PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به سخره گرفته شدن ایران توسط سامسونگ !!!

Yaser_Aramesh
2012/02/03, 10:08
6798679767966795

گروه خبری gsm: شرکت سامسونگ، در اقدامی عجیب اقدام به پخش تیزری تبلیغاتی در شبکه های تلوزیونی اسرائیل کرد که به جهت جلب توجه و کسب مشتریان هر چه بیشتر در میان صهیونیسم ها، انواع و اقسام توهین به مردم و بخصوص فرهنگ ایران می شود.

داستان این کلیپ به 4 بازیگر صهیونیسم، مربوط می‌شود که برای دیدار با طرفداران خود در ایران، به اصفهان سفر می‌کنند!

این چهار بازیگر برای اینکه شناخته نشوند لباس زنان ایران را بر تن می‌کنند. شرکت سازنده این کلیپ، با نوع پوششی که برای این 4 کاراکتر در نظر گرفته، زنان ایران را مورد تمسخر قرار داده است، به گونه‌ای که این 4 مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زنان کشورمان نشان می‌دهند.

در این کلیپ، اصفهان، شهر بزرگ و تاریخی ایران، به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و وسایل نقلیه آن گاری و چهارپایان اهلی، و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند و زنان در هر گوشه‌ای روی زمین بر روی خاک نشسته‌ و مشغول گدایی هستند.

این 4 نفر در جستجوی غذا به کافه‌ای می‌رسند که در این کافه یک جاسوس اسرائیلی را که نیروگاه هسته‌ای ایران در اصفهان را زیر نظر دارد، به طور اتفاقی می‌بینند. این مامور مخفی، به بازیگران توضیح می‌دهد که تبلتی دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند. یکی از بازیگران ، تبلت مامور موساد را برمی‌دارد و همینطور که درباره قابلیت‌های آن از مامور سوال می‌کند، دوست دیگرش از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!

همه بهت‌زده می‌شوند اما بازیگری که باعث این انفجار شده، می‌گوید: چی شده؟ مگر چه اتفاقی افتاده؟! این هم فقط یک انفجار مرموز دیگر در ایران بوده! غصه نخورید!

انتشار این کلیپ توسط شرکتی که در بازار ایران حضوری فعال دارند، محصولات خود را تبلیغ می کنند و از این راه درآمد بسیار دارد، جای شگفتی و البته تاسف بسیار دارد.

سامسونگ به جهت حضور نمایندگان رسمی خود در ایران به خوبی می داند که ایران و تصویر واقعی شهری مانند اصفهان چگونه است و اقدام این شرکت در ساخت اینچنین ویدئویی، نه از روی نا آگاهی، بلکه از روی تعمد و تنها جهت بازاریابی بهتر برای یکی از محصولات خود در میان مردم اسرائیل است.

جی اس ام یک سایت اطلاع رسانی در حوزه تلفن همراه است و نگاه جی اس ام به اقدام سامسونگ، فارق از هرگونه نگاه سیاسی و بدون در نظر گرفتن اوضاع این روزهای جهان است. اما بهتر است این نکته به این شرکت کره ای یادآوردی شود که تمدن جهان در دو هزار سال پیش، از شرق تا غرب، مترداف با نام نام ایران بود. این در حالیست که نام کشور کره، تا همین صد سال پیش (و شاید کمتر)، به مستعمره ای از کشور چین اطلاق می شد!

gsm.ir

Yaser_Aramesh
2012/02/03, 10:17
واقعا متاسفم برای سامسونگ ! تو ایران این همه طرفدار داره ! نمایندگی داره ! خریدار داره ! اگه من قدرتش رو داشتم کل محصولات سامسونگ رو جممع میکردم و دیگه نمیذاشتم وارد بشه تا وقتی که 1.عذر خواهی کنن و 2.قول بدن که دیگه تکرار نشه ! واقعا این کار رو میکردم. چون موبایل,تلوزیون و ......... قحطی نیست که نتونیم محصولات سامسونگ رو خارج کنیم از کشور !ً ده ها برند تو هر زمینه ای است !

دوستان همینجا اعتراضتون رو اعلام کنین. من هم دنبال یه جای رسمی هستم تا اعتراض کنیم !

فقط نا سزا نگین !

saeid6574598
2012/02/03, 10:25
من هم این اقدام را محکوم می کنم ! حالا خیلی محصولات با کیفیتی هم دارند اون از dvd رایترش ؛ اون هم از مانیتورهاش . کشورهای هایی که ادعای دوستی با ما را می کنند ، در اصل دشمن ما هستند و دست نشانده های دشمنن . این دوستی به خاطر منافع خودشان است .

YGH
2012/02/03, 11:00
خاک تو سرشون. انشااله ورشکست بشن. چشم بادومی های احمق! (هر چی آدم می خواد هیچی نگه، نمی شه.)

Beni7192
2012/02/03, 11:24
اینا اگه از ملت ایران نمیترسیدن خیلی بیشتر از اینها به ایران و ایرانی توهین میکردن!
اینا از این دارن میسوزن که 3000 ساله که ایران جزء برترین تمدن های جهان هست در صورتی که کشور های دیگه یا تازه به تمدن رسیدن یا تمدنشون مربوط به گذشته میشه.
همین کره ای ها با باج دادن به امریکاییها به اینجا رسیدن.

majid4310
2012/02/03, 11:30
اونچیزی که تو این کلیپ مسخره شده حال رو روز امروزمون هست و هیچ ربطی به تمدن دو هزار ساله ای که داریم نداره.

VSH-Katana
2012/02/03, 11:32
الجی بخر به کوری چشم سامسونگ

Arsn
2012/02/03, 11:35
دلتون خوشه !

کی کره ادعای دوستی با ایران کرد ؟ الان مدت هاست که کره حساب های lc ایران را بسته و پول های ایران را بلاک کرده !

هر جا هم که تونسته ، طرف کشور خودش را گرفته !

هیچ وقت یادم نمیره که حدود 7 سال پیش پدر بنده حدود 13 میلیون پول را برای شرکتی از کره lc کرد ! بانک واسط هم یکی از بانک های کره ، اون شرکت ورشکست شد و بانک کره ای هم در نهایت پست فطرتی مبلغ lc را به اون شرکت داد ولی جنس اون کارخونه که توی گمرک کره بود به خاطر بدهی اون شرکت توقیف شد ! یعنی چی ؟ یعنی 13 میلیون پول بی زبون خیلی ساده توسط بانک و دولت کره خورده شد و هیچ محموله ای هم هیچ وقت به ایران نیومد !

چندین سال پیش مشابه همین مسئله باز هم پیش اومد که تعداد زیادی از بازرگان های ایرانی رفتن دم سفارت کره و در نهایت باز هم وعده های سرخرمن و ...

Arsn
2012/02/03, 11:38
اونچیزی که تو این کلیپ مسخره شده حال رو روز امروزمون هست و هیچ ربطی به تمدن دو هزار ساله ای که داریم نداره.

آهان یعنی اگر یه نفر بیاد به 3 سال پیش شما بخنده کار درستی کرده ؟

به درست یا غلط ویدیو کار ندارم ولی باز هم به اونها مربوط نیست و حق نداره که یه مملکت را به سخره بگیرد !

Arsn
2012/02/03, 11:44
دوستان با این که عرق ملی شما را درک میکنم و وطن پرستی شما را ستایش میکنم و نظرات شما را محترم میدونم ولی برای حفظ فروم و جلوگیری از 30یا30 شدن بحث لطفا از نوشتن نظرات تند و بی پروا جدا پرهیز کنید تا مجبور به بستن تاپیک نشیم ! (مسئله را 30 یا 30 نکنید و به این که کی مسئول است خیلی گیر ندید)

rajah
2012/02/03, 12:12
اصالت و نجابت زنان ایرانی چیزی نیست که با این حرکات خدشه دار بشه در زمانه ای که زن در کشورهای پیشرفته به عنوان وسیله ای برای رفع نیاز های جنسی تبدیل شده هنوز و هنوز هم با تمام ناهنجاری های شبه فرهنگی موجود در کشورمون زن مسلمان ایرانی نمونه بارز از یک یار بتمام معنا برای همسر خویش است.

Beni7192
2012/02/03, 12:29
بچه های فروم بیاین برای یه حرکت اعتراضی در مقابل توهین سامسونگ به ایران و ایرانی گروه سامسونگ رو تو فروم تعطیل کنیم.

VSH-Katana
2012/02/03, 12:44
این حرف دل بعضی هاست چرا به خواطر رفتار امروز ما ببینید چقد رو تمدن یونان و روم مانور میدن و این به خواطر اینه که جهان ستیز نیستن وگرنه تاریخ چیزی نیست که به اون حسادت بشه آیا تمدن روم و یونان به ایران میرسه نه خیر نمیرسه اما رفتار ما طوری هست که مارو از این بدتر نشون میده
اگه ایران اسلامی هم نمیبود باز ایرانی که از گذشته تا حالا اونقدر اصالت داشته و داره که تن خودشو برای دنیا نفروشه
ولی بازم میگم اگه حال ما این نبود اگه حتی هم میخواستن نمیتونستن این کار بکنن

Arsn
2012/02/03, 12:53
این مسئله را دوستان خیلی جدی گرفتند ! کار سامسونگ نبوده ، مثل این که مایکروتل به عنوان نماینده سامسونگ در ایران همچین کاری بکنه ! شرکت سامسونگ که نباید بیاد روی تمام تبلیغات تلویزیونی نماینده هاش نظارت کنه !

شرکت سامسونگ الکترونیکس در بیانیه ای اعلام کرد: متاسفه اخیراً کلیپی بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط شبکه کابلی hot اسرائیل در اهانت به مردم شریف ایران تولید شده که شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می کند.

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -
به نقل از فارس، به تازگی تبلیغی از یک محصول سامسونگ منتشر شده است.در این تبلیغ، ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند؛ ۴ مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زن ایرانی نشان می‌دهند.در این کلیپ، یک جاسوس موساد در ایران، تبلتی از سامسونگ دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند؛ یکی از این ۴ نفر، از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!پس از انتشار این تبلیغ، مجموعه شرکت سامسونگ الکترونیکس، در محکومیت ویدئو ساخته شده توسط کانال hot، بیانیه ای صادر کرده است.در این بیانیه آمده است: ” اهداف و سیاست کلی شرکت سامسونگ در تمام دنیا و خصوصا در کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران بر مبنای گسترش و اشاعه صلح و دوستی بین مردم تمامی جهان پایه گذاری شده است.حمایت از بازی های المپیک به عنوان نماد صلح و دوستی، حمایت بی دریغ از جراحی های صعب العلاج کودکان در سراسر جهان مبین این اظهارات است.متاسفه اخیرا در کلیپی که بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط یک شرکت اسرائیلی با نام شبکه کابلی hot تولید شده است بی محابا و بدون هیچ گونه پایه و اساسی به مردم شریف ایران اهانت شده است.اصولا انتساب این کلیپ به شرکت سامسونگ یک سوءتفاهم بوده و شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می نماید.بدیهی است شرکت سامسونگ هیچ گونه نقشی در تولید این کلیپ نداشته است و شبکه کابلی hot صرفا در این کلیپ از تبلت سامسونگ به عنوان جایزه برای بینندگان خود استفاده نموده است.”

majid4310
2012/02/03, 13:10
من قبول دارم که کشورمون مقداری از فناوری های روز دنیا عقب هست ولی شما مطمئن هستی چیزی که تو اون ویدئو نشون دادن وضع امروز ایرانه!!!
اگه نظرتون اینه براتون متاسفم چون چشمتون رو بروی واقعیت بستین!!
منظور من از وضع ایران بحث هسته ای و اون موشک هایی که رد میشند و آخرین دیالوگ کلیپ هست.

YGH
2012/02/03, 13:53
من خودم قصد خرید گوشی سامسونگ داشتم ولی با این حرکت به شخصه سامسونگ را تحریم می کنم

منم منتظر گوشی های امسال سامسونگ بودم که یه مدل جدید بخرم ولی به کوری چشم اون احمق ها یه گوشی دیگه از یه برند دیگه می خرم.

Together, we will boycott the products of Samsung.

YGH
2012/02/03, 14:08
این مسئله را دوستان خیلی جدی گرفتند ! کار سامسونگ نبوده ، مثل این که مایکروتل به عنوان نماینده سامسونگ در ایران همچین کاری بکنه ! شرکت سامسونگ که نباید بیاد روی تمام تبلیغات تلویزیونی نماینده هاش نظارت کنه !

شرکت سامسونگ الکترونیکس در بیانیه ای اعلام کرد: متاسفه اخیراً کلیپی بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط شبکه کابلی hot اسرائیل در اهانت به مردم شریف ایران تولید شده که شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می کند.

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -
به نقل از فارس، به تازگی تبلیغی از یک محصول سامسونگ منتشر شده است.در این تبلیغ، ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند؛ ۴ مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زن ایرانی نشان می‌دهند.در این کلیپ، یک جاسوس موساد در ایران، تبلتی از سامسونگ دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند؛ یکی از این ۴ نفر، از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!پس از انتشار این تبلیغ، مجموعه شرکت سامسونگ الکترونیکس، در محکومیت ویدئو ساخته شده توسط کانال hot، بیانیه ای صادر کرده است.در این بیانیه آمده است: ” اهداف و سیاست کلی شرکت سامسونگ در تمام دنیا و خصوصا در کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران بر مبنای گسترش و اشاعه صلح و دوستی بین مردم تمامی جهان پایه گذاری شده است.حمایت از بازی های المپیک به عنوان نماد صلح و دوستی، حمایت بی دریغ از جراحی های صعب العلاج کودکان در سراسر جهان مبین این اظهارات است.متاسفه اخیرا در کلیپی که بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط یک شرکت اسرائیلی با نام شبکه کابلی hot تولید شده است بی محابا و بدون هیچ گونه پایه و اساسی به مردم شریف ایران اهانت شده است.اصولا انتساب این کلیپ به شرکت سامسونگ یک سوءتفاهم بوده و شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می نماید.بدیهی است شرکت سامسونگ هیچ گونه نقشی در تولید این کلیپ نداشته است و شبکه کابلی hot صرفا در این کلیپ از تبلت سامسونگ به عنوان جایزه برای بینندگان خود استفاده نموده است.”

پس، اگه اینطوریه خاک تو سر هر دوشون!!!

th e nd
2012/02/03, 15:19
1- از طرف من محصولات سامسونگ دیگه خریداری نخواهد شد. تا ابد... حتی اگر مقرون به صرفه باشند و یا با کیفیت من شخصا سامسونگ رو تحریم می کنم و همچنین سعی می کنم محصولات کره ای کمتنر استفاده کنم تا جاییکه به صفر برسه.
2- امکان نداره کلیپی ساخته بشه و خود شرکت ندونه! مثل اینمی مونه که مجله سخت افزار بیاد بره یکجا تبلیغ کنه و آقای پناهی ندونه!!!
3- تا وقتی به نفت وابسته هستیم، تا وقتی هیچ صنعتی نداریم، تا وقتی 15 سال پراید و 10 سال سمند (البته تقریبی گفتم) با اون کیفیت افتضاح تولید می شوند تا وقتی که سمند تولید اروپا با اون کیفیت ساخته میشه و به مردم اروپایی اهمیت میدهند و کیفیت سمند رو بسیار بالا می برند و مردم خودمون تو آشغالهای ایران خودرو و سایپا میرن و کیف هم می کنند (!) و خود شرکت ها مردم ایران رو احمق فرض می کنند و بدترین محصولات حال حاضر جهان رو وارد بازار داخلی می کنند باید منتظر این جور تبلیغات و بدتر از اینها باشیم...
4- ما چه موقع از خواب بیدار میشویم؟
5- ما چه موقع دلمون برای مردم خودمون خواهد سوخت؟ مردمی که بیش از 7 هزار سال تمدن درخشان دارند و در پاکدامنی زندگی کرده اند چی شده که الآن تمامی دنیا اونها رو به سخره گرفته؟
6- فقط سامسونگ نیست، باید چشم هامون رو باز کنیم، باید هشیار باشیم.
7- مگه مثلا ما نمتونیم قطعات کامپیوتری بسازیم؟ نمیگم cpu ، اما مثلا هارددیسک که می تونیم، نمی تونیم؟
8- من اینرو می خواهم بگم تا وقتی که به نفت وابسته ایم، تا وقتی که هیچ کارخانه ی تولید کننده ای در ایران وجود ندارد و در واقع صنعت ما از بین رفته است اون هم به طور کامل باید منتظر بدتر از اینها باشیم.
9- صنعت فولاد و ذوب آهن نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که تند و تند ظرفیت هاشون رو بالا می بریم، صنعت از ساخت یک سوزن ته گرد شروع میشه تا ساخت شاتل های فضایی، (می دونستید تو ایران هیچ سوزنی تولید نمیشه؟ بله همین سوزن هایی که مادران ما استفاده می کنند همگی چینی هستند!)
10- ایرانی در حال جان دادن است! کاری کنید!
امید به روزهایی که ما همگی ما نیاز به این نداشته باشیم که به ما بگویند از خط کشی عابر پیاده حرکت کنید و به رانندگان بگویند وقتی چراغ قرمز شد بایست!
ما باید از خود شروع کنیم آن وقت خواهیم دید دوباره ایران پا خواهد گرفت همچون گذشته ...

doom2009
2012/02/03, 15:46
با احترام به نظردوستان بهتر هست که عجولانه در این مورد قضاوت نکنیم شما فرض کنید سایتی بیاید خدای ناکرده و بر علیه سایت سخت افزار یک همچین کاری رو بدون اطلاع آن انجام دهد اونوقت قضاوت شما چگونه خواهد بود ؟ اگر دلیل قطعی دارید که این تبلیغ خود شرکت بوده مساله فرق می کنه سپاس

Pesar khooob
2012/02/03, 16:01
اول از همه من با بخشی از حرف های th e nd (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مخالفم. نباید سیاه نمایی کنیم. درسته که صنعت خودروسازی به خاطر یه عده سودجو داره راه اشتباهی رو طی میکنه ولی این دلیل نمیشه که بقیه صنعت ها رو هم عقب مونده بدونیم (یکیش همین صنعت بازی سازی)

دوما شرکت سامسونگ کار اشتباهی کرد و این تبلیغ رو ساخت. آب رفته هم دیگه به جوی بر نمیگرده. مردم ایران هم خیلی وقته که میدونن کسی و کشوری دلش به حال ایران نمیسوزه، اما چاره چیه؟
به نظر من فقط گفتن مرگ بر آمریکا و اسرائیل کافی نیست.
باید با خودمون فکر کنیم که چطور میتونیم این حس نفرت و خشمون نسبت به دشمنان رو در عمل نشون بدیم.

مثلا همون ساخت بازی ضد آمریکایی یکی از راه هاست.
دور و برمون پره از این تبلیغات و بقول دوستمون باید از خودمون شروع کنیم.

Arsn
2012/02/03, 16:45
دوستان میخواین بریم شرکت سامسونگ رو روی سرشون خراب کنیم ؟

شرکت سامسونگ با این همه نماینده در دنیا چه جوری میتونه بر تبلیغات همشون نظارت داشته باشه ؟

خیلی ساده انگاری است که ما بخوایم با بیانیه جدید سامسونگ باز هم این شرکت را مقصر بدونیم !

نماینده اسرائیل سامسونگ بوده که شاید در حد یه شرکت کوچک باشه !

بنده به هیچ وجه با خود شرکت سامسونگ مسئله ای ندارم و از این شرکت خرید خواهم کرد

Castiel
2012/02/03, 17:05
تاپیک بسته شد