PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا موافقید که ما کاربران ایرانی خرید محصولات سامسونگ را تحریم کنیم؟

Beni7192
2012/02/03, 16:32
اگه خواستید دلیل موافق یا مخالف بودنتون رو اعلام کنید.

(کاربران دیگر میتوانند رای شما را مشاهد کنند!!!)

doom2009
2012/02/03, 16:40
انتخاب اینجانب خیر بوده دلیل اون هم عذرخواهی شرکت سامسونگ و استفاده از محصولات آن برای تبلیغ بدون داشتن اطلاع خود شرکت سپاس

Beni7192
2012/02/03, 16:46
به نظر خودم باید این کار رو انجام بدیم.
سامسونگ از این تبلیغات استفاده کرده حالا میاد عذرخواهی میکنه و میگه اطلاع نداشته مگه میشه بدون اطلاع یه شرکت براش تبلیغات کنند اونم از نوع تلویزیونی و پر خرجش!!!!

ya30n
2012/02/03, 16:54
من که کلا از برند سامسونگ خوشم نمیومد ، نمیاد و نخواهد آمد !

Yaser_Aramesh
2012/02/03, 16:57
به نظر من واقعا سامسونگ خبر نداشته ! راستش خودم هم اولش تعجب کردم که نوشته بود سامسونگ این کار رو کرده اما نکرده ! تازه عذرخواهی هم که کرده ! پس دیگه مشکلی نمیمونه و ایران باید روابطش رو با سامسونگ الکترونیکس ادامه بده ! چون بدون اطلاع این کمپانی این توهین انجام شده ! البته نا گفته نماند که نباید دیگر این کار تکرار شود ! چون در صورت تکرار شدن دیگر کسی باور نخواهد کرد که سامسونگ بی خبر است !

بنابراین من تحریم نمیکنم و بابت زود قضاوت کردنم از سامسونگ (با این که میدونم این نوشته ی من رو اینجا نمیخونه !! ) عذرخواهی میکنم !

erfan520
2012/02/03, 17:19
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ
ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﺗﺤﺮﻳﻢ ﮐﺮﺩ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﻴﺪ ﺗﺎ ﺍﻳﻦ ﺗﺒﻠﻴﻎ ﺑﻪ ﺗﺎﻳﻴﺪ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺮﺳﻪ ﭘﺨﺶ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ ﺍﻋﻼﻥ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﮐﻪ ﺍﻃﻼﻋﯽ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺗﺒﻠﻴﻎ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺍﻳﺮﺍﻧﯽ ﻣﻴﮕﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺵ ﺷﻌﻮﺭ ﺍﻳﺮﺍﻧﯽ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﻄﺎﻳﯽ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺍﺯ ﺧﻄﺎﯼ ﺍﻭﻟﺸﻪ

doom2009
2012/02/03, 17:44
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ
ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﺗﺤﺮﻳﻢ ﮐﺮﺩ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﻴﺪ ﺗﺎ ﺍﻳﻦ ﺗﺒﻠﻴﻎ ﺑﻪ ﺗﺎﻳﻴﺪ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺮﺳﻪ ﭘﺨﺶ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ ﺍﻋﻼﻥ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﮐﻪ ﺍﻃﻼﻋﯽ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺗﺒﻠﻴﻎ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺍﻳﺮﺍﻧﯽ ﻣﻴﮕﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺵ ﺷﻌﻮﺭ ﺍﻳﺮﺍﻧﯽ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﻄﺎﻳﯽ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺍﺯ ﺧﻄﺎﯼ ﺍﻭﻟﺸﻪ

دوست من شما فکر کن یک کلیپ ساختی که یک بنده خدایی رو خدای ناکرده بخواهی خراب کنی و شما بدون اطلاع اون طرف این کلیپ رو در اینترنت پخش کنی خوب این به تایید طرف که نیست بنظر اینجانب این دشمن هست که می خواهد ما با تمام شرکتها قطع رابطه داشته باشیم تا به کشورما با این تحریمات فشار بیشتری وارد کنه ولا غیر اینجانب از هیچ شرکتی طرفداری نمیکنم ولی طرف حق هستم

Castiel
2012/02/03, 18:06
تاپیک بسته شد