PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید کارت شبکه

Optimus Prime
2022/10/15, 23:37
با سلام خدمت دوستان و اساتید
عارضم خدمتتون که سیستم بنده یدونه کارت شبکه LAN داره و WiFi نداره
یدونه هم کنسول Xbox Series X دارم که در حالت معمولی نمیتونه از نت استفاده کنه به خاطر ت ح ر ی م
مجبور شدم از DNS استفاده کنم
الان میخوام به کمک فیل کش کنسول رو به نت وصل کنم
همه جا نوشتن که سیستم رو با WiFi به نت وصل کنین و کنسول رو هم با LAN به سیستم وصل کنین و فیل کش رو روی سیستم فعال کنین
من به کمک یدونه دانگل WiFi این کار رو کردم منتها سرعت ثابت نگرفتم ینی نوسان شدید سرعت داشتم
البته احتمال میدم مشکل از دانگل باشه چون بنده خدا یکسال 24/7 دانلود کرده
الان سوالم از محضر اساتید اینه که آیا میتونم یدونه کارت شبکه تبدیل LAN به USB 3.0 اکسترنال بگیرم و کارت شبکه اکسترنال رو وصل کنم به کنسول
و کارت شبکه خود سیستم رو وصل کنم به نت و اینجوری فیل کش رو روی کنسول Share کنم ؟
میخوام ببینم در این صورت تداخلی به وجود میاد یا نه ؟
بینهایت سپاس بابت وقتیکه میزارین
ممنونم

Reza Eshraghi
2022/10/17, 09:35
با سلام خدمت دوستان و اساتید
عارضم خدمتتون که سیستم بنده یدونه کارت شبکه LAN داره و WiFi نداره
یدونه هم کنسول Xbox Series X دارم که در حالت معمولی نمیتونه از نت استفاده کنه به خاطر ت ح ر ی م
مجبور شدم از DNS استفاده کنم
الان میخوام به کمک فیل کش کنسول رو به نت وصل کنم
همه جا نوشتن که سیستم رو با WiFi به نت وصل کنین و کنسول رو هم با LAN به سیستم وصل کنین و فیل کش رو روی سیستم فعال کنین
من به کمک یدونه دانگل WiFi این کار رو کردم منتها سرعت ثابت نگرفتم ینی نوسان شدید سرعت داشتم
البته احتمال میدم مشکل از دانگل باشه چون بنده خدا یکسال 24/7 دانلود کرده
الان سوالم از محضر اساتید اینه که آیا میتونم یدونه کارت شبکه تبدیل LAN به USB 3.0 اکسترنال بگیرم و کارت شبکه اکسترنال رو وصل کنم به کنسول
و کارت شبکه خود سیستم رو وصل کنم به نت و اینجوری فیل کش رو روی کنسول Share کنم ؟
میخوام ببینم در این صورت تداخلی به وجود میاد یا نه ؟
بینهایت سپاس بابت وقتیکه میزارین
ممنونم

سلام. جناب کریمی مدل مودمتون چیه ؟ اگر دوال باند هست کارت شبکه دوال باند براش بگیرید .
در کل روی دانگل زیاد نمیشه حساب باز کرد. منم با دو تا کارت شبکه LAN موافق ترم .
برای WIFI اگر مودم دوال باند دارید دانگل AC بخرید.

Optimus Prime
2022/10/17, 14:01
سلام. جناب کریمی مدل مودمتون چیه ؟ اگر دوال باند هست کارت شبکه دوال باند براش بگیرید .
در کل روی دانگل زیاد نمیشه حساب باز کرد. منم با دو تا کارت شبکه LAN موافق ترم .
برای WIFI اگر مودم دوال باند دارید دانگل AC بخرید.
سلام و عرض ادب جناب اشراقی
عارضم خدمتتون که مودم بنده i60 ایرانسل و لاک هست
ببینید قربان منظور بنده از کارت شبکه اکسترنال این هستش
50848
مدل بالا بافو هست که البته گرونه
یدونه هم تی پی لینک هست که میشه این
50849
من میخوام ببینم امکان این هست که یکی از این دو تا کارت شبکه ها رو بگیرم و بزنم به سیستم و سیستم 2 تا کارت شبکه داشته باشه ؟
یکی مال مادر بورد و یکی هم یکی از عکسهای بالا ؟
ممنونم از توجهتون

Reza Eshraghi
2022/10/17, 17:22
سلام و عرض ادب جناب اشراقی
عارضم خدمتتون که مودم بنده i60 ایرانسل و لاک هست
ببینید قربان منظور بنده از کارت شبکه اکسترنال این هستش
50848
مدل بالا بافو هست که البته گرونه
یدونه هم تی پی لینک هست که میشه این
50849
من میخوام ببینم امکان این هست که یکی از این دو تا کارت شبکه ها رو بگیرم و بزنم به سیستم و سیستم 2 تا کارت شبکه داشته باشه ؟
یکی مال مادر بورد و یکی هم یکی از عکسهای بالا ؟
ممنونم از توجهتون

بله منم متوجه شدم . اتفاقا صبح دنبال مدل بودم به اون تی پی لینک UE300 رسیدم . دیگه اصل کار اون آداپتور همینه. جدای از PC ، بیشتر هم به درد بعضی الترابوک های جدید میخوره که دارن برای کاهش ضخامت لپ تاپ پورت lan رو حذف می کنن. البته اونها هم اکثرا مبدل USBبه LAN رو همراه الترابوک یا لپ تاپ عرضه می کنن.
قیمتش دیجی زده 799 یه جای دیگه زده بود 750
ولی اگر بشناسید فروشگاه شهرفافا عجیب قیمت خوبی میده زده 575
فقط یک نفر تو کامنتهای دیجی گفته بود پهنای باند واقعیش گیگابیتی نمیشه و سرعت کمتری میده
TFi60 از نظر وای فای فکر می کنم دوال باند هست . حالا باید ببینید کارت شبکه وای فای خوب ac و قوی برای این کار بهتر جواب میده یا این مبدل های usb به lan. چون تست نکردم نظر قطعی نمیتونم بدم . احساس خودم از نظر فنی و در حالت کلی اینه که مبدل usb به lan از نظر پایداری و تاخیر شاید کمی بهتر باشن.
البته همه چیز به چیپستشون برمیگرده.