PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوت نشدن سیستم و همچنین عدم دسترسی به بایوس مادربرد

zoongal
2023/08/24, 20:59
دوستان چند روز پیش یه ضربه به میز خورد و سیستم خاموش شد و دیگه بعد اون تصویر نداد
چون گرافیک ام کانکتورهاش قطع و وصلی داشت مطمن بودم از گرافیکه. یه گرافیک دیگه انداختم تصویر اومد
ولی الان سیستم تو صفحه اول مادربورد گیر کرده و نه بوت میشه و نه وارد بایوس میشه
کیبورد اوکیه چون tab میزنم میره یه صفحه مشکی pre boot که مشخصات رم و اینا رو میده ولی اونجا هم f8 میزنم منو boot selection میگه که انتخاب شد ولی وارد نمیشه
باتری بایوس هم درآوردم ریست کردم بازم هیچی
فک میکنم مشکل یا از باتری بایوس هستش یا باید بایوس رو آپدیت کنم، ممنون میشم متخصصین عزیز همراهی کنن

ARMIN
2023/08/25, 14:05
والا دوست عزیز من به نظرم باید کسی از نزدیک سیستم رو بررسی کنه، هزاران ایراد میتونه در اثر ضربه بوجود بیاد، و یا اینکه مشکل دیگری پس از تعویض کارت پدیدار شده یا خود کارت جدید مشکل داره. منظور اینکه حدس زدنش از راه دور واقعا میسر نیست.

Alirezazz
2023/08/28, 14:09
سلام من بعد از آپدیت ویندوز 7به 10 در هنگام باز کردن کامپیوتر در قسمتstartup repair قسمت دادن پسووورد هر چقدر میزنم قبول نمیکنه و باز نمیشه

ARMIN
2023/08/28, 14:35
سلام من بعد از آپدیت ویندوز 7به 10 در هنگام باز کردن کامپیوتر در قسمتstartup repair قسمت دادن پسووورد هر چقدر میزنم قبول نمیکنه و باز نمیشه

ویندوز 10 رو فرش بریزید