PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گالکسی اس ۳ ضد آب است !

Ata_hero
2012/02/11, 20:16
7422

طی شایعات پیش آمده توسط فردی ناشناس از قابلیت جذاب و فوقالعاده ای برای اس ۳ خبر می دهد . این شایعه که از یکی خرده فروشی های کشور انگلستان نشات می گیرد که ادعا دارد گل سرسبد سامسونگ یعنی گالکسی اس ۳ ضد آب است ! اگر چنین قابلیتی واقعیت داشته می تواند ویژگی جالب و فوقالعاده ای برای گوشی آینده سامسونگ می باشد. البته در منبع ذکر شده این قابلیت برای آیفون ۵ هم مورد توجه است .

Yaser_Aramesh
2012/02/12, 15:44
با توجه به اینکه در CES امسال پاناسونیک با دوربین های ضد آب و فوجیتسو با تبلت های ضد آب ظاهر شدند بعید نیست که سامسونگ هم از قافله عقب نماند و با گوشی ضد آب بیاید ! البته باید بگم که من از این قابلیت فقط برای ساعت خوشم میاد ! گوشی,تبلت,دوربین,لپ تاپ و ....... برای چی باید ضد آب باشن ؟؟!! به درد کسی نمیخوره !! فقط قیمت رو بیخود بیخود میبره بالا !

به جای اون گوشی سخت جان بسازن ! ضد ضربه ! ضد ضربه ی سیار قوی و صفحه نمایش نشکن و با مقامت فوق العاده در برابر خش ! این یک گوشی عالی هست ! یه Andrpid 4.0.3 هم داشته باشه عالی میشه ! این گوشی ای هست که من دوست دارم داشته باشم

*hit m@n*
2012/02/12, 16:10
به جای اون گوشی سخت جان بسازن ! ضد ضربه ! ضد ضربه ی سیار قوی و صفحه نمایش نشکن و با مقامت فوق العاده در برابر خش ! این یک گوشی عالی هست !

یاسر جان
یهو بگو یه گوشی میخای زد گلوله دیگه 8->

با تشکر