PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش 10 درصدی قیمت مادربوردها

rajah
2012/02/06, 08:07
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شرکتهای سازنده مادربورد پس از افزایش قیمت قطعات اصلی در تولید مادربورد مانند فلز مس، قصد دارند تا قیمت محصولات خود را به میزان 10 درصد افزایش دهند. این افزایش قیمت قرار است از اواخر تابستان 2012 اعمال گردد و شامل شرکتهای اسوس و گیگابایت نیز خواهد شد. البته در سال 2011 طی دو مرحله افزایش قیمت مادربورد صورت گرفته بود که در مرحله اول به دلیل افزایش قیمت قطعات مورد نیاز در تولید مادربورد و همچنین کسری بودجه شرکتها، افزایش قیمت به میزان 5 تا 10 درصد در ابتدای سال 2011 صورت گرفت. اما مرحله دوم در ماه آوریل و به میزان 3 تا 8 درصد به دلیل کسری بودجه شرکتهای سازنده و افزایش قیمت قطعات اصلی ساخت ژاپن پس از سیل و زمین لرزه در این کشور انجام پذیرفت. البته در سال 2011 و پس از سونامی شدید و ویرانگر در کشور تایلند و از بین رفتن کارخانه های تولید کننده قطعات اصلی در ساخت هارد دیسک، قیمت این قطعه نیز به طرز وحشتناکی افزایش یافت و همچنان به یکی از گران ترین و کمیاب ترین قطعات یک کامپیوتر شخصی تبدیل گردید.

rajah
2012/02/06, 08:08
گل بود ، به سبزه نیز آراسته شد............

msilver
2012/02/06, 08:40
ای بابا ... قطعات که به خودی خود گرون بود دیگه با این افزایش 10 درصدی هم گلستان میشه :(

dr.zhivago
2012/02/06, 09:34
من یه سوال دارم
چرا مطلبی که تو سایت هست رو دوباره اینجا مینویسین ؟
شاید یه بنده خدا یه سوال داشته باشه اونوقت شما مطالب سایت رو دوباره اینجا مینویسین تا مطلب اون بنده خدا از لیست آخرین ارسالها حذف میشه.
اونوقت جز یکی دو نفر هیشکی جواب نمیده.

rajah
2012/02/06, 09:42
من یه سوال دارم
چرا مطلبی که تو سایت هست رو دوباره اینجا مینویسین ؟
شاید یه بنده خدا یه سوال داشته باشه اونوقت شما مطالب سایت رو دوباره اینجا مینویسین تا مطلب اون بنده خدا از لیست آخرین ارسالها حذف میشه.
اونوقت جز یکی دو نفر هیشکی جواب نمیده.

دوست عزیز این بخش همونطور که از اسمش مشخصه ((اخبار سایت سخت افزار)) هستش که باید اخبار سایت رو تو این قسمت بذاریم چون همیشه همه کاربرهای فروم برای خوندن خبرها به سایت سرنمی زنن اینطوری می تونن اخبار رو مستقیما تو فروم ببینن در ضمن شما هر سوالی دارید تو بخش مر بوطه مطرح کنید مدیران پاسخگو هستند تاحالا هم به ندرت پستی بوده که از سوی مدیران جواب داده نشده باشه

dr.zhivago
2012/02/06, 09:50
آره اما بعضی وقتا کاربرها هم لازمه تو بحثی شرکت کنن یا تجربشونو در یه مورد بگن
اینجوری میشه که بعضی ازارسالها بی جواب میمونه یا کم جواب
به نظرم بهتره بخش اخبارو از بقیه جدا کنین یا کنار هر مطلب اخبار لینک فرومش گذاشته بشه

Castiel
2012/02/06, 10:18
در خصوص قرار دادن لینک خبر در وب سایت، موافق هستم و نظر شما دوست عزیز محترم است، انشالله ترتیب اثر خواهیم داد.

dr.zhivago
2012/02/06, 10:27
یه پیشنهاد دیگه هم دارم
توی یکی از ارسالها یکی از دوستان در مورد واژه ای صحبت کرده که من اولین بار میشنوم
به نظرم وجود بخشی به نام فرهنگ لغت برای فروم ضروریه ( البته نمیدونم داره یا نه ! )
جای دیگه هم دیدم که فرومها همچین بخشی دارن