PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مانیتور

_Tokhs_
2012/02/06, 18:26
سلام دوستانه گل، من احتمالا پس فردا برم برای خرید قطعات، به خاطره همین به سرم زد که یک مانیتور هم بخرم. بیشتر از ۲۰۰ تومن نمی‌خوام برای مانیتور هزینه کنم، اگه ۱۹ اینچ هم باشه که خیلی‌ بهتره، یادمه که سعید به مانیتو‌رهای BenQ خیلی‌ علاقه داشت، حالا ببینیم بازم علاقه داره که به ما معرفی‌ کنه یا نه! D:

Castiel
2012/02/06, 18:58
فکر کنم سامسونگ ex2065 گزینه خوبی باشه
led هم هست و کیفیت خوبی داره
قیمت شاید به 210 هزار تومان برسه

rajah
2012/02/06, 21:06
دوست خوبم بنده یه مانیتور از benq رو معرفی می کنم2222hd
مانیتوری full hd بامصرف 17وات و آدابتور داخلی ،کنتراست 1/40000 فوق العاده هست21.5 اینچ ،گارانتی فرزانگان این مانیتور احتمالا حدود 230 گیرت بیاد خروجی های تصویرش هم dvi,d-sub هستند .در ضمن بدنه این مدل کاملا براق و زیبا هست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

برای خرید یه سری به این لینک بزن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) البته برا گرفتن قیمت باید تماس بگیری قبل گرونی ها 215 بود ولی احتمالا 15-25 گرونتر شده مدل های ارزونتر دیگه ای هم از همین برند هست تو همون سایت تک رایان یه نگاه بنداز این مانیتور رو برای سیستم برادرم و برادرزادم برداشتم و دارن باهاش حال می کنن سیستمشون هم حرفه ای هستش.به هر حال بنظر بنده ارزش داره 35 بزاری رو پولت و یه مانیتور توپ بخری

saeid6574598
2012/02/06, 21:34
مانیتور ASUS 19" VS198n که LED هستش و با قیمت 210 تومان به فروش می رسد . کنتراست فوق العاده ای هم داره . )

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

rajah
2012/02/06, 21:59
دوست عزیز به عقیده بنده مانیتورهایی که اساتید معرفی کردند هردو مناسب هستن ولی full-hd نیستند اگه می خواید آینده نگر باشین حتما مانیتور full-hd بردارید به همین دلیل بنده مانیتور بنکیو را پیشنهاد دادم قیمتش هم نسبت به قابلیتش پایینه نمی دونم که افزایش قیمت داشته یا نه ولی شما فردا برا قیمت تماس بگیرید

_Tokhs_
2012/02/06, 23:01
آره سعید جان، اصلا این تعصب تو روی benQ من رو کشته D: اگه خواستم بخرم حتما benQ می‌خرم.

rajah
2012/02/06, 23:38
دوست عزیز من روی هیچ برتدی تعصب ندارم ،بنده فاکتور کارایی به قیمت رو می سنجم و نظر میدم این مانیتور رو هم چون باهاش کار کردم وآشنایی روش دارم و قیمت مناسبی داره به شما پیشنهاد کردم .موفق باشی عزیزجان