PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکاناتی که در آینده به Skyrim اضافه خواهند شد

*hit m@n*
2012/02/10, 00:43
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چندی پیش در مراسم DICE، آقای Todd Howard از استودیوی Bethesda Game Studios اعلام کرد که پس از ساخته شدن اسکایریم و توزیع آن در سراسر دنیا، تیم سازنده بازی یک هفته مشغول ساختن محتویات و امکانات اضافه برای اسکایریم بود. هر کدام از اعضای تیم سازنده محتویات و امکانات مورد علاقه خود را ساختند; امکاناتی مانند ساختن خانه، قابلیت اژدها سواری و اضافه شدن سلاح نیزه به بازی.آقای تاد هاوارد اعلام کرد که ممکن است برخی از این محتویات ساخته شده به دست اعضای تیم سازنده در آینده به اسکایریم اضافه شوند. برخی از این محتویات و امکاناتی که اعضای تیم سازنده آن را بوجود آوردند به صورت زیر است:

اضافه شدن سلاح نیزه
تغیر فصل ها در بازی
نگهبانان مناطق تاریک را بوسیله مشعل دوباره روشن می کنند.
اضافه شدن اژدهایان سیاه به بازی
امکان قبول کردن کودکان بازی به عنوان فرزند
امکان ساختن خانه
امکان ترکیب جادوهای مختلف برای بوجود آمدن یک جادوی جدید
اضافه شدن Goblin ها به بازی
استفاده از Shout های بازی بوسیله کینکت
امکان مبارزه کردن هنگام اسب سواری
اضافه شدن حیوانات دیگر برای سوار شدن
امکان سوار شدن بر اژدها
به جا ماندن ردپا بر روی برف
اضافه شدن تیر های آتش و یخ به بازی
قابلیت خرس نما شدن
اضافه شدن چندین Perk به قابلیت گرگنما
قابلیت پرواز کردن زمانی که به آخرین درجه خون آشامی می رسید

farjam1990
2012/02/10, 01:34
چرا این کارو با من میکنن؟ :دی همینطوریش من در حال چرخیدن توی اسکایریم هستم.. در یکی از مراحل اصلی بازی (اونجا که باید بین حاکمان برای زندانی کردن آلودین پیمان صلح منعقد کنیم) به یک باگ وحشتناک برخورد کردم که اون مرحله رو با استفاده از سیو های قبلیم بالای 30 باز از اول رفتم اما همش گیر میکنه:دی یعنی طرف باید دیالوگش رو بگه که گفتگو بره جلو اما طرف لال میشه و هیچی به هیچی :دی بگذریم :دی به این دلایل رو آوردم به طبیعت گردی در اسکایریم :دی پس این قابلیتهای جدید خیلی بهم حال خواهد داد :دی

*hit m@n*
2012/02/10, 01:40
چرا این کارو با من میکنن؟ :دی همینطوریش من در حال چرخیدن توی اسکایریم هستم.. در یکی از مراحل اصلی بازی (اونجا که باید بین حاکمان برای زندانی کردن آلودین پیمان صلح منعقد کنیم) به یک باگ وحشتناک برخورد کردم که اون مرحله رو با استفاده از سیو های قبلیم بالای 30 باز از اول رفتم اما همش گیر میکنه:دی یعنی طرف باید دیالوگش رو بگه که گفتگو بره جلو اما طرف لال میشه و هیچی به هیچی :دی بگذریم :دی به این دلایل رو آوردم به طبیعت گردی در اسکایریم :دی پس این قابلیتهای جدید خیلی بهم حال خواهد داد :دی

فرجام جان
من فرصت نکردم این بازی رو بازی کنم
ولی فکر کنم یه چنتا پچ واسش اومده
نصبشون کردی ؟؟!!!!!

با تشکر

farjam1990
2012/02/10, 01:50
والا تمام سایتهاشو که سر میزدم برای دانلود مشکل داشت
یا پچها فیک بودند و حیله تبلیغاتی برای بازدید بودند
البته 2 تا پچ معتبرش رو برای بالا بردن فریم و اون یکی که برای کیفیت آب بود نصب کردم