PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 19 دلار مساوی 7 میلیون تومان!

Amoo
2012/02/10, 13:35
19 دلار مساوی 7 میلیون تومان!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با یک جستجوی بسیار ساده می‌توان دید که لینک 24 مگابیت بر ثانیه اختصاصی در کشورهای توسعه یافته حدودا 20 دلار است، ولی در ایران در حدود 7 میلیون تومان در هر ماه (بدون در نظر گرفتن محدودیت حجمی کاربران ایرانی) هزینه دارد.
به گزارش شفاف (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، در روزهای اخیر قطعی و کاهش مکرر سرعت اینترنت باعث نارضایتی کاربران شده است. این در حالی است که از نظر قیمتی فاصله‌ای تقریبا سیصد برابری بیش از کشورهای توسعه یافته دارند.
یکی از اعتراضات مکرر کاربران ایرانی، عدم پاسخگویی شرکت‌های اینترنتی در قبال این قطعی‌ها است. در قراردادی که کاربران با ارائه دهندگان این خدمت بسته‌اند، جریمه قطعی و ضعف پشتیبانی در نظر گرفته نشده است.

Beni7192
2012/02/10, 14:23
به هر کی میگی چرا سرعت کمه و قیمت زیاده میگه مشکل از ما نیست از فلان جاست و اگه درست کار کنه مشکلی پیش نمیاد.
هی به هم پاس کاری میکنند اخه این چه وضعشه به خدا کلافه شدیم دیگه :5::5::5:

Castiel
2012/02/10, 14:45
دیشب با پشتیبانی آنلاین شاتل درد و دل کردم، حتی جواب نداد، من میدونم با این شاتل

saeid6574598
2012/02/10, 17:42
به قول حسام : " حیف که نمی شود حرف دل را زد وگرنه ....................... .:ar!

*hit m@n*
2012/02/10, 17:45
دیشب با پشتیبانی آنلاین شاتل درد و دل کردم، حتی جواب نداد، من میدونم با این شاتل

حسام جان
تو خط شاتل داری ؟؟؟
به نظرت شاتل شرکت خوبیه ؟؟
آخه خیلیا ازش ناراضی هستن
مخصوصا میگن یه رباتی داره که کسایی رو که زیاد دانلود میکنن رو شناسایی میکنه
و جزو مشترکین پر مصرف تو لیست سیاه قرار میده !!!!!!!
آخه تازه اینورا اومده - میخاستم نظرتو بدونم

با تشکر

Castiel
2012/02/10, 17:59
حسام جان
تو خط شاتل داری ؟؟؟
به نظرت شاتل شرکت خوبیه ؟؟
آخه خیلیا ازش ناراضی هستن
مخصوصا میگن یه رباتی داره که کسایی رو که زیاد دانلود میکنن رو شناسایی میکنه
و جزو مشترکین پر مصرف تو لیست سیاه قرار میده !!!!!!!
آخه تازه اینورا اومده - میخاستم نظرتو بدونم

با تشکر

کلا شاتل نمونه بارز کلاهبرداری و دزدی است، به همین دلیل هر ساله از طرف مخابرات سرویس دهنده برتر انتخاب می شود.

Pesar khooob
2012/02/10, 18:53
چند روز پیش توی یه شبکه ای (از همونا که فقط مباحث علمیش رو گوش میکنم :d ) یه مستند در مورد 4g گذاشته بود.

مرده داشت سرعت 4g رو با 3g در سوئد مقایسه میکرد!
بعد از تست گفت:
"سرعت اینترنتی که در سوئد با 4g بر قرار شده باشه به طور میانگین 83 مگابیته که سرعت خیلی خوبیه اما قیمتش خیلی بالاست. شما برای هزینه اشتراک در ماه باید 50 دلار بپردازید!"

ماهیانه 50 دلار که با دلار 1226 تومان میشه حدود 61 هزار تومان!

ما در ایران چقدر ثروتمند هستیم که بیشتر از 60 هزار تومان رو برای 1 مگابیت میپردازیم!

rajah
2012/02/10, 18:55
من اکانت پارس آنلاین دارم سرعتش در طول روز عالیه ولی هر چه به ساعت 1 شب نزدیک میشه سرعت کم وکمتر میشه تا اینکه در ساعت 1 به نسبت 1به 10 می رسه ،برای رفع این مشکل چندین بار با اپراتورهای این شرکت صحبت کردم باید بگم که اونها نیز برای مرتفع کردن این مشکل قریب به 3-4 ساعت با بنده مکالمه داشتند (2تا 3 ساعت از این مکالمات 2 نیمه شب به بعد بوده)ولی متاسفانه اونها نتونستند کاری از پیش ببرند و مشکل رو حل نکردند ،باید بگم که پاسخگوییشون خیلی عالی و خوب بود ولی متاسفانه تا حالا جواب نداده

Arsn
2012/02/10, 19:30
چند روز پیش توی یه شبکه ای (از همونا که فقط مباحث علمیش رو گوش میکنم :d ) یه مستند در مورد 4g گذاشته بود.

مرده داشت سرعت 4g رو با 3g در سوئد مقایسه میکرد!
بعد از تست گفت:
"سرعت اینترنتی که در سوئد با 4g بر قرار شده باشه به طور میانگین 83 مگابیته که سرعت خیلی خوبیه اما قیمتش خیلی بالاست. شما برای هزینه اشتراک در ماه باید 50 دلار بپردازید!"

ماهیانه 50 دلار که با دلار 1226 تومان میشه حدود 61 هزار تومان!

ما در ایران چقدر ثروتمند هستیم که بیشتر از 60 هزار تومان رو برای 1 مگابیت میپردازیم!

اون برنامه کلیک را من هم دیدم ، از شبکه British*** Broadcasting*** channel داشت پخش میشد و مجری معتقد بود سرعت عالی نیست و باید خیلی بهتر باشه !

حالا فردای اون روز برنامه بسیار جذاب (!) شبکه 3 به نام بروز نظر سنجی گذاشته که کدوم اینترنت را ترجیح میدید ؟

1) 256
2) 512
3) 1024
4)بیش از 1024

الان بگیرم بزنمشون ؟

Beni7192
2012/02/10, 19:46
آقا بزن از طرف ما هم بزن:-w b-(

dr.zhivago
2012/02/10, 20:22
من با سرعت 4Mb دارم و راضی هستم
تقریبا قطعی نداره
ماهی 30 تومن میدم و از ساعت 2 تا 8 حدود 7،8 گیگ بعضی اوقات بیشتر یا کمتر دانلود میکنم.
تراقیک ماهیانشم 10GB هست
کلا راضیم
ولی خواهش میکنم اسمشو نپرسید میترسم همه هجوم ببرین وضعیتش بشه مثل بقیه

Castiel
2012/02/10, 20:31
تقریبا قطعی نداره
ماهی 30 تومن میدم و از ساعت 2 تا 8 حدود 7،8 گیگ بعضی اوقات بیشتر یا کمتر دانلود میکنم.
تراقیک ماهیانشم 10GB هست
کلا راضیم

دوست عزیز از کدام سرویس دهنده؟؟

*hit m@n*
2012/02/10, 22:33
تقریبا قطعی نداره
تراقیک ماهیانشم 10GB هست
کلا راضیم

دوست عزیز منظورتون 30 هزار تومان هست ؟؟؟
یا 300 هزار تومان ؟؟/
یا شایدم 3 میلیون تومان ؟؟
فکر کنم شما 1 یا دوتا صفر رو جا انداختی !!!!!!!!!

من 26 تومان میدم - تازه 256 نامحدود دارم
1 مگ هم با ترافیک 2 گیگ قیمتش 20 تومان هست

بعد شما خط 4 مگ با ترافیک 10 گیگ رو میگیری 30 تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا شرکتی پیدا میشه همچین خطی رو در اختیار کشتری بزاره ؟؟؟ ( اصلا همچین خطی تو ایران هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )

شما بچه کجایی ؟؟

با تشکر

Amoo
2012/02/11, 00:48
تقریبا قطعی نداره
تراقیک ماهیانشم 10GB هست
کلا راضیم

سرویس 4mb با ترافیک ماهیانه 10GB ...خب روز اول ترافیک تمام شد ،بقیه ماه ترافیک رو گیگی چند میخری؟ :))

dr.zhivago
2012/02/11, 07:25
من که نامحدود دانلود نمیکنم
مگه چی میخوام دانلود کنم که همون روز اول تموم شه
آره ظرفیتشو داره که روزی 40 گیگ دانلود بشه ولی خب ما همون ساعات مجانی دانلود می کنیم
هر گیگ هم 4000 تومن
من ایران هستم
تهران هم نیستم
سرویس دهنده مال تهرانه
و من ماهی 30000 تومن میدم
چیز عجیبیه ؟
خب من لازم داشتم ، خواستم ، گشتم و پیدا کردم
در ضمن همین سرویس دهنده تو تهران با سرعت 1 مگ نامحدود ماهی 50000 تومنه و 4 مگ 150000
من خودم یه بار سیستمشون قاطی کرد یه ماه با سرعت 1مگ نامحدود دانلود کردم و فقط 20 تومن گرفتن ازم
البته من که هرجا تو هر سایتی دیدم اینترنت رو با محدودیت حجمی و به صورت شیر شده میدن ( تو کل دنیا )
خب پهنای باند اختصاصی همه جا گرونه این اختلاف قیمتم باید تو مورد مشابه مقایسه میکردین
البته منکر گرونی اینترنت نیستم ولی من از اینترنت خودم راضیم !
دلتون آب !!!!:-j

Arsn
2012/02/11, 13:01
چیزی که تو ایران راحت میشه پیدا کرد خط 4 مگابیت ولی نه با قیمت 30 تومن ! احتمالا شرکت داره به شما پهنای باند بیشتر میده و مثلا شما 1 مگابیت دارید !

من 512 پارسا نت دارم ، برای 3 ماه 45000 تومن میدم و سرعت خط را روی 4 مگ ست میکنند (یه کم با من پارتی بازی میکنن) ولی متاسفانه سرعت دانلود شبانه از که از 1 تا 6 صبحه است ، از ساعت 2 خیلی پایین میاد و هر شب بیشتر از 4 گیگ نمیشه دانلود کرد !

Castiel
2012/02/11, 13:11
من که نامحدود دانلود نمیکنم
مگه چی میخوام دانلود کنم که همون روز اول تموم شه
آره ظرفیتشو داره که روزی 40 گیگ دانلود بشه ولی خب ما همون ساعات مجانی دانلود می کنیم
هر گیگ هم 4000 تومن
من ایران هستم
تهران هم نیستم
سرویس دهنده مال تهرانه
و من ماهی 30000 تومن میدم
چیز عجیبیه ؟
خب من لازم داشتم ، خواستم ، گشتم و پیدا کردم
در ضمن همین سرویس دهنده تو تهران با سرعت 1 مگ نامحدود ماهی 50000 تومنه و 4 مگ 150000
من خودم یه بار سیستمشون قاطی کرد یه ماه با سرعت 1مگ نامحدود دانلود کردم و فقط 20 تومن گرفتن ازم
البته من که هرجا تو هر سایتی دیدم اینترنت رو با محدودیت حجمی و به صورت شیر شده میدن ( تو کل دنیا )
خب پهنای باند اختصاصی همه جا گرونه این اختلاف قیمتم باید تو مورد مشابه مقایسه میکردین
البته منکر گرونی اینترنت نیستم ولی من از اینترنت خودم راضیم !
دلتون آب !!!!:-j

شما اول اسم سرویس دهنده را بیان کنید، چون به طور حتم سرعت 4 مگ امکان پذیر نیست

dr.zhivago
2012/02/11, 14:39
ببخشیدا
یعنی من خودم حالیم نیست ؟x-(
من خطم 4مگه پول 4 مگ دادم و الانم 4مگ دارم
میخواین یه اسکرین شات از سرعت دانلود بگیرم تا باورتون بشه ؟
البته خط منم شیر شدست و سرعت دانلود از 512 ( حداکثر ممکن ) کمی کمتره
فکر کنم 466 باشه حداکثر که بازم راضی کنندست.
چرا هیشکی از من تشکر نمیکنه ؟؟؟:-w

dr.zhivago
2012/02/11, 14:41
در ضمن یه سری بنده خدا هستند میگن از مخابرات سرویس میگیریم ولی روزی 100 گیگ دانلود میکنن !!

Arsn
2012/02/11, 14:50
در ضمن یه سری بنده خدا هستند میگن از مخابرات سرویس میگیریم ولی روزی 100 گیگ دانلود میکنن !!

آخه عزیز دل هیچ کس نمیتونه باور کنه سرعت 4 مگابیت با 30 هزار تومن !
خود 4 مگابیت مسئله نیست ! چون همه ISp 4 مگ دارند ولی قیمتش مسئله است !

قیمتش حداقل باید 10 برابر باشه ! معمولا سرویس های 4 مگ همشون هم نامحدود اند ! و با قیمت های سر به فلک کشیده ! تازه به صورت شیر شده !

عکس پایین را نگاه کن ! این شدنیه ! 512 است ولی خب پارتی بازی کردم و یه قیمت متعارف هم پول میدم ولی نه 4 مگ با 30 تومن !

7396

darkknight
2012/02/11, 14:57
من تو کرمان از دیده بان نت(پیشگامان)512گرفتم موقع دانلود سرعتم200کیلو بایت است که حدود1.5مگابیت میشه از پشتبیانی شرکت هم راضی هستم
حالا نکته اینه که شرکت ها برای درامد بیشتر دارن سرعت بیشتر از سرویس رو میدن تا ترافیک بیشتری مصرف و پول بیشتری به جیب بزنن

dr.zhivago
2012/02/11, 15:11
خب خودت چقد میدی ؟ محدودیتت چقدره ؟
چه باورت بشه چه نشه من 4 مگ دارم اسم سرویس دهنده رو هم نمیگم که فکر کنین دارم خالی میبندم و قصد تبلیغ دارم

Castiel
2012/02/11, 15:57
چه باورت بشه چه نشه من 4 مگ دارم اسم سرویس دهنده رو هم نمیگم که فکر کنین دارم خالی میبندم و قصد تبلیغ دارم
با عرض معذرت من به هیچ وجه باور نمی کنم، چون با این قیمتی که شما گفتی امکان نداره، حتی خارج از کشور!

Arsn
2012/02/11, 16:01

من برای 3 ماه 45 میدم ! 9 گیگ دانلود برای 3 ماه !

همچین قیمتی برای هیچ کس باور پذیر نیست ! برو فروم های دیگه هم بنویس تا حرف من را باور کنی ! مختاری ! افراد مختلف توی همه فروم ها حرف هایی میزنند ! راست و دروغشون هم پای خودشون است و به خودشون هم مربوطه !

dr.zhivago
2012/02/11, 16:03
کجاش غیر قابل باوره ؟؟
من که نگفتم نامحدوده
ماهی 10 گیگ
البته تو تعرفشون نوشتن 2مگ تا 4مگ 30 تومن ولی مال من همون سقفشه یعنی 4مگ افت سرعتش خیلی کمه
هیچ دلیل منطقی یا غیر منطقی هم نداره که دروغ بگم
تازه گفتم یه عده 100 گیگ دانلود میکنن میگن از مخابرات گرفتیم

darkknight
2012/02/11, 16:07
11گیگ
72 تومن
6ماهه

dr.zhivago
2012/02/11, 16:09
من برای 3 ماه 45 میدم ! 9 گیگ دانلود برای 3 ماه !

همچین قیمتی برای هیچ کس باور پذیر نیست ! برو فروم های دیگه هم بنویس تا حرف من را باور کنی ! مختاری ! افراد مختلف توی همه فروم ها حرف هایی میزنند ! راست و دروغشون هم پای خودشون است و به خودشون هم مربوطه !
خب اینجا که من میگیرم هم 3 گیگ برای 4مگ ماهی 15 تومنه ولی برای سه ماه 2 گیگ اضافه میدن
من 10 گیگم در حال اتمامه ، شما 9 گیگ واسه 3 ماه داری ؟؟؟ خیلی کمه

rajah
2012/02/11, 21:40
چیزی که تو ایران راحت میشه پیدا کرد خط 4 مگابیت ولی نه با قیمت 30 تومن ! احتمالا شرکت داره به شما پهنای باند بیشتر میده و مثلا شما 1 مگابیت دارید !

من 512 پارسا نت دارم ، برای 3 ماه 45000 تومن میدم و سرعت خط را روی 4 مگ ست میکنند (یه کم با من پارتی بازی میکنن) ولی متاسفانه سرعت دانلود شبانه از که از 1 تا 6 صبحه است ، از ساعت 2 خیلی پایین میاد و هر شب بیشتر از 4 گیگ نمیشه دانلود کرد !

بنده که اکانت 512 پارس آنلاین دارم 3 ماه با قیمت 34500 و ترافیک ماهیانه2 گیگ....................سرعت دانلود ساعت 1 شب که مجانیه به 15 تا 20 کیلو بایت برثانیه میرسه و اپراتورهای اون شرکت هم بقول خودشون هر کاری کردند درست نشد که نشد؟؟؟؟؟؟؟من خیال می کردم برا همه به همین منواله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی اکانت پارس آنلاین نداره؟؟؟؟؟؟

Pesar khooob
2012/02/11, 22:36
دوستان سرعت اینترنت که به این چیزا نیست!
اینترنت من 10 مگابیت بر ثانیه است ماهیانه 10 هزار تومان و 2 گیگ حق دانلود، بدون دانلود نا محدود! (عکس زیر رو ببینید)
7430
فتوشاپی هم نیست! فقط Crop کردم.
درسته که نوشته 10 مگابیت اما در سایت زیر تست کردم و میانگین سرعت 88 کیلو بیت رو برام ثبت کرد!

7431

اینترنت GPRS ایران س ل هست!

سرعت دانلود هم حدود 30 کیلو میباشد.

Arsn
2012/02/11, 22:42
اینترنت من 10 مگابیت بر ثانیه است ماهیانه 10 هزار تومان و 2 گیگ حق دانلود، بدون دانلود نا محدود! (عکس زیر رو ببینید)
7430
درسته که نوشته 10 مگابیت اما در سایت زیر تست کردم و میانگین سرعت 88 کیلو بیت رو برام ثبت کرد!

7431

عزیزم اون 10 مگابیت سرعت کارت شبکه شماست ! لطفا این را جای دیگه نگید !
اگر اینجوریه سرعت من 100 مگابیته !! :دی

7432

*hit m@n*
2012/02/11, 22:53
7430

7431

دوست عزیز
اون سرعت پورت lan شماست
نه سرعت اینترنت

الان واسه من 100 مگابیت هست ؟؟؟
با 26 تومان شارژ ماهیانه و ترافیک نامحدود

با تشکر

dr.zhivago
2012/02/12, 09:00
فکر کنم قصد مزاح داشت !
شما چجور گوشی داری که با lan به کامپیوترت وصل میکنی ؟؟؟

YGH
2012/02/17, 09:57
اون برنامه کلیک را من هم دیدم ، از شبکه British*** Broadcasting*** channel داشت پخش میشد و مجری معتقد بود سرعت عالی نیست و باید خیلی بهتر باشه !

حالا فردای اون روز برنامه بسیار جذاب (!) شبکه 3 به نام بروز نظر سنجی گذاشته که کدوم اینترنت را ترجیح میدید ؟

1) 256
2) 512
3) 1024
4)بیش از 1024

الان بگیرم بزنمشون ؟

داداش بزن به خدا. آخ که چقدر دوست دارم یه فحش حسابی نثارشون کنم ولی خب از اونجایی که فحش دادن کار آدمهای بی تربیت هست از این عمل دوری میکنم. واله به خدا!

+Aren
2012/02/21, 21:46
فکر کنم قصد مزاح داشت !
شما چجور گوشی داری که با lan به کامپیوترت وصل میکنی ؟؟؟
دوست قبلی از بلوتوث یا usb استفاده کردند و جواد عزیز از مودم adsl (کابل لن) استفاده می کنند و گوشی نیست!
سپاس

dr.zhivago
2012/02/22, 09:42
دوست قبلی از بلوتوث یا usb استفاده کردند و جواد عزیز از مودم adsl (کابل لن) استفاده می کنند و گوشی نیست!
سپاس
منظورم هیتمن نبود همون آقای قبلی بود
در ضمن همونطور که هیتمن گفته اون سرعت lan
بالای پنجره هم نوشته local area network !
در ضمن نه یواس بی نه بلوتوث سرعتشون 10 مگ نیست ، یعنی دقیقاً 10 مگ نیست

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 12:05
من اکانت پارس آنلاین دارم سرعتش در طول روز عالیه ولی هر چه به ساعت 1 شب نزدیک میشه سرعت کم وکمتر میشه تا اینکه در ساعت 1 به نسبت 1به 10 می رسه ،برای رفع این مشکل چندین بار با اپراتورهای این شرکت صحبت کردم باید بگم که اونها نیز برای مرتفع کردن این مشکل قریب به 3-4 ساعت با بنده مکالمه داشتند (2تا 3 ساعت از این مکالمات 2 نیمه شب به بعد بوده)ولی متاسفانه اونها نتونستند کاری از پیش ببرند و مشکل رو حل نکردند ،باید بگم که پاسخگوییشون خیلی عالی و خوب بود ولی متاسفانه تا حالا جواب نداده
کاملا موافقم ! پاسخ گویی پارس آنلاین عالیه ! من هم قریب به 1 ساعت و 45 دقیقه مکالمه داشتم باهاشون ! دقیق,کامل و مفید !

*hit m@n*
2012/02/22, 16:11
کاملا موافقم ! پاسخ گویی پارس آنلاین عالیه ! من هم قریب به 1 ساعت و 45 دقیقه مکالمه داشتم باهاشون ! دقیق,کامل و مفید !

یاسر جان
1 ساعت و 45 دقیقه داشتی با پشتیبانی شرکت صحبت میکردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چی داشتین میگفتین ؟؟؟
کلا خوش گذشت ؟؟

با تشکر