PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلان: انتشار شماره 37 نشريه سخت افزار

Castiel
2012/02/02, 21:27
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
سلام به همه دوستان

اين شماره دير شد، اما براي دير شدن ان يک دليل داريم و ان هم نمايشگاه CES 2012 بود که باعث شد نشريه چند روزي عقب بيفتد. البته بايد به همه دوستان بگوييم نشريه بين 6 تا 8 هر ماه منتشر مي‌شود و در اين ميان ما دو روز بد قولي کرديم. در اين شماره علاوه بر گزارش اختصاصي CES 2012، بررسي گروهي مادربورد‌هاي X79 و همچنين مطالب خواندني ديگر را هم منتشر کرديم تا علاقه‌مندان به مباحث ديگر هم از دست ما راضي باشند. لطفا هر نظر و پيشنهادي در مورد شماره جديد و شماره‌هاي گذشته داريد با ما در ميان بگذاريد.
لينک نشريه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر وب سايت سخت افزار

VSH-Katana
2012/02/02, 22:21
ندید 20 همیشه همینه

rajah
2012/02/02, 22:39
به نظرم تست مادربردهای x79 می تونه جذابترین بخش این جلد باشه

Beni7192
2012/02/02, 22:44
هنوز که به دستمون نرسیده ولی با این تیتر مطالب و بررسی ها ایشالا میترکونه!!!
چون امتیاز دادن قبل از بررسی همیه کار غیر علمی هست پس میشنینیم منتظر مجله:دی

Arsn
2012/02/02, 22:46
من هنوز مجله را تهیه نکردم ولی دوستم از بخش بررسی مادربورد های x79 تعریف میکرد ! این طور که معلومه این مادربورد ها به دفتر نشریه رسیده و بابک ولی زاده عزیز تست های جالبی از این مادربورد ها گرفته ! فکر میکنم خواندنی باشه !

YGH
2012/02/03, 08:59
هنز که به دست من نرسیده. من باید تا 15 و 16 هر ماه منتظر بمونم تا به دستم برسه.

doom2009
2012/02/03, 09:57
دوستان اینجانب اولین اشتراکم هست بنا به دلایلی که دوستان مسول مربوطه میدانند هنوز نمیدانم شماره اشتراکم چند هست نشریه که هنوز بدستم نرسیده خواستم پی دی اف نشریه رو دانلود کنم بعلت نداشتن شماره اشتراک یک ایمیل فرستادم به آدرس Subscribe@sakhtafzarmag.com که تا الآن جواب نگرفتم نمی دانم ایمیل اینجانب بدست عزیزان رسیده یا نه سپاس

FARIBORZ
2012/02/03, 10:13
مجله تا به رامسر برسه فکر کنم یه دو هفته ای طول بکشه
باید صبر کنم

YGH
2012/02/03, 11:02
مجله تا به رامسر برسه فکر کنم یه دو هفته ای طول بکشه
باید صبر کنم

رامسر که بغل گوش تهرانه. ما که اطراف شیرازیم چی بگیم؟!

doom2009
2012/02/03, 11:29
ماکه اطراف آبادانیم چی فکر کنم تا انتشار شماره 38 باید صبر کنیم #-o

saeid6574598
2012/02/04, 10:11
امروز شنبه 15 بهمن 1390 / ساعت 35 : 10 صبح ---------- نشریه بدستم رسید .

با سپاس

Beni7192
2012/02/04, 13:49
امروز صبح نشریه بدستم رسید تا حالا هم بیشتر مطالب رو خوندم!!!
جالب ترین جاهاش بررسی مادربردهای x79 ونمایشگاه ces بود.
آقای پناهی خوشا به حالت عجب جایی بودی!!!

Arsn
2012/02/04, 14:03
من به شخصه مقاله X79 را دوست داشتم ! مقاله کاملی بود و بابک ولی زاده عزیز زحمت زیادی روش کشیده بود !

در درجه بعدی مقاله هدست Creative و مانیتور IPS226v به من چسبید! با این که من انتظار داشتم درباره ی مانیتور تست های Ghosting انجام بشه ولی نشد !

*hit m@n*
2012/02/04, 14:50
تازه همین الان رسید به دستم
پستچی همین الان تحویل داد

شنبه - 15 بهمن - ساعت16.17

پستچش های لاهیجان چه سرعتی دارن !!!!!!!

با تشکر

doom2009
2012/02/04, 15:53
در انتظاریار!!!!!!

doom2009
2012/02/04, 16:09
خوش بحالتون دوستان حداقل میدونین شماره اشتراکتون چند هست میتونید نشریه رو بصورت پی دی اف دریافت کنید اینجانب از این مزایا نیز محروم هستم !!!!!

اینجا چند مساله هست که باید رفع بشه چرابعد از ارسال فرم اشتراک تایید دریافتی صورت نمی گیره ؟ در وبلاگ های مجانی وقتی نظر میفرستی تایید ارسال نظر وجودداره !!!!

ومساله دیگر درخواست شماره اشتراک فرستادم جواب نگرفتم لطفا راهنمایی کنید !!!!

با تشکر

Castiel
2012/02/04, 19:24
خوش بحالتون دوستان حداقل میدونین شماره اشتراکتون چند هست میتونید نشریه رو بصورت پی دی اف دریافت کنید اینجانب از این مزایا نیز محروم هستم !!!!!

اینجا چند مساله هست که باید رفع بشه چرابعد از ارسال فرم اشتراک تایید دریافتی صورت نمی گیره ؟ در وبلاگ های مجانی وقتی نظر میفرستی تایید ارسال نظر وجودداره !!!!

ومساله دیگر درخواست شماره اشتراک فرستادم جواب نگرفتم لطفا راهنمایی کنید !!!!

با تشکر

به آدرس Subscribe@sakhtafzarmag.com ایمیل فرستادید؟

doom2009
2012/02/04, 19:41
به آدرس Subscribe@sakhtafzarmag.com ایمیل فرستادید؟

چندروز پیش ایمیل فرستادم الآن دوباره مجددا ایمیل فرستادم ببینم چی میشه سپاس

Phantom
2012/02/05, 10:27
سلام دوستان من امروز 16بهمن ساعت 11و 50 دقیقه شماره 37 رو دریافتم ولی....

doom2009
2012/02/05, 12:09
دوستان توجه کردین چرا نمیشه از چندتا اسمیل استفاده کرد فقط یکی !!!! 7258

doom2009
2012/02/07, 09:21
امروز 18 بهمن ساعت 10:40 صبح نشریه بدستم رسید سپاس

Olesius
2012/02/10, 00:44
ضمن خسته نباشید خدمت دوستان

آقای پناهی کجاست یکم انتقاد کنیم؟! ;) تصور می کنم این تاپیک رو چک نمی کنن؟!

FARIBORZ
2012/02/10, 08:08
مجله رو برای رامسر نمی فرستید مگه
تا دیروز غروب هم مجله نیومده بود
معمولا چقدر طول میکشه مگه ؟!

Castiel
2012/02/10, 11:18
مجله رو برای رامسر نمی فرستید مگه
تا دیروز غروب هم مجله نیومده بود
معمولا چقدر طول میکشه مگه ؟!
دوست عزیز یکشنبه صبح با دفتر نشریه تماس بگیرید, البته تعطیلات این چند روز هم بی تاثیر نبوده, ولی مطمئنا روزی که در تهران منتشر می شود برای شهرستان ها ارسال می گردد.

آقای پناهی به طور کامل در دسترس نیستند! ;)

YGH
2012/02/11, 14:49
دقیقا امروز بتاریخ 22 بهمن 1390، بالاخره مجله با 5 تا 6 روز تاخیر به دستم رسید.

E-Amini
2012/02/13, 19:36
سلام وخسته نباشید خدمت آقای پناهی
آقای پناهی چندتا انتقاد در مورد شماره های اخیر به خصوص شماره آخر داشتم

1 - افزایش کم نظیر تعداد صفحات تبلیغاتی به طوری که اگه با این روند ادامه پیدا کنه نام مجله بعد از چند ماه باید به مجله تبلغاتی سخت افزار تغییر کنه.نمونه عرض می کنم شما صفحه فهرست شماره 32 مجله رو با شماره 37 مقایسه کنید فهرست در شماره 32 در صفحه 16 قرار داره ولی در شماره 37 در صفحه 22 و تبلغات ما بین مجله که جای خود دارد.

2 - دومین انتقاد افزایش مقایسه و بررسی محصولات ال جی هست به طوری که هنگام ورق زدن مجله احساس خواندن بروشور تبلیغاتی ال جی به آدم دست میده برای نمونه همین که صفحه فهرست رو رد میکنی با غوغای سرخ مواجه میشی که بررسی محصولات ال جی در CES به طور اختصاصی در 2 صفحه . کمی که میریم جلوتر در بررسی هدفون کریتیو هدفون با گوشی LG OPTIMUSE BLACK متصل و pair میشه چند ورق می زنیم بررسی مانیتور ال جی رو در صفحه 52 مطالعه می کنیم چند ورق نزده در صفحه 56 لپ تاپ ال جی بررسی میشه

امیدوار هستم که مجله استقلال خود رو حفظ کنه و نمک گیر ال جی یا سامسونگ یا چند برند خاص با هزینه تبلیغ چند صفحه نشه .

موفق باشید .

Editor In chief
2012/02/13, 20:11

دوست خوبم من در خدمتم سرور گرامی شرمنده در این مدت خیلی سرم شلوغ بود.

Editor In chief
2012/02/13, 20:25
سلام وخسته نباشید خدمت آقای پناهی
آقای پناهی چندتا انتقاد در مورد شماره های اخیر به خصوص شماره آخر داشتم

1 - افزایش کم نظیر تعداد صفحات تبلیغاتی به طوری که اگه با این روند ادامه پیدا کنه نام مجله بعد از چند ماه باید به مجله تبلغاتی سخت افزار تغییر کنه.نمونه عرض می کنم شما صفحه فهرست شماره 32 مجله رو با شماره 37 مقایسه کنید فهرست در شماره 32 در صفحه 16 قرار داره ولی در شماره 37 در صفحه 22 و تبلغات ما بین مجله که جای خود دارد.

2 - دومین انتقاد افزایش مقایسه و بررسی محصولات ال جی هست به طوری که هنگام ورق زدن مجله احساس خواندن بروشور تبلیغاتی ال جی به آدم دست میده برای نمونه همین که صفحه فهرست رو رد میکنی با غوغای سرخ مواجه میشی که بررسی محصولات ال جی در CES به طور اختصاصی در 2 صفحه . کمی که میریم جلوتر در بررسی هدفون کریتیو هدفون با گوشی LG OPTIMUSE BLACK متصل و pair میشه چند ورق می زنیم بررسی مانیتور ال جی رو در صفحه 52 مطالعه می کنیم چند ورق نزده در صفحه 56 لپ تاپ ال جی بررسی میشه

امیدوار هستم که مجله استقلال خود رو حفظ کنه و نمک گیر ال جی یا سامسونگ یا چند برند خاص با هزینه تبلیغ چند صفحه نشه .

موفق باشید .

ممنونم سرور گرامی و خوشحالم از نظر خوبتان

با شما موافق هستم چون در این شماره تعداد تبلیغات زیادتر شده بود اما علت این تغییر به دو دلیل بود یکی افزایش سرسام اور قیمت کاغذ در این شماره بود در شماره 37 به طور مثال قیمت کاغذ کیلویی 1480 تومان به 1720 تومان رسید. البته با این وجود به شما حق می دهم اما متاسفانه شرایط چندان منطقی در بازار حکم فرما نیست و همین تعداد تبلیغات کفاف هزینه سرسام آور نشریه را می دهد. با این وجود چشم حتما مد نظر قرار خواهیم داد.
اما در مورد ال جی باید بگویم که این شماره استثناء این اتفاق افتاده و اصلا این موضوع به خاظر خوشایند شرکتی نیست اما متاسفانه تنوع محصولات این دو شرکت زیاد است و این موضوع باعث شده است بیشتر محصولات ان را در مجله ببینید. به عنوان مثال در شماره آینده یک سینمای خانگی ال جی را بررسی کردیم (چون به کلی از شرکت ها نامه زدیم اما هیچ کدام حمایت نکردند) اما مطمئن باشید که وابستگی به هیچ شرکتی وجود ندارد و سعی می کنیم کمبود و یا مشکلات را حتما برطرف کنیم. در مورد دو صفحه ال جی هم اگر خواستید جدا دلیلش را به شما می گویم.

باز هم مرسی از همه دوستان
من منتظر انتقاد سازنده شما هستم

Arsn
2012/02/13, 22:20
آقای پناهی فکر نمیکنم دوستان با کمی گرون شدن مجله مسئله ای داشته باشند به خصوص اگر تبلیغات کم تر بشه !

Editor In chief
2012/02/13, 22:36
سلام علی رضا جان عزیز

مشکل دقیقا در همین نکته است چون زمانی که نشریه گران می شود دو مشکل بوجود می اید چون کلا سیستم توزیع در ایران وجود دارد اولا نشریه درست توزیع نمی شود پس با افزایش شاید در عمل مبلغی تغییر کند اما این مبلغ بیشتر به سود توزیع کننده است تا نشریه. در کل برای توزیع در تهران مبلغ 40 درصد و برای شهرستان 45 درصد برای توزیع است. اما موضوع تنها این نیست چون با وجود دریافت همین عدد هم توزیع کارش را درست انجام نمی دهد که خودتان نمونه اش را زیاد دیده اید. حال شما تصور کنید ما ما مبلغ 200 تومان نشریه را گران کنیم و کسی هم ناراحت نباشد در این میان با فروش 5000 نسخه (در این بازار خراب بی سامان) کلا عدد 1000000 تومان برگشت وجود دارد که دربیشترین حالت 600000 تومان آن برای نشریه است (البته تا سه ماه بعد) خوب حال اگر ما چهار صفحه هم از این تعداد کم کنیم (با بهای استاندارد 150000 تومان در هر صفحه در این بازار خراب خیلی ها بدتر می گیرند) در کل می شود 600000 تومان. خوب حالا بیایید مقایسه کنید حداقل سه ماه معطلی، مشکلات توزیع برای حذف چهار صفحه تبلیغ. البته من خودم مخالف تبلیغ زیادم اما دوستان جدی به شما می گویم سخت افزار نشریه است که تمام هزینه خودش را در این بازار سخت با تلاشش بدست می اورد و هیچ کمک هزینه ای از جایی نمی گیرد. برای همین در بعضی موارد مجبور هستیم این طور عما کنیم. حقیقتش من دوست داشتم 80 صفحه نشریه فقط 5 صفحه تبلیغ بود با مبلغ بالا برای تایمن هزینه و دیگر موارد و فروش میشد سود. اما با این اعداد پایین و شرایط نابسامان گاهی مجبوریم کمی کوتاه بیاییم تا در کنار شما باشیم.

خوش باشید

Beni7192
2012/02/13, 22:55
مجله سخت افزار باشه نه افزایش قیمت مشکلی داره نه تبلیغات .
مگه تبلیغات میخواد جای مطالب رو بگیره که ناراحت شیم .
آقای پناهی غمت نباشه.

darklord
2012/02/13, 22:57
سلام آقای پناهی ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بی پایان به شما در رابطه با گزارش هایی که از نمایشگاه CES تهییه کردید , با عکسهایی که تهیه کردید ما را در محیط نمایشگاه قرار دادید . اما کاش سایز عکسها یکمی بزرگتر بود .
تصاویر در بعضی عکسها واضح نبودند که این خیلی حیف بود .
البته این را میدانم که اکثر گزارشها و عکسها را در سایت سخت افزار هم زمان با نمایشگاه قرار دادید که بازهم از شما تشکر میکنم انشا... خدا نگهدار شما باشد :x

*hit m@n*
2012/02/13, 23:03
سلام علی رضا جان عزیز

مشکل دقیقا در همین نکته است چون زمانی که نشریه گران می شود دو مشکل بوجود می اید چون کلا سیستم توزیع در ایران وجود دارد اولا نشریه درست توزیع نمی شود پس با افزایش شاید در عمل مبلغی تغییر کند اما این مبلغ بیشتر به سود توزیع کننده است تا نشریه. در کل برای توزیع در تهران مبلغ 40 درصد و برای شهرستان 45 درصد برای توزیع است. اما موضوع تنها این نیست چون با وجود دریافت همین عدد هم توزیع کارش را درست انجام نمی دهد که خودتان نمونه اش را زیاد دیده اید. حال شما تصور کنید ما ما مبلغ 200 تومان نشریه را گران کنیم و کسی هم ناراحت نباشد در این میان با فروش 5000 نسخه (در این بازار خراب بی سامان) کلا عدد 1000000 تومان برگشت وجود دارد که دربیشترین حالت 600000 تومان آن برای نشریه است (البته تا سه ماه بعد) خوب حال اگر ما چهار صفحه هم از این تعداد کم کنیم (با بهای استاندارد 150000 تومان در هر صفحه در این بازار خراب خیلی ها بدتر می گیرند) در کل می شود 600000 تومان. خوب حالا بیایید مقایسه کنید حداقل سه ماه معطلی، مشکلات توزیع برای حذف چهار صفحه تبلیغ. البته من خودم مخالف تبلیغ زیادم اما دوستان جدی به شما می گویم سخت افزار نشریه است که تمام هزینه خودش را در این بازار سخت با تلاشش بدست می اورد و هیچ کمک هزینه ای از جایی نمی گیرد. برای همین در بعضی موارد مجبور هستیم این طور عما کنیم. حقیقتش من دوست داشتم 80 صفحه نشریه فقط 5 صفحه تبلیغ بود با مبلغ بالا برای تایمن هزینه و دیگر موارد و فروش میشد سود. اما با این اعداد پایین و شرایط نابسامان گاهی مجبوریم کمی کوتاه بیاییم تا در کنار شما باشیم.

خوش باشید

من چه دل خوشی داشتم
تازه میخاستم پیشنهاد بدم یه چند صفحه به مجله اضافه کنن
با این اوضاع اگه چند صفحه از مجله کم نشه شانس آوردیم #:-s
واقعا چقدر مشکلات هستا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر

Olesius
2012/02/13, 23:03
دوست خوبم من در خدمتم سرور گرامی شرمنده در این مدت خیلی سرم شلوغ بود.
خواهش میکنم... :)

جسارتا پیش از هرچیزی این مورد برام جای سوال هست چرا تست های گروهی؟!
جدای اینکه تست های گروهی دردسر و زحمت بیشتری داره، وقتی که شما بر اساس تست های خودتون به محصولات تست شده امتیاز می دید، کاربران بر اساس امتیاز دهی شما نسبت به محصولات مطرح شده جبهه گیری می کنند، این در حالی هست که با توجه به وقت محدود و البته تست های محدود شاید شما برخی توانایی های یک محصول رو نادیده گرفته باشید یا توجهی نکرده باشید!
در بررسی های انجام شده سایت های خارجی دو مادربورد Xpower II & Rampage IV کارایی بسیار نزدیک و شانه به شانه ای دارند ولی متاسفانه اختلاف امتیاز این دو مادربورد در بررسی انجام شده بیش از حد تصور هست...

با تشکر
البته باید اشاره کنم، به عنوان یک کاربر عادی اینجا حضور دارم و دوست دارم گپ و گفت ساده ای باهم داشته باشیم ;)

E-Amini
2012/02/14, 00:28
ممنون از آقای پناهی بابت پاسخ سریع

مجله سخت افزار باشه نه افزایش قیمت مشکلی داره نه تبلیغات .
مگه تبلیغات میخواد جای مطالب رو بگیره که ناراحت شیم .
آقای پناهی غمت نباشه.

به نظر شما تبلیغات در چند شماره اخیر به خصوص شماره آخر جای مطالب رو نگرفته ؟؟
بهتر است مقایسه بین مطالب انتهایی شماره 37 با سایر شماره ها بکنید.
نبود مطالب آموزشی نرم افزار در شماره 37 فکر می کنید به چه دلیلی هست ؟

Editor In chief
2012/02/14, 12:54
سلام آقای پناهی ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بی پایان به شما در رابطه با گزارش هایی که از نمایشگاه CES تهییه کردید , با عکسهایی که تهیه کردید ما را در محیط نمایشگاه قرار دادید . اما کاش سایز عکسها یکمی بزرگتر بود .
تصاویر در بعضی عکسها واضح نبودند که این خیلی حیف بود .
البته این را میدانم که اکثر گزارشها و عکسها را در سایت سخت افزار هم زمان با نمایشگاه قرار دادید که بازهم از شما تشکر میکنم انشا... خدا نگهدار شما باشد :x

دوست خوبم بزودي در يک فايل زيپ تما عکس‌ها را براي دانلود در سايت قرار مي‌دهيم.

من چه دل خوشی داشتم
تازه میخاستم پیشنهاد بدم یه چند صفحه به مجله اضافه کنن
با این اوضاع اگه چند صفحه از مجله کم نشه شانس آوردیم #:-s
واقعا چقدر مشکلات هستا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر

دوست عزيزم متاسفانه الان مشکلات هر روز بيشتر مي شود اما با اين وجود قول مي‌دهيم که نگذاريم چيزي از نشريه کم شود.

خواهش میکنم... :)

جسارتا پیش از هرچیزی این مورد برام جای سوال هست چرا تست های گروهی؟!
جدای اینکه تست های گروهی دردسر و زحمت بیشتری داره، وقتی که شما بر اساس تست های خودتون به محصولات تست شده امتیاز می دید، کاربران بر اساس امتیاز دهی شما نسبت به محصولات مطرح شده جبهه گیری می کنند، این در حالی هست که با توجه به وقت محدود و البته تست های محدود شاید شما برخی توانایی های یک محصول رو نادیده گرفته باشید یا توجهی نکرده باشید!
در بررسی های انجام شده سایت های خارجی دو مادربورد Xpower II & Rampage IV کارایی بسیار نزدیک و شانه به شانه ای دارند ولی متاسفانه اختلاف امتیاز این دو مادربورد در بررسی انجام شده بیش از حد تصور هست...

با تشکر
البته باید اشاره کنم، به عنوان یک کاربر عادی اینجا حضور دارم و دوست دارم گپ و گفت ساده ای باهم داشته باشیم ;)

دوست خوبم در مورد تست‌هاي گروهي در بعضي موارد حق باشماست و ممکن است بعضي قايليت‌ها ناديده گرفته شود اما در کل نتايج تست بعد از انجام چند باره تست‌ها است و تمام نتايج دقيق ثبت شده است. البته در اين ميان ما تست‌هايي مانند اورکلاک حرفه‌اي و ديگر موارد را انجام نمي‌دهيم. با اين وجود قبول داريم هميشه نقص وجود دارد اما تلاش مي‌کنيم که بهتر شويم.

مرسي از نظر خوبتان

ممنون از آقای پناهی بابت پاسخ سریع

به نظر شما تبلیغات در چند شماره اخیر به خصوص شماره آخر جای مطالب رو نگرفته ؟؟
بهتر است مقایسه بین مطالب انتهایی شماره 37 با سایر شماره ها بکنید.
نبود مطالب آموزشی نرم افزار در شماره 37 فکر می کنید به چه دلیلی هست ؟

دوست خوبم در مورد شماره 37 حق با شماست و تعداد صفحات آگهي در اين شماره زياد شده بود اما اين هميشگي نيست و اگر تعداد اگهي ها زياد شود صفحات هم زياد خواهد شد. اما در مورد نرم افزار اين موضوع جديد نيست و ما مدت زماني است که مقاله آموزش نرم افزاري نداريم اما قول مي‌دهيم در اينده اين بخش را پربارتر کنيم.