همه ی انجمن ها بخش اخبار اضافه بشه
10)دوستان بیاین یکم بیشتر از وقتتون رو برای این فروم بزارید تا به روزای اوجش تو آینده افتخار کنیم!

farjam1990
2012/02/28, 18:23
1) عملکرد فروم سخت افزار را تا حال حاضر چه گونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10 ) نمره 8

2) سطح و کیفیت مطالب و مقاله های نوشته شده بر روی فروم را چگونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10) نمره 9

3) کیفیت بخش پرسش و پاسخ در بخش های مختلف سایت ( سخت افزار - نوت بوک - گیم و ... ) چگونه است ؟ (+ نمره از 1 تا 10) نمره 10

4) از تیم مدیریت سخت افزار چقدر راضی هستید ( نمره از 1 تا 10 ) ؟ چرا ؟ به نظرم رسیدگی به مشکلات کاربران در سطح خوبی بوده نمره 9

شخصا بدونن تعارف از همشون راضی هستم و نمره 8 به بالا برای همه

6) چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت فروم دارید ؟؟؟؟؟؟؟ ساز و کاری برای جذب اعضای جدید

8) بیشتر به کدام بخش از فروم علاقه دارید و دوست دارید مطالب بیشتری در آن بخش قرار گیرد ؟؟؟ کارت گرافیک و اورکلاک

9) فروم چه بخش هایی کم دارد که باید اضافه شود ؟؟؟---------------

دلم که میدونید خیلی تنگه! من روی عضوگیری تاکید دارم که باید فعال تر باشیم در این قسمت

Arsn
2012/03/01, 21:42
با سلام و عرض ادب خدمت همراهان همیشگی سخت افزار !

دوستان میدونم ! خودم میدونم تو این تاپیک زیاد پست دادم ولی جا داشت از همه کسانی که تو این تاپیک از تیم مدیریت و کارایی کلی فروم تشکر کردند / انتقاد کردند / پیشنهاد دادند تشکر کنم !

اهمیت دادن و پیگیری شما عزیزان نسبت به روند پیشرفت کار تیم مدیریت و فروم قابل ستایش و تقدیر است !

به شما اطمینان خاطر میدم که تیم مدیریت از انتقاد ها و پیشنهاد های شما نهایت استفاده را خواهد کرد و تا جایی که از دستمون بر بیاد از توان و وقت گذاشتن دریغ نمیکنیم !

در همین لحظه ، تیم مدیریت سعی کرده که اشکالات خودش را پوشش بده و برای جلب رضایت شما جلسه ای تشکیل دادیم تا برآورد کاملی از انتظارات شما در فروم را گردآوری کنیم و سپس راه های رفع مشکلات و کمبود ها را مورد بحث قرار بدیم

اما باز هم کمبود هایی هست ، پس نیاز است که همیشه شما عزیزان ما را مورد عنایت رهنمود ها و نظرات به جای خودتون قرار بدید !

تاپیک باز است و تیم مدیریت با آغوش باز منتظر استقبال از نظرات شما عزیزان است !

rre_za
2012/03/03, 03:34
من خیلی وقت نیست که عضو این فروم شدم راجع به خیلی موارد نمیتونم هنوز نظر بدم...

روز اولی که عضو شدم یاسر جان ازم خواست که بیام توی نظر سنجی شرکت کنم... اما خوب بدون هیچ شناختی نمیشد نظر داد...

یه چند مورد هست که میخوام عرض کنم

1. اینکه حداقل مدیران عزیز فقط واسه پست هایی که واقعا مفید هست تشکر بزنن نه فقط به خاطر اینکه کاربر پست زده , اینجوری ارزش اون تشکر پایین میاد

2. اینکه من از این فروم خوشم اومد چون خاص بود ( هست ) به نظرم این بحث سخت افزار توی یک فروم ایرانی پدر مادر دار برای هم تازگی داره , به شخصه من دوس ندارم از بخش سخت افزار فروم دور شه کشیده شه به اخبار موبایل ( راجع به فروم عرض میکنم نه مجله ) من نمیگم اصلا راجع به موبایل بحث نشه من میگم با اخبار چیپ موبایل که تو هر سایت دیگه پیدا میشه اون یونیک بودن فروم رو از بین نبریم یا راجع به خیلی چیزای خاص موبایل صحبت شه مثلا اورکلاک کردنه پردازنده , باز کردن و تمیز کردن گوشی و خیلی چیزای دیگه...

باز این موضوع بر میگرده به گردانندگان فروم که میخوان چه مخاطبی رو هدف قراربدن

به نظر من یا بخش موبایل کنارگذاشته بشه یا خیلی بیشتر بش توجه بشه و بار علمی مطالبش بیشتر بشه الان خداییش بخش سخت افزار ما مطالب خوبی رو داره اما بخش موبایل...

و در اخر اینکه یه فرومر مثل من که توی چند فروم فعالیت داره دوست نداره که یک خبر رو 2 جا بخونه واسه همین خیلی رو بحث یونیک بودن مطالب تاکید دارم

باتشکر...

ltavahid
2012/03/04, 22:59
1) 8
2) 9
3) 6
4) 8 نمیدونم :-?
5) همه متوسط البته بعضی هاشون هم خیلی خوبن اگه ادمو نپیچونن :D
6) خیلی خوبه ولی اگه به بررسی گوشی ها هم توجه کنن یا تبلت خیلی بهتر هم میشه >:D<
7) !!! >:/
8) همه !!!\m/
9) اگه به قسمت موبایل جاوا اضافه بشه خوبه چون تمام فایل های جاوا درونش میشه قرار داد البته خود قسمت جاوا هم باید به چند بخش تقسیم بشه
( فعلا همینا )
10) هی واای دل وای دل وای دل :-s

سجاد
2012/03/15, 01:23
1)خوب 9
2)بازم خوب ولی نمره 8
3)بد نیست یه وقتایی بعضی ها موضوع های غیر مرتبط میزارن که آزار دهندست 7
4)زیاد چون پاسخگو هستند 10
5)من فعلا با ya30n ارتباط داشته ام که ازش ممنونم پیگیر رفع مشکل سخت افزاری من هست 10
6)انجمن بخش کنترل موضوع های اشتراکی نداره اینو تو انجمن های دیگه دیدم اگه من چند تا موضوع زده باشم و بخوام سریع پیگیری کنم باید بگردم و تک تک از بین موضوعات انجمن ها پیداش کنم ولی اگه این امکان گذاشته بشه به راحتی می تونم هر موضوعی که فقط خودم تو اون شرکت کرده ام را یکجا ببینم
7)کلا با موضوع های غیر مرتبط
8)آموزش
9)بخش امتیاز دهی به موضوعات توسط اعضا اگه درباره نرم افزار هم انجمن و خود سایت فعالیت کنه خیلی خوب میشه میدونم اسم سایت سخت افزاره ولی اگه اضافه بشه خیلی خوب میشه
10)برادرانه درخواست دارم زبان پارسی را پاس بدارید (فروم=؟ انجمن=+) و مثل اینا
در پایان از همه شما عزیزان تشکر می کنم موفق باشید

Hessam
2012/10/02, 11:31
1- 7
2- 7
3- 7
4- 8 - خوبه. مشکل خاصی وجود نداره. فعالیت بیشتر = فروم بهتر. فقط به نظرم سخت گیری های بی مورد باید ریشه کن بشه. پُست های من زیاد پاک شده. در حالی که در سایر فروم ها حتی بهتر از فروم سخت افزار نظرات و پاسخ هایی ارسال کردم که هنوز وجود داره و تیم مدیریتی تشخیصی بر پاک کردن نداشته. حالا بقیه ی دوستان رو خبر ندارم که چقدر در روز ارسال هایشون پاک میشه. کما اینکه مشکل خیلی خاصی هم وجود نداشته و تنها نظر شخصی بوده که شاید به مزاج مدیریت خوش نیومده!
5- از اونجایی که کاملاً واضح اس، نظری نمیدم.
6- پیشنهادهای زیادی ارائه شد به مدیریت محترم. ولی همچنان عملی نشده! مهم ترین راز موفقیت یک فروم، توجه و عملی کردن پیشنهادات کاربرانش هست که بی تعارف بخوایم بگیم، خیلی در این امر موفق نیست فروم سخت افزار. برای بهتر بودن، باید شبانه روزی تلاش کرد تا از سایر رقبا جا نموند.
7- هیچ بخشی به نظرم اضافی نیست. ولی چیزهای زیاد و جزئیی وجود داره که جاشون خالیه که تمامی اینها در پیشنهاداتی که به مدیریت دادم، وجود داره.
8- همشون خوبه. ولی خودم شخصاً معرفی سیستم به کاربران رو بیش از سایر موضوعات علاقه دارم و تا جایی که بتونم در فعالیت تو این حوضه، دریغ نمی کنم.
9- در این مورد بارها و بارها به مدیریت محترم گزارش دادم و پیشنهادهای زیادی دادم که قطعاً در پیشرفت کلی فروم تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین احتیاجی به تکرار مکررات نیست. با این حال؛ همچنان عملی، رد یا مورد قبول واقع نشده.
10- همه چیز در بالا گفته شد. فکر نکنم جز عملی کردن پیشنهادات تمامی کاربران، چیزی برای نوشتن وجود داشته باشه. باز هم میگم، برای پیشرفت، باید از شیوه های نوین و متفاوت استفاده کرد. باید فروم رو از هر لحاظ بهینه سازی کرد تا بهره وری افزایش پیدا کنه. این نظریه ایست که در کتاب مهندسی نرم افزار - Pressman در مورد تولید نرم افزار بیان شده. در قسمت طرح سازی و فرآیند. قطعاً در حوضه ی سخت افزار هم این امر برقراره و فقط به نرم افزار منتهی نمیشه.

wnhl
2012/10/26, 14:23
1) 8

2) 7

3) 9

4) 9 واقعا باید بگم توی فروم های زیادی عضو هستم ولی تا حالا ندیدم جایی مثل اینجا به سوالات یه کاربر معمولی مثل من این قدر خوب و دقیق پاسخ بدن.
همین جا از مدیران ( castel - farjam - Arsn ) تشکر میکنم.

5) خیلی کوچیک ترم که بخوام به یه مدیر امتیاز بدم.

6) سعی کنید با تبلیغات فروم را به دیگران معرفی کنید هنوز خیلی از کاربران حتی با وجود منحل شدن فرومی مثل هات اورکلاک اینجا را نمیشناسند.
فیلم های آموزشی بیشتری برای هر بخش اختصاص داده بشه.

7) با بخشی مخالف نیستم هر کس صلیغه ای داره

8) معرفی و نقد بازی ها و اور کلاک و کارت گرافیک

9) برای هر بخش مثل تالار های یاهو مسنجر محیطی ایجاد بشه که دوستان بتونن مستقیم صدای هم رو بشنون و با هم بحث کنن.

10) امیدوارم هر فردی که میخواد برای خودش یه وسیله ای بخره این قدر از اون وسیله اطلاعات داشته باشه که نه فروشنده بتونه سرش کلاه بزاره و بعدا هم بتونه از کالایی که خریده در مقابل نظرات دیگران دفاع کنه که با وجود فرومی مثل این فکر کنم حداقل در رابطه با سخت افزار این امر فراهم شده.
در ضمن من هم بتونم یکی از کاربران ویژه این سایت بشم چون الان با گذشت بیش از 8 ماه هنوز کاربر تازه کار هستم.

expellite
2012/10/26, 15:15
من زدم خیلی خوب، چون واقعا خیلی خوبه!
اینم از جواب سوالات:
1. فروم مجله سخت افزار برترین فروم فارسی زبان در زمینه سخت افزار هست! این رو مطمئن هستم. از لحاظ عملکرد نمره 8 رو میدم.
2. مقالاتی که نوشته می شه، توسط افراد متخصص در این زمینه هستند و به زبانی کاملا شیوا نوشته می شند. با این حال جای پیش رفت بازم وجود داره. به این مبحث نمره 8 میدم.
3. بخش پرسش و پاسخ به خودی خود واقعا مشکلات بسیاری رو حل میکنه، ولی خوب کمی دیر رسیدگی میشه و از ان جایی که همه چیز را همگان دانند، باز هم احتیاج به افراد متخصص در این زمینه داریم. به این بخش امتیاز 7 رو میدم.
4. امتیاز 9! خیلی عالیه تیم مدیریت! به دلیل این که هم فعالیتشون در تمامی مباحث خوبه و هم این که تمام تلاششون رو در این زمینه میکنند.
5. شرمنده من چون جدید اومدم خیلی مدیر ها رو نمیشناسم، لیکن آقایان Arsn، Rajah، Ya30n و Aren و Saeed****** ( شرمنده اعدادش نمیدونم چیه! ) رو می شناسم. در این باره من به آقای علیرضا سجادی نیا نمره 8 میدم و ایشون رو به عنوان مدیر برتر انتخاب میکنم.
6. پیشنهاد که زیاده، ولی نمیدونم چی بگم!
7. نظر خاصی ندارم. همه بخش ها خوبه.
8. به بخش بررسی سخت افزار!
9. اینم نظر خاصی ندارم. فروم تقریبا تکمیله.
10. آقا من اصلا از این شرایط راضی نیستم. جایزه کم میدین! باید برای تمامی کاربرا آقای شالیکاریان شخصا هر سال برترین مادربرد مبتنی بر چیپست های جدید رو به همراه ست SLI 4-Way و CrossfireX 4-way بدن!!!!!! سفارشی از گارانتی ویستاپخش! مثلا امسال باید برای همه Z77X-UP7، سه تا کارت GTX 680 Lightning و 32 گیگ رم HyperX LoVo و Enermax Maxrevo 1500 و Corsair H100 و Cooler Master HAF XM و مانیتور سه بعدی 1600p و پرینتر و اسکنر و وب کم و 5 تا SSD 1Tb و ...... بخرند!

michael85
2012/11/06, 13:28
7

8

5

8

همشون خوبن مدیر برتر Arsn

نحوه امتیاز دهی کمی پیچیدس

همش خوبه

فروش

حراجی مدت دار و پیشنهادهای ویژه فروش

یه مدت ازت دلگیر بودم ولی میخوامت

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 14:31
حراجی مدت دار و پیشنهادهای ویژه فروش

موافقم

Castiel
2012/11/06, 14:40
موافقم

تا مدتی دیگر با راه اندازی فروشگاه مستقل، فروش ویژه هم خواهیم داشت. البته بحث فروش ویژه به شرکت ها بستگی دارد و تنها در صورت پیشنهاد آنها می توانیم این بخش را فعال کنیم.

iranmanoto
2012/11/06, 14:52
از نظر من عالیه 10

خیلی خوب 9
زیاد باهاش کار نکردم 7
خیلی چون خیلی صمیمانه و دوستانه رفتار میکنن(مثل یه خانواده میمونیم) 10
8 8 10 8 8 8 10 9 9
1:بخش مزایده مدت دار
2:امتیاز دهی خوب نیست(آدم نمیدون چی به چیه)
گروه ها

همش!
بازارچه
بحث آزاد
بازی

همون که گفتم مزایده
و ابن که یک گروه یاهو تشکیل دهید
و با عضویت اگر برای تایپیک که زده شده پاسخی داده شد با ایمیل اطلاع رسانی شود

10) هر چه دل تنگتان میخواهد بگویید !:-bd
واقعا این چه کاری که میکنید
واقعا شبها خوابتون میبره!!!
من که شک دارم
اینهمه جوان رو معتاد اینترنت کردید!

7777
2012/11/06, 14:52
همه 10 فقط بجز بعضی مدیران, ;کسی که خودش با احترام با دیگران صحبت میکنه نشون دهنده ی اینه که از دیگران انتظار احترام داره و بر عکس کسی که با توحین حتی در حد کم با دیگران صحبت میکنه اجازه میده دیگران هم بهش توهین کنن

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 15:16
واقعا این چه کاری که میکنید
واقعا شبها خوابتون میبره!!!
من که شک دارم
اینهمه جوان رو معتاد اینترنت کردید!

واقعا چرا بچه مردم رو از درس خوندن میندازین؟ واقعا چرا؟
یکی منو اخراج کنه!!!

Arsn
2012/11/06, 17:01
واقعا چرا بچه مردم رو از درس خوندن میندازین؟ واقعا چرا؟
یکی منو اخراج کنه!!!

بی تعارف بگو عزیزم میخوای ban کنم ؟ تعارف نکنا !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 21:12
بی تعارف بگو عزیزم میخوای ban کنم ؟ تعارف نکنا !

فقط بژار یه پک، ببخشید یه پست دیگه بژنم!!

VSH-Katana
2012/11/06, 23:55
فقط بژار یه پک، ببخشید یه پست دیگه بژنم!!
زودی کارتو انجام بده که کار داریم!

mortalviper
2012/12/01, 18:56
1 عملکرد فروم به نظر من خیلی خوبه به سمت عالی......... امتیاز 9

2 سطح مقاله های نوشته شده در فروم خیلی خوبه و میتونه از این بهتر بشه مخصوصا مقالات معرفی قطعات جدید و مقایسه قطعات جدید........ امتیاز 10

3 کیفیت پرسش و پاسخ خوب بوده............. امتیاز 8

4 از تیم مدیریت سخت افزار راضی هستم......ایرادات مختصری هست..........ولی در حد گفتن نیست...... امتیاز 10

5 مدیران فروم سخت افزار عالی هستند از هر لحاظ..........(به کسی نگید باید کودتا کینم برکنارشون کنیم.........واسه چی......؟؟؟؟؟؟؟؟ خب معلومه واسه تنوع......:)))امتیاز 9

6 پیشنهادها رو دوستان قبلا به اطلاع رسوندن اینجانب پیشنهاد خاصی ندارم......

7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8 بخش مربوط به سخت افزار

9 چیز خاصی به ذهنم نمیرسد.........
تقریبا کامل است...........

10 آرزوی موفقیت وسلامتی برای تمام دوستان سخت افزاری

shahidamlaki
2012/12/03, 20:33
1: نمره 10

2: نمره 10 بخاطر بروز و مفید و بموقع بودنشون

3: نمره 10 برای اینکه مشکلات ما رو برطرف میکنه یعنی تا بهحال من که مشاهده نکردم مشکلی و سوالی بدون جواب دقیق مونده باشه

4: از 10 من که 20 میدم واقعا عالین با محبت و آماده جوابگویی با روی خوش

5: اجازه بدید به همه نمره ده رو بدم

6: پیشنهاد: یه چت روم هم داخل فروم بزنید بد نیست البته منظورم چت و گفتگوی صوتی است (بخصوص اگه هر ماه و یا یک ماه در میان یه اردویی ترتیب ببینن دوستان تا از نزدیک با هم آشنا بشیم فوق العاده هست مثلا کوه نوردی و ...)

7: در این مورد نمیشه چیزی گفت چون هرکی یه نظری داره یعنی اینجا اختلاف نظر بیشتره و مربوط به این میشه که بیشتر کاربران فروم علاقه و کار تخصصیشون چی باشه

8: بیشتر سخت افزار و خنک کننده

9: راستش چیزی به ذهنم نمیرسه فقط همون چیزی که در پیشنهاد گفتم رو کم داره یه چت روم صوتی

10: دل تنگم دوست داره کاربران گل فروم رو از نزدیک در یک اردوی تفریحی سالم و مفید ببینه خیلی گل هستید و این گل هم تقدیم به همه رفقای گل و عزیزم
@};-

Castiel
2013/02/03, 12:41
خب دوستان دیگر نظری ندارید؟
همه چیز در امن و امان است؟

Dark Bloo
2013/02/03, 14:51
خب دوستان دیگر نظری ندارید؟
همه چیز در امن و امان است؟
والا آقا حسام شما جذبه زیادی داری
آدم میترسه چیزی بگه
من که میترسم بگم
میترسم بگم دلخور شی
حالا یا من بن میشم
یا پستم پاک میشه
خلاصه من یه چیزیم میشه اگه چیزی بگم :دی

Batman.
2013/02/03, 20:34
خب باید بگم این فروم بهترین فروم سخت افزار کشور هست چه از نظر بروز بودن خبرها ، رسیدگی به مشکلات کاربران و... .
امتیاز من 10/10 هست .

Castiel
2013/02/03, 21:39
والا آقا حسام شما جذبه زیادی داری
آدم میترسه چیزی بگه
من که میترسم بگم
میترسم بگم دلخور شی
حالا یا من بن میشم
یا پستم پاک میشه
خلاصه من یه چیزیم میشه اگه چیزی بگم :دی

مجتبی جان بگو عزیز. قول میدم بن نکنم @};-

ARMIN
2013/02/03, 22:38
حسام جان

قرار بود فروشگاه بزنین، سال 92 ایشالا راه میفته؟

Castiel
2013/02/03, 22:49
حسام جان

قرار بود فروشگاه بزنین، سال 92 ایشالا راه میفته؟

نمیدونم والله. همیشه منتظر هستیم!

Dark Bloo
2013/02/04, 11:34
مجتبی جان بگو عزیز. قول میدم بن نکنم
قول میدی؟؟
ببین جلو همه گفتی ها؟؟؟!!!
پس گوش کن
آجیل تخمه هم بیار که میخوام برم رو منبر :دی
بذار اول از خودم بگم که شفاف سازی بشه
ببین من آدم منتقدی هستم ولی از هر کسی و هر چیزی انتقاد نمیکنم
خدا میدونه از اونجائیکه آدم خوش نیتی هستم هیچ وقت از کسی بد نمیگم
عیب طرف یا کارش رو میگم ولی به شرطی که طرف جنبه هم داشته باشه دیگه
اگه طرف (بلانسبتت) بی جنبه باشه اصلا هیچ کاری بهش ندارم و ارتباطم رو باهاش قطع میکنم
ولی اگه به کسی یا چیزی اهمیت بدم انتقادش میکنم که اصلاح بشه
اینو گفتم چون میخوام انتقاد کنم از فروم و سایت که به اینجا مربوط میشه که خب چراغ سبز دادی :دی
ولی گفتم که بدونی قبل از هرچیز با توجه به توضیحاتم که من لحنم تند هست ولی نه با قصد تخریب
میدونی انتقاد دو نوعه (از نظر من)
یه وقت انتقاد میکنی شما از کسی میخوای تخریبش کنی
خردش کنی با قصد کینه از بدی یا زخمی که از طرف خوردی
یه وقتم واقعا نیتت درسته و میخوای ایراد طرف (یا کاری ) رو بگی که اصلاحش کنه و بهتر بشه
امیدوارم تا اینجا رو داشته باشی که ذهنت ناعادلانه و مسموم قضاوت نکنه از حرفای من
من به فروم ضعیف میدم
چرا؟؟؟
چون به نظر من رو موضوعی کار نمیکنه که دغدغه اصلی حتی تو این مملکته چه برسه به یه فروم
و اونم آموزشه
چرا؟؟؟
خودمون میدونیم که تو مملکتی زندگی میکنیم که تا پول ندی اصلا یه جورایی جزء آدم حساب نمیشی
مدرک گرایی تو مملکت مد شده و لی واقعا آموزش واقعی وجود نداره
یه جو مسخره و بی معنی ای به اسم کنکور راه انداختن که حالا خودشون فهمیدن که چه کوفتیه که میخوان برش دارن
تو داشنگاه هم که میری (که خودتم دانشجو بودی میدونی که چی میگم) تا پول ندی اصلا نگات نمیکنن چه برسه به ثبت نام و این چیزها
یه مشت اطلاعات قدیمی و به قولی out of date هم به خورد دانشجوی بینوا میدن تهش یه مدرکی که هرجا میبری سابقه اصلا انگار نه انگار
برای همینم بود که من انصراف دادم
چون واقعا احساس کردم وقت تلف کردنه (حالا به کسی کاری ندارم و در مورد خودم میگم)
من الان خودم دارم آموزش شبکه رو می بینم ولی به شکل کاملا خود آموز و از طریق ویدیوهای آموزشی خارجی
یه دوره Net+ رفتم تو ایزایران یه کارمند یه شرکت رو آوردن روز اول که خودشو معرفی میکرد
گفت بله فلانی هستم مدرک mcse , mcsa ccna و غیره رو دارم میگیرم
دارم میگیرم
یعنی اصلا نداشت
تا ساعت 5 سرکارش بود بعد میومد به ما آموزش net+ میداد
هرچی هم ازش میپرسیدیم میگفت نه الان بهش احتیاجی ندارید و تو دوره های بالاتر بهتون مفصلا گفته میشه
رفتم موسسه کهکشان آزمون دادم نصف بیشتر سوالات رو نتونستم جواب بدم
سایر دوستان و هم دوره ای های خودم رو هم که آمار گرفتم همینطور بودن و یا به زور جواب دادن
چون اونها هم رفتن اونجا
بگذریم تا اینجاش داستان شد
برگردیم سراغ نمره دادن من ایراد آموزشی فروم
چرا آموزش لازمه ؟؟
چون هرچیزی نیاز به آموزش داره
من الان بخوام مثال بزنم خب خودت میدونی مثلا یه پاور چه استانداردها و مدارکی داره برای تائید اون پاور که معروفترین اونها 80plus هست
الان دیگه نمیشه در مورد پاور توضیح بدی که تامین کننده برق کامپیوتر
این تعریف مرد
الان باید بگی استاندارد چی داره
ماژولار هست یا نه و ....
شما یه اموزش و معرفی در این زمنیه دارید؟؟؟؟
یا رم
من خودم ر و مثال میزنم
خب من تایمینگ رم رو نمیدونستم
چون اصلا نمیدونستم همچین معقوله ای برای رم هست
چون من قبلا تو حوضه نرم افزار بودم و سر خرید سیستمم اومدم تو این فروم یا فرومهای دیگه
بعد دیدم که اوووووووووه چقدز نمیدونم
شما یه مطلب آموزشی در این مورد دارید؟؟؟
بخش آکادمیک رو راه انداختید
در صورتی که اصلا نیازی بهش نیست؟؟؟!!!!
چرا؟؟؟
چون این بخش چی میگه
به معرفی موارد و دروس دانشگاهی و این چیزا میپردازه
مگه همه اونهایی که به کامپیوتر علافه دارن و یا کار میکنن باید مدرک دانشگاهی داشته باشن؟؟؟
خود تو مدرک نرم افزار داری ولی تو حوضه سخت افزار کار میکنی
فرجام دوست مشترک جفتمون میدونی که دانشجو اخراجی رشته زبانه
خیلی ها هم هستن که مدرک دارن و هیچی بارشون نیست (بلانسبت تو و اعضا)
شما در عوض اون بیایید بخش آموزش بذارید و به طرف آموزش سخت افزار از بیس بدین
الان در مورد همون رمی که گفتم این تعریف ساده که حافظه کامپیوتره فایده نداره
الان تو خرید باید به باس به تایمینگ و سری اون و پایداری اون در اورکلاک مثلا دقت کرد
یه پاور کلی استاندارد داره و دیگه از برقرسان سیستم گذشته
باید کلی قابلیت دیگه هم داشته باشه
گرافیک
گرافیک که یه بخش خیلی مهمه و مثل مادربرد و سی پی یو میمونه
من واقعا در مورد خودم بگم از گرافیک زیاد سر درمیارم
کجا باید اطلاعات بگیرم؟؟
من خودم سر همین قضیه و این باور یه سره تو سایتهای خارجی و ویدیویی سر میزنم و مطالب آموزشی می بینم
شما بیاید اینجا (فروم و سایت) رو دانشگاهش کنید
اصلا مگه تو دانشگاهها چی یاد میدن؟؟
من والا تو محل کارم یه کارمند جدید گرفته بودیم که به خیال خودش دانشچوی نرم افزار کامپیوتر بود
هر بار میومد پیش من که مسئول فنی بودم به خیال خودش یه عرض اندامی کنه
هربارم سوتی میداد و من مچشو میگرفتم
چون هیچی بلد نبود و هیچی یادش نداده بودن
الان بحث آموزش خیلی مهمه
واقعا خیلی باید به این موضوع پرداخته بشه
مثلا تو همین رشته سخت افزار تو دانشگاه میان واترکولینگ رو آموزش بدن؟؟
یه مشت اطلاعات قدیمی و کاملا بی فایده رو به خورد دانشجو میدن
من الان یه ویدیو آموزشی از واترکولینگ دیدم با همون حتی میتونم بگم کی چی بگیره
چرا
چون آموزش درست داده شده
شما الان باید رو این موضوع کار کنید
من الان میتونم بگم هرچی میدونم در زمینه سخت افزار مخصوصا یا سایر زمینه ها از
اون سایت ویدیویی معروف میدونم
مشکل اصلی مملکت ما هم همینه که میدونیم علممون رو در اختیار سایرین قرار نمیدیم
من باورت نمیشه اگه بهت بگم تو یاون سایت ویدیویی معروف گوگل
(که اسمشو نمیارم چون نمیتونم ولی خودت میدونی منظورم چیه) آموزش چی دیدم؟؟
محاله بتونی حدس بزنی
آموزش دختر بازی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
باورت میشه
خواستی بگو لینکشم میدم بری ببینی
اونوقت اینجا من یه رام نصب کردم رو گوشیم که miui بود و فارسی نداشت
تو یه فروم به طرف گفتم چه جوری پک فارسی ساختی گفت حالا بماند؟؟؟!!!!
یه وقت نگه که منم یاید بگیرم
شما بیاید معرفی کنید قطعات رو از بیس ساختارشو علمی یاد بدید
طوری باشه که طرف نادان (بلانسبت) بیاد تو فروم و دانا بشه تو حوزه سخت افزار
من خودم یه ویدیو دیگه ای که دیده بودم مستند ساخت سی پی یو بود که چطور از شن یه سی پی یو میرسیدن
خب کلی اطلاعاتم بیشتر شد
کلی آگاه شدم
الان مثلا تو بخش اورکلاک (تو هر بخش اینطوره متاسفانه) یه آموزش اورکلاک هست؟؟
هر کسی یه سول پرسیده جواب داده شده بهش
یا طرف اومده آموزش 3770k رو داده
خب خوبه ولی من که 3770 ندارم؟؟!!!
من اصلا سیستم ای ام دیه میخوام ببینم چه طور اور کنم
اصلا چی هست؟؟
به چه درد من میخوره؟؟
اصلا لازمه هست نیست؟؟
یا تو بخش مادربرد مثلا
آقا فرض بگیر یه کسی میخواد بدونه این تکنولوژی های مادربرد چیه وقتی که میری یه مادربرد میخری
کلی لوگو و تکنولوژی مختلف رو کارتن مادربرد خورده
اینا به چه درد کاربر میخوره؟؟؟
اصلا به دردش میخوره؟؟
یا مثلا تو بخش سی پی یو
بیاید یه توضیح بدید آقا اصلا تعداد هسته های سی پی یو به چه درد منه مثلا یوزر عادی میخوره
اصلا لازمه من سی پی یو بگیرم با تعداد هسته های n مثلا؟؟؟
و سایر بخشها
بله تو حوزه اینکه طرف میاد تو فروم درخواست راهنمایی در مورد خرید میکنه فعالید
هرکی سوال میپرسه خوب راهنمایی میشه
بیاید یه سری راهنمای خرید برای اعضا بذارید بگید آقا برای این نیاز این سیستم
برای فلان بودجه این سیستم بعد طرف میره خودش میخونه می فهمه چی بگیره
دفعه بعد نمیاد بپرسه
ماهنامه یه کافه دیجیتال داشت نمیدونم هنوزم داره یا نه همونو بیارید تو فروم
در بخش خبر رسانی هم همینطور خوب فعالید
ولی من خودم شخصا از خبر خوشم نمیاد
نه اینکه نباشه باشه ولی بیشتر به مقوله آموزش پرداخته بشه
چیزی که مهمه اینه که یه چیزی به دانسته های من اضافه شه و از نادانستنی هام کم
خبر همیشه هست
شما الان بخش اورکلاک دارید ولی اون بخش میدونید که هرکی اومده سوال پرسیده و جوابی گرفته
آموزش اورکلاک (که خودم هم دوست دارم یاد بگیرم) دارید؟؟؟؟
یه اورکلاک تربیت کنید از همین فروم که اورکلاک اختصاصی فروم و ماهنامه باشه
بفرستید مسابقات اورکلاک
اورکلاکر دارید؟؟؟ (اگه خواستید خودم میشم اولیش :دی)
چند وقت پیش مسابقه اورکلاک بود که از تیم های لیون کامپیتوتر و شهر سخت افزار تیم داشتن
که پوشش هم داده شد از طرف ماهنامه و سایت
خدا میدونه من دنبال اورکلاکر ماهنامه بودم
ماهنامه سخت افزار اولین و جدی ترین ماهنامه سخت افزاره تو ایران
زشت نیست تیم اورکلاک نداره؟؟
شما رویکرد (پیشنهاده نه اینکه بخوام بگم تغییر مسیر بدید مطمئنا اعضای ماهنامه و در راس اون جناب پناهی میدونن چیکار کنن)
و هدف ماهنامه رو عوض کنید و بذارید آموزشی تحلیلی و از نقد و بررسی صرف کم کنید (نه اینکه حذفش کنید)
بشین یل بشین قدرت تو حوزه سخت افزار
شرکتها له له بزنن برای اینکه اسمشون تو ماهنامه و سایت و فروم بیاد
میدونید که مثلا تو حوزه اورکلاک چه اورکلاکرهای حرفه ای و رنک بالایی داریم
رتبه خوبی هم تو این زمینه در دنیا داریم
شما بیاید بال و پر بهش بدین
میدونم اسپانسر میخواد
ولی شما تو حوزه آموزش کار کنید
طوری باشه که مثالزدنی باشید و واقعا طراز اول
حرف زیاد شد میدونم
ولی بازم میگم که قصد از گفتن این همه حرف وقت گذاشتن برای تایپ
اینهمه مطلب ساعت 1.30 شب جز برای بهتر شدن فروم نیست
منم میتونم همیجوری بیام تو فروم ولی فایده نداشته باشه و فقط باشم
ولی این تهش کجاست ؟؟؟
بازم بگم هدف از گفتن اینهمه مطلب اهمیتی که میدم به فروم و سایت و فقط بیان ضعفهاست و رفع اونها
به امید موفقیت و بهتر شدن بیشتر فروم و سایت و ماهنامه و کیفیت آموزش در ایران و موفقیت برای همه
والسلام :دی

Castiel
2013/02/04, 11:56
قول میدی؟؟
ببین جلو همه گفتی ها؟؟؟!!!
پس گوش کن
آجیل تخمه هم بیار که میخوام برم رو منبر :دی
بذار اول از خودم بگم که شفاف سازی بشه
ببین من آدم منتقدی هستم ولی از هر کسی و هر چیزی انتقاد نمیکنم
خدا میدونه از اونجائیکه آدم خوش نیتی هستم هیچ وقت از کسی بد نمیگم
عیب طرف یا کارش رو میگم ولی به شرطی که طرف جنبه هم داشته باشه دیگه
اگه طرف (بلانسبتت) بی جنبه باشه اصلا هیچ کاری بهش ندارم و ارتباطم رو باهاش قطع میکنم
ولی اگه به کسی یا چیزی اهمیت بدم انتقادش میکنم که اصلاح بشه
اینو گفتم چون میخوام انتقاد کنم از فروم و سایت که به اینجا مربوط میشه که خب چراغ سبز دادی :دی
ولی گفتم که بدونی قبل از هرچیز با توجه به توضیحاتم که من لحنم تند هست ولی نه با قصد تخریب
میدونی انتقاد دو نوعه (از نظر من)
یه وقت انتقاد میکنی شما از کسی میخوای تخریبش کنی
خردش کنی با قصد کینه از بدی یا زخمی که از طرف خوردی
یه وقتم واقعا نیتت درسته و میخوای ایراد طرف (یا کاری ) رو بگی که اصلاحش کنه و بهتر بشه
امیدوارم تا اینجا رو داشته باشی که ذهنت ناعادلانه و مسموم قضاوت نکنه از حرفای من
من به فروم ضعیف میدم
چرا؟؟؟
چون به نظر من رو موضوعی کار نمیکنه که دغدغه اصلی حتی تو این مملکته چه برسه به یه فروم
و اونم آموزشه
چرا؟؟؟
خودمون میدونیم که تو مملکتی زندگی میکنیم که تا پول ندی اصلا یه جورایی جزء آدم حساب نمیشی
مدرک گرایی تو مملکت مد شده و لی واقعا آموزش واقعی وجود نداره
یه جو مسخره و بی معنی ای به اسم کنکور راه انداختن که حالا خودشون فهمیدن که چه کوفتیه که میخوان برش دارن
تو داشنگاه هم که میری (که خودتم دانشجو بودی میدونی که چی میگم) تا پول ندی اصلا نگات نمیکنن چه برسه به ثبت نام و این چیزها
یه مشت اطلاعات قدیمی و به قولی out of date هم به خورد دانشجوی بینوا میدن تهش یه مدرکی که هرجا میبری سابقه اصلا انگار نه انگار
برای همینم بود که من انصراف دادم
چون واقعا احساس کردم وقت تلف کردنه (حالا به کسی کاری ندارم و در مورد خودم میگم)
من الان خودم دارم آموزش شبکه رو می بینم ولی به شکل کاملا خود آموز و از طریق ویدیوهای آموزشی خارجی
یه دوره Net+ رفتم تو ایزایران یه کارمند یه شرکت رو آوردن روز اول که خودشو معرفی میکرد
گفت بله فلانی هستم مدرک mcse , mcsa ccna و غیره رو دارم میگیرم
دارم میگیرم
یعنی اصلا نداشت
تا ساعت 5 سرکارش بود بعد میومد به ما آموزش net+ میداد
هرچی هم ازش میپرسیدیم میگفت نه الان بهش احتیاجی ندارید و تو دوره های بالاتر بهتون مفصلا گفته میشه
رفتم موسسه کهکشان آزمون دادم نصف بیشتر سوالات رو نتونستم جواب بدم
سایر دوستان و هم دوره ای های خودم رو هم که آمار گرفتم همینطور بودن و یا به زور جواب دادن
چون اونها هم رفتن اونجا
بگذریم تا اینجاش داستان شد
برگردیم سراغ نمره دادن من ایراد آموزشی فروم
چرا آموزش لازمه ؟؟
چون هرچیزی نیاز به آموزش داره
من الان بخوام مثال بزنم خب خودت میدونی مثلا یه پاور چه استانداردها و مدارکی داره برای تائید اون پاور که معروفترین اونها 80plus هست
الان دیگه نمیشه در مورد پاور توضیح بدی که تامین کننده برق کامپیوتر
این تعریف مرد
الان باید بگی استاندارد چی داره
ماژولار هست یا نه و ....
شما یه اموزش و معرفی در این زمنیه دارید؟؟؟؟
یا رم
من خودم ر و مثال میزنم
خب من تایمینگ رم رو نمیدونستم
چون اصلا نمیدونستم همچین معقوله ای برای رم هست
چون من قبلا تو حوضه نرم افزار بودم و سر خرید سیستمم اومدم تو این فروم یا فرومهای دیگه
بعد دیدم که اوووووووووه چقدز نمیدونم
شما یه مطلب آموزشی در این مورد دارید؟؟؟
بخش آکادمیک رو راه انداختید
در صورتی که اصلا نیازی بهش نیست؟؟؟!!!!
چرا؟؟؟
چون این بخش چی میگه
به معرفی موارد و دروس دانشگاهی و این چیزا میپردازه
مگه همه اونهایی که به کامپیوتر علافه دارن و یا کار میکنن باید مدرک دانشگاهی داشته باشن؟؟؟
خود تو مدرک نرم افزار داری ولی تو حوضه سخت افزار کار میکنی
فرجام دوست مشترک جفتمون میدونی که دانشجو اخراجی رشته زبانه
خیلی ها هم هستن که مدرک دارن و هیچی بارشون نیست (بلانسبت تو و اعضا)
شما در عوض اون بیایید بخش آموزش بذارید و به طرف آموزش سخت افزار از بیس بدین
الان در مورد همون رمی که گفتم این تعریف ساده که حافظه کامپیوتره فایده نداره
الان تو خرید باید به باس به تایمینگ و سری اون و پایداری اون در اورکلاک مثلا دقت کرد
یه پاور کلی استاندارد داره و دیگه از برقرسان سیستم گذشته
باید کلی قابلیت دیگه هم داشته باشه
گرافیک
گرافیک که یه بخش خیلی مهمه و مثل مادربرد و سی پی یو میمونه
من واقعا در مورد خودم بگم از گرافیک زیاد سر درمیارم
کجا باید اطلاعات بگیرم؟؟
من خودم سر همین قضیه و این باور یه سره تو سایتهای خارجی و ویدیویی سر میزنم و مطالب آموزشی می بینم
شما بیاید اینجا (فروم و سایت) رو دانشگاهش کنید
اصلا مگه تو دانشگاهها چی یاد میدن؟؟
من والا تو محل کارم یه کارمند جدید گرفته بودیم که به خیال خودش دانشچوی نرم افزار کامپیوتر بود
هر بار میومد پیش من که مسئول فنی بودم به خیال خودش یه عرض اندامی کنه
هربارم سوتی میداد و من مچشو میگرفتم
چون هیچی بلد نبود و هیچی یادش نداده بودن
الان بحث آموزش خیلی مهمه
واقعا خیلی باید به این موضوع پرداخته بشه
مثلا تو همین رشته سخت افزار تو دانشگاه میان واترکولینگ رو آموزش بدن؟؟
یه مشت اطلاعات قدیمی و کاملا بی فایده رو به خورد دانشجو میدن
من الان یه ویدیو آموزشی از واترکولینگ دیدم با همون حتی میتونم بگم کی چی بگیره
چرا
چون آموزش درست داده شده
شما الان باید رو این موضوع کار کنید
من الان میتونم بگم هرچی میدونم در زمینه سخت افزار مخصوصا یا سایر زمینه ها از
اون سایت ویدیویی معروف میدونم
مشکل اصلی مملکت ما هم همینه که میدونیم علممون رو در اختیار سایرین قرار نمیدیم
من باورت نمیشه اگه بهت بگم تو یاون سایت ویدیویی معروف گوگل
(که اسمشو نمیارم چون نمیتونم ولی خودت میدونی منظورم چیه) آموزش چی دیدم؟؟
محاله بتونی حدس بزنی
آموزش دختر بازی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
باورت میشه
خواستی بگو لینکشم میدم بری ببینی
اونوقت اینجا من یه رام نصب کردم رو گوشیم که miui بود و فارسی نداشت
تو یه فروم به طرف گفتم چه جوری پک فارسی ساختی گفت حالا بماند؟؟؟!!!!
یه وقت نگه که منم یاید بگیرم
شما بیاید معرفی کنید قطعات رو از بیس ساختارشو علمی یاد بدید
طوری باشه که طرف نادان (بلانسبت) بیاد تو فروم و دانا بشه تو حوزه سخت افزار
من خودم یه ویدیو دیگه ای که دیده بودم مستند ساخت سی پی یو بود که چطور از شن یه سی پی یو میرسیدن
خب کلی اطلاعاتم بیشتر شد
کلی آگاه شدم
الان مثلا تو بخش اورکلاک (تو هر بخش اینطوره متاسفانه) یه آموزش اورکلاک هست؟؟
هر کسی یه سول پرسیده جواب داده شده بهش
یا طرف اومده آموزش 3770k رو داده
خب خوبه ولی من که 3770 ندارم؟؟!!!
من اصلا سیستم ای ام دیه میخوام ببینم چه طور اور کنم
اصلا چی هست؟؟
به چه درد من میخوره؟؟
اصلا لازمه هست نیست؟؟
یا تو بخش مادربرد مثلا
آقا فرض بگیر یه کسی میخواد بدونه این تکنولوژی های مادربرد چیه وقتی که میری یه مادربرد میخری
کلی لوگو و تکنولوژی مختلف رو کارتن مادربرد خورده
اینا به چه درد کاربر میخوره؟؟؟
اصلا به دردش میخوره؟؟
یا مثلا تو بخش سی پی یو
بیاید یه توضیح بدید آقا اصلا تعداد هسته های سی پی یو به چه درد منه مثلا یوزر عادی میخوره
اصلا لازمه من سی پی یو بگیرم با تعداد هسته های n مثلا؟؟؟
و سایر بخشها
بله تو حوزه اینکه طرف میاد تو فروم درخواست راهنمایی در مورد خرید میکنه فعالید
هرکی سوال میپرسه خوب راهنمایی میشه
بیاید یه سری راهنمای خرید برای اعضا بذارید بگید آقا برای این نیاز این سیستم
برای فلان بودجه این سیستم بعد طرف میره خودش میخونه می فهمه چی بگیره
دفعه بعد نمیاد بپرسه
ماهنامه یه کافه دیجیتال داشت نمیدونم هنوزم داره یا نه همونو بیارید تو فروم
در بخش خبر رسانی هم همینطور خوب فعالید
ولی من خودم شخصا از خبر خوشم نمیاد
نه اینکه نباشه باشه ولی بیشتر به مقوله آموزش پرداخته بشه
چیزی که مهمه اینه که یه چیزی به دانسته های من اضافه شه و از نادانستنی هام کم
خبر همیشه هست
شما الان بخش اورکلاک دارید ولی اون بخش میدونید که هرکی اومده سوال پرسیده و جوابی گرفته
آموزش اورکلاک (که خودم هم دوست دارم یاد بگیرم) دارید؟؟؟؟
یه اورکلاک تربیت کنید از همین فروم که اورکلاک اختصاصی فروم و ماهنامه باشه
بفرستید مسابقات اورکلاک
اورکلاکر دارید؟؟؟ (اگه خواستید خودم میشم اولیش :دی)
چند وقت پیش مسابقه اورکلاک بود که از تیم های لیون کامپیتوتر و شهر سخت افزار تیم داشتن
که پوشش هم داده شد از طرف ماهنامه و سایت
خدا میدونه من دنبال اورکلاکر ماهنامه بودم
ماهنامه سخت افزار اولین و جدی ترین ماهنامه سخت افزاره تو ایران
زشت نیست تیم اورکلاک نداره؟؟
شما رویکرد (پیشنهاده نه اینکه بخوام بگم تغییر مسیر بدید مطمئنا اعضای ماهنامه و در راس اون جناب پناهی میدونن چیکار کنن)
و هدف ماهنامه رو عوض کنید و بذارید آموزشی تحلیلی و از نقد و بررسی صرف کم کنید (نه اینکه حذفش کنید)
بشین یل بشین قدرت تو حوزه سخت افزار
شرکتها له له بزنن برای اینکه اسمشون تو ماهنامه و سایت و فروم بیاد
میدونید که مثلا تو حوزه اورکلاک چه اورکلاکرهای حرفه ای و رنک بالایی داریم
رتبه خوبی هم تو این زمینه در دنیا داریم
شما بیاید بال و پر بهش بدین
میدونم اسپانسر میخواد
ولی شما تو حوزه آموزش کار کنید
طوری باشه که مثالزدنی باشید و واقعا طراز اول
حرف زیاد شد میدونم
ولی بازم میگم که قصد از گفتن این همه حرف وقت گذاشتن برای تایپ
اینهمه مطلب ساعت 1.30 شب جز برای بهتر شدن فروم نیست
منم میتونم همیجوری بیام تو فروم ولی فایده نداشته باشه و فقط باشم
ولی این تهش کجاست ؟؟؟
بازم بگم هدف از گفتن اینهمه مطلب اهمیتی که میدم به فروم و سایت و فقط بیان ضعفهاست و رفع اونها
به امید موفقیت و بهتر شدن بیشتر فروم و سایت و ماهنامه و کیفیت آموزش در ایران و موفقیت برای همه
والسلام :دی

سلام مجتبی جان
خوبی؟ دیدی بن نشدی؟
ازت واقعا ممنونم که تمامی موارد را دقیق بررسی کردی و صادقانه بیان کردی. همه این موارد را درست گفتی.
مسئله اینجاست که دوستان مدیران فروم برنامه ریزی کردند و گفتند این بخش آکادمیک را راه اندازی کنیم. این مدیر کسی نبود جز Arsn و الان هم رفتند پی کار خودشان
من یکماه سر این بخش باهاشون صحبت کردم که باید پشتیبانی بدید. باید به کاربران کمک کنید چون من به شخصه فرصت ندارم. ولی خودتون ببینید این فرد الان آنلاین هم نیست. این مشکل فروم و من نیست. همین آقا می گفتند شما هیچ طرحی را عملی نمی کنید و به ما توجه نمی کنید. این بخش ایجاد شد و الان علیرضا کجاست؟
بزار همه چیز را صادقانه بگم: در این مدت دیدی که خیلی از مدیران را برکنار کردم و نمونه این مسئله دیروز هم اتفاق افتاد. مدیران و بچه هایی که ادعای سخت افزاری بودن می کنند و از طریق همین مجموعه سخت افزار به نام و نشانی رسیدند، الان تقاضای مالی دارند که مجموعه به آنها حقوق بدهد. خب دلیل پرداخت مالی به این افراد چیست؟؟ کدام فروم برای مدیری که روزی 2 دقیقه هم آنلاین نیست، حقوق و مزایا می دهد؟ مشکل جای دیگریست و همه مردم سرزمین ما فقط حرف مفت می زنند و بس
در خانه می خواهند بنشینند و ماهی 2 میلیون حقوق بگیرند. به این افراد میگم برید کار کنید میگن که من برم کار کنم؟؟؟ پس بفرما جلوی استخر دراز بکشید و آبمیوه بنوشید!
جوانان ما مسئولیت پذیری ندارند و این تنها ضعف کشور ماست. کاری ندارم که چه اتفاقاتی افتاده که این مسائل اوج گرفته ولی عزیز من شما برای آینده خودت تلاش نمی کنی؟ اگر کار کنی برای خودت کار می کنی. پولش توی جیب خودت میره نه من و نه کسی دیگر.
اینها مقدمه بود برای حرفهای جدی تر

در مورد بخش راهنمایی و مشاوره ما به جرات می توانم بگویم بالاتر از فروم های دیگر هستیم مخصوصا در بخش سخت افزار
حالا هم شما گفتید در بخش آموزش هم کار کنیم. بخش آموزش به این سادگی نیست. برنامه ریزی می خواهد و چند متخصص خوب
خب این افراد را هم پیدا کردیم. چه تضمینی برای دوام و پایداری فعالیت این افراد وجود دارد؟ اینکه مثل علیرضا کار را ول کنند و بروند پی زندگی، آن وقت چه باید کرد؟
اگر هم کاربری نیاز به آموزش دارد خب تاپیک می زند و مشاوره می گیرد. نیازی به آموزش نیست چون تاثیری روی ذهن بیمار مردم کشور ندارد. لقمه آماده هم به اینها بدهید، باز هم کار اشتباه انجام می دهند. در بخش اورکلاک تاپیک خرید جوراب میزنند و در بخش مشاوره و راهنمایی تاپیک فروش مداد رنگی ...
حالا شما بگید چه کنیم؟

Dark Bloo
2013/02/04, 12:20
سلام مجتبی جان
خوبی؟ دیدی بن نشدی؟
ازت واقعا ممنونم که تمامی موارد را دقیق بررسی کردی و صادقانه بیان کردی. همه این موارد را درست گفتی.
مسئله اینجاست که دوستان مدیران فروم برنامه ریزی کردند و گفتند این بخش آکادمیک را راه اندازی کنیم. این مدیر کسی نبود جز Arsn و الان هم رفتند پی کار خودشان
من یکماه سر این بخش باهاشون صحبت کردم که باید پشتیبانی بدید. باید به کاربران کمک کنید چون من به شخصه فرصت ندارم. ولی خودتون ببینید این فرد الان آنلاین هم نیست. این مشکل فروم و من نیست. همین آقا می گفتند شما هیچ طرحی را عملی نمی کنید و به ما توجه نمی کنید. این بخش ایجاد شد و الان علیرضا کجاست؟
بزار همه چیز را صادقانه بگم: در این مدت دیدی که خیلی از مدیران را برکنار کردم و نمونه این مسئله دیروز هم اتفاق افتاد. مدیران و بچه هایی که ادعای سخت افزاری بودن می کنند و از طریق همین مجموعه سخت افزار به نام و نشانی رسیدند، الان تقاضای مالی دارند که مجموعه به آنها حقوق بدهد. خب دلیل پرداخت مالی به این افراد چیست؟؟ کدام فروم برای مدیری که روزی 2 دقیقه هم آنلاین نیست، حقوق و مزایا می دهد؟ مشکل جای دیگریست و همه مردم سرزمین ما فقط حرف مفت می زنند و بس
در خانه می خواهند بنشینند و ماهی 2 میلیون حقوق بگیرند. به این افراد میگم برید کار کنید میگن که من برم کار کنم؟؟؟ پس بفرما جلوی استخر دراز بکشید و آبمیوه بنوشید!
جوانان ما مسئولیت پذیری ندارند و این تنها ضعف کشور ماست. کاری ندارم که چه اتفاقاتی افتاده که این مسائل اوج گرفته ولی عزیز من شما برای آینده خودت تلاش نمی کنی؟ اگر کار کنی برای خودت کار می کنی. پولش توی جیب خودت میره نه من و نه کسی دیگر.
اینها مقدمه بود برای حرفهای جدی تر

در مورد بخش راهنمایی و مشاوره ما به جرات می توانم بگویم بالاتر از فروم های دیگر هستیم مخصوصا در بخش سخت افزار
حالا هم شما گفتید در بخش آموزش هم کار کنیم. بخش آموزش به این سادگی نیست. برنامه ریزی می خواهد و چند متخصص خوب
خب این افراد را هم پیدا کردیم. چه تضمینی برای دوام و پایداری فعالیت این افراد وجود دارد؟ اینکه مثل علیرضا کار را ول کنند و بروند پی زندگی، آن وقت چه باید کرد؟
اگر هم کاربری نیاز به آموزش دارد خب تاپیک می زند و مشاوره می گیرد. نیازی به آموزش نیست چون تاثیری روی ذهن بیمار مردم کشور ندارد. لقمه آماده هم به اینها بدهید، باز هم کار اشتباه انجام می دهند. در بخش اورکلاک تاپیک خرید جوراب میزنند و در بخش مشاوره و راهنمایی تاپیک فروش مداد رنگی ...
حالا شما بگید چه کنیم؟
خب البته شما هم درست میگی
خب من نمیدونستم ایده بخش آکادمیک چه طور بوده کی گفته
ولی مثلا و اگه فقط بخوایم در مورد بخش آموزش صحبت کنبم،
خب الان آقا سعید (مدیر بخش صوتو تصویر) که واقعا باید ازشون تشکر کرد
هم حضور فعالی دارن و هم خبر رسانی عالی ای
ولی مثلا از حضور آقا سعید می تونید استفاده کنید
همین مطالبی که متوسط ارائه مطالبشون کم نیست (فکر میکنم هر یکی دو روز یه خبر جدید میگن)
همین مطالب رو ببرن تو حوزه آموزش
تو حوزه معرفی تکنولوژی های مثلا یه مادربرد
راهنمای در مورد خرید گرافیک
و مواردی از این دست
یا هر کسی دیگه میتونه کمک کنه
دیگه من در جریان مشکلات و مسائل دیگه نیستم و نمیدونم با چه مسائلی طرفید
ولی این ضعفی بود که من دیدم
و فکر میکنم (یعنی مطمئنم) اگه کار اساسی بشه براش) خیلی عالی میشه
حالا تصمیمات جدی تر و مهم تر با شما و جناب پناهی و سایرین
در مورد اینکه میگید در بخش اورکلاک تاپیک خرید جوراب میزنند
اتفاقا بارها خواستم اینو بگم ولی فکر میکردم گفتنش باعث دلخوری شه
من خودم تو یه فروم اندروید عضو بودم فرومشون خیلی آشفته بودن
از بابت برنامه نویسی فروم مخصوصا
هر دو سه روز یه بار قطع بود
ولی واقعا کار اساسی میکردن
چی کار میکردن/؟؟
هیمن که طرف عضو میشد
یه پیغام براش ارسال میشد و تو اون پیغام چی بود/؟؟؟!!!
تو اون پیغام بخشهای مختلف فروم معرفی شده بود
گفته شده بود برای طرح سوال اینجا، برای مثلا رام اینجا برای انتقاد اینجا و الی آخر
تا وقتی هم طرف اون پیغام رو نمیدید نمیتونست وارد فروم و بخشهای دیگه بشه
شما هم همینکارو کنید
یه گزینه تشکر کردن هم بذارید انتهای پیغام به این خاطر که اگه طرف نخوند و تشکر نکرد نتونه رد بشه ازش
اینطوری میتونید مطمئن بشید از اینکه پیغام ارسالی شما توسط کاربر خونده شده
اینو به شکل یه تمپلیت قرار میدید و بعد برای همه ارسال میکنید
بعد طرف که اومد باز رعایت نکرد باهاش برخورد کنید
اخطار بدید
آخه حسام جان من میبینم خیلی ناراحت و عصبی میشی از اینکه یه عضو تازه میاد به قول خودت میره تو
بخش اورکلاک تاپیک خرید جوراب میزنه
خوب الان که الحمدا.. همکار انجمن که آقا آرمین باشه دارید
اختیاراتی به ایشون بدید که رسیدگی به این اعضا و خطاها با ایشون باشه
شما مدیر فروم و سایتی و طبیعیه نمیرسی
دستیار و همکار داشته باش
تو اون فروم هم اینطور بود
سه چهار نفر بودن که این کارو میکردن و به مدیر اون بخش کمک میکردن
از اعضای حرفه ای و مفید هم استافده کن
اعضایی که حضور زیاد و مستمری تو فروم دارن و میتونن این کارا رو انجام بدن
(خودمو نمیگم یه وقت فکر کنی منظورم خودمه)

Castiel
2013/02/04, 12:54
خب البته شما هم درست میگی
خب من نمیدونستم ایده بخش آکادمیک چه طور بوده کی گفته
ولی مثلا و اگه فقط بخوایم در مورد بخش آموزش صحبت کنبم،
خب الان آقا سعید (مدیر بخش صوتو تصویر) که واقعا باید ازشون تشکر کرد
هم حضور فعالی دارن و هم خبر رسانی عالی ای
ولی مثلا از حضور آقا سعید می تونید استفاده کنید
همین مطالبی که متوسط ارائه مطالبشون کم نیست (فکر میکنم هر یکی دو روز یه خبر جدید میگن)
همین مطالب رو ببرن تو حوزه آموزش
تو حوزه معرفی تکنولوژی های مثلا یه مادربرد
راهنمای در مورد خرید گرافیک
و مواردی از این دست
یا هر کسی دیگه میتونه کمک کنه
دیگه من در جریان مشکلات و مسائل دیگه نیستم و نمیدونم با چه مسائلی طرفید
ولی این ضعفی بود که من دیدم
و فکر میکنم (یعنی مطمئنم) اگه کار اساسی بشه براش) خیلی عالی میشه
حالا تصمیمات جدی تر و مهم تر با شما و جناب پناهی و سایرین
در مورد اینکه میگید در بخش اورکلاک تاپیک خرید جوراب میزنند
اتفاقا بارها خواستم اینو بگم ولی فکر میکردم گفتنش باعث دلخوری شه
من خودم تو یه فروم اندروید عضو بودم فرومشون خیلی آشفته بودن
از بابت برنامه نویسی فروم مخصوصا
هر دو سه روز یه بار قطع بود
ولی واقعا کار اساسی میکردن
چی کار میکردن/؟؟
هیمن که طرف عضو میشد
یه پیغام براش ارسال میشد و تو اون پیغام چی بود/؟؟؟!!!
تو اون پیغام بخشهای مختلف فروم معرفی شده بود
گفته شده بود برای طرح سوال اینجا، برای مثلا رام اینجا برای انتقاد اینجا و الی آخر
تا وقتی هم طرف اون پیغام رو نمیدید نمیتونست وارد فروم و بخشهای دیگه بشه
شما هم همینکارو کنید
یه گزینه تشکر کردن هم بذارید انتهای پیغام به این خاطر که اگه طرف نخوند و تشکر نکرد نتونه رد بشه ازش
اینطوری میتونید مطمئن بشید از اینکه پیغام ارسالی شما توسط کاربر خونده شده
اینو به شکل یه تمپلیت قرار میدید و بعد برای همه ارسال میکنید
بعد طرف که اومد باز رعایت نکرد باهاش برخورد کنید
اخطار بدید
آخه حسام جان من میبینم خیلی ناراحت و عصبی میشی از اینکه یه عضو تازه میاد به قول خودت میره تو
بخش اورکلاک تاپیک خرید جوراب میزنه
خوب الان که الحمدا.. همکار انجمن که آقا آرمین باشه دارید
اختیاراتی به ایشون بدید که رسیدگی به این اعضا و خطاها با ایشون باشه
شما مدیر فروم و سایتی و طبیعیه نمیرسی
دستیار و همکار داشته باش
تو اون فروم هم اینطور بود
سه چهار نفر بودن که این کارو میکردن و به مدیر اون بخش کمک میکردن
از اعضای حرفه ای و مفید هم استافده کن
اعضایی که حضور زیاد و مستمری تو فروم دارن و میتونن این کارا رو انجام بدن
(خودمو نمیگم یه وقت فکر کنی منظورم خودمه)

در کل نیازی به مدیر و همکار جدید نداریم و نخواهیم داشت و فردی هم اضافه نخواهد شد.
در مورد موارد ثبت نام و این چیزها باید به آقای سروش فلاحتی (مدیر فنی) اطلاع دهید.
آقای سعید مظفری در بخش صوت و تصویر فعالیت می کنند و حوزه فعالیت ایشان ربطی به مادربورد و ... ندارد. فکر کنم متن نظر بنده را درست و کامل نخواندید. گفتم که اگر نیازی به مشاوره و آموزش هست، باید در بخش مربوطه تاپیک بزنید و کمک بگیرید.

Yaser_Aramesh
2013/07/08, 20:42
یه UP برای این نظرسنجی مهم !

IMAN4K
2013/07/08, 21:12
1) 8.5
2) 8
3) 8
4) 9 - زیادبه دلیل انکه پیکره مدیریت را افراد علاقه مندومتخصص تشکیل داده اند
5) همگی مدیران محترم در سطح خوب هستند
6) فروم در بخش مطالب آموزشی درباره تکنولوژی های روز و سخت افزار کمبود دارد
7) در حال حاضر هیچکدام!
8) اخبار - مشاوره - بازارچه - اکادمیک(تمام موارد ،فوق العاده کاربردی هستند

old gamer
2013/08/05, 16:14
عالیه بهترم میشه

Viper95
2014/02/10, 12:01
در کل 79/9 میدم :D:D

یک مقداری فعالیت اعضای فروم بیشتر بشه , قالب بهتری قرار بگیره , آموزش های علمی و عملی سخت افزاری بیشتری در انجمن قرار بگیره ,و اخبار روز دنیای فناوری و دیجیتال بیشتر در فروم باشه بهتر هم میشه .

بخش های مختلف انجمن هم بیشتر به روز بشن . مثل بخش گیم که به موزه تبدیل شده !

به همین خاطر 79/9 میدم و این چند تا اتفاق هم بیوفته :) میشه 99/9 + 0/1 :D

visegrip
2014/06/27, 15:14
با سلام و خسته نباشید!
از زمانی که در این فروم ثبت نام کردم کلا در ضمینه کامپیوتر گمراه و گیچ بودم و بعد از ثبت نام و مرور تاپیک ها و مشاوره ها خیلی چیز ها یاد گرفتم واقعا از تمامی کسانی که در این فروم زحمت میکشند
نهایت تشکر از انها دارم و امید دارم در زندگیشان پیروز باشند!@};-@};-@};-@};-@};-:x

aryaiee
2014/06/27, 19:53
حالا که up شد بنده حقیر هم نظر خودم رو بدم.
اولین نکته مثبت چه در قسمت فروم و چه در وب سایت،نقد پذیری مدیران اساتید و دوستان هستش.
از نظر بار علمی خوشبختانه مدیران و اساتید در سطح بالایی قرار دارند.قابل رقابت با وب سایت های برون مرزی.
کمتر دیده ام که کسی دست خالی از بابت مشکلش از فروم بیرون برود.
مدیریت نظم،حفظ تعادل بین کاربران،و قوانین یکسان برای همه در سطح بالایی است.
تنها اگر کمی بخش مقالات علمی و ریویو دوستان در فروم تقویت بشود دیگر واقعا چیزی کم نیست.
بسیار خوشحالم و مایه مباهات است که عضو کوچکی در کنار اساتید و دوستان هستم.
به امید موفقیت و پایداری

king-baxx
2014/06/27, 20:48
به نظر من سایت خیلی خوب پیش میره ---
ولی چند روزیه احساس میکنم دیگه مثل قبل خبر در مورد سخت افزار و تحلیل ها کم شده -

بیشتر در مورد موبایل و چیزای دیگست تا سخت افزار و قطعات - قبلا بچه ها کارای خوبی میکردن - مادربود -یا cpu - گرافیک - رم - خنک کننده - یا هر چیز که در مورد قطعات باشه رو تحلیل و برسی میکردن - اما خیلی وقته که دیگه خبری نیست .

ARMIN
2014/06/27, 23:42
به نظر من سایت خیلی خوب پیش میره ---
ولی چند روزیه احساس میکنم دیگه مثل قبل خبر در مورد سخت افزار و تحلیل ها کم شده -

بیشتر در مورد موبایل و چیزای دیگست تا سخت افزار و قطعات - قبلا بچه ها کارای خوبی میکردن - مادربود -یا cpu - گرافیک - رم - خنک کننده - یا هر چیز که در مورد قطعات باشه رو تحلیل و برسی میکردن - اما خیلی وقته که دیگه خبری نیست .

سلام دوست خوبم،

سعی داریم در زمینه هایی که فرمودین هم کم کم فعالیت هامون رو بیشتر کنیم. ایشالا با کمک خود شما انجمن رو بهبود میبخشیم.

ممنون که نظرتون رو فرمودین. @};-

Reza Eshraghi
2014/06/27, 23:48
از لطف همه دوستان خوبم بابت اظهار نظرات و پیشنهادات و انتقادات خوب و سازنده شون بسیار متشکریم و مطمئن باشید به کمک تک تک شما عزیزان نیاز داریم و روی توانایی های همه شما در بالا بردن سطح فروم حساب باز می کنیم . :x:x:x@};-@};-@};-
در مورد تولید محتوا در فروم هم باید عرض کنم که در بخش سخت افزار انشاء الله اگر وقت کنم ریویو قطعات جدید به ویژه مادربردهای سری Z97 را خواهم ترکاند !

Guard
2015/02/01, 14:22
سلام دیروز من ثبت نام کردم در سایت و امروز که اومدم وارد شم متوجه شدم نام کاربریم حذف شده@-) برام سوال پیش اومد که چی شده؟ اگه خلافی مرتکب شدم بگین بدونم در ضمن مگه نباید اخطار داد؟ مشکلی که داشتم شاید یه پست در جایه خودش ندادم که یکی از مدیران گفت منم گفتم چشم که البته باید بگم مشکل از یا سایته یا از کاربراست چون نوشتین سوال و جواب سخت افزار اونجا سوال پرسیدم گفتین اینجا نباید بپرسی@-) میشه لطف کنین تکلیف کاربرایه تازه وارد رو معلوم کنید ویا اگر اینکه نمیخواید کاربر جدیدی وارد شه دکمه ثبت نام روببندید با تشکر

magiteq
2015/02/01, 14:54
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF)/page3
فکر میکنم یک 10-20 بار دیگه باید این لینک در سایر تاپیک ها قرار بگیره!!!!
پست شما هم رفته بود در حالت تایید
ترجیحا از شیلتر شکن استفاده نکنید