PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و بحث های مربوط به کیس کامپیوتر

J.Omrani
2011/11/01, 09:09
به نام خدا
دوستان عزیز سخت افزاری؛
سلام،
انشاا.. این تاپیک را با کمک شما عزیزان، تبدیل به یک مرجع مناسب در رابطه با کیس کامپیوتر خواهیم نمود.
شما می توانید در این تاپیک، جدید ترین اخبار، مطالب فنی، تازه ترین بررسی های صورت گرفته در سایت های معتبر بین المللی و... را با دوستان سخت افزاری خود به اشتراک بگذارید.

با تقدیم احترام

J.Omrani
2011/11/01, 10:25
به نام خدا

کمپانی خوش فکر و توانمند کولرمستر، اخیرا اقدام به عرضه یک کیس حرفه ای با مدل Trooper (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تحت نام تجاری زیر شاخه خود CM Storm (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نموده است. این کیس فوق العاده زیبا، دارای فضای مناسب جهت نصب مادربردهای حرفه ای جدید در سایز XL-ATX و کارتهای گرافیکی تا طول 320mm در حالت دوگانه، سه گانه و چهارگانه می باشد. از نظر کولینگ، این کیس دارای دو فن 12cm Red LED در جلو و یک فن 200mm در سقف و یک فن 140mm در پشت می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا دو فن 120mm در کف کیس و دو فن 120mm برروی کاور بغل این کیس نصب نمایید. همچنین از دیگر امکانات این کیس می توان به قابلیت چرخش 90درجه ای محفظه هاردها، یک محفظه Easy -Swap برای نصب هارد 2.5" ، دو پورت USB3.0 و ... اشاره نمود.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیس تروپر کولرمستر در سایت Newegg (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به قیمت 190 دلار (فعلا معادل 250.000 تومان) عرضه می شود. شرکت محترم دریا کامپیوتر (نماینده کولرمستر در ایران)، احتمالا به زودی این کیس زیبا را در ایران عرضه خواهد نمود.

لینک مشاهده مشخصات کیس Trooper در سایت کولرمستر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
لینک مشاهده مشخصات کیس Trooper در سایت CM Storm (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در انتها توجه شما را به جدیدترین بررسی کیس تروپر کولرمستر در سایت OverClockers Club (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جلب می نماییم:

لینک مشاهده جدیدترین بررسی کیس CM Storm Trooper (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

همانطور که در صفحه آخر این بررسی مشاهده خواهید نمود، این کیس موفق به اخذ نشان Silver از سایت OverClockers Club شده است. (اگر مشکل چشمک زدن چراغ فن هایش هنگام کاهش سرعت فن به وجود نمی آمد، قطعا موفق به اخذ نشان Gold می شد)

با تقدیم احترام

J.Omrani
2011/11/02, 18:08
به نام خدا

سایت معتبر OverClock3d (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) طی دو روز اخیر، اقدام به بررسی دو مدل کیس نموده است. توجه به این بررسی ها از آن جهت جالب خواهد بود که بدانیم هر دو مدل کیس مورد نظر توسط برند GREEN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) (البته با اضافه نمودن فن های بیشتر جهت کولینگ بهتر) در ایران عرضه شده و یا خواهند شد!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
لینک بررسی کیس مدل AeroCool X-Predator Evil توسط سایت OverClock3d (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
این کیس حرفه ای، قادر به پشتیبانی از ابعاد جدید مادربردهای حرفه ای در سایز XL-ATX و E-ATX و دارای قابلیت پشتیبانی از کارتهای گرافیکی بلند تا طول 340mm در حالت دوگانه، سه گانه و چهارگانه می باشد. از نظر کولینگ، این کیس دارای دو فن 23cm Red LED در جلو و سقف می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا شش فن 140mm در کف کیس، پشت و کاور بغل این کیس نصب نمایید. همچنین از دیگر امکانات این کیس می توان به قابلیت باز و بسته نمودن دریچه سقف، پورت USB3.0، امکان نصب هاردهای 2.5" و... اشاره نمود.
قیمت کیس X-Predator در این بررسی 125 پوند (فعلا معادل 250.000 تومان) اعلام و نشان Silver برای آن در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است، این کیس با نام X9 Predator (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) توسط GREEN و به همراه شش فن 14cm اضافه تر و به قیمت تقریبی 185.000 تومان در ایران عرضه می گردد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
لینک بررسی کیس Cougar Evolution و فیلم مربوطه، توسط سایت OverClock3d (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
این کیس حرفه ای، قادر به پشتیبانی از ابعاد جدید مادربردهای حرفه ای در سایز L-ATX و CEB و دارای قابلیت پشتیبانی از کارتهای گرافیکی بلند تا طول 310mm در حالت دوگانه، سه گانه می باشد. از نظر کولینگ، این کیس دارای یک فن 140mm Cougar Turbine (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برروی کاور بغل و یک فن 12cm Cougar Turbine (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) در قسمت پشت می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا پنج فن 120mm در کف کیس، جلو و سقف این کیس نصب نمایید. همچنین از دیگر امکانات این کیس می توان به ... اشاره نمود.
قیمت کیس Evolution در این بررسی 80 پوند (فعلا معادل 160.000 تومان) اعلام و نشان Silver و GAMERS CHOICE برای آن در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است، این کیس با نام X7 COUGAR (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) توسط GREEN و به همراه چهار فن 12cm اضافه تر و به قیمت تقریبی 140.000 تومان در ایران عرضه خواهد شد.

با تقدیم احترام

J.Omrani
2011/11/08, 09:43
به نام خدا

دوستان عزیز؛
سلام،

در این قسمت مختصرا توجه شما را به چند نکته مهم در مورد کیس کامپیوتر جلب می نمایم که بهتر است قبل از تهیه کیس، توجه ویژه ای به این نکات داشته باشیم:

کیس منتخب شما می بایستی جوابگوی تعداد و ابعاد قطعات شما باشد. به همین منظور قبل از خرید کیس برای سیستم های کامپیوتری، توجه ویژه ای به ابعاد مادربرد ، طول کارت گرافیک ، تعداد اسلات های پشت کیس (E-Slots) ، تعداد محفظه هارد ، تعداد محفظه اپتیکال درایو ، محفظه فلاپی دیسک و ارتفاع کولر پردازنده خود دقت کنید.
همانطور که می دانید ، میزان دمای داخلی کیس ، تاثیر مستقیم بر عم قطعات سخت افزاری ما دارد. بنابر این قبل از تهیه کیس ، نسبت به سبک کولینگ و تعداد فن های تعبیه شده در آن تحقیق نمایید. پیشنهاد می شود حداقل یک عدد فن برای خروج هوای گرم از فضای داخلی کیس در نظر بگیرید. (نکته: وظیفه ورود هوای خنک به فضای داخلی کیس بر عهده فن های قسمت جلو و کاور بغل سمت چپ و احیانا قسمت پایین کیس می باشد و وظیفه خروج هوای گرم بر عهد فن های پشت و سقف کیس می باشد.)
سومین فاکتور مهم در انتخاب کیس ، عملکرد در قبال هزینه پرداختی است. در کنار این مطلب، حتما توجه داشته باشید کیس خود را متناسب با قطعات خود تهیه کنید. انتخاب کیس های ارزان قیمت با کولینگ ضعیف و فضای داخلی نا متناسب برای سیستم های کامپیوتری قدرتمند، اشتباهی است که معمولا در بازار سخت افزاری ایران اتفاق می افتد. بنابراین سعی کنید انتخاب بهینه تری داشته باشید.
طراحی کیس های جدید به شکلی است که محل قرارگیری پاور به قسمت پایین کیس منتقل شده است تا هوای ورودی پاور از فضای بیرونی کیس تامین گردد و موجب حفظ کیفیت عملکرد و طول عمر پاور شود. همچنین به دلیل استقرار سنگین ترین قطعه سخت افزاری (پاور) در قسمت پایین سیستم ، پایداری و استقامت کیس بیشتر خواهد شد. انتخاب این دسته از کیس های اصطلاحا پاور پایین، مناسب تر می باشد.
زیبایی فاکتوری سلیقه ای و مرتبط با علائق شخصی می باشد. اما توصیه ما این است که ظاهر کیس خود را ترجیحا ساده انتخاب نمایید تا به مرور زمان موجب دلزدگی شما نشود. همچنین ترکیب رنگ کیس خود را متناسب با قطعات بیرونی سیستم نظیر مانیتور، کیبورد، موس و اسپیکر در نظر بگیرید.
استحکام کیس رابطه مستقیمی با طراحی، جنس بدنه، ضخامت ورق و همچنین پرسکاری های روی بدنه کیس دارد. شاید از دیدگاه بعضی از افراد پرسکاری های روی بدنه جنبه زیبایی داشته باشد ولی همین پرسکاری ها باعث افزایش استحکام و گرفتن لرزش های اضافه کیس خواهد شد.
درگاه های ورودی و خروجی پنل جلوی کیس را متناسب با نیاز خود در نظر بگیرید و قبل از تهیه کیس از این موضوع آگاه شوید. در گاه های استاندارد شامل پورت های ورودی – خروجی صدا در دو حالت AC-97, HD و پورت های USB در دو حالت USB2.0, USB3.0 می باشند. همچنین در بعضی از کیس ها شاهد پورت E-SATA و IEEE1394 می باشیم .

با تقدیم احترام

Arsn
2011/11/08, 23:34
کیس x7 واقعا کامله و قمیتش برای سیستم های گرون مناسبه !
در درجه بعد کیس X3 غوغاست !
و در آخر هم که یار قدیم من MAgnum که با هیچ کیسی عوضش نمیکنم

J.Omrani
2011/11/09, 13:17
به نام خدا

همه ما انرمکس را به عنوان یک کمپانی طلایی در تولید و عرضه پاور کامپیوتر می شناسیم.این کمپانی صاحب سبک، سازنده بسیاری از مدل پاورهای موفق تحت ENERMAX (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) خود و برند زیر شاخه خود یعنی LEPA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) می باشد. این کمپانی موفق، برخی از مدل پاورهای خود را از دو کمپانی موفق دیگر به نام های CWT و HIGH POWER تامین و تحت برند خود و برند زیر شاخه خود عرضه می نماید و اگر بخواهیم به صورت کلی و در یک واژه انرمکس را معرفی نماییم، می بایست بگوییم بهترین برند پاور در دنیا!
این کمپانی همواره موفق در زمینه پاور، هیچگاه دارای جایگاه قابل قبولی در زمینه برادرخوانده های محصولاتش یعنی کیس و تجهیزات خنک کننده نبوده است! چرا که بر خلاف حرفه اصلی اش که تولید پاور است، هیچگاه خود را درگیر مسائل مربوط به تولید کیس و تجهیزات خنک کننده ننموده است و معمولا کیس و تجهیزات خنک کننده خود را از سایر تولیدکنندگان معتبر اما گمنام تامین می نماید. (این اسامی محفوظ است!) به همین جهت و تا پیش از این، هیچگاه شاهد ارائه کیس های خاص از طرف انرمکس نبوده ایم و فقط در ارائه فن و تجهیزات خنک کننده ، گهگاهی و به صورت مقطعی موفق بوده است.
اما دیروز شاهد یک خبر بسیار خوشحال کننده برای طرفداران این برند بودیم!

معرفی کیس Fulmo GT :

طبق اطلاعات اعلام شده توسط انرمکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، کیس غول پیکر Fulmo GT دارای قابلیت پشتیبانی ازمادربردهای ATX, E-ATX, XL-ATX, HPTX می باشد که می تواند این کیس را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای مادربردهای EVGA SR2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نماید. همچنین شما قادر به نصب کارت های گرافیکی حرفه ای تا طول 425mm در حالت دو گانه، سه گانه و چهار گانه برروی این کیس فول تاور خواهید بود. کولینگ این کیس بر عهده یک فن 18cm در جلو (ورودی هوا) و یک فن 23cm در سقف (خروجی هوا) و دو فن 18cm برروی کاور بغل (ورودی هوا) و یک فن 14cm در قسمت پشت (خروجی هوا) می باشد. در قسمت پورتهای پنل جلوی کیس Fulmo GT ، تعداد چهار پورت USB3.0 و یک پورت e-SATA و جک های صدا تعبیه شده است. انرمکس برای کیس Fulmo GT خود ، قیمتی در حدود 230 دلار (فعلا معادل 305.000 تومان) در نظر گرفته است. مطمئنا از این کیس حرف های بسیاری خواهید شنید و به نظر می رسد انرمکس اینبار در انتخاب شریک خود جهت تولید کیس، هوشمندانه عمل نموده است.:-?
(لینک مشاهده اطلاعات تکمیلی کیس Fulmo GT) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

معرفی کیس Fulmo :

طبق اطلاعات اعلام شده توسط انرمکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، کیس Fulmo در دو تیپ عرضه می گردد که تفاوتشان در تعداد فن های نصب شده برروی کیس است. این کیس دارای قابلیت پشتیبانی ازمادربردهای mATX, ATX می باشد. همچنین محل استقرار هاردها به صورت موازی با کاور بغل در نظر گرفته شده است تا شما قادر به نصب کارت های گرافیکی حرفه ای تا طول 410mm در حالت دو گانه، سه گانه برروی این کیس باشید. کولینگ کیس Fulmo Basic (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط بر عهده دو فن 12cm در جلو (ورودی هوا) می باشد و مابقی فن ها می بایستصورت مجزا تهیه و توسط مصرف کننده نصب گردد. اما کولینگ کیس Fulmo Advance (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بر عهده دو فن 12cm در جلو (ورودی هوا) و یک فن 12cm در سقف (خروجی هوا) و یک فن 18cm برروی کاور بغل (ورودی هوا) و یک فن 12cm در قسمت پشت (خروجی هوا) می باشد. در قسمت پورتهای پنل جلوی کیس Fulmo GT ، تعداد دو پورت USB3.0 و دو پورت USB2.0 و جک های صدا تعبیه شده است. انرمکس برای کیس Fulmo Basic که فقط دارای دو فن 12cm است، قیمتی در حدود 89 دلار (فعلا معادل 120.000 تومان) و برای کیس Fulmo Advance که مجموعا دارای پنج عدد فن است، قیمتی در حدود 109 دلار (فعلا معادل 145.000 تومان) در نظر گرفته است.
(لینک مشاهده اطلاعات تکمیلی کیس Fulmo Advance) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(لینک مشاهده اطلاعات تکمیلی کیس Fulmo Basic) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تقدیم احترام

amir1364
2011/11/21, 08:55
[QUOTE=J.Omrani;3196]به نام خدا

همه ما انرمکس را به عنوان یک کمپانی طلایی در تولید و عرضه پاور کامپیوتر می شناسیم.این کمپانی صاحب سبک، سازنده بسیاری از مدل پاورهای موفق تحت ENERMAX (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) خود و برند زیر شاخه خود یعنی LEPA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) می باشد. این کمپانی موفق، برخی از مدل پاورهای خود را از دو کمپانی موفق دیگر به نام های CWT و HIGH POWER تامین و تحت برند خود و برند زیر شاخه خود عرضه می نماید و اگر بخواهیم به صورت کلی و در یک واژه انرمکس را معرفی نماییم، می بایست بگوییم بهترین برند پاور در دنیا!
این کمپانی همواره موفق در زمینه پاور، هیچگاه دارای جایگاه قابل قبولی در زمینه برادرخوانده های محصولاتش یعنی کیس و تجهیزات خنک کننده نبوده است! چرا که بر خلاف حرفه اصلی اش که تولید پاور است، هیچگاه خود را درگیر مسائل مربوط به تولید کیس و تجهیزات خنک کننده ننموده است و معمولا کیس و تجهیزات خنک کننده خود را از سایر تولیدکنندگان معتبر اما گمنام تامین می نماید. (این اسامی محفوظ است!) به همین جهت و تا پیش از این، هیچگاه شاهد ارائه کیس های خاص از طرف انرمکس نبوده ایم و فقط در ارائه فن و تجهیزات خنک کننده ، گهگاهی و به صورت مقطعی موفق بوده است.
اما دیروز شاهد یک خبر بسیار خوشحال کننده برای طرفداران این برند بودیم!

خیلی بزرگه سایز این کیس در زیر نوشته شده خودتون مقایسه کنید با دیگر کیسها نظر شما در مقابله با x9 green چی هستش

Model ECA1092AG-BL
Dimension 674(D) X 235(W) X 640(H) mm
Material SECC 0.8mm
Drive Bays 5.25" 4
3.5" 10
2.5" 10 (converted from 3.5" HDD)
Top Hot-swap Dock Yes
M/B Micro ATX ~ HPTX
I/O USB 3.0 x 4, eSATAx 1, HD / AC'97 Audio
Cooling Front 18cm VEGAS fan x 1
Left Side 18cm VEGAS fan x 2
Top 23cm fan x 1
Rear 14cm fan x 1
Expansion slots 10
Liquid Cooling Holes 7

amir1364
2011/11/21, 09:47
کیس مودینگ شده xpredator

142214231424

javadshahvand
2011/11/21, 11:16
صدای خارج شده از یک رایانه روشن برای بعضی از افراد ناخوشایند و مزاحم است. به عنوان مثال اگر در استودیوی موسیقی شخصی‌تان کار می‌کنید می‌دانید که کوچک‌ترین نویز بر روی صدایی که در حال ضبط آن هستید می‌تواند اثر بگذارد.

کولر مستر با طرح‌ها و تولیدات مختلف خود در ساخت خنک‌کننده، کیس و حتی منبع تغذیه با تولید و تکمیل سری کیس‌های Silencio گامی دیگر در زمینه تولید کالاهای بی صدا برداشته است و این بار پس از تولید سری پاورهای Silent Pro و خنک‌کنندهای سایلنت Hyper، برادر کوچک‌تر کیس Silencio 550 را در رده کیس‌های mid- Tower به نام Silencio 450 عرضه کرده است.
1427
در ساخت کیس Silencio 450 از مواد و فوم‌های جذب‌کننده صدا که در درون بدنه محکم و فلزی به همراه پدهای ضد لرزش زرینی که درمحل اتصال فن‌ها قرار گرفته‌اند، استفاده شده است.

فوم‌های جاذب صدا در دو طرف در کناری به طور کامل آن‌را پوشش داده و مانع خروج صدا از منبع تغذیه، هارددیسک، پاور و کلیه فن‌های در حال چرخش درون سیستم به بیرون می‌شود.

همچنین درپنل جلو و عقب این کیس از دو فن سایلنت و با کمترین نویز ۱۲۰ میلی‌متری که در سرعت ۸۰۰ RPM فعالیت می‌کنند بهره گرفته شده است.

در قسمت کناری پنل جلو نواحی برای ورود جریان هوا نیز به داخل در نظر گرفته شده است که همچنین با قرارگیری فیلتر‌های جاذب گرد و غبار از ورود هر گونه گرد و غباری به درون سیستم جلوگیری به‌عمل می‌آورد. یکی از نکات ممتاز دیگر در کیس Silencio 450 قابلیت نصب رادیاتور و سیستم خنک‌کننده آبی است.

درپنل جلویی قابلیت جابه‌جایی محور درب، یک آسودگی دو چندان را برای کاربر فراهم می‌آورد. تمامی نواحی داخلی و خارجی این کیس مشکی رنگ است.

پنل I/O که در مرکز پنل جلو قرار گرفته است دارای درگاه‌هایUSB 2.0, USB 3.0، پورت‌های ورودی- خروجی صدا و یک کارت خوان SD card است.

این کیس به‌زودی توسط دریا کامپیوتر به عنوان تنها نماینده محصولات شرکت کولر مستر در ایران عرضه و گارانتی خواهد شد.
دنیای اقتصاد،

VSH-Katana
2012/01/06, 13:49
لطفا قیمت کیس گرین x7 رو ققرار بدین

Castiel
2012/04/14, 21:39
لطفا قیمت کیس گرین x7 رو ققرار بدین
قیمت روز x7 طبق اعلام مهندس عمرانی عزیز 170 هزار تومان است.

vahed
2012/09/19, 19:30
ببخشید می خواستم بدونم که بدونم کیس cm storm trooper واسه چه حرفه ای توصیه میشه؟
کیس 690 II چی؟ به نظرتون واسه طراحی سه بعدی در حد نیمه حرفه ای کدوم کیس بهتره؟ البته مسئله بودجه هم مهمه
لطفا اگه قیمتاشون رو هم دارین بهم بگین ممنون

Castiel
2012/09/19, 19:38
ببخشید می خواستم بدونم که بدونم کیس cm storm trooper واسه چه حرفه ای توصیه میشه؟
کیس 690 II چی؟ به نظرتون واسه طراحی سه بعدی در حد نیمه حرفه ای کدوم کیس بهتره؟ البته مسئله بودجه هم مهمه
لطفا اگه قیمتاشون رو هم دارین بهم بگین ممنون

کیس CM690 II الان حدود 195 هزار تومان است و برای یک کاربر حرفه ای گزینه خوبیست. البته تعداد فن های قابل نصب در مقابل کیس هایی مانند Green X7 Cougar و Enermax Hpolite تعداد کمتری است. همچنین امکانات جانبی کولرمستر CM690 II نیز در مقابل این دو به مراتب کمتر است.
کیس CM Storm Trooper پیش از این گرانی ها حدود 450 هزار تومان بود، این رقم را به علاوه 30 درصد کنید که اصلا خرید آن توصیه نمی شود.

vahed
2012/09/20, 00:50
کیس CM690 II الان حدود 195 هزار تومان است و برای یک کاربر حرفه ای گزینه خوبیست. البته تعداد فن های قابل نصب در مقابل کیس هایی مانند Green X7 Cougar و Enermax Hpolite تعداد کمتری است. همچنین امکانات جانبی کولرمستر CM690 II نیز در مقابل این دو به مراتب کمتر است.
کیس CM Storm Trooper پیش از این گرانی ها حدود 450 هزار تومان بود، این رقم را به علاوه 30 درصد کنید که اصلا خرید آن توصیه نمی شود.
ممنون حسام جان از راهنماییتون و قیمت،من کارم طراحی نقشه های سه بعدی و فتوشاپ و اینجور چیزاست اولش خیلی دوست داشتم کیس استرایکر اگه اومد بخرمش ولی دیدم قیمتش خیلی زیاده واسه همین می خوام 690 II رو بخرم چون هم به استحکامش ایمان دارم و هم از طراحیش خیلی خوشم میاد ولی نمی دونم درب کیس شیشه داره یا نه،ضمنا من از 2تا کارت گرافیک استفاده خواهم کرد و اهل اورکلاک هم نیستم و تو امکانات جانبیش یو اس بی3 مهم ترینه که نمیدونم مدل موجود تو ایران داره یانه
فقط یه سوال دیگه: من می خواستم رم G.SKILL Ripjaws Z 8GB 2133 بخرم هر چی گشتم پیداش نکردم و اطلاعی از قیمتش هم ندارم میشه راجع به اینکه آیا باس 2133 برای کار من خوبه یا نه یه توضیحی بدید، میدونم که تایمینگ رم مهمه تو کارهای سه بعدی ولی خوب من تو حد متوسط طراحی می کنم و خیلی از سیستمم کار نخواهم کشید
بیشترین بودجه واسه کیس: 250 هزار تومن
CPU: INTEL Core i7 3770K
MB: ASUS P8Z77 v-Deluxe
PSU: Green 1235B

Castiel
2012/09/20, 01:33
ممنون حسام جان از راهنماییتون و قیمت،من کارم طراحی نقشه های سه بعدی و فتوشاپ و اینجور چیزاست اولش خیلی دوست داشتم کیس استرایکر اگه اومد بخرمش ولی دیدم قیمتش خیلی زیاده واسه همین می خوام 690 II رو بخرم چون هم به استحکامش ایمان دارم و هم از طراحیش خیلی خوشم میاد ولی نمی دونم درب کیس شیشه داره یا نه،ضمنا من از 2تا کارت گرافیک استفاده خواهم کرد و اهل اورکلاک هم نیستم و تو امکانات جانبیش یو اس بی3 مهم ترینه که نمیدونم مدل موجود تو ایران داره یانه
فقط یه سوال دیگه: من می خواستم رم G.SKILL Ripjaws Z 8GB 2133 بخرم هر چی گشتم پیداش نکردم و اطلاعی از قیمتش هم ندارم میشه راجع به اینکه آیا باس 2133 برای کار من خوبه یا نه یه توضیحی بدید، میدونم که تایمینگ رم مهمه تو کارهای سه بعدی ولی خوب من تو حد متوسط طراحی می کنم و خیلی از سیستمم کار نخواهم کشید
بیشترین بودجه واسه کیس: 250 هزار تومن
CPU: INTEL Core i7 3770K
MB: ASUS P8Z77 v-Deluxe
PSU: Green 1235B

خواهش می کنم دوست من، با بودجه 250 هزار تومان انتخاب من بین دو کیس گرین X7 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)و کیس انرمکس Hoplite (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) است که هر دو درب شیشه ای و پورت USB 3.0 نیز دارند. البته کیس Hoplite بیشتر به سلیقه شما می خورد و با وجود دو فن وگاس زیبایی خاصی برای شما به ارمغان می آورد.
برای خرید حافظه رم 2133 هم می توانید از لینک زیر اقدام کنید. فکر می کنم هنوز موجود دارند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 0Ram/

برای این سیستم نظر من روی رم های زیر است:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***onII%208GB%202x4G B%202400/

نگران کیفیت رمهای Patriot نباشید چون امتحان خود را به خوبی پس داده اند. فرکانس 2400 برای کاربرد شما به شدت توصیه می شود.
موفق باشید

vahed
2012/09/20, 02:18
حسام جان ممنون
نمی دونم من چرا اینجوریم یه چیزی که به دلم میشینه دیگه دوس نداره جاشو بده به چیز دیگه! هر دو کیس خوبن و امکانات جالبی دارن مخصوصا hoplite ولی طراحیش نمی دونم چرا خیلی به دلم نمیشینه x7 هم خوبه ولی احساس میکنم اون زیبایی لازم رو نداره و طراحیش شبیه یه کیس ارزون هست البته خودم تا حالا لمسش نکردم و فک میکنم اگه گرد و غبار بره توش تمیز کردنش یکم سخته، تقریبا یک هفته پیش با دریا کامپیوتر تماس گرفته بودم گفتن استرایکر 20 روز دیگه میاد میخوام صبر کنم ببینم میتونم خودمو توجیه کنم که بخرمش یا نه.....
رم هم همونی که اول فرمودین رو به احتمال زیاد از لیون سفارش بدم ولی یکی از دوستان میگفت یه بار از لیون سفارش داده به جای باس2133 واسش 1866 فرستادن...
قاطی کردم اصلا نمی دونم چی به چیه فقط اینو میدونم که خسته شدم از بس صبر کردم و حسرت خوردم، جوانِ پیر شدم.!

rre_za
2012/09/20, 09:52
برادر من Stryker رو از نزدیک دیدم ... بسیار بسیار زیباست... اگر فقط 1 مقدار به رنگ سفید علاقه داشته باشین 100% عاشقش میشین :دی!!

trooper رو دیدی ؟ 1 Side window بزار واسش + رنگ سفید میشه Stryker...

Castiel
2012/09/20, 10:11
حسام جان ممنون
نمی دونم من چرا اینجوریم یه چیزی که به دلم میشینه دیگه دوس نداره جاشو بده به چیز دیگه! هر دو کیس خوبن و امکانات جالبی دارن مخصوصا hoplite ولی طراحیش نمی دونم چرا خیلی به دلم نمیشینه x7 هم خوبه ولی احساس میکنم اون زیبایی لازم رو نداره و طراحیش شبیه یه کیس ارزون هست البته خودم تا حالا لمسش نکردم و فک میکنم اگه گرد و غبار بره توش تمیز کردنش یکم سخته، تقریبا یک هفته پیش با دریا کامپیوتر تماس گرفته بودم گفتن استرایکر 20 روز دیگه میاد میخوام صبر کنم ببینم میتونم خودمو توجیه کنم که بخرمش یا نه.....
رم هم همونی که اول فرمودین رو به احتمال زیاد از لیون سفارش بدم ولی یکی از دوستان میگفت یه بار از لیون سفارش داده به جای باس2133 واسش 1866 فرستادن...
قاطی کردم اصلا نمی دونم چی به چیه فقط اینو میدونم که خسته شدم از بس صبر کردم و حسرت خوردم، جوانِ پیر شدم.!

راستش من هم نظر شما را در خصوص این دو کیس داشتم ولی وقتی هر دو را از نزدیک زیارت! کردم، نظرم به طور کامل عوض شد. چون واقعا زیبا هستند، کیس Hoplite مشکی رنگ را دست کم نگیر.

واقعا در لیون این اتفاق افتاده؟ دوست شما پیگیری نکردند؟

vahed
2012/09/20, 10:14
برادر من Stryker رو از نزدیک دیدم ... بسیار بسیار زیباست... اگر فقط 1 مقدار به رنگ سفید علاقه داشته باشین 100% عاشقش میشین :دی!!

trooper رو دیدی ؟ 1 Side window بزار واسش + رنگ سفید میشه Stryker...
عزیز همین دیگه من عاشقش هستم ولی مگه تو ایران موجوده؟من این کیس رو از نزدیک ندیدمش، به رنگ سفید هم خیلی خیلی علاقه دارم، حالا شما کجا دیدینش؟

rre_za
2012/09/20, 10:30
عزیز همین دیگه من عاشقش هستم ولی مگه تو ایران موجوده؟من این کیس رو از نزدیک ندیدمش، به رنگ سفید هم خیلی خیلی علاقه دارم، حالا شما کجا دیدینش؟

فکر نمیکنم هنوز ایران اومده باشه... من بازار ایران ندیدم... زمانی که فروشنده کیس رو واسم از کارتون در اورد دهن بنده و پسر خالم که همراهم اومده بود بازار باز مونده بود!! :دی بسیار زیباست سفیدش ( منظورم رنگیه که استفاده شده :دی ) از فن های سفید هم توش استفاده شده...

vahed
2012/09/20, 10:43
راستش من هم نظر شما را در خصوص این دو کیس داشتم ولی وقتی هر دو را از نزدیک زیارت! کردم، نظرم به طور کامل عوض شد. چون واقعا زیبا هستند، کیس Hoplite مشکی رنگ را دست کم نگیر.

واقعا در لیون این اتفاق افتاده؟ دوست شما پیگیری نکردند؟
پس باید از نزدیک ببینمشون تا دقیقا ببینم با سلیقه من جور در میان یا نه، تو عکس ها چیز زیادی مشخص نیست
ازش نپرسیدم که پیگیری کرده یا نه ولی خوب من نمی تونم بگم که حتما این اتفاق واسش افتاده یا نه چون من با چشمای خودم ندیدم و نمی تونم به لیون تهمت بزنم البته شاید 2133 تموم شده بوده بهش 1866 دادن.

Castiel
2012/09/20, 11:03
پس باید از نزدیک ببینمشون تا دقیقا ببینم با سلیقه من جور در میان یا نه، تو عکس ها چیز زیادی مشخص نیست
ازش نپرسیدم که پیگیری کرده یا نه ولی خوب من نمی تونم بگم که حتما این اتفاق واسش افتاده یا نه چون من با چشمای خودم ندیدم و نمی تونم به لیون تهمت بزنم البته شاید 2133 تموم شده بوده بهش 1866 دادن.

فکر نمی کنم در لیون این اتفاق بیفته، و اگر هم افتاده باشه، با پیگیری دوست شما مشکل حل می شد.

vahed
2012/09/20, 12:59
فکر نمی کنم در لیون این اتفاق بیفته، و اگر هم افتاده باشه، با پیگیری دوست شما مشکل حل می شد.
امروز زنگ زدم از دوستم پرسیدم که جریانش چی بوده گفت که 2133 سفارش داده بوده و چون لیون تو انبارش موجود نبوده واسش 1866 فرستادن و بقیه پولش رو بهش برگردوندن خیالم راحت شد

hossein sedghi
2012/11/23, 17:13
بچه ها کیس فقط coolermaster haf x و دیگر هیچ.

Castiel
2012/12/10, 11:19
کیس جدید کوگار با قیمت 282/000 تومان توسط شرکت سیاره سبز (گرین) وارد بازار شد.

---------------------------

کمپانی کوگار همواره به دلیل طراحی زیبا و استفاده از رنگ های جذاب مورد توجه کاربران قرار می گیرد و طی همکاری شرکت سیاره سبز (گرین) با این کمپانی آلمانی، تاکنون محصولاتی از کوگار وارد کشور شده است. جدید ترین محصول کوگار یک کیس زیبا است که در نمایشگاه کامپیوتکس نیز رونمایی شده بود و قرار است تا مدتی دیگر توسط شرکت گرین با نام X6-Challenger وارد بازار کشور شود. این کیس زیبا در رنگ زمینه اصلی مشکی و سه قاب جلویی در رنگ های سفید، نارنجی و مشکی تولید می شود و در نمای داخلی کیس نیز از ترکیب دو رنگ مشکی و نارنجی استفاده شده است. فضای داخلی کیس اجازه نصب کارت های گرافیک با طول 410 میلیمتر را به شما خواهد داد که این فضا با قابلیت حذف محفظه SSD های 2.5 اینچی میسر می شود. در صورتی که در سیستم خود از سالید دیسک استفاده می کنید، می توانید از فضای بالای کیس برای نصب آن استفاده کنید که قابلیت نصب و راه اندازی سریع (Hot Swap) را نیز داراست.

خنک کنندگی داخل این کیس توسط یک فن 200 میلیمتری LED در پنل جلو و یک فن 120 میلیمتری Turbo در پنل عقب انجام می شود. البته شرکت گرین طبق معمول تغییرات مثبتی برای این کیس انجام داده و یک فن 230 میلیمتری LED را جایگزین کرده و یک فن 120 میلیمتری نیز در سقف کیس نصب کرده است. با توجه به ظاهر کیس و تعداد 7 اسلات برای نصب کارت های جانبی PCI (سه عدد کارت گرافیک)، یک گزینه ایده آل برای گیمر ها خواهد بود.

کاور کناری کیس از نوع شیشه ای بوده و قابلیت نصب یک فن 120 یا 140 میلیمتری نیز برای آن وجود دارد. اسمبل در کیس Challenger به صورت معکوس بوده و پاور در پایین کیس نصب می شود. کاربرانی که قصد استفاده از واترکولر برای پردازنده یا کارت گرافیک دارند، تعداد سه حفره برای انتقال لوله ها به داخل کیس در نظر گرفته شده است که در بالای کیس و زیر فن 120 میلیمتری قرار گرفته است. تعداد دو پورت USB 3.0 به همراه جکهای صوتی در پنل جلوی کیس وجود دارد و کلید پاور کیس طراحی مشابهی مانند کلید استارت خودروی لامبورگینی اونتادور دارد که توسط یک کاور پوشانده شده است و برای روشن کردن سیستم ابتدا باید این پوشش را بالا برده و پس از آن خودرو (در این جا سیستم!) خود را روشن کنید. در ادامه می توانید تصاویری زیبا از این کیس در نمایشگاه کامپیوتکس 2012 را که توسط مجموعه سخت افزار ثبت گردیده است، مشاهده کنید.

lastshepherd
2013/02/13, 07:07
می خوام کیس HAF 912 Advanced بگیرم، چطوره؟

Castiel
2013/02/13, 07:53

نسبت به قیمت فعلی که فکر کنم در حدود 600 هزار تومان است ارزش خرید ندارد. کیس Enermax Hoplite را به شما پیشنهاد می دهم.

Castiel
2013/02/13, 07:53

نسبت به قیمت فعلی که فکر کنم در حدود 600 هزار تومان است ارزش خرید ندارد. کیس Enermax Hoplite را به شما پیشنهاد می دهم.

shahidamlaki
2013/02/13, 10:32
ولی کیس گرین ایکس 7 و 9 واقعا محشره این دو تا کیس گرین بهترین هست

gonzoo
2013/02/13, 10:52
دوست عزیز الان کیس x6 هم نسبتا خوش قیمت هست و هم چیزی از x7 کم نداره...:)
بسیار کیس خوبی است من خودم داشتم

lastshepherd
2013/02/13, 13:13
من احتمالا بتونم تا 390 هزارتومان پیدا کنم.

mehdysms
2013/02/23, 19:27
سلام.
در مورد کیس های کره ای تسکو (TSCO) اطلاعاتی دارید؟ من هرچی گشتم بحثی در مورد این کیس ها پیدا نشد.
بخصوص مدل TC XA-4610 که هم قیمت با کیس GREEN - Magnum 2 هست و می خوام بدونم کدوم ارزش خرید بیشتری داره.

meelad
2013/03/13, 18:33
بین Elite 430 Black و مگنوم 2 کوم رو انتخاب کنم؟
اصلا Elite 430 Black تو بازار موجوده؟

Castiel
2013/03/13, 20:14
بین Elite 430 Black و مگنوم 2 کوم رو انتخاب کنم؟
اصلا Elite 430 Black تو بازار موجوده؟

سلام دوست عزیز فکر می کنم این مدل در بازار موجود باشد. کیس 430 تا جایی که اطلاع دارم نسخه Nvidia Edition هم دارد.

meelad
2013/03/13, 20:36
سلام دوست عزیز فکر می کنم این مدل در بازار موجود باشد. کیس 430 تا جایی که اطلاع دارم نسخه Nvidia Edition هم دارد.
زیر کاردانی توضیح میدی!؟
یعنی برای کارت گرافیک های nvidia بهینه شدن؟

saeid6574598
2013/03/13, 20:46
زیر کاردانی توضیح میدی!؟
یعنی برای کارت گرافیک های nvidia بهینه شدن؟
نه میلاد جان ! همانطور که از نام محصول مشخص است ، این کیس دارای طرح انویدیا می باشد که از ترکیب رنگ سبز و مشکی بهره می برد .

meelad
2013/03/13, 21:24
نه میلاد جان ! همانطور که از نام محصول مشخص است ، این کیس دارای طرح انویدیا می باشد که از ترکیب رنگ سبز و مشکی بهره می برد .

ممنون که شی فهمم کردین!
پس انویدیا ادیشن که گفتین فقط رنگ و تم متفاوتی داره.. ( به درد من که نمیخوره - چون گرافیکم gt 630 هستش و gt 630 لیاقت کیس انویدا ادیشن رو نداره! [-( )

meelad
2013/03/26, 10:49
قصد خرید یکی از کیس های Elite 431 Plus (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا Elite 430 Black (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا مگنوم 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو دارم
ولی موندم که کدوم بهتره چون431 یه فن کمتر داره اما امکانات بیشتری داره و از اون طرف 430 یه فن بیشتر داره اما امکانات کمتری داره
یه فن کمتر تاثیر داره یا نه؟
کدوم بهتره ؟ ( Elite 431 Plus یا Elite 430 Black یا مگنوم 2)
راستی کسی از قیمت های Elite 431 Plus و Elite 430 Black خبر نداره یا جایی سراغ نداره که داشته باشن؟

meelad
2013/03/27, 09:01
قصد خرید یکی از کیس های Elite 431 Plus (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا Elite 430 Black (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا مگنوم 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو دارم
ولی موندم که کدوم بهتره چون431 یه فن کمتر داره اما امکانات بیشتری داره و از اون طرف 430 یه فن بیشتر داره اما امکانات کمتری داره
یه فن کمتر تاثیر داره یا نه؟
کدوم بهتره ؟ ( Elite 431 Plus یا Elite 430 Black یا مگنوم 2)
راستی کسی از قیمت های Elite 431 Plus و Elite 430 Black خبر نداره یا جایی سراغ نداره که داشته باشن؟

حداقل جواب یکی از سوالام رو بدین! :179:

th e nd
2013/03/27, 09:14
حداقل جواب یکی از سوالام رو بدین! :179:
از نظر من فن کمتر امکانات بیشتر بهتره.
البته اگر در رابطه با پورت usb 3.0 روی کیس باشه!
اما اگر بر مبنای نصب آسان قطعات بخوایم قضاوت کنیم ، مگه شما چند بار می خواید
قطعه نصب کنید؟
در ضمن اگر کیسی باشه که اندازه کارت های گرافیک مختلف رو ساپورت کنه خیلی بهتره.
و داشتن فن بیشتر خنک بودن بیشتر قطعات و طول عمر بیشتر اونها رو به ارمغان میاره. (البته نه خیلی!)
اما انتخاب شخصی من: فن کمتر امکانات بیشتر هست.
انتخاب من از بین این کیس ها: 431 plus

ZuG0R
2013/05/09, 08:57
سلام به کیس Green Infinity میشه فن اضافه کرد؟

Castiel
2013/05/09, 09:10
سلام به کیس Green Infinity میشه فن اضافه کرد؟

خیر دوست عزیز چون در تمامی ورودی و خروجی های کیس توسط شرکت گرین، فن نصب شده است. اگر از عملکرد کولینگ راضی نیستید می توانید فن ها را با نمونه های بهتری تعویض کنید.

amir1364
2013/06/26, 16:20
Rosewill Line-M

مشخصات:
Color black/black
Drive Bays External: 2x 5.25" & 1x 3.5"
Internal: 2x 3.5" & 1x 3.5/2.5"
Form Factor Micro-ATX
Expansion Slots 5
Cooling Front: 1x 120 mm (included)
Rear: 1x 120 mm (included)
Top: NONE
Floor: NONE
Side: 2x 120 mm (optional)
Dimensions 7.29" x 14.37" x 15.74" (W x H x D)
Weight N/A
Switches Power & Reset
I/O USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2, Audio In and Out (Supports HD audio)

ARMIN
2013/06/26, 18:19
کیس بدون پنل شیشه ای کیس نیست، چمدونه. چه فایده داره نتونی اجسام داخل کیس رو پز بدی به بقیه؟!

mypdf
2013/08/09, 22:11
سلام
کیس x-3 گرین معایبش چیه؟
واقعا ضد گرد و خاک هست؟
خنک کنندگی اش برای سیستمی که 24 ساعته روشنه خوبه؟

Castiel
2013/08/10, 18:22
سلام
کیس x-3 گرین معایبش چیه؟
واقعا ضد گرد و خاک هست؟
خنک کنندگی اش برای سیستمی که 24 ساعته روشنه خوبه؟

به نسبت قیمت کیس خوبیست ولی نه در حد ایده آل، کیفیت بدنه در حد خوبی نیست و فن های به کار رفته در این کیس خیلی زودتر از حد معمول خراب می شوند. در کل اگر برای استفاده به صورت 24 ساعته این کیس را انتخاب کردید، با کمی افزایش بودجه می توانید کیس بهتری انتخاب کنید.

mypdf
2013/08/11, 13:23
به نسبت قیمت کیس خوبیست ولی نه در حد ایده آل، کیفیت بدنه در حد خوبی نیست و فن های به کار رفته در این کیس خیلی زودتر از حد معمول خراب می شوند. در کل اگر برای استفاده به صورت 24 ساعته این کیس را انتخاب کردید، با کمی افزایش بودجه می توانید کیس بهتری انتخاب کنید.
شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید برای من البته من گفتم 24 ساعته روشنه نه اینکه کار آنچنان سنگینی انجام بدم همین کارهای روزمره + گیم
بودجه تا 400
برای من ویژگی ضد گرد و غبار خیلی مهم هست

Castiel
2013/08/11, 14:46
شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید برای من البته من گفتم 24 ساعته روشنه نه اینکه کار آنچنان سنگینی انجام بدم همین کارهای روزمره + گیم
بودجه تا 400
برای من ویژگی ضد گرد و غبار خیلی مهم هست

اگر تا 400 هزار تومان بودجه دارید بنده Enermax Hoplite را پیشنهاد می کنم، البته زیاد روی قابلیت ضد گرد و غبار تاکید نکنید چون همین ف/یل*تر ها سبب کاهش حجم هوای خروجی فن ها می شود.

sml4
2013/10/26, 15:33
یه کیس معرفی کنید که بزرگ باشه بهترین خنک کننده داشته باشه که قیمتش مهم نباشه .(خلاصه بهترین کیس موجود)

Castiel
2013/10/26, 15:37
یه کیس معرفی کنید که بزرگ باشه بهترین خنک کننده داشته باشه که قیمتش مهم نباشه .(خلاصه بهترین کیس موجود)

کیس CoolerMaster CosMos II با قیمت 1/300/000

kenzo
2013/10/26, 18:00
اگر تا 400 هزار تومان بودجه دارید بنده Enermax Hoplite را پیشنهاد می کنم، البته زیاد روی قابلیت ضد گرد و غبار تاکید نکنید چون همین ف/یل*تر ها سبب کاهش حجم هوای خروجی فن ها می شود.

کاملاً درست می فرمایند جناب شالیکاریان تو یکی از نشریه های سخت افزار خودمون که شماره ش یادم نیست یک بررسی مفصل از چندین مدل کیس قرار داده اند و معایب و مزایاشون و کاملاً با تست به اثبات رسونده اند

scott
2013/10/26, 18:30
فکر کنم شماره 42 بود.
خیلی بررسی کاملی بود,یکی از بهترین شماره های نشریه بود.

MehrshaD
2013/10/30, 23:10

مشخصات:

سایر تصاویر این کیس:

این کیس نمره ۷.۵ از ۱۰ رو از آن خود کرده و با قیمت 70 دلار و یا 70 یورو به فروش میرسه.
منبع :TechPowerUp (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

moli_ahmad
2013/12/16, 16:47
کیس های لیتل دویل LITTLE DEVIL با اندازه سوپر تاور که مخصوص واترکولینگ طراحی شدن به راحتی دو رادیات در پایین و یک رادیات در بالا قابل نصب هست حتی با اندازه 480 میلیمتر و البته با قیمت 500دلار:D
ابعاد کیس به ترتیب طول و عرض و ارتفاع :650و 220 و 720 میلیمتر هست
2443824439244402444124442244432444424445

alirafaat
2014/02/25, 13:25
سلام

ماجرای درگاه esata روی پنل x5 چیه ؟

ایا به داشتن esata مادر بورد مرتبطه ؟ ( یعنی باید حتما مادر بورد ای ساتا داشته باشه تا این درگاه به کار بیاد )

یا نوع تبدیله ؟

با تشکر

third person
2015/04/25, 00:33
حیف این تاپیک که داره خاک میخوره! وقتش رسیده که بروز بشه :

کیس جدید thermaltake به نام Core X9 Snow تولید شد. این کیس زیبا که یک مدل مکعبی E-ATX می باشد، علاوه بر ظاهر جذاب خود ، امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. امکان نصب کارت گرافیک با طول 590 میلیمتر! ، فن CPU با ارتفاع 250 میلیمتر و رادیاتورهای 480 میلیمتری در سقف کیس، تنها گوشه ای از امکانات این کیس می باشد. قیمت اعلام شده از طرف کمپانی تولید کننده برای این کیس، 180 $ می باشد.

383553835638357383583835938360383613836238364
38365

لینک اطلاعات کامل:

third person
2015/04/28, 23:30
کیس جدید NZXT :

این کمپانی کیس جدید خود با نام Noctis 450 را معرفی کرد. از مشخصات جالب این کیس می توان به طراحی جسورانه و تهاجمی این کیس، پنل تهویه شناور با هدف افزایش کارایی در سیستم تهویه هوا، PWM fan hub و ... اشاره کرد. سه فن 120 mm در جلو و یک فن 140 mm در پشت کیس، وظیفه تهویه هوا در این کیس را به عهده دارند. پشتیبانی از رادیاتور کولینگ مایع در ابعاد 240، 280 و 360 میلیمتر از دیگر مشخصات این کیس است . این کیس در دو رنگ مشکی مات و سفید براق در اوایل ماه ژوئن و با قیمت 139$ در دسترس خواهد بود.

38511385123851338514385153851638518

اطلاعات کامل:

third person
2015/06/23, 14:37
ویرایش جدید کیس GamerStorm TriStellar طراحی و تولید شده توسط DeepCool . در این نسخه، پنل هایی از شیشه حرارت دیده در قسمت جانبی کیس به چشم می خورد.
هنوز از قیمت و تاریخ عرضه این کیس اطلاعی در دسترس نیست. قابل ذکر است که نسخه معمولی این کیس به قیمت 400$ عرضه میشود.

41147

4114841149
4115041151

hoseintanha
2015/06/28, 21:27
به نام خدا
دوستان عزیز سخت افزاری؛
سلام،
انشاا.. این تاپیک را با کمک شما عزیزان، تبدیل به یک مرجع مناسب در رابطه با کیس کامپیوتر خواهیم نمود.
شما می توانید در این تاپیک، جدید ترین اخبار، مطالب فنی، تازه ترین بررسی های صورت گرفته در سایت های معتبر بین المللی و... را با دوستان سخت افزاری خود به اشتراک بگذارید.

با تقدیم احترام

سلام به نظر شما کیس Enermax Thormax Giant (GT( بهتره یا Green X9 Predator V2 Gaming ؟

third person
2015/06/28, 21:32
سلام به نظر شما کیس Enermax Thormax Giant (GT( بهتره یا Green X9 Predator V2 Gaming ؟

برای گرفتن مشاوره، اینجا پست بدید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

xprince
2015/12/13, 12:04
کیس جدید NZXT :

این کمپانی کیس جدید خود با نام Noctis 450 را معرفی کرد ...38518

این کیس توی ایران موجود هست ؟!

ARMIN
2015/12/13, 13:07
این کیس توی ایران موجود هست ؟!

خیر :emoji_smiley-22: