PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت معتبر خرید آنلاین لپ تاپ با ارائه گارانتی معتبر

dr.zhivago
2012/02/01, 17:11
با سلام
کسی از دوستان میتونه یه سایت معتبر برای خرید آنلاین لپ تاپ معرفی کنه که البته گارانتیشم معتبر باشه ؟ البته اگه تجربه خرید داشته باشین که چه بهتر.
اینجا که من هستم اختلاف قیمت با تهران خیلی زیاده و برای لپ تاپهای معمولی تا 150 تومن اختلاف قیمت دارن ، منم زورم میاد پاشم بیام تهران.
نطرتون در مورد سایتهایی که لپ تاپ با بیمه ارائه میدن چیه مثل دیجی کالا ؟
گارانتی ها و بیمه ها معتبرن یا فقط تبلیغاتن ؟
سایتهایی که تو سایت شرکتهای معتبر گارانتی لپ تاپ به عنوان نماینده معرفی شدن قابل اعتمادن ؟
کلا یه بحثی بشه در مورد گارانتی ها و سایتها بد نیست.
با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/02/01, 18:23
بنده تجربه ی خرید از دیجی کالا را داشته ام..چندین بار ...همچنین پسرعموهایم ! بی شک بهترین مرجع برای خرید است ! قیمت ها مناسب همراه با خدمات پس از فروش !

دیجی کالا بسیار مطمئن است !

حالا منتظر باشید تا بقیه دوستان نظر بدهند !

rajah
2012/02/01, 20:14
سایت چاره :هزینه ارسال کالا مجانیه>>>>نماینده تمامی شرکت های واردکننده هست و گارانتی هم یطبع اصلیه
سایت لیون کامپیوتر:البته تنوع زیادی تو نوت بوک هاش نداره

dr.zhivago
2012/02/04, 10:56
فقط شما دو نفر خرید کردین !؟

dr.zhivago
2012/02/05, 19:07
آقا یه برادر بیاد اینجا یه نظر بده
یعنی هیشکی آنلاین خرید نمیکنه ؟

rajah
2012/02/05, 19:20
دوست عزیز سایت تک رایان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم هست که بنده همین 5 روز پیش ازش خرید کردم یه سری به سایتشون بزن البته سایتشون رو بروزآوری نمی کنن و بهتره جهت آگاهی از موجودیشون یه تماس بگیری قیمتهاش هم اغلب خوبه اینم شماره تماس:02144050773