PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید

rajah
2011/11/01, 20:26
طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید لیست بترتیب حروف الفبا انگلیسی هست

NinIX
2011/11/01, 21:20
فقط گیگا بایت ...

farjam1990
2011/11/02, 01:26
به قول یکی از دوستام:
Asus is the jesus of the mainboards :D

rajah
2011/11/02, 01:36
منم باهات موافقم farjam1990جان دنیا ASUS

majid4310
2011/11/02, 08:38
ایسوس و ازراک هردوشون خوبند

Phantom
2011/11/02, 16:13
همه شون خوبند ولی گیگا عالیه یه کم بیشتر((گیگابایت))

sezar
2011/11/02, 16:19
همه شون خوبند ولی گیگا عالیه یه کم بیشتر((گیگابایت))
درود بر رفيع جان
گيگا از همه بهتره

sajjadsa
2011/11/06, 13:49
به قول یکی از دوستام:
Asus is the jesus of the mainboards :D

And Gigabyte is the god :D

pishosan
2011/11/06, 15:27
Asus is life !

Amoo
2011/11/06, 16:56
فقط حرفه ایها میدونند گیگابایت بهترینه.
به خصوص تو بخش سرور ، اگه غیر این بود گوگل ازش استفاده نمی کرد.

tosmachogh
2011/11/06, 18:26
1- asus

asrock-2

نمیدونم چرا از گیگا بدم میاد.

آها یادم اومد چند سال پیش یه سیستم واسه رفیقمون جمع کردم با مین گیگا که 1 هفته هم براش کار نکرد و مین رفت گارانتی و باز هم بعد از

1 ماه باز رفت گارانتی و دیگه رفیقمون قیدشو زد و asus خرید و تا حالا آخ نگفته.

VSH-Katana
2011/11/06, 21:35
من بین ایسوس و گیگا گیرم ام به خاطر رنگ ایسوسیم

carolin
2011/11/06, 22:57
only asus------

farjam1990
2011/11/06, 23:02
به خاطر رنگ؟ :دی

rajah
2011/11/06, 23:37
دوستان به نظر من برند مهمه ولی انسان همیشه باید واقع بینانه به موضوع نگاه کنه

یعنی اول باید ببینه می خواد چی بخره بعد باید بنچمارک ها رو از تو چند سایت معتبر ببینه بعد با توجه به نیاز و فاکتور کارایی به قیمت مادربرد دلخواه رو انتخاب کنه ولی بصورت کلی asus افتخارات زیادی رو یدک میکشه

Dan
2011/11/06, 23:43
نمیدونم چرا هر چی میشه بچه ها شروع میکنن بحث سر شرکت ها.آخه این جوری که نمیشه بحث کرد برا هر بوجه ای و هر کاری یکی بهتره.
از همه بدتر بحثتون سر گیگابایت و ایسوسه.آخه سر این دوتا غول میشه بحث کرد؟!!!

farjam1990
2011/11/06, 23:47
اگه ما در استخدام این شرکت ها بودیم فک کنم برای همین بحثامون که منجر به بازاریابی میشه حقوق میدادن :دی

Dan
2011/11/06, 23:51
آره واقعا.تازه برا بحث با این شدت حقوق اضافه کاری هم میدن!

farjam1990
2011/11/07, 00:06
من توی این 2 ماه که شروع کردم به سیستم جم کردن برای دوست و آشناها حدود 30 تا پردازنده AMD و مادربورد Asus استفاده کردم حالا در آمد خودم به کنار....همین که قطعه ای معرفی میکنی ینی بازاریابی ! اگه هر کدوم ازین قطعات اگه 10 تومن هم پورسانت داشت(که فک کنم اونور آب داره) حداقل 600 تومن درآمد بازاریابی میشد به جز سود بستن سیستم و اینا
نه؟

VSH-Katana
2011/11/08, 23:05
من که اگه ال جی پیدام میکرد ما پنج الی 6 میلیون میداد بهم تمام فامیل به خاطر بازار یابی من واسه الجی ال جی خریدن از هر محصولش که بگی
راستی واسه رنگ هم منظورم این بود که قرمزته

saeid6574598
2011/11/10, 12:42
اول asus بعدش هم gigabyte .

rajah
2011/11/10, 13:00
گیگابایتی ها کجا هستند که ببینند :asusاز 31رای تا اینجا18 رای را از آن خود کرده بیش از نصف آرء درود بر asus

+Aren
2011/11/10, 13:04
ایسوس، خصوصا سری rog
:d

ya30n
2011/11/10, 13:51
MSI یک رای داره ! اونم من بهش دادم !
اون زمان که بایوس ها اینجوری گرافیکی و لوس نشده بودن ! یکی از قویترین سیستم های بایوس روی مادربورد های ام اس ای بود ! خیلی کارا می شد انجام داد باهاش ! یه چیپ رئی مادربورد بود به اسمه Core Cell ، الان فکر کنم شده Dr.Mos ، با این خیلی کارا میشد انجام داد !

farjam1990
2011/11/11, 04:13
کلا نمیدونم چرا دست و دلم نمیره به جز Asus مادربورد دیگه بخرم!(چه برای خودم چه برای دیگران)
اما روم سیاه وقتی بودجه کمه Asrock میگیرم:دی
البته این پایینتر بودن قیمتش فکر نمیکنم دلیلی باشه بر کیفیت پایینش چون برای هرکی خریدم راضی بوده *-:)

FARID
2011/11/11, 21:59
Abit

واقعا حیف شد

Phantom
2011/11/12, 17:47
مگه ایسوس چه رنگیه؟

Phantom
2011/11/12, 17:51
درود بر رفيع جان
گيگا از همه بهتره
هزاران درود برتو منم معتقدم قبلتر ایسوس پیشرفت بیشتری داشته ولی الان به نظر من گیگا بایت محصولات متنوع و با کیفیت و نیز قیمت منطقی تری ارائه میده کافیه یه سر به سایتهای خارجی بزنید و قیمتهای مدلهای هم رده ایسوس و گیگا بایت را بسنجید و البته مقدورات هردو را اینکه در ایران شرکتهای وارد کننده قیمتهای خودشون رو درج می کنند ربطی به گیگا و ایسوس نداره

rajah
2011/11/12, 17:57
هزاران درود برتو ولی افسوس خیلیها مطلع نیستند

دوست عزیز شاید شما مطلع نباشید که asusسرور گیگابایته

Phantom
2011/11/12, 18:54
دوست عزیز شاید شما مطلع نباشید که asusسرور گیگابایته
شاید دوست من

ATA
2011/11/12, 19:12
منم اسوس رو میپسندم به دلیل کیفیت و فناوری های منحصر به فردش

metall_hero
2011/11/12, 19:26
فقط گیگا انم به خاطر سری مشکی ش که مخصوص اورکلاکه
به خاطر x58 e غولش به خاطر 3 سال گرانتیه آواژنگ(:D)
به خاطر G1 اش ...........\m/

s@j@d
2011/11/15, 08:56
سلام

بچه ها به صورت نظرسنجی دقت کنید گفته : طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید . تو این نظرسنجی بیشتر افراد طرفدار برند Asus هستند . البته برند خیلی خوبی هم هست من منکرش نمیشم . ولی این دلیل نمیشه بهترین باشه . تاالان هم که من دارم این کامنت رو میذارم Foxcon حتی یه رای هم نیورده این هم دلیل بر بد بودن نمیشه فقط معلوم میشه طرفدارای کمتری نسبت به Asus و GigaByte داره .
من خودم چون تجربه کارکردن با اکثر مادربرد ها رو داشتم هیچ کدوم رو مثل GigaByte ندیدم که هم اکثر امکانات رو داره و هم کارکردن باهاش فوق العاده راحته. به همه هم پیشنهاد میکنم که حتما از این برند استفاده کنند .

rajah
2011/11/15, 14:25
Asusبا 25رای وgigaبا 13رای وای خیلی حال می کنم که اینقدر asus پرطرفداره

Soheil.DVBHS
2011/11/15, 15:02
سلام.
فقط ایسوس.همه رو میزاره تو جیب بقلش.
ایسوس مَردِ،مَرد.تو دنیای کامپیوتر سوسولایی مثل گیگابایت و بقیه برندها باید برن کنار.بچه بازی نیست که!!!

rajah
2011/11/17, 19:46
منم اسوس رو میپسندم به دلیل کیفیت و فناوری های منحصر به فردش

و قابلیت اور فوق العاده بیشتر رکوردها جهان با ایسوس رقم می خوره

rajah
2011/11/17, 19:48
سلام.
فقط ایسوس.همه رو میزاره تو جیب بقلش.
ایسوس مَردِ،مَرد.تو دنیای کامپیوتر سوسولایی مثل گیگابایت و بقیه برندها باید برن کنار.بچه بازی نیست که!!!

دوست عزیز ایسوس عالیه ولی به بقیه برندها توهین نکن به طرفداراشون بر می خوره

s@j@d
2011/11/17, 20:39
فقط حرفه ایها میدونند گیگابایت بهترینه.
به خصوص تو بخش سرور ، اگه غیر این بود گوگل ازش استفاده نمی کرد.
-------------
دقیقا همینطوره که فرمودی .

Arsn
2011/11/17, 21:43
و قابلیت اور فوق العاده بیشتر رکوردها جهان با ایسوس رقم می خوره

ولی چیزی که مسلمه اینه که معمولا گیگابایت آخرین مادربورد ها را به بازار عرضه میکنه و رکورد ها را میشکونه ! معمولا اکثر پلتفورم ها در نهایت با بهترین اورکلاک توسط گیگابایت بسته میشند !
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره !

بالاترین رکورد Super Pi دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _781ms).
بالاترین رکورد Pi Fast دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _sec)

ب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _781ms)الاترین رکورد pc mark دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 669_marks)
بالاترین رکورد Pcmark 2005 دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. s)اصلا چرا راه دور بریم ! مدیران انجمن های سخت افزار به عینه دیدند که مادبورد معمولی گیگابایت من به سادگی تونست 1090 را تا 14 تای اول جهان ببره ! (مادربورد 200 هزار تومانی سری UD3)

بیایم تعصبی برخورد نکنیم ! همه میدونیم که اگر گیگابایت برتر نباشه ضعیف تر هم نیست ولی اینجا کاربره که با یه سری از ویژگی های هر مادبورد بیشتر ارتباط برقرار میکنه مثلا بنده اصلا Uefi را دوست ندارم پس سراغ ایسوس نمیرم و میگم گیگا بهتره ولی یه نفر دیگه چون UEFI را دوست دارد پس ایسوس براش اسطوره میشه !

راستی فکر کنم دوستان Foxconn Flaming Blade را یادشون رفته که اصلا به این برند رای ندادند!

Alexilver
2011/11/17, 22:12
راستی اینجا جای dfi خالی نیست؟ یادمه مادربوردهای واقعا خوبی داشت! و طرفدارهای خیلی خوبی هم داشت!

rajah
2011/11/17, 23:23
راستی اینجا جای dfi خالی نیست؟ یادمه مادربوردهای واقعا خوبی داشت! و طرفدارهای خیلی خوبی هم داشت!

درسته دوست من مخصوصا خنک کننده وهیتسینک های مادربردهاش آدم دیوونه می کرد وماینبردهاش بیشتر برا اور رم خوب بودن ولی هیچ وقت نتونست خودش رو

به صف رقیبان برسونه و همیشه اون وسطا بود

Dan
2011/11/17, 23:36
رجا اگه ایسوس تو رو میشناخت...!!!

rajah
2011/11/17, 23:44
ولی چیزی که مسلمه اینه که معمولا گیگابایت آخرین مادربورد ها را به بازار عرضه میکنه و رکورد ها را میشکونه ! معمولا اکثر پلتفورم ها در نهایت با بهترین اورکلاک توسط گیگابایت بسته میشند !
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره !

بالاترین رکورد Super Pi دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _781ms).
بالاترین رکورد Pi Fast دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _sec)

ب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _781ms)الاترین رکورد pc mark دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 669_marks)
بالاترین رکورد Pcmark 2005 دنیا توسط مادربورد گیگابایت اینجا

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. s)اصلا چرا راه دور بریم ! مدیران انجمن های سخت افزار به عینه دیدند که مادبورد معمولی گیگابایت من به سادگی تونست 1090 را تا 14 تای اول جهان ببره ! (مادربورد 200 هزار تومانی سری UD3)

بیایم تعصبی برخورد نکنیم ! همه میدونیم که اگر گیگابایت برتر نباشه ضعیف تر هم نیست ولی اینجا کاربره که با یه سری از ویژگی های هر مادبورد بیشتر ارتباط برقرار میکنه مثلا بنده اصلا Uefi را دوست ندارم پس سراغ ایسوس نمیرم و میگم گیگا بهتره ولی یه نفر دیگه چون UEFI را دوست دارد پس ایسوس براش اسطوره میشه !

راستی فکر کنم دوستان Foxconn Flaming Blade را یادشون رفته که اصلا به این برند رای ندادند!

دوست عزیز در مرد فاکسان خشم خون(بلود ریج)رو فراموش کردی؟؟؟؟؟؟

2)اگه برا اور باشه دوسته من خودت می دونی رکورد رم در فرکانس3311برای ایسوس هست با همکاری بلدوزر و رو adata

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

3)اگه برا اور پردازنده باشه که خودت بهتر می دونی ایسوس وباز هم با بلدوزر 8.58

4)رکورد super pi 32mبا رم g-skillوبا زهم ایسوس

5)رکورد3DMark03 با کارتgtx580شرکتmsiو بازهم بامادربرد ایسوس

هنوز هم اگه خواستی تا رکورد بذارم تمام دنیا می دونن ناف ایسوس رو با اورکلاک بریدند

rajah
2011/11/17, 23:50
رجا اگه ایسوس تو رو میشناخت...!!!

دوست عزیز منم عاشق ایسوس هستم و واقع بینانه حرف میزنم اگه جایی حق با برند دیگری باشه از موضع خودم کوتاه میام

مثلا اینتلی هستم ولی اگه ببینید چقدر از amdطرفداری می کنم البته هر جایی که حق باهاش باشه.

تو مادربردها هم که مشخصه برا اور و..........فقط ایسوس دنیا ایسوس

Arsn
2011/11/18, 00:28
خب رجا جان خودت داری میبینی که 4 تا من رکورد را میگم 4 تا شما ! (مثال میزنم)

آخرش نتیجه میشه همونی که گفتم : نباید تعصب به خرج داد ، تو هر پلتفورمی و بر مبنای هر سیستمی و بودجه ای هر کدوم برند ها میتونه بهترن باشه !

در ضمن رکورد Super pi همون جور که لینک Hwbot دادم دست گیگابایته ! pi fast ، pc mark vantage و البته pcmark 2005 و خیلی های دیگه هم هست که خود شما بهتر میدونی !

هر جور بخوای قضاوت کنی باید اول برای خرید تعیین وضعیت کرد !

یه مثال برات میزنم : رکورد اورکلاک 1090 با مادربورد ایسوس 450 هزار تومانی تحت LN2 برابر با 6665 است ، رکورد اورکلاک 1090 من با مادربورد 225 هزار تومانی تحت Ln2 برابر 6663 است ! یعنی قیمت 2 برابر ایسوس فقط برای 2 مگاهزتز! تمام تیم لیون با تاکید میگفتن اگه ما Set Fsb داشتیم به راحتی به 6750 میرسیدم!

حالا نظرت چیه ؟

راست همین الان توی Hwbot نگاه کردم به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)برو و هر کدوم از تست ها را باز کن ! نفر اول را انتخاب کن ! ببین مادربورد چی بوده !
به وضوح میبینی که 5 تا گیگابایت ، 3 تا ایسوس و فکر کنم 3 تا Evga بوده ! پس فکر کنم تو قسمت اور پردازنده متوجه شده باشی که اکثر رکورد ها دست گیگابایت است!

اینم یوزر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)خودم که میتونی ببینی با چه فاصله کمی به بهترین Ln2 ها و گرونترین مادبورد ها نزدیک شدیم!

من تعصب خاصی ندارم ، شاید یه روز خودم به دلیلی ایسوس بخرم ، ولی نمیتونم بپذیرم که در حق یه برند کم لطفی بشه !

rajah
2011/11/18, 00:42
دوست خوبم ما داریم کلی صحبت می کنیم و در حق گیگابایت هم کم لطفی نمی کنیم ما می نویسسیم ایسوس نه مدل خاصی از اون

تازه شما قیمت جهانی رو قیاس میکنید.ولی من بطور کلی میگم ایسوس و اور بعدش گیگا شما قبول ندارین؟

یعنی بخوای به امید خدا بلدوزر بخری چه مادربردی براش انتخاب می کنی؟

بخوای یه مادربرد x79بخری چی؟؟

Castiel
2011/11/18, 10:24
در مورد مادربوردهای x79، وقتی ایسوس چنان قیمتی داده، باید برای قیمت مادربرد x79-oc شرکت گیگابایت چند تا قرص زیر زبانی استفاده کنیم
ولی در کل تعداد افرادی که به این مادربوردها نیاز دارند خیلی کم است. نباید با کاربران عمومی مقایسه کنیم

carolin
2011/11/18, 12:32
مادربردهای asus یکی از بهترینها هستند

Arsn
2011/11/18, 13:18
دوست خوبم ما داریم کلی صحبت می کنیم و در حق گیگابایت هم کم لطفی نمی کنیم ما می نویسسیم ایسوس نه مدل خاصی از اون

تازه شما قیمت جهانی رو قیاس میکنید.ولی من بطور کلی میگم ایسوس و اور بعدش گیگا شما قبول ندارین؟

یعنی بخوای به امید خدا بلدوزر بخری چه مادربردی براش انتخاب می کنی؟

بخوای یه مادربرد x79بخری چی؟؟

کلی اگه صحبت کنیم باید بگیم جفتشون برابرند ، و پلتفورم یا نوع استفادست که به مادبورد هویت میده ! قیمت جهانی مادربورد من نزدیک 100 دلار با ایسوس تفاوت داره !

اصلا همچین چیزی صادق نیست(توی اورکلاکینگ اول ایسوس نیست) و اثباتش هم اینکه توی معتبرترین منبع یعنی Hwbot و در بالاترین رکورد های ثبت شده در تست های مختلف پردازنده رقابت 5 به 3 نفع گیگابایته !

منظورم اینکه الان 5 تا مادربورد گیگابایت هست که روش یه مدل پردازنده نصب شده و رکورد اول زده شده در صورتی که ایسوس 3 تا مادربورد داره !

برای بلدوزر مسلما گیگابایت GA-990FXA-UD7 یا شاید ایسوس Corsshair v formula را انتخاب کنم

ولی چیزی که روش شک ندارم برای x79 که هیچ وقت نمیخرم از مادربوردهای ایسوس استفاده میکنم! چون x79 باید براش خرج کرد و کارایی گرفت ! مادربورد گیگابایت استثنا توی این سری اصلا نوآوری یا ویژگی های خارق العاده نداشتند متاسفانه!

rajah
2011/11/18, 15:53
کلی اگه صحبت کنیم باید بگیم جفتشون برابرند ، و پلتفورم یا نوع استفادست که به مادبورد هویت میده ! قیمت جهانی مادربورد من نزدیک 100 دلار با ایسوس تفاوت داره !

اصلا همچین چیزی صادق نیست(توی اورکلاکینگ اول ایسوس نیست) و اثباتش هم اینکه توی معتبرترین منبع یعنی Hwbot و در بالاترین رکورد های ثبت شده در تست های مختلف پردازنده رقابت 5 به 3 نفع گیگابایته !

منظورم اینکه الان 5 تا مادربورد گیگابایت هست که روش یه مدل پردازنده نصب شده و رکورد اول زده شده در صورتی که ایسوس 3 تا مادربورد داره !

برای بلدوزر مسلما گیگابایت GA-990FXA-UD7 یا شاید ایسوس Corsshair v formula را انتخاب کنم

ولی چیزی که روش شک ندارم برای x79 که هیچ وقت نمیخرم از مادربوردهای ایسوس استفاده میکنم! چون x79 باید براش خرج کرد و کارایی گرفت ! مادربورد گیگابایت استثنا توی این سری اصلا نوآوری یا ویژگی های خارق العاده نداشتند متاسفانه!

ولی من می دونم برا بلدوزرت به امید خدا Corsshair v formula می خری و رکورد دنیا رو خودت با ایسوس می زنی

Poorya_Lion
2011/11/18, 19:25
من Asus رو انتخاب کردم .
اوه اوه اوه . یاسین جان حواست به این برد های MSI باشه ، هر وقت خواستی ولت بدی 0.2 کمتر بده چون خودش 0.2 اضافه تر از اون چیزی که بدی اتوماتیک ست می کنه :-"
b-(
اگه اسلحه بگذارند رو سرم و بگند بجز اسوس انتخاب کنم یا گیگابایت یا EVGA انتخاب می کنم.
البته تاپیک با پاسخ ها متفاوت هستش . تاپیک گفته طرفدار چه بردی هستید ، دوستان دارند می گن چه بردی تهیه می کنند . هر برندی می تونه توی یک رنج قیمتی خوب باشه اگر مجبور شم توی یک قیمت بخصوص اسوس نمی گیرم و مثلاً گیگا می گیرم.
از نظر فنی بودن و حرفه ای بودن و تکنولوژی ساخت EVGA واقعاً وحشتناک هستش مخصوصاً سری classified و مادربردهای غول پیکری مثل SR2 ، خوب توی این رده ASUS هم نمی تونه با EVGA رقابت کنه . حتی درصد طلا بکاربرده شده توی PCB بردهای EVGA بیشتر از بقیه بردها هستش.
در کل با در نظر گرفتن قیمت ، عملکرد ، بایوس ، ظاهر و تکنولوژی و تجربیات خود از خرابی بردها ، فقط اسوس .
جای برند DFI هم خالی هستش :-"

arsn این جوری نمی شه گفت که کدوم برند بیشتر زدند باهاش ، اگه یک سرچی توی سوکت LGA 775 بزنید تمام رکوردهای اولش با ASUS Rampage Extreme هستش . حالا می دونید چندتا CPU 775 داریم ؟ توی سوکت 1366 اینتل هم داستان همینه .

rajah
2011/11/18, 19:37
من asus رو انتخاب کردم .
اوه اوه اوه . یاسین جان حواست به این برد های msi باشه ، هر وقت خواستی ولت بدی 0.2 کمتر بده چون خودش 0.2 اضافه تر از اون چیزی که بدی اتوماتیک ست می کنه :-"

آره متاسفانه بردهای msi در حد کارت گرافیک هاش نیستن

Arsn
2011/11/18, 20:09
خب آقا پوریا داری روی مادربورد های فوق گرون قیمت دست میذاری ها !

اگه اینجوریه پس من هم evga میخوام!

بله اگه بخوایم بر حسب پلتفورم و سوکت حرف بزنیم ، شما درست میگی مثلا توی P55 ایسوس خیلی خوب بود ولی تو x58 گیگا بهتر بود

در کل من اومدم نفرات اول هر نوع تست پردازنده نگاه کردم دیدم 5 به 3 است و اصلا به نوع cpu یا شرکت سازنده و هیچ چیز دیگه کار نداشتم ، فقط دیدم که مادربورد چی بوده ! که 5 به 3 به نفع گیگا!

من هم تو صحبتام گفتم گیگابایت را برای اور دوست دارم وگرنه من هم از نوآوری های ایسوس لذت میبرم و فقط این یک جانبه بودن حرف های بچه ها من را به پست و دفاع از گیگا ترغیب کرد

راستی این که با یه مادربورد چند نفر رکورد زدن مهم نیست ، مهم اینه که با کدوم مادربورد مقام اول به دست اومده تو هر تستی !

amir1364
2011/11/21, 11:28
asus فقط ایسوس

thegameison
2011/11/21, 17:03
اول ایسوس و بعد گیگابایت و evga

parsa
2011/11/25, 23:01
مادربورد گیگا خیلی عالیه

moji1412
2011/11/26, 12:59
من عاشق تمام محصولات ASUS به خصوص مادربرداشم ولی چه کنم که مادربردم گیگابایت به خاطر همینم به گیگابایت رای دادم:-s

rajah
2011/11/26, 14:48
من عاشق تمام محصولات ASUS به خصوص مادربرداشم ولی چه کنم که مادربردم گیگابایت به خاطر همینم به گیگابایت رای دادم:-s

دوست عزیز شما باید به مارکی که طرفدارش هستی رای بدی نه مارکی که الان داری ازش استفاده می کنی و سوال نظر سنجی هم همینه

doom2009
2011/11/26, 15:34
1- asus

asrock-2

نمیدونم چرا از گیگا بدم میاد.

آها یادم اومد چند سال پیش یه سیستم واسه رفیقمون جمع کردم با مین گیگا که 1 هفته هم براش کار نکرد و مین رفت گارانتی و باز هم بعد از

1 ماه باز رفت گارانتی و دیگه رفیقمون قیدشو زد و asus خرید و تا حالا آخ نگفته.

دوست من حتما اون مین بردی که برای رفیقت بستن قلابی بوده یا چینی از نوع بدترینش مینبرد گیگابایت واقعا حرف نداره اینجانب چند ساله دو 3 تا مین برد گرفتم با بالاترین استفاده ودر سخت ترین شرایط به هیچگونه مشکلی برام پیش نیومده حتی بایوس هم آپگرید نمودم مین برد گیگابایت تایوانی به نظر اینجانب بهترین گزینه هستش با تشکر

doom2009
2011/11/26, 16:01
دوستان ما همه یک تعصب داریم اگر انتخاب اولمون درست در اومد برندهای دیگه رو میگیم بدرد نمیخوره هر مینی که شما بخری هر چه هم پیشرفته باشه یک ایرادهایی هم ممکنه داشته باشه اولا بستگی به شرایط واستفاده خریدار مین اسمبل میشه وممکن هست همون مارک پیش یک نفر کار بده و هیچ مشکلی براش پیش نیاد و برای کسی دیگه اینطور نباشه به نظر اینجانب گیگابایت خوبه ولی مارکهای دیگر رو نفی نمیکنم هر کسی طبق شرایط ونوع استفاده ای که داره یک برند رو انتخاب میکنه موفق باشید

ghadami2005
2011/12/13, 11:00
مادربورد فقط بایواستار .خیلی شاخه خصوصا سری tpower که رکورهای خوبی زدن.

amir90
2011/12/13, 14:07
فقط و فقط msi بهترینه از نظر طول عمر و کیفیت باید در نظر داشته باشین اصلش گیرتون بیاد

nimacivil
2011/12/30, 12:47
asus 100% go

TideHunter
2012/01/02, 17:36
استاد اعظم آخه asrock رو که اونجوری نمی نویسن یه c باید بچسبونی تنگش.:D :D

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 17:42
استاد اعظم آخه asrock رو که اونجوری نمی نویسن یه c باید بچسبونی تنگش.:D :D
دوست عزیز شما وقتی میخوای به شخص خاصی,نه به همه, یک چیز رو بگی باید نقل قول کنی.از پایین همون نوشته یه گزینه هست به اسم پاسخ با نقل قول.چون اگه اون رو نزنی ما نمیفهمیم که تو با کی هستی.یعنی همون موقع نمیفهمیم . باید چندین دقیقه پست ها رو سرچ کنیم.مثلا یه پست که نقل قول شده مثل ماله من که الان یه نقل قول کردم از شما.پس حله؟؟

darkknight
2012/01/07, 22:09
زنده باد گیگا

maxtor.pc88
2012/01/09, 08:53
asus یعنی سرعت و دقت در تولید و کارکرد

mehdu.tivafar
2012/01/14, 20:28
با سلام!عزیزان هر کی یه نظری داره در رابطه با هر مادربورد ولی اگه حساب کنیم میشه همه مادربردهارو تو یه رنج دید!البته ناگفته نماند فاکس کان داره همه رو ساپورت میکنه.

bsireza
2012/01/21, 23:49
asus به خاطر نوآوری و کیفیت قطعاتش و دلایل دیگر@};-

Hamedo
2012/01/23, 20:36
فقط Asus :)>-

Beni7192
2012/01/23, 20:47
Just ASUS

ali2424
2012/01/23, 22:24
msi مادربردهای کلاس نظامی

TITAN
2012/01/24, 10:30
asus

nameban
2012/01/24, 12:48
پس مادربرد اینتل کجاست؟ یک برند خوب و ارزشمند!

metall_hero
2012/01/24, 17:29
پس مادربرد اینتل کجاست؟ یک برند خوب و ارزشمند!

راست میگه این دوستمون بابا برند اینتل هم قدیمیه در حقش ظلمه اگه نادید بگیریمش[-x

Beni7192
2012/01/24, 22:42
این آمار فروش مادربرد در بازار جهانیه دیگه جای حرفی باقی نمیمونه

در رأس جدول ASUS با فروش 21,6 میلیون مادربرد
GIGABYTE با فروش حدود 18 میلیون مادربرد در مقام دوم
ASRock با فروش 8 میلیون مادربرد در مقام سوم

Yaser_Aramesh
2012/02/02, 15:31
این آمار فروش مادربرد در بازار جهانیه دیگه جای حرفی باقی نمیمونه

در رأس جدول ASUS با فروش 21,6 میلیون مادربرد
GIGABYTE با فروش حدود 18 میلیون مادربرد در مقام دوم
ASRock با فروش 8 میلیون مادربرد در مقام سوم
برای اینجور خبرها باید منبع بزاری بهنام جان

Beni7192
2012/02/02, 23:09
برای اینجور خبرها باید منبع بزاری بهنام جان

یاسر جان منبعش سایت شاب وارد کننده مادربرد ASRock هست.
البته نا گفته نمونه که این آمار مال سال 2010 بود:دی

Castiel
2012/02/02, 23:24
در سال 2011 هم ازراک 9 میلیون مادربورد فروخته و برای سال 2012 هم 10 میلیون مادربورد در برنامه این شرکت است. البته این خبر را خودم نوشتم که روی سایت ماهنامه و همچنین شرکت شاب قرار گرفته است و آمار فروش ان توسط ازراک اعلام گردیده.

alim2
2012/02/06, 15:51
گیگا بایت :d

mehdu.tivafar
2012/02/10, 15:03
سلام به همگی و عرض ارادت!عزیزان بد نیست که بعضی اوقات به برندهای دیگم یه نگاهی کرد!من منکر ایسوس نمیشم ولی کاش شرکت فاکس کان دست نمی برد تو اکثر مادربوردا...منم نظرمو میگم بعد ایسوس فاکس کان.با تشکر از این تایپیک

Beni7192
2012/02/13, 21:38
فقط asus rog

7491

demigod
2012/03/03, 22:07
بالا برین پایین بیاین giga

AloneWolf
2012/03/10, 11:17
Asus واسه بچه های آورکلاکر معرکست.

sniper.ghost.warrior2
2012/03/10, 18:20
با سلام خدمت دوستان
من ایسوس رو پیشرفته ترین مارک تجاری مادربرد چه در ضمینه اینتل چه در ضمینه amd میدونم

آیا آبگرم کن (gigabyte) = کولر گازی (ASUS)؟

Beni7192
2012/03/10, 18:36
زمینه نه ضمینه!!!
در ضمن درسته ایسوس بهترینه;) ولی دیگه اغراق نکید!!!!

sniper.ghost.warrior2
2012/03/11, 23:53
زمینه نه ضمینه!!!
در ضمن درسته ایسوس بهترینه;) ولی دیگه اغراق نکید!!!!

سلام خدمت شما دبیر ادبیات فارسی
اغراق نه عزیزم ما یک بار روی گیگا نیم رو درست کردیم برای هفتادو هفت پشتمون کافیه (آزموده را آزمودن خطا ست)

amir90
2012/04/03, 17:50
آقا msiتکه با کیفیت

bsireza
2012/04/04, 20:46
میبینم که پرچم asus بد جوری بالاست و دست هیچ کس بهش نمی رسه8->@};-

GPU matrix
2012/04/06, 22:36
only ASUS for life

HadiMax
2012/04/10, 21:25
ASUS که تو نامبر وان بودنش هیچ شکی نیست...هرچی رکورد و جایزه هست داره میبره...روزی 9 تا جایزه داره میبره...میدونستید :)
1-ASUS
2-MSI
3-Gigabyte
سه تا فاکتور کیفیت+خدمات+و مهمتر از همه قیمت میشه لیست بالا

Castiel
2012/04/12, 20:18
خب مثل اینکه اسوس خیلی طرفدار داره، دوستان دلایل خودتان را هم می توانید بیان کنید.

Amin_CaraGT2
2012/05/06, 17:59
مادربورد

اگه برندهای مادربورد از قدیم حساب کنیم برندی مثل اسوس با کیفیت عالی و مهمتر از اون با نامی مستمر و همیشگی در ایران حاضر بوده و هست و همین موضوع باعث میشه تا کاربران ایرانی همیشه ذهنیت خوبی نسبت به این برند داشته باشند
گیگابایت هم تقریبا دنباله رو اسوس بوده و هست اما در ایران از بخت کمتری برخوردار بوده چون همیشه قیمتش نسبت به اسوس بیشتر بوده که به سیاست های مالی شرکت وارد کننده برمیگرده

اما در جهان اسوس پرطرفدارترین برند هست چرا؟ چون با قیمتی خیلی نزدیک به رقبا عرضه میشود یعنی مادربود همرده با اختلافی در حد 10% قیمت بیشتر که خریداران هم این اختلاف را معقول میدانند و حاضر میشوند بابت آن هزینه کنند
اما در ایران داستان کاملا متفاوت است یعنی اختلاف اسوس خیلی بیشتر از بقیه برندها است و تا 40% هم میرسد که این موضوع کمی آزار دهنده است

اما کاربری همیشه به عواملی دیگر هم بستگی دارد مثلا برای یک کاربر ایرانی برند ازراک با دارا بودن امکانات مناسب و قیمتی معقول میتواند بهترین انتخاب باشد
یا برای اورکلاکرها مادربوردهای اسوس در سری حرفه ای جز اولین انتخاب ها بوده همیشه ولی قیمت این مادربودرها در ایران بسیار بسیار بالا است مثلا مادربودر maximus iv z-gene قیمت 180$ دلاری دارد ولی در ایران بالای 500 هزار تومان قیمت دارد!!!

در اورکلاک استیبل بودن مادربورد در فرکانس های بالا و همچنین برخورداری از مدار تغذیه قدرتمند حائز اهمیت است که برند کمتر آشنا بازار به نام بایوستار پتانسیل فوق العاده بالایی در این زمینه دارد البته نبوغ مهندسین طراحی بایوستار را اصلا نباید دست کم گرفت چون این شرکت یکی از برجسته ترین شرکت های طراحی مادربودر در جهان است که بایوس های Ami را تا حد زیادی بهینه میکنند
مادربودرهای بایوستار در کل به 2 دسته تقسیم میشوند : سری T و سری معمولی ، سری معمولی که با A شروع میشه کاملا مادربوردهای معمولی و خیلی ارزون هستند ولی سری T که توسط خود بایوستار طراحی میشه فوق العاده هستش حتی تو خیلی موارد اسوس و گیگا هم نتونستن در حد بایوستار رکورد بزنن و استیبل باشن

saeid6574598
2012/05/06, 18:23
امين جان توضيحات خوبي را ارائه نمودند ! شركت اسوس با بيش از 20 سال سابقه كاري درخشان به عنوان بهترين توليد كننده نوت بوك و مادربورد در جهان است و با انجام بيشترين آزمايشات و تست هاي گوناگون جهت عرضه قطعات با كيفيت بالا نسبت به برندهاي ديگر تواسنته است بازار را در دست خود بگيرد . البته بهره گيري از تكنولوژي هاي روز دنيا هم از جمله امتيازات اين شركت مي باشد . اليته شركت گيگابايت هم خوب هست اما خوب همانطور كه امين جان فرمودند اسوس توانسته است با سياست خود و با ارائه قطعات با كيفيت بازار را در دست خود گيرد . من خودم چندين سال در نوت بوك فروشي كار مي كردم ؛ به جرات مي گم هر كسي براي خريد نوت بوك مي آمد اولين برندي كه ازش اسم مي برد همين اسوس بود پس نتيجه مي گيريم كه اسوس از كيفيت بالاتري نسبت به ساير رقبا برخوردار است .

fightclup
2012/05/10, 12:36
فقط asus من یه maximux iv exreme z دارم خدایش هچی کم نداره مخصوصا تو اورکلاک.9752

phoenix2kx
2012/06/03, 02:38
asus
جایی که کیفیت ، امکانات و زیبایی همدیگه رو ملاقات می کنند

2012/06/26, 20:33
ایسوس بعد ام اس آی

Navid.y
2012/06/26, 22:06
اگر قیمت رو در نظر بگیریم ASUS و GIGABYTE خوبن. بدون قیمت aSROCK

soheil74
2012/06/26, 22:27
با در نظر گرفتم قیمت msi بدون در نظر گرفتن قیمت asus!

Arthur
2012/06/26, 22:31
کلاٌ ایسوس برند قولی هست و برند های دیگه توانایی رقابت با اونو ندارن.

gonzoo
2012/06/26, 22:54
برد های EVGA هم عجب غول هایی شدن واس خودشون!
مثل:Classified SR-X , X79 Classified و....
برد های اسوس هم خوبه ولی خودم گیگابایت ترجیح میدم...کلا زیاد با اسوس حال نمیکنم
MSI هم برد XPower II خیلی خوبه...

من به گیگا رای دادم

ocmax
2012/06/27, 09:49
Asus ROG Phantom Lord

ahr
2012/06/27, 10:40
فقط ايسوس asus

zelda64
2012/07/10, 12:00
از سال 1376 شمسی سیستم جمع می‌کنم اهل اورکلاک و این جور چیزا نیستم، شاید نزدیک به 500 تا سیستم برای خونه و اداره‌جات و گیمر‌ها بستم، هم‌ جور مادربردی هم خریدم از Asus و Gigabyte و ASRock و IWill (خدا بیامرز) و Foxconn و Intel و DFI و abit و Elitegroup و Albatron (اونم خدابیامرز) و Biostar و Winfast.

به نظرم تو این مدت بهترین مادربردها Asus و abit و DFI بودند.

در مورد Gigabyte هم اینو بگم که قدیم‌ها بعضی مواقع مشکل سازگاری با رم و دیوایس‌های اکسترنال داشته ولی در کل اگه یه مدل‌اش خوب دربیاد مادربرد باوفایی و اذیت نمی‌کنه.

اما برنده نهایی از نظر من با 15 سال تجربه خرید و فروش قطعات نو و دست‌دوم و در کل سگ‌جون ترین مادربرد که کمتر از همه مرجوعی داشته همون Asus علیه‌السلام بوده.

با این حال رو هیچ برند خاصی تعصب ندارم.

andishehnab
2012/07/10, 20:17
من گیگا بایت قدیم رو خیلی دوست داشتم ولی الان به ازراک رای دادم آخه سیتم جدیدم ازراک هستش هیچ وقت هم از ایسوس و ام اس ای خوش نیومد
البته از ایسوس های قدیمی جدیداشون نو نمیدونم کارایشون چه جوره

farjam1990
2012/08/04, 11:48
برای اینتل: ایسوس و گیگابایت و EVGA
amd هم: بایواستار سافایر و ایسوس

kamifa1986
2012/08/05, 10:24
راستش من قبلا یوزر گیگا بودم و خیلی هم ازش راضی بودم اما نمیدونم چرا داره از رقبا جا میمونه. به نظرم الان برترین انتخاب بین این برندها میتونه ایسوس باشه و بعد از اون ام اس آی و گیگا رو میذارم تو رتبه سه.
:>

vahed
2012/08/21, 17:36
هردوشون خوبن ولی گیگابایت با قیمت بیشتری نسبت به ایسوس تو ایران به فروش میره، پس زنده باد asus

amirad
2012/09/02, 23:38
با ماذربوردهای زیادی سرو کله زدم تنها مادربوردی که هیچوقت اذیتم نکرد ایسوس بوده.
ودر چند سال اخیر همیشه ام اس ای بیچارم کرد.
قدیما ام اس ای رو دوست داشتم ولی نمیدونم چرا بعدا دیگه مثل قذیماش نبود.
از گیگا بایت هم همشه راضی بودم ولی خداییش ایسوس یه چیز دیکه است این رو 18 سال تجربه بهم میگه !

Spark-
2012/09/03, 00:54
من خودم 9 ساله گیگابایت دارم، 3بار مادربوردم ارتقا دادم، کلاً از گیگا خوشم میاد! راضیم ازش!
تا عید 92 هم به فکر یه سیستم جدید هستم، ولی اینبار با بررسی بیشتر میخوام asus رو تجربه کنم :D

iranmanoto
2012/10/16, 12:48
فقط asus

artdexigner
2012/10/16, 13:24
ايسوس انصافا بهترين بردهاي حال حاضر دنيا رو توليد مي كنه
من قبلا خيلي گيگابايت كار مي كردم اما بعد از چند سال متوجه شدم همه مادربورداي گيگا بعد از چند وقت دچار مرگ مغزي مي شن و روزي دو سه مرتبه ارور صفحه آبي مرگ توليد مي كنن(bsd)
چيزي كه به شخصه بعد از سالها كار با مادربوردهاي ايسوس كمتر از انگشتاي يه دست شاهدش بودم
به همين خاطر تحت هيچ شرايطي ديگه گيگا نمي خرم
اگه ايسوس به هر دليلي نتونم ببندم حتما ام اس آي مي گيرم

mehdu.tivafar
2012/10/16, 19:20
سلام!
اره داداش شما راس میگی البته اگه اون گیگا دست منو تو برسه ک هیچ موقع نمیرسه!
من دارم فاکسکان استفاده میکنم راضیم خوبم داره جوابه کارمو میده!!

expellite
2012/10/16, 22:46
گیگابایت مادربرد های خوبش خیلی گرونن!!!!

seven77
2012/10/17, 18:47
فقط ایسوس

THE DARK KNIGHT
2012/10/18, 22:49
فقط Gigabyte و Asus

Dark Bloo
2012/11/03, 14:59
دیگه این سوال پرسیدن نداره که؟؟!!!
نتیجه آمارم که میگه
به قولی چیزی که عیان است چه منتش به خاکه؟!!!!!
اسوس دیگه

Yaser_Aramesh
2012/11/04, 14:55
مادربردهای Asus و MSI رو بسیار میپسندم.به خاطر نوآوری,کیفیت و زیبایی

از مادربردهای EVGA و Biostar اطلاعات ندارم

ASROCK هم به نظرم شرکت خوبیه در زمینه ی مادربرد و اگه سعی و تلاش کنه میتونه به پای بزرگان این عرصه برسه و آینده ی بهتری داشته باشه

Foxconn رو هم خیلی دوست دارم چون مادربرد خودم از Foxconn هست !! P35AX-S !!

Gigabyte نمیدونم چرا ولی از شرکتش خوشم نمیاد !

saeid6574598
2012/11/07, 22:21
ببینید ! از هر شرکتی می توان یک نمونه خوب را انتخاب کرد . برای مثال در برند ایسوس ، مادربوردهای سری ROG مثل ماکسیموس می تونند عملکرد بسیار بالایی رو در امور گیم و اورکلاکینگ فراهم بیارند ! با آپدیت بایوس این مادربوردها می تونید به فرکانس های رم بالایی دست پیدا کنید ( حدود 3000 مگاهرتز ) و به راحتی سیستم رو بوت کنید . استفاده از آمپل فایرهای قدرتمند ( با خروجی صدای 300 اهمی ) در کنار تکونولوژی های صدای کرتیو و THX و همچنین استفاده از یک کارت اختصاصی ( به منظور انجام بازی های آنلاین با کیفیت بالا و زمان تاخیر پایین ) از ویژگیهایی است که اکثر مادربوردهای ایسوس اون رو دارا می باشند .

مادربوردهای MSI هم خوب هستند اما آن طور که من فهمیدم ، در اعمال برخی از تنظیمات بایوس ( به خصوص در زمان اورکلاک و تحت فشار قرار دادن سیستم ) با مشکل مواجه می شوند . البته استفاده از قطعات با کیفیت و طول عمر بالا که منجر به دریافت استاندارد Military Class III شده رو هم ، نباید فراموش کرد . به نظر من مادربوردهای سری mini ITX این شرکت که برای کامپیوترهای HTPC مورد استفاده قرار می گیرد ، محصولات مناسبی هستند .

Azrock هم مادربوردهای خوبی داره به خصوص سری Z68 ! اما خب متاسفانه در بازار ما زیاد مانور نداند و مثل خیلی های دیگه از میدان به در شدند . نمونش مادربوردهای شرکت های DFI و abit که نتوانستند بازار را در دست بگیرند .

گیگابایت هم مادربوردهای خوبی رو ارائه می کند اما در کل ، محصولات عجیب و غریبی هستند ! نه می توان به انها گفت خوب ؛ و نه می توان گفت بد !!! من سری Sniper رو خیلی دوست دارم چون کارایی خوبی را نسبت به سری ها دیگه ارائه می دهند .

Roz6710
2012/11/20, 13:40
asus بی چون و چرا

shahidamlaki
2012/11/25, 20:54
من تا به حال گیگا داشتم و خیلی هم راضی بودم ولی این سری ماه رمضان 1391 که سیستم رو به کل تغییر دادم مجبور شدم ایسوس بخرم ولی از همین هم راضیم

asus p8z68-v pro / gen3

ولی باید قبول کنیم که گیگا در رنج های بالا یعنی گران قیمت هاش واقعا سرتره و نمیشه منکرش شد

شما یه سری به سایت گیگا بزنید ببینید از چه فناوری در سوکت 2011 هاش استفاده کرده واقعا فوق العاده هست

ولی من به ایسوس رأی دادم با اینکه بیشتر طرفدار گیگا هستم ولی گیگا کمی مادربوردش گرون تره

داستان گیگا و ایسوس مثل داستان اینتل و ای ام دی هست با اینکه اینتل فوق العاده هست ولی کمی گرونه و این به این دلیل هست که فکر کنم محصولات اینتل رو ما با واسطه های بیشتری می خریم اگه اشتباه نکنم چون واسه اسرائیل ملعون هست

NAVID OC
2012/11/25, 21:04
با سلام...
دوست عزيز دقيقا نمي شود اين چنين گفت اين كه گيگا بهتر از ايسوس است!!!!
هيچ وقت در بحث قطعات سخت افزاري نمي شود دو مارك را با هم مقايسه كرد مخصوصا مادربرد ! بايد مدل ها را با هم مقايسه كنيم!
اين طوري هم نمي توان كفت باز فلان مدل گيگا از ايسوس بهتره! چون خودش نياز مند ساعت ها بحث و بررسي تخصصي است و در آخر هم باز نمي توان گفت فلان مدل اين برند بهتر از فلان مدل اين برند است! مي دانيد چرا؟
چون اگر خوب روي اين موضوع بحث و برسي كنيد مثلا به اين نتيجه مي رسيد:
فلان مادر برد گيگا در گيمينگ و پرفور منس بالاست و فلان مدل ايسوس در اوركلاكينگ و فلان مدل ام اس آي در طول عمر!!!
يعني نتائج پارامتري به دست مي آيد!

براي همين است كه بنده با اين جور تاپيك ها اصولا مخالفم!!!

mortalviper
2012/11/26, 05:54
اول سلام..........
مارک های Giga و Asus و Msi واقعا مارکهای خوبیند و هر کسی مایله از اینا داشته باشه.........
ولی من به شخصه اول سراغ گیگا میرم بعدش ایسوس.......
چون توی اغلب تستا همیشه توی رده های اول تا سومن.........
واقعا گیگا عالیه.......

=D>

hossein sedghi
2012/11/26, 08:58
سلام بچه ها.
1.msi
2.asus
3.evga
4.asrok
بچه ها بقیشون اصلا مهم نیستن.:D

shahidamlaki
2012/11/26, 09:48
سلام بچه ها.
1.msi
2.asus
3.evga
4.asrok
بچه ها بقیشون اصلا مهم نیستن.:D

سلام داداش

فکر کنم این نظر رو صرفا جهت ضد حال زدن دادی چون به هیچ وجه نمیشه محصولات گیگا اونم مادربوردش رو از نظرها دور نگه داشت و تو اصلا اسمی از گیگا نیاوردی و معلوم هست که با یک غرضی این نظرت رو درج کردی
:دی

hossein sedghi
2012/11/26, 10:06
سلام داداش

فکر کنم این نظر رو صرفا جهت ضد حال زدن دادی چون به هیچ وجه نمیشه محصولات گیگا اونم مادربوردش رو از نظرها دور نگه داشت و تو اصلا اسمی از گیگا نیاوردی و معلوم هست که با یک غرضی این نظرت رو درج کردی

سلام چطوری.
اره درست می گی.
علت اینکه بدم میاد : 1. شکل قشنگی نداره.
2.مدار رگولاتور از قطعات با کیفیت ساخته نمیشه و در نتیجه ثبات ولتاژ برای سی پی یو نداره و نمی توان به فرکانسهای بالاتر دست پیدا کرد.منظورم اورکلاک کاربردی است.
3.در بخش ساتا درون پل جنوبی با افت فرکانس رو به رو هستم به شخصه،مادربورد من گیگاست تعجب کردی.برا همین از گیگا خوشم نمیاد زیاد.

shahidamlaki
2012/11/26, 10:29
سلام چطوری.
اره درست می گی.
علت اینکه بدم میاد : 1. شکل قشنگی نداره.
2.مدار رگولاتور از قطعات با کیفیت ساخته نمیشه و در نتیجه ثبات ولتاژ برای سی پی یو نداره و نمی توان به فرکانسهای بالاتر دست پیدا کرد.منظورم اورکلاک کاربردی است.
3.در بخش ساتا درون پل جنوبی با افت فرکانس رو به رو هستم به شخصه،مادربورد من گیگاست تعجب کردی.برا همین از گیگا خوشم نمیاد زیاد.

خب گیگا مادربورهای متفاوتی داره بستگی داره که تو چه نوعش رو داشته باشی و چه انتظاراتی ازش داشته باشی

من خودم چون عشق گیگا هستم سیستمم رو که داشتم می بستم به طرف گفتم مادربور گیگا می خوام بعد اون یه مدل برام آورد که نتونست سی پی یو 2600 کا رو ساپورت کنه با اینکه بالای 500 تومن پولش بود ولی این سی پی یو روش سریع داغ می کرد واسه همین ایسوس بستم گفتم که گیگا اگه مدل خوبش رو می خوای باید پول بیشتری نسبت به برندهای دیگه بدی ولی اینطوری هم که میگی نیست یه سر به سایت گیگا بزن و مدل های جدید بخصوص سوکت 2011 هاش رو ببین از چه فناوری استفاده کرده بعد متوجه منظورم میشی

hossein sedghi
2012/11/26, 11:02
خب گیگا مادربورهای متفاوتی داره بستگی داره که تو چه نوعش رو داشته باشی و چه انتظاراتی ازش داشته باشی

من خودم چون عشق گیگا هستم سیستمم رو که داشتم می بستم به طرف گفتم مادربور گیگا می خوام بعد اون یه مدل برام آورد که نتونست سی پی یو 2600 کا رو ساپورت کنه با اینکه بالای 500 تومن پولش بود ولی این سی پی یو روش سریع داغ می کرد واسه همین ایسوس بستم گفتم که گیگا اگه مدل خوبش رو می خوای باید پول بیشتری نسبت به برندهای دیگه بدی ولی اینطوری هم که میگی نیست یه سر به سایت گیگا بزن و مدل های جدید بخصوص سوکت 2011 هاش رو ببین از چه فناوری استفاده کرده بعد متوجه منظورم میشی

حق با شماست اخه من مدار رگولاتور برام خیلی مهم و وقتی مادربردهای گیگا رو با ام اس ای مقایسه می کنم به این نتیجه می رسم.
من با حرف یکی از بچه ها که گفت نمی شه اینجوری نظر داد موافقم. راست میگه هر مدلی ویژگی خواص خودشو داره. ولی تو هم واقعن عشق گیگا ی ها.تسلیم بابا نزن ما رو;)

shahidamlaki
2012/11/26, 11:25
حق با شماست اخه من مدار رگولاتور برام خیلی مهم و وقتی مادربردهای گیگا رو با ام اس ای مقایسه می کنم به این نتیجه می رسم.
من با حرف یکی از بچه ها که گفت نمی شه اینجوری نظر داد موافقم. راست میگه هر مدلی ویژگی خواص خودشو داره. ولی تو هم واقعن عشق گیگا ی ها.تسلیم بابا نزن ما رو;)

حالا شد :دی

reza i7
2012/12/13, 09:32
only ASUS

Silver stag
2012/12/13, 11:47
ولی این رو بگم مارک الایت هم جزو برندهایی که تو ایران دیگه جا افتاده و دوستان هم فکر کنم بشناسنش من خود جزو کسانی بودم که وقتی این برند اومد ازش استفاده کردم و الان هم بعد سه سال خیلی ازش راضی هم.

hip_hop5029
2012/12/29, 13:31
من که کامپیوتری دارم بیشتر asus و giga میبندم بیشتر از گیگا خوشم میاد چون میتونم راحت اور کنم حالا اسوس هم چون با منوی بوتش خوب اشنایی ندارم چون 13 سال فقط با گیگا بودم

bp1987
2012/12/29, 19:10
من هم از ایسوس هم هز گیگا راضی بودم ولی الان دنبال ی چیز دیگه ام .....
به کسی ام نمی گم دنبال چیم؟؟؟؟

hip_hop5029
2012/12/31, 08:51
من هم از ایسوس هم هز گیگا راضی بودم ولی الان دنبال ی چیز دیگه ام .....
به کسی ام نمی گم دنبال چیم؟؟؟؟
سلام دوست عزیز فقط دنبال msi
asrok
elaitgoup
نروووو

iranmanoto
2013/02/13, 18:49
سلام به همه
دوستان این برد برای اورکلاک چه جوریاست؟؟!!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./?div=Overview
از نظر سخت افزاری که غولیه(غول که نه - ولی از حق نگزریم بچه غول که هست!)
ولی از نظر بایوس میترسم!
آیا تو اور امکانات خوبی داره؟
ممنون

Reza Y
2013/02/13, 18:51
تنها تفاوت برند ایسوز و گیگابایت با دیگر برند ها در اورکلاک هستش برای ی کاربر معمولی با استفاده های معمولی برد های ارزون تر هم جواب میده البته این فقط نظر من هست ضمن این که تو بازار جهانی با برند های دیگه تفاوت قیمت زیادی ندارند ولی در ایران تفاوت قیمت زیاد است.

lastshepherd
2013/02/15, 03:11
MSI هم قیمت بهتر و هم خازن های با کیقیت تر میزنه البته به قول دوستمون فقط توی ایران اختلاف دو مدله شبیه به هم نزدی 150 تا 400 میشه (mpower , sabertooth بیش از 400 هزار تومان است!)

imanb
2013/03/19, 10:11
من به MSIرای دادن
چون من خودم یه970a-g45دارم وراضیم ازش
و من شخصا به سری dragon army خیلی امید وارم

POUYA.M
2013/03/19, 20:16
من برای گرافیک msi
وبرای mb asus رو انتخاب میکنم.

javad2493
2013/03/19, 20:28
من تابحال 3 بار مادربورد عوض کردم هر 3بار هم Gigabyte گرفتم. همیشه هم راضی بودم. اینطور که نظر سنجی نشون میده مثل اینکه ASUS بهتره! دفعه بعدی ASUS میگیرم! یه بار هم ASUS رو تست کنیم!

Nima.Salarian
2013/03/21, 21:31
من از اول با گیگابایت کارکردم ولی ایسوس هم خوبه کاشکی زودتر با انجمن آشنا میشدم که یک سیستم خوب میبستم هرچند از سیستمم واقعا راضی ام

7777
2013/03/26, 16:18
تا الان نظر ندادم ولی دیگه وقتشه:>

asus

منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ali18teh
2013/04/05, 13:01
گیگا بی نظیره ولی ایسوس هم واقعا عالی میسازه...
با تشکر از همه...

ali18teh
2013/04/05, 13:07
ولی هیچ مادربردی مادربرد dell \نیست تو دنیا که برا desktop های خودشه برا وزارت دفاع آمریکا هم مادربرد می سازه ibm هم cpu براش میسازه...

dell هیچ وقت مادربرداشو تنهایی تو بازار نمی فروشه به خاطر اینکه نمی خواد رازش لو بره...

همون طر که لپ تاپاشم همه مادربورد dell هستن خودتونم شاهدین که چقد علین

alienware رو که همه می شناسین؟

desktop داره laptop هم داره
حرف اول رو می زنه کلا تو pc ...

خدای مادربرده dell...

ARMIN
2013/04/05, 16:06
Dell؟؟

همونی که لپ تاپهاش منفجر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میشن؟ =))

17847

واسه همینه با وزارت دفاع کار میکنه دیگه، لپ تاپ هارو بار هواپیما بمب افکن میکنن جای سلاح استفاده میکنن.

17848

mahmood.es
2013/04/05, 18:49
Gigabyte

Mr.Kourosh
2013/04/05, 19:09
من بیشتر Asusرو می پسندم چون زیبا،جادار و از همه مهمتر ،مطمئن تر هست.:دی

iSteve
2013/04/05, 19:14
msi(*)

ali18teh
2013/04/13, 13:55
مادربورد dell برا desktop های خودش میزنه بهترینه تو دنیا حیف تو بازار آزاد نیست جداگانه اش بخریم بندازیم تو سیستممون

حالا که نمیشه در فناوری asus و در کارایی و سرعت عالین

مگرنه شاخ شاخ ها dell هست.

ali_i3
2013/04/14, 21:48
GIGABYTE iS BESTEST IN ALLOVER WOLD

vandjalili
2013/05/05, 06:51
اگه به بررسی عملکرد مادربردهای قدیمی نگاه بکنیم مادربرد های گیگابایت دارای دوام و استحکام و طول عمر زیادی هستند ولی از نظر سرعت عمل و فشرده سازی و کامپکت بودن ایسوس به الطبع بهتر خواهد بود ولی مادربردهای جدیدی مثل محصولات شرکت دل هم که توی بازار ایران متاسفانه وجود ندارند و وارد نمیشند فعلا جزو بهترین های دنیا هستن ...

با تشکر
مسئول سخت افزار و تجهیزات شبکه دانشگاه مراغه
محمد وند جلیلی

h_esfahanian
2013/05/28, 08:46
به حق asus بیشترین طرفدارو داره.

NAVID OC
2013/05/28, 09:44
به حق asus بیشترین طرفدارو داره.
خوب داشته باشه! چه ربطي به كيفيتش دارد؟!
اينجا هم gt630 2gig پرطرفدار ترين كارت گرافيك ايران است! مغازه اي نيست كه كم تر از ١٠ تا از اينا داشته باشد! پس چون پر طرفدارد خوب است؟
هنوز هم گوشي هاي نوكيا با سيستم هامل سيمبين در اروپا بيشترين طرفدار را دارند! پس لابد اونم خوب است.

h_esfahanian
2013/05/28, 11:35
خوب داشته باشه! چه ربطي به كيفيتش دارد؟!
اينجا هم gt630 2gig پرطرفدار ترين كارت گرافيك ايران است! مغازه اي نيست كه كم تر از ١٠ تا از اينا داشته باشد! پس چون پر طرفدارد خوب است؟
هنوز هم گوشي هاي نوكيا با سيستم هامل سيمبين در اروپا بيشترين طرفدار را دارند! پس لابد اونم خوب است.

دوست عزیز
شما به موضوع نظر سنجی نگاهی بیندازید متوجه میشید که این همه توضیح جنابعالی لازم نبود چون موضوع "طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید"، هست
و بحثی در رابطه با کیفیت محصولات نشده! اینجا مارک تجاری مورد بحث هست.

ali0231
2013/05/28, 13:46
فقط asus

Mr.Kourosh
2013/05/28, 20:15
من عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااشق مادربوردهای Asus هستمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Hessam
2013/06/03, 10:06
فقط EVGA و Gigabyte!

نمی دونم دوستان چه اصراری به مادربردهای ایسوس دارن! هر چی رکوردهای اورکلاک دنیا هست که توسط گیگا شکسته میشه!
هر چی جایزه های بین المللی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست که گیگا می گیره! هر چی سایت Tom's Hardwares پیشنهاد داده، گیگا هست!
همیشه در سبد خرید پیشنهادات سایت های بین المللی و تخصصی سخت افزار گیگا قرار گرفته...
همیشه در صدر بهترین های نمایشگاه Computex قرار گرفته... هر چی تکنولوژی و فناوری های انحصاری هست که گیگا از آن خودش کرده!
هر چی کیفیت ساخت و گارانتی و بسته بندی شکیل و حرفه ای داره، که از آن برند گیگابایت هست!
برای تمام قشر کاربران مادربردهای تخصصی زده! از اداری و گیمینگ و اورکلاک گرفته تا خانگی و مولتی مدیا و ... .

این ایسوس چی داره آخه؟!!! این ایسوس چیست که عالم همه دیوانه ی اوست؟! :D
باز صد رحمت به ام اس آی یه چیزی تو چنته داره برای رو کردن!

اونوقت به من میگن روی برند گیگا متعصبی! به خدا قسم! به پیغمبر تعصبی ندارم! :D
من فقط روی بهترین دارم پافشاری می کنم! همین! وگرنه که آواژنگ بهم پول نمیده تبلیغات براش کنم!
خیلی این روزا دارم جلوی خودم رو می گیرم که تعریف گیگابایت رو نکنم! :D خیییییییییلی! یعنی واقعاً تحت فشار روحی جهت راهنمایی به دوستان هستم!

شما برین ببینین یه سرچ کنین تو گوگل: جی اسکیل و 3770 و مین برد گیگا تمام رکوردهای دنیا رو این سه قطعه در اورکلاک درو کردن!
من یه خبر تا حالا نشنیدم مین برد ایسوس رکورد شکنی کنه! بیشتر از اینکه رکورد شکنی کنه، در حاشیه بود! اون مادربردهای قرمز رگ و وی فورمولا و ... همش تو حاشیه ساز ترین و خبرسازترین قطعات دنیا بودن! عین سامسونگ که سری گلکسی 2 به بالا رو تولید کرد! چقدر این برند تو حاشیه بود؟!!!! یعنی جهان رو زیر و رو کرد گلکسی اس 2 و اس 4! همین گلکسی اس 4 مدعی هیچ حرفی در برابر کیفیت ساخت استثنایی اپل آیفون 5 نداشت! راه دور نریم! همین پردازنده های ای ام دی که سر ملت رو کلاه میذارن با قیمت های ارزان! به این تبلیغات میگن طبل تو خالی! این مین بردهای ای ام دی دیگه پی سی آی اکسپرس 3 چیه که ندارن؟!!! حتی مدل های بالای یک میلیونش هم ندارن! یک کاربر درست و حسابی و منطقی و متفکر از ای ام دی نیست! هر چی نوجوان احساساتی میگن ای ام دی بهترینه! صرف اینکه فقط با ای ام دی کار کردن و اصلاً اینتل کار نکردن! پس نباید اصلاً اجازه قضاوت رو به خودشون بدن!
طبع تند، زود عرقش در میاد! آدم فکر می کنه چه خبر هست؟! روی کاغذ رویایی! در عمل هیچ!
یه کم واقع بینانه فکر کنید و تصمیم بگیرید! بسه دیگه تعصب!!! همین تعصب ها باعث میشه به زور انتخاب های اشتباهی رو به دیگران تحمیل کنیم!

hesam_mm
2013/06/03, 10:52
حسام جان خیلی دل پری داری از ایسوس !
من که هیچکدومشون رو ندارم خدا رو شکر ! پس تعصبی هم ندارم .
ولی میخوام ببینم کدوم مادر برد در عمل ، استارت آپ و ..... بهتر کار میکنه ، همون رو پیشنهاد میکنم !
میتونی یک تست بزاری از این مادر بردها و هم قیمت هاشون رو با هم مقایسه کنی ؟
به نظرم این طوری ، حد اقل به من کمکی کردی !

با تشکر

Hessam
2013/06/03, 11:15
حسام جان خیلی دل پری داری از ایسوس !
من که هیچکدومشون رو ندارم خدا رو شکر ! پس تعصبی هم ندارم .
ولی میخوام ببینم کدوم مادر برد در عمل ، استارت آپ و ..... بهتر کار میکنه ، همون رو پیشنهاد میکنم !
میتونی یک تست بزاری از این مادر بردها و هم قیمت هاشون رو با هم مقایسه کنی ؟
به نظرم این طوری ، حد اقل به من کمکی کردی !

با تشکر

حقیقتش تا حالا تستی من از نتیجه ی کارکرد با مادربرد ندیدم!! مادربرد که سی پی یو و کارت گرافیک نیست نتیجه ی تست یا بنچمارک داشته باشه!!
قیمت هاشون هم اکثر اوقات ایسوس ارزون تره توی ایران و گیگا گرون تر که در بازار بین الملیی دقیقاً برعکس هست!
به جز چیزهایی که در پست قبل گفتم، مدرک دیگه ای برای اثبات ندارم!
فقط می مونه تجربه ی شخصی که دوستان استفاده کردن. بد نیست شما نظرات قبلی رو در صفحات قبل همین تاپیک بخونید و ببینید.

shinobi
2013/06/03, 14:48
هر شرکتی هم مادربورد بد داره هم خوب
تو هر دوره ای هم یکی از شرکتها بیشتر به چشم میاد.
من مادربوردهای بسیار حرفه ای 4 شرکت msi و asus و گیگابایت و asrock رو خیلی قبول دارم.
مخصوصا شرکت msi چون واقعا پیشرفتش تو کیفیت خیلی خوب بوده مخصوصا با این مادربورد xpower بد جوری دلم رو برده

البته تو کارت گرافیک هم فقط سری lightning شرکت msi رو قبول دارم.

Nemouneh
2013/06/03, 23:36
منم با مادربردای گیگا خیلی موافقم البته msi و asus هم خوبن ولی به پای گیگا نمی رسن انصافا ای ام دی هم خوبه.
از همه بدتر مادربرد elite group.....

Shahin007
2013/06/04, 08:28
منم با مادربردای گیگا خیلی موافقم البته msi و asus هم خوبن ولی به پای گیگا نمی رسن انصافا ای ام دی هم خوبه.
از همه بدتر مادربرد elite group.....

amd هم مگه مادربرد تولید میکنه؟!:-/

amir1364
2013/06/04, 08:37
تو مادربردها مادربردهای بیگ بنگ ام اس آی و راگ ایسوس جی وان اسنایپر گیگا و کلاس فیلد evga خیلی خوبن

NAVID OC
2013/06/04, 09:33
تو مادربردها مادربردهای بیگ بنگ ام اس آی و راگ ایسوس جی وان اسنایپر گیگا و کلاس فیلد evga خیلی خوبن

بابا امیر جون دمت گرم! شما که همشو گفتی!

Nemouneh
2013/06/04, 14:17
amd هم مگه مادربرد تولید میکنه؟!:-/

نه دوست عزیز اشتباه تایپی بود، منظور من در مورد cpuهای ای ام دی بود.

h.davoudi
2013/06/05, 20:11
فقط EVGA و Gigabyte!

نمی دونم دوستان چه اصراری به مادربردهای ایسوس دارن! هر چی رکوردهای اورکلاک دنیا هست که توسط گیگا شکسته میشه!
هر چی جایزه های بین المللی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست که گیگا می گیره! هر چی سایت Tom's Hardwares پیشنهاد داده، گیگا هست!
همیشه در سبد خرید پیشنهادات سایت های بین المللی و تخصصی سخت افزار گیگا قرار گرفته...
همیشه در صدر بهترین های نمایشگاه Computex قرار گرفته... هر چی تکنولوژی و فناوری های انحصاری هست که گیگا از آن خودش کرده!
هر چی کیفیت ساخت و گارانتی و بسته بندی شکیل و حرفه ای داره، که از آن برند گیگابایت هست!
برای تمام قشر کاربران مادربردهای تخصصی زده! از اداری و گیمینگ و اورکلاک گرفته تا خانگی و مولتی مدیا و ... .

این ایسوس چی داره آخه؟!!! این ایسوس چیست که عالم همه دیوانه ی اوست؟! :D
باز صد رحمت به ام اس آی یه چیزی تو چنته داره برای رو کردن!

اونوقت به من میگن روی برند گیگا متعصبی! به خدا قسم! به پیغمبر تعصبی ندارم! :D
من فقط روی بهترین دارم پافشاری می کنم! همین! وگرنه که آواژنگ بهم پول نمیده تبلیغات براش کنم!
خیلی این روزا دارم جلوی خودم رو می گیرم که تعریف گیگابایت رو نکنم! :D خیییییییییلی! یعنی واقعاً تحت فشار روحی جهت راهنمایی به دوستان هستم!

شما برین ببینین یه سرچ کنین تو گوگل: جی اسکیل و 3770 و مین برد گیگا تمام رکوردهای دنیا رو این سه قطعه در اورکلاک درو کردن!
من یه خبر تا حالا نشنیدم مین برد ایسوس رکورد شکنی کنه! بیشتر از اینکه رکورد شکنی کنه، در حاشیه بود! اون مادربردهای قرمز رگ و وی فورمولا و ... همش تو حاشیه ساز ترین و خبرسازترین قطعات دنیا بودن! عین سامسونگ که سری گلکسی 2 به بالا رو تولید کرد! چقدر این برند تو حاشیه بود؟!!!! یعنی جهان رو زیر و رو کرد گلکسی اس 2 و اس 4! همین گلکسی اس 4 مدعی هیچ حرفی در برابر کیفیت ساخت استثنایی اپل آیفون 5 نداشت! راه دور نریم! همین پردازنده های ای ام دی که سر ملت رو کلاه میذارن با قیمت های ارزان! به این تبلیغات میگن طبل تو خالی! این مین بردهای ای ام دی دیگه پی سی آی اکسپرس 3 چیه که ندارن؟!!! حتی مدل های بالای یک میلیونش هم ندارن! یک کاربر درست و حسابی و منطقی و متفکر از ای ام دی نیست! هر چی نوجوان احساساتی میگن ای ام دی بهترینه! صرف اینکه فقط با ای ام دی کار کردن و اصلاً اینتل کار نکردن! پس نباید اصلاً اجازه قضاوت رو به خودشون بدن!
طبع تند، زود عرقش در میاد! آدم فکر می کنه چه خبر هست؟! روی کاغذ رویایی! در عمل هیچ!
یه کم واقع بینانه فکر کنید و تصمیم بگیرید! بسه دیگه تعصب!!! همین تعصب ها باعث میشه به زور انتخاب های اشتباهی رو به دیگران تحمیل کنیم!

خوشم میاد حسام روی برندی که بهش اعتقاد داره محکم می ایسته
ایسوز که این همه هوادار داره.... یک کدومتون بیاین سند و مدرک رو کنید که ایسوز سرتر از گیگاست دیگه....
هوادای ام اس آی هم همینطور

iSteve
2013/06/25, 14:33
خوشم میاد حسام روی برندی که بهش اعتقاد داره محکم می ایسته
ایسوز که این همه هوادار داره.... یک کدومتون بیاین سند و مدرک رو کنید که ایسوز سرتر از گیگاست دیگه....
جناب آقای داوودی عزیز، اینجا همه ی بچه ها تمام برندها رو دوست دارن. فقط ممکنه بعضی از ما یک برند رو کمی بیشتر از یک برند دیگه دوست داشته باشیم که هر کدوم دلایل خودمونو داریم. نظر و علاقه ی تمام دوستان برای بقیه بسیار محترمه و اینجا همگی به اعتقادات و نظرات همدیگه احترام میذاریم. پس بهتره طوری صحبت کنید تا دیگران از صحبت های شما ناراحت و یا عصبانی نشن و همینطور باعث تحریک دیگران و شگل گیری بحث های بی اساس و تمام نشدنی نشه.
حسام جان از شما که تجربه ی زیادی توی این فروم دارین بعیده.

h_esfahanian
2013/06/25, 15:05
جناب آقای داوودی عزیز، اینجا همه ی بچه ها تمام برندها رو دوست دارن. فقط ممکنه بعضی از ما یک برند رو کمی بیشتر از یک برند دیگه دوست داشته باشیم که هر کدوم دلایل خودمونو داریم. نظر و علاقه ی تمام دوستان برای بقیه بسیار محترمه و اینجا همگی به اعتقادات و نظرات همدیگه احترام میذاریم. پس بهتره طوری صحبت کنید تا دیگران از صحبت های شما ناراحت و یا عصبانی نشن و همینطور باعث تحریک دیگران و بحث های بی اساس و تمام نشدنی نشه.

ناصرخان شما به دل نگیر آمار و ارقام به وضوح برتری ASUS رو ثابت می کنه. دوستمون هنوز نمی دونن قرار نیست رجز بخونیم برا هم دیگه و قرار هم نیست که با سیستم هامون آپولو هوا کنیم. بیشتر افراد از سیستم برای بازی و اینترنت و موزیک و گاها برنامه نویسی یا میکس فیلم و یا طراحی استفاده می کنن. اونیکه استفاده کننده هست ملاکه نه نظر شخصی ما. من تشخیص می دم الان مین MSI خوبه ازش استفاده می کنم یکه دیگه با ASUS حال می کنه یکه دیگه گیگا من نمی دونم چرا دوستان پا فشاری روی یه رسم غلط می کنن و این به ضرر کاربران کل فروم تمام میشه چون همه الکی میوفتن به جون هم سر این کل کل بازی های بی پایه و اساس. دوست عزیزم آقای داوودی شما خودتون پیشنهاد دادین که ماها که به ظاهر طرفدار ASUS هستیم سند و مدرک جور کنیم خب خود شما پیش قدم بشین سندتون رو از برند مورد علاقتون رو کنید. آخه چرا یه جور حرف می زنید که انگار یکی از کارمندان بلقوه گیگا یا MSI یا ASUS و یا هر شرکت دیگه هستید؟ ما هیچ کدوم سندی نداریم چون ادعایی نداریم قبلا هم عرض کردم که این شرکت ها ارث پدر بنده نیست که بخوام سنگش رو به سینه بزنم برای همه ما کارایی ملاک هست که اگر بتونیم تشخیص بدیم که هیچ اگرم نه که میایم از متخصصش می پرسیم و مشورت می گیریم.

h.davoudi
2013/06/25, 21:31
اول مرسی از iSteve (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برای اعطلاع رسانی از آپددیت تاپیک.

جناب آقای داوودی عزیز، اینجا همه ی بچه ها تمام برندها رو دوست دارن. فقط ممکنه بعضی از ما یک برند رو کمی بیشتر از یک برند دیگه دوست داشته باشیم که هر کدوم دلایل خودمونو داریم.
بدونه شک همینطوره

نظر و علاقه ی تمام دوستان برای بقیه بسیار محترمه و اینجا همگی به اعتقادات و نظرات همدیگه احترام میذاریم. پس بهتره طوری صحبت کنید تا دیگران از صحبت های شما ناراحت و یا عصبانی نشن و همینطور باعث تحریک دیگران و شگل گیری بحث های بی اساس و تمام نشدنی نشه.
من فکر نمیکنم جور خاصی حرف زده باشم نمیدونم شما چطور جور خاصی خوندید پست من رو!
بعدشم من اینجا به اعتقاد کسی چیزی گفتم؟ یک نگاه به موضوع تاپیک مشخص میکنه " طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید" که تاپیک،تاپیک هواداری هست.
و علاوه بر اعتقاد به برند های دیگه هر کس یک علاقه خاصی داره و دلایل خاص
حسام گیگا رو برتر میدونه من msi و تو هم ایسوز! همه هم اومدیم و نظرمون رو گفتیم و من گفتم از این حرکت حسام خوشم میاد که همیشه روی گیگا ایستاده و از این یوزرهای 70 رنگ نیست! من نمیدونم شما از کجای حرف ناراحت شدید یا برداشت اشتباهی کردید؟!!!
از اونجا که گفتم هواداران برند های دیگه هم بیان با دلیل و مدرک حرف بزنن؟( فکر نمیکنم حرف بد بوده باشه!)
1000نفر میتونن بیاد رو هوا و الکی بگن فلان برند حالا هر چی برند مربوطه آشغال باشه ( کلی دارم عرض میکنم) ولی حرف کسی ارزش داره که سند و مدرک ارائه میکنه ( غیر اینه؟)

ناصرخان شما به دل نگیر آمار و ارقام به وضوح برتری ASUS رو ثابت می کنه.
آمار و ارقامی که اشاره کردید دوست من؛ ارتباطی به برتری نداره ارتباط به کاربر بیشتر داره ريالو این لزوما به معنی برتر بودن نیست.

دوستمون هنوز نمی دونن قرار نیست رجز بخونیم برا هم دیگهاگه این حرف که نظرات رو با سند و مدرک بزارید شده رجز خونی پس دیگه نمیشه تو این انجمن حرف با پایه و اساس زد!

و قرار هم نیست که با سیستم هامون آپولو هوا کنیم. بیشتر افراد از سیستم برای بازی و اینترنت و موزیک و گاها برنامه نویسی یا میکس فیلم و یا طراحی استفاده می کنن. اونیکه استفاده کننده هست ملاکه نه نظر شخصی ما. منظورتون رو از این قسمت نگرفتم!

من تشخیص می دم الان مین MSI خوبه ازش استفاده می کنم یکه دیگه با ASUS حال می کنه یکه دیگه گیگا من نمی دونم چرا دوستان پا فشاری روی یه رسم غلط می کنن و این به ضرر کاربران کل فروم تمام میشه چون همه الکی میوفتن به جون هم سر این کل کل بازی های بی پایه و اساس.
طبق گفته های خودتون که فرمودین هر کسی بنا بر دلیلی به برندی اعتقاد داره پس نمیتونید بگید که اینکه یکی هوادار گیگاست یا هر برند دیگه این یک رسم غلط هست

دوست عزیزم آقای داوودی شما خودتون پیشنهاد دادین که ماها که به ظاهر طرفدار ASUS هستیم سند و مدرک جور کنیم خب خود شما پیش قدم بشین سندتون رو از برند مورد علاقتون رو کنید. آخه چرا یه جور حرف می زنید که انگار یکی از کارمندان بلقوه گیگا یا MSI یا ASUS و یا هر شرکت دیگه هستید؟
برادر من مگه من اصلا حرفی زدم به شما!
یا اصلا گفتم هوادار کدوم برند هستم!
من فقط گفتم دوستان دیگه که فقط میان و یه کلام میگن فلان برند یه 2 خط از دلیل این انتخابشون بگن تا کاربران دیگه هم دلیل این انتخاب رو بدونن شاید اون دلیل شما برای من هم دلیل محکمی باشه و بیام سمت برند درستی(که شما اعتقاد داری)
بهترین ملاک من برای انتخاب یک برند کیفیت و بعد پشتیبانی خوب هست
ایسوز پشتیبانی داغونی داره و هیچکس درش شکی نداره اگر تا به حال استفاده کردید و پشیمون نشدید برید شاکر خدا باشید
چون به هر حال شما 1 ثانیه فرض کن تو پروسه بسته بندی؛عرضه و حمل و نقل یه مشکل جزئی پیش بیاد! اونوقته که درصد هواداری خیلی ها مشخص میشه!

ما هیچ کدوم سندی نداریم چون ادعایی نداریم قبلا هم عرض کردم که این شرکت ها ارث پدر بنده نیست که بخوام سنگش رو به سینه بزنم برای همه ما کارایی ملاک هست که اگر بتونیم تشخیص بدیم که هیچ اگرم نه که میایم از متخصصش می پرسیم و مشورت می گیریم.
برای همه همینطوره...

iSteve
2013/06/25, 22:25
اول مرسی از iSteve (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برای اعطلاع رسانی از آپددیت تاپیک.
بدونه شک همینطوره
من فکر نمیکنم جور خاصی حرف زده باشم نمیدونم شما چطور جور خاصی خوندید پست من رو!
بعدشم من اینجا به اعتقاد کسی چیزی گفتم؟ یک نگاه به موضوع تاپیک مشخص میکنه " طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید" که تاپیک،تاپیک هواداری هست.
و علاوه بر اعتقاد به برند های دیگه هر کس یک علاقه خاصی داره و دلایل خاص
حسام گیگا رو برتر میدونه من msi و تو هم ایسوز! همه هم اومدیم و نظرمون رو گفتیم و من گفتم از این حرکت حسام خوشم میاد که همیشه روی گیگا ایستاده و از این یوزرهای 70 رنگ نیست! من نمیدونم شما از کجای حرف ناراحت شدید یا برداشت اشتباهی کردید؟!!!
از اونجا که گفتم هواداران برند های دیگه هم بیان با دلیل و مدرک حرف بزنن؟( فکر نمیکنم حرف بد بوده باشه!)
1000نفر میتونن بیاد رو هوا و الکی بگن فلان برند حالا هر چی برند مربوطه آشغال باشه ( کلی دارم عرض میکنم) ولی حرف کسی ارزش داره که سند و مدرک ارائه میکنه ( غیر اینه؟)
آمار و ارقامی که اشاره کردید دوست من؛ ارتباطی به برتری نداره ارتباط به کاربر بیشتر داره ريالو این لزوما به معنی برتر بودن نیست.
اگه این حرف که نظرات رو با سند و مدرک بزارید شده رجز خونی پس دیگه نمیشه تو این انجمن حرف با پایه و اساس زد!
منظورتون رو از این قسمت نگرفتم!
طبق گفته های خودتون که فرمودین هر کسی بنا بر دلیلی به برندی اعتقاد داره پس نمیتونید بگید که اینکه یکی هوادار گیگاست یا هر برند دیگه این یک رسم غلط هست
من فقط گفتم دوستان دیگه که فقط میان و یه کلام میگن فلان برند یه 2 خط از دلیل این انتخابشون بگن تا کاربران دیگه هم دلیل این انتخاب رو بدونن شاید اون دلیل شما برای من هم دلیل محکمی باشه و بیام سمت برند درستی(که شما اعتقاد داری)
ایسوز پشتیبانی داغونی داره و هیچکس درش شکی نداره اگر تا به حال استفاده کردید و پشیمون نشدید برید شاکر خدا باشید
چون به هر حال شما 1 ثانیه فرض کن تو پروسه بسته بندی؛عرضه و حمل و نقل یه مشکل جزئی پیش بیاد! اونوقته که درصد هواداری خیلی ها مشخص میشه!
برای همه همینطوره...

اتفاقا فکر نمیکنم سوءتفاهمی شده باشه، کاملا واضح و شفافه و نیازی به دفاع نداره که منظور شما این بود که گیگابایت از اسوز و msi و... سرتره، و طرز بیان شما کاملا واضحه که فکر میکنید هیچ برند دیگه ای از گیگابایت بهتر نیست، چرا؟ چون که هیچ کسی نمیتونه دلیلی بر بهتر بودن msi یا asus از گیگابایت داشته باشه.
من نمیخوام و نمیگم که فلان برند از فلان برند بهتره و هرگز نگفتم و نخواهم گفت(یکی دوبار با بچه ها شوخی کردیم ولی جدی نگفتم)، چون این صحبت ها هرگز تموم نمیشه و فقط وقت تلف کردنه و کاملا بیهوده ست، اما امیدوارم همگی روزی به این نتیجه برسن که asus و Gigabyte و msi و asrock و Elitegroup و biostar و EVGAو ... شوخی نیست! و هیچ کدوم از اینها شرکت های کوچیک و بی تجربه ای نیستن و هیچ کدوم جنس بد و بی کیفیت دست کاربر نمیده.
حالا بنده و دوستان دیگه این موضوع رو فراموش میکنیم و میذاریم رو حساب اینکه دیدین یکی یه حرفی زده و شما تحت تاثیر قرار گرفتین و از روی احساسات صحبت کردین.

h.davoudi
2013/06/25, 22:31
پس میشه دقیقا توضیح بدین منظورتون از این حرف چیه؟

اتفاقا فکر نمیکنم سوءتفاهمی شده باشه، کاملا واضح و شفافه و نیازی به دفاع نداره که منظور شما این بود که گیگابایت از اسوز و msi و... سرتره، و طرز بیان شما کاملا واضحه که فکر میکنید هیچ برند دیگه ای از گیگابایت بهتر نیست، چرا؟ چون که هیچ کسی نمیتونه دلیلی بر بهتر بودن msi یا asus از گیگابایت داشته باشه.
من نمیخوام و نمیگم که فلان برند از فلان برند بهتره و هرگز نگفتم و نخواهم گفت(یکی دوبار با بچه ها شوخی کردیم ولی جدی نگفتم)، چون این صحبت ها هرگز تموم نمیشه و فقط وقت تلف کردنه و کاملا بیهوده ست، اما امیدوارم همگی روزی به این نتیجه برسن که asus و Gigabyte و msi و asrock و Elitegroup و biostar و EVGAو ... شوخی نیست! و هیچ کدوم از اینها شرکت های کوچیک و بی تجربه ای نیستن و هیچ کدوم جنس بد و بی کیفیت دست کاربر نمیده.
حالا بنده و دوستان دیگه این موضوع رو فراموش میکنیم و میذاریم رو حساب اینکه دیدین یکی یه حرفی زده و شما تحت تاثیر قرار گرفتین و از روی احساسات صحبت کردین.
یا علی
بنده خودم مین و گرافیکم رو msi گرفتم و واقعا نمیدونم مشکل شما با اون 2 خط حرف من چیه!
من ترجیح میدم دیگه این بحث رو ادامه ندم
موفق باشید

iSteve
2013/06/25, 22:35
یا علی
بنده خودم مین و گرافیکم رو msi گرفتم و واقعا نمیدونم مشکل شما با اون 2 خط حرف من چیه!
من ترجیح میدم دیگه این بحث رو ادامه ندم
موفق باشید
من مشکلی با چیزی ندارم! اما ظاهرا شما با بعضی چیزها مشکل دارین.
بنده هم هیچ دلیلی برای ادامه این بحث نمیبینم.

تا به حال آقا حسام(Hessam) مسئول چندتا بحث در فروم هستن و این هم یک نمونه ی دیگه از این بحث ها. واقعا از کاربران با تجربه بعیده که کاربران دیگه رو تحریک کنند تا دیگران به خودشون اجازه بدن هر حرفی دوست دارن در مورد بقیه ی برندها بزنند و تمام اعتبار و فضای فروم رو تخریب کنند.

h_esfahanian
2013/06/25, 23:24

بدونه شک همینطوره

برای همه همینطوره...

دوست عزیز بنده قصد کش دادن موضوع رو ندارم ولی باید جواب حرفاتون رو بدم تا دوستان قضاوت کنند که ما چند رنگ حرف می زنیم!
منظور من از برتری ASUS بیشتر بودن هوادارانش نسبت به بقیه برندها هست و بس. اینجا میزان طرفداری از یک برند خاص هست مثل این میمونه که از شما بپرسن از استیو جابز خوشتون میاد یا از بیل گیتس؟ هر کسی نظرش رو می ده ربطه هم به ریال نداره من جابز رو دوست دارم آقای X از گیتس خوشش میاد آقای Y هم از مثلا مک آلیستر ریچی خوشش میاد پس ربطی به ریال و دلار نداره! برتری جابز نسبت به گیتس در نظر من فرق می کنه در نظر شما هم ممکنه فرق کنه.
این که ما حرف بزنیم و سریع ار موضع خودمون شونه خالی کنیم خیلیه. این عین متن پست جنابعالی هست "ایسوز که این همه هوادار داره.... یک کدومتون بیاین سند و مدرک رو کنید که ایسوز سرتر از گیگاست دیگه...." پس اینجا حرفی از 2 خط دلیل دوستان نیست. اینجا بحث سر اینه که یکی بیاد سند رو کنه که شما متقاعد بشین. بازم میگم تو این متن از همه افراد در خواست نشده از یک نفر خواسته شده که بیاد تو میدان و با گیگا بجنگه! حالا به فرض هم شما رای بنده رو زدید یا برعکس من رای شما رو زدم آخرش که چی؟ هر مادربوردی یه پل مرکزی داره یه پل جنوبی که اینارو یا اینتل می سازه یا AMD بسته به نوع پردازنده داره قبلانا SIS و VIA هم می ساختن. میمونه برد اصلی که برای ساختش همه شرکت ها باید از استانداردهای ثبت شده تبعیت کنند.
اونجایی که منظور منو متوجه نشدین منظور بنده کاملا واضحه ملاک انتخاب قطعات خود افراد هستند چون اونها هستند که تشخیص می دن چی لازم دارند. من امروز از CPU اینتل استفاده می کنم فردا بسته به نیازم از AMD استفاده می کنم دلیل نداره مورد تمسخر قرار بگیرم! تشخیص بنده این بوده الان هم تشخیص دوستان این بوده که از مین و قطعات ASUS استفاده کنن باز هم می گم تشخیص دوستان این بوده و باید بهش احترام گذاشت.
همگی مختار هستند که هر برندی رو که دوست دارند انتخاب کنند کل حرف من اینه. ما نمی تونیم به کسی تحمیل کنیم.
شما تشخیص تون اینه که ایسوز پشتیبانیش داغونه پس سند و مدرک شما پشتیبانی داغون ایسوز هست یعنی ما اینجا جمع شدیم که همین دو کلمه "ایسوز پشتیبانیش داغونه" رو بفهمیم.
دلیل و مدرک فنی باید بیارید حرف منطقی بزنید نه این که رو هوا یه چیزی بپرونیم این منطق شماست؟ مثلا اینجا فروم تخصصی سخت افزار هست باید تخصصی همه چیز بررسی بشه نه احساسی.
بنده سعی می کنم همیشه شاکر خدا باشم و از اون فرض های شما هم می شه در رابطه با همه محصولات بسته بندی شده با هر برندی استفاده کرد.
و جمله آخر شما که گفتید برای همه همینطوره اینجا هم وا دادید چرا که خودتون همه رو ترغیب به رو کردن اسناد می کنید ولی سندتون فقط دو چیز هست 1. پشتیبانی خوب 2. بسته بندی خوب که ایسوز نداره! یعنی ما همه اینجا جمع شدیم که سر بسته بندی و پشتیبانی با هم مذاکره کنیم! ای خدای من! این موارد شده دلیل و مدرک. بحث فنی و علمی هم نداریم.

Castiel
2013/06/26, 01:05
واقعا متاسفم که این بحث و تنش ها فقط به خاطر دو برند تجاری است و بس
در ضمن دوستانی که در ایمیل و به صورت گزارش، این موارد و بحث ها را به اطلاع بنده می رسانند باید عنوان کنم که اینجا فروم سخت افزار است و جای بحث فنی و علمی است، اینجا بازار دلالان نیست که برای به اثبات رساندن حرف خود دیگران را به هر شکلی نابود کنید. در صورت تکرار همه افراد حاضر در بحث و تنش به مدت یک هفته از فروم اخراج می شوند.

amir.h
2013/07/02, 10:56
بنده سابقا فقط asus ، مي بستم ، ولي دو سيستم آخري رو گيگا بستم ، از شون هم راضيم .

saeed_abdilar
2013/07/23, 22:57
قطعا ASUS بهترین برند مادربرد هست ! اینو هم از روی تجربه و هم از روی اطلاعاتی که دارم میگم !

خودم 7 ساله یک مادربرد ASUS دارم که میتونم بگم پدرشو درآوردم (البته ببخشید که این جمله رو گفتم) ! روزی بوده که 24 ساعت یک سره باهاش کار کردم ولی یک بار هم خراب نشد ( کارت گرافیک و پاور خراب شد ولی مادر برد نه !!! )

slayer2
2013/08/29, 17:51
GIGABYTE IS THE KING

NVIDIA Love
2013/09/23, 04:49
GIGABYTE , ASUS , MSI , EVEGA , ASROCK همه برند های خوبی هستند اما ...
من تا حالا 4 تا سیستم داشتم 2 تا 775 یکی FM2 (بد ترین سیستمی ک تاحالا داشتم) و الانم 1150 دارم مین فقط از برند گیگا گرفتم همیشه راضی بودم
سیستم 775 دوم رو هوزم دام واسه دانلود شبانه استفاده میکنم ! بار ها شده ک سیستم یک هفته کامل روشن بوده اما آخ نگفته
الانم ک گیگا دارم روی همه رم ها و قطعات پر قدرت جدید رو کم کردم !

NVIDIA Love
2013/09/23, 05:04
ASUS یک چیزه خیلی عامه پسند هست مثل گوشی های GALAXY مثل پاور گیرین مثل XOBX کپی خور (;
البته من برند msi رو به خاطر کارت های Lightning و مادر بورد XPower خیلی قبول دارم ! تنها بندی هایی ک توان رقابت با گیگا رو دارن MSI / EVEGA هستند ! از نظر کیفیت قطعات هم Asrock خیلی حرفا واسه گفتن داره !

kenzo
2013/09/23, 07:00
زنده باد asus

tik tak
2013/10/07, 17:03
من بین سه برند گیگابایت
، ازراک و بایو استار مردد بودم. ولی از اونجایی که یک رای بیشتر ندارم گیگابایت رو انتخاب کردم. من به چند دلیل طرفدار این سه برند هستم. گیگابایت در رنج های قیمتی متفاوت مادر بردهای خوب با تکنولوژی و کیفیت قطعات بالا تولید میکنه. کیفیت قطعات این برند حتی در ارزان ترین مدل ها قابل تحسینه. ازراک و بایواستار هم تکنولوژی روز رو با کمترین هزینه در اختیار مصرف کننده قرار میدن و چون این دو برند ساخت مادربرد برای ثبت رکورد کمتر در دستور کارشون قرار داره که در نهایت هزینه هایی که بابت این کار میشه بر دوش مصرف کننده قرار میگیره بنابراین قیمت های منطقی تری دارن ( توجه داشته باشین که همه مادربرد رو برای اورکلاک اونم در حد ثبت رکورد جهانی لازم ندارن ). یکی دیگه از مزیت های این سه برند اینه که ساخت مادربرد کار تخصصی شان است. در نتیجه تمرکز بیشتری روی ساخت مادربرد دارن. در نهایت اگه کسی خواست سیستم ازان ببنده بهتره از ازراک یا بایواستار استفاده کنه.

aminminooei
2013/11/22, 14:34
به نظر من Asus & Gigabyte بهترین برندها هستند و Msi هم در رتبه سوم قرار داره .

ganboo
2013/11/29, 17:11
Asus & msi
جفتشون رو تجربه کردم کیفیت کم نظیری دارند.

Sent from my LT22i using Tapatalk

saman98
2013/12/14, 21:42
Asus !!

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

Viper95
2014/01/12, 14:28
اول msi .

بعد gigabyte .

مخصوصا برای من گه گیمر هستم .:):)

این مادر بورد قدیمی msi ای که من دارم و یک amd چهار هسته ای روش نصبه , انقدری که من ازش کار کشیدم از یک ابر کامپیوتر کار میکشیدم تا حالا سوخته بود !

Aliover
2014/02/14, 07:25
روی بورد های AMD انتخاب اولم از لحاظ دوام و پایداری Biostar TA890 FXE البته نسبت به قیمت پرداختی!
از لحاظ کامل بودن و امکانات و مدار تغذیهAsus Crosshair IV formula 890FX
برند MSi که توی برد خوبه.
ولی روی کارت گرفیک حرف اول و آخر رو میزنه.رو برد خوب کار نمیکنه.
به هرحال هر برندی بورد خوبی میسازه.هر کدوم یک بازه قیمتی رو حدف گرفتن.
یکی مثل گیگا و ایسوس کیفیت براشون مهمه بورد با کیفت میدن بیرون ، خب پولش رو هم میگیرن.
کیفیت مفتی نداریم.
بعضی ها هم مثل سایر برند ها کیفیت ی که کاربر مورد نیازشه رو عرضه میکنن.
که در بازار رقابتی امروز قیمت نهایی رو به طور چشمگیر کاهش میده.

sepehral
2014/02/15, 16:09
ایسوس برند خوبیست ، و من به شخص تجربه کار باهاش رو داشتم اما مشکلات ظریفی داره البته در بعضی مدل ها ، به گواه اور کلاکر ها و دوستانی که چندین سیستم High END رو برای کاری های حرفه ای در استودیو های گرافیکیشون دارن استفاده ، همه دوستانم به سمت گیگا رفته اند . بازهم میگم ایسوس برند خوبیست اما گارانتی آواژنگ ، (فارغ از اون داستان کذایی که یه عده درباره گرون فروختن آنها در اوردن ) به معنای واقعی یه گرانتی استخون داره که خیال مشتری رو از بابت خدمات پس از فروش راحت میکنه ... البته مدل به مدل باید مقایسه کرد و قطعا فک میکنم مدل های از بردهای ایسوس هم برتری خواهند داشت به نسبت مدل های از گیگابایت اما گیگابایت در مجموع به نظرم بسیار قابل اطمینان تر ، متنوع تر ، و تنوع قیمتی خیلی زیاد با یک گارانتی خوب

kenzo
2014/03/02, 08:24
ایسوس برند خوبیست ، و من به شخص تجربه کار باهاش رو داشتم اما مشکلات ظریفی داره البته در بعضی مدل ها ، به گواه اور کلاکر ها و دوستانی که چندین سیستم High END رو برای کاری های حرفه ای در استودیو های گرافیکیشون دارن استفاده ، همه دوستانم به سمت گیگا رفته اند . بازهم میگم ایسوس برند خوبیست اما گارانتی آواژنگ ، (فارغ از اون داستان کذایی که یه عده درباره گرون فروختن آنها در اوردن ) به معنای واقعی یه گرانتی استخون داره که خیال مشتری رو از بابت خدمات پس از فروش راحت میکنه ... البته مدل به مدل باید مقایسه کرد و قطعا فک میکنم مدل های از بردهای ایسوس هم برتری خواهند داشت به نسبت مدل های از گیگابایت اما گیگابایت در مجموع به نظرم بسیار قابل اطمینان تر ، متنوع تر ، و تنوع قیمتی خیلی زیاد با یک گارانتی خوب

دوست خوبم علیرضا جان تا حالا با این مدل مادربرد کار کردی ؟
ASUS - Rampage IV Extreme
بهترین انتخاب برای اورکلاکرها و بازیخورهاست
وقتی از نزدیک ببینیش و باهاش کار کنی اونوقت بیای خونه دوست داری سیستم خودتو از پنجره پرت کنی پایین حسی که من پارسال داشتم

moslem9694
2014/03/02, 10:49
یک گیگابایت سوکت775برای قرن بوق :))ولی باکیفت عالی=D>

sepehral
2014/03/03, 00:00
دوست خوبم علیرضا جان تا حالا با این مدل مادربرد کار کردی ؟
ASUS - Rampage IV Extreme

بهترین انتخاب برای اورکلاکرها و بازیخورهاست

وقتی از نزدیک ببینیش و باهاش کار کنی اونوقت بیای خونه دوست داری سیستم خودتو از پنجره پرت کنی پایین حسی که من پارسال داشتم

---
نه حقیقتش من ذوق زده نمیشم. نه که بد باشه خیلی ام عالیه. اما اگه شما z87x OC force یا sniper 5 رو کار کرده باشید میدونید که چی میگم. مگه آدم از یه برد چه چیزی فراتر از oc force میخواد؟ یا z87x udh7 رو من از نزدیک ندیدم ولی بقیه اونا رو هم گیم روش ران کردم هم بنچ مارک گرفتیم هم اورکلاک کردیم.

kenzo
2014/03/03, 06:38
این مدل مادربردی که من گفتم پارسال اومده به بازار مدل جدیدتر اش مثل iv black فوق العاده است همه گیگابایت ها رو می زاره جیب بغلش

vestlaif
2014/03/03, 08:17
همه عالم بگن ایسوس باز من میگم گیگابایت ...
خودم GIGABYTE Z87X UD4h دارم.
گارانتی هم که دیگه نیاز به تعریف نیست .
موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

sepehral
2014/03/05, 01:04
بلاخره یه نفر هواخواه شرکت گیگا هم پیدا شد، نمیدونم چرا همه با گیگا اینقدر بدن!!!

kenzo
2014/03/05, 06:28
همه عالم بگن ایسوس باز من میگم گیگابایت ...
خودم GIGABYTE Z87X UD4h دارم.
گارانتی هم که دیگه نیاز به تعریف نیست .
موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

منم همینطور در مورد ایسوس

چو ایسوس نباشد فاکسکان می خریم بعدش بایواستار

sepehral
2014/03/08, 00:31
منم همینطور در مورد ایسوس

چو ایسوس نباشد فاکسکان می خریم بعدش بایواستار

یعنی خدایی اینقدر متعصب اخه؟ بابا ایسوس هم خوبه، من ترجیح اولم با گیگاست، اما گیگا گیرم نیاد ایسوس میخرم
خدایی فاکس کان آخه؟ گیگا سال گذشته ببه گفته تمام منتقیدن و سایت های معتبر از جمله د ورج یا تامز هاردویر ، سال فوق العاده ی رو سپری کرده و تونسته حریف دیرینه ش رو در بعضی از موارد جا بزاره ، مثلا فروش بیشتر 5 میلیون برد.
منصفانه قضاوت کنیم

visegrip
2014/06/10, 14:43
فقط ایسوس!!

old gamer
2014/06/10, 20:51
همه خوبن ولی ایسوس از همه بهتره.

Aliover
2014/06/10, 23:13
همه خوبن ولی ایسوس از همه بهتره.
واقعا ایسوس در طراحی بورد یک گام جلو تره.
حالا بحث قدرت بورد ها رو کسر کنیم تو بحث زیبایی بورد و امکانات بورد حرف اول رو میزنه.
واقعا بورد هاش با این که طراحیش به نسبت این گیگا جدیدا قدیمی تره ولی باز هم زیبا تره.
باید برای این گیگا یه کلاس طراحی بورد گذاشت.
این بورد Z97 SOc که هیچ توی جعبهش هیچی نداشت ! یه جعبه صاف و ساده ولی اینم بگم که روی خود بوردش چیزی کم نداشت!یه بایوس روی خود بورد تعبیه شده!

faramarz_mit
2014/06/12, 14:26
منم از ايسوس بيشتر خوشم مياد

daiv777
2014/06/13, 00:22
آقا بنده کلا اعتقاد دارم کل محصولات Asus ی چیز دیگست.

visegrip
2014/06/26, 21:05
به نظر من که ایسوس از همه بهتره! مادر برد من تو سیستم قبلی گیگا بود اقا کلا یه ماه کشید تا بایوس رو تنظیم کنم ولی ایسوس از این خبرها نداره مصیبت کمتری هم داره خیلی خوب هم کار میکنه!
از لحاظ تجهیزات و امکانات هم که هر چی تعریف کنم باز هم کمه!!!

SAMAN
2014/08/11, 15:04
همه بد اند و فقط ایسوس خوبه همین !

SAMAN
2014/08/12, 00:15
ولی جدی میگم .............. کسانی که میگن سایر برند ها حتما ایسوس نداشتن !

من خودم میگفتم گیگا .................... وقتی ایسوس خریدم نظرم عوض شد ..........

M.GH
2014/09/10, 20:01
من که قبلا از طرفدار msi بودم الانم طرفدار گیگابایت. فردا رو دیگه نمیدونم:P

ALEX_HOT
2014/09/10, 20:09
فقط ایسوس و دیگر هیچ
چرا؟؟؟؟
چون نسبت به پولی که میدی ،کالای با کیفیت و عمر بالا دریافت میکنی:81:;)
البته بماند که کارت گرافیکی که من از این برند گرفتم مشکل حرارتی داره:((:113:(GTX 770)

SAMAN
2014/09/10, 21:59
فقط ایسوس و دیگر هیچ
چرا؟؟؟؟
چون نسبت به پولی که میدی ،کالای با کیفیت و عمر بالا دریافت میکنی:81:;)
البته بماند که کارت گرافیکی که من از این برند گرفتم مشکل حرارتی داره:((:113:(GTX 770)

مشکل نداره عزیز .......... فقط هم نوع هاش خنک ترند .........

M.Ahmadi
2014/09/10, 22:20
من ازراک برخی مدلای msiدوست دارم ولی اسوس محشره به خصوصrogوسری deluxe به نظرمن واقعا به گیگا سره گرافیکاشم بد نیست ولی خنک کننده بهتری ازاسوس انتظاره میره درحال حاضر msiترجیح میدم.

Mohammad Ali X
2014/12/02, 15:21
ایسوس خداییش حرف نداره! من چهار سال برا دسکتاپم ام اس آی داشتم که مدار رگولاتور و پورت های یو اس بی اش به فنا رفت!!!(قضیه مال سال 1383 هستش)اما از زمانی که ایسوس استفاده میکنم هیچ اتفاقی براش نیفتاده حتی بعضی وقت ها 10تا14 ساعت سیستم یا روشنه یا زیر لوده.از گیگابایت تا حالا استفاده نکردم ولی یقیناً از ام اس آی و ازراک بهتره.
در کل ممنون از همه بچه های گل فروم که وجودشون باعث دل گرمی و شادمانی من میشه.@};-@};-@};-@};-

armageddon
2015/01/08, 20:36
اين سري msi z97 gaming خيلي خوش استيله ادم دلش نمياد به چيز ديگه اي فكر كنه [-X

M.GH
2015/06/14, 20:05
اول گیگابایت مخصوصا ultra durable که داره کیفیت خوبی داره>:D

AH64-E
2015/06/15, 10:02
ابتداء ASUS و پس از آن MSI

iSteve
2015/06/22, 20:35

:D

:x:-*@};-