PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیروز تولد ویندوز ویستا بود! چند ساله شد ؟؟!!

Yaser_Aramesh
2012/02/01, 00:01
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دیروز,30 ژانویه,تولد 5 سالگی ویندوز ویستا بود! در سال 2007 در این چنین روزی مایکروسافت این ویندوز را ساخت و بعدها عرضه کرد تا برای کاربران تجربه ی جدیدی را به ارمغان آورد! این ویندوز پس از XP Service Pack 2 و قبل از XP Service Pack 3 عرضه شد! محیط آن واقعا زیبا و کاربردی بود ! البته زیاد در دنیا مورد استقبال قرار نگرفت و همیشه از XP و 7 عقب بود!

در هر صورت تولد این ویندوز را به کمپانی مایکروسافت تبریک عرض میکنم !

Arsn
2012/02/01, 00:03
من هم به نوبه ی خودم تسلیت میگم ! امیدوارم غم آخرمون باشه ! و هری چی خاک اون مرحوم بود عمر win7 باشه !

Yaser_Aramesh
2012/02/01, 00:07
من هم به نوبه ی خودم تسلیت میگم ! امیدوارم غم آخرمون باشه ! و هری چی خاک اون مرحوم بود عمر win7 باشه !
علیرضا جان خوشت نمیاد ازش خب چرا میزنی تو ذوق ما و مایکروسافت؟؟!! مثلا تولد بود دیروز! تبریک بگو ! تسلیت بمونه واسه وقتی که Windows 8 اومد ! اونموقه باید به Windows 7 هم تسلیت گفت !

Arsn
2012/02/01, 00:12
علیرضا جان خوشت نمیاد ازش خب چرا میزنی تو ذوق ما و مایکروسافت؟؟!! مثلا تولد بود دیروز! تبریک بگو ! تسلیت بمونه واسه وقتی که Windows 8 اومد ! اونموقه باید به Windows 7 هم تسلیت گفت !

تولد تولد تولدت مبارک ! مبارک ، مبارک ، تولدت مبارک ! امیدوارم 100 ساله بشی !

خوب شد یاسر جان ؟! خداییش ویندوز خوبی نبود ! من ویندوز ویستا را همرده ویندوز ملنیوم و ویندوز 3 قرار میدم ! (نظر شخصی)

Yaser_Aramesh
2012/02/01, 00:23
تولد تولد تولدت مبارک ! مبارک ، مبارک ، تولدت مبارک ! امیدوارم 100 ساله بشی !

خوب شد یاسر جان ؟! خداییش ویندوز خوبی نبود ! من ویندوز ویستا را همرده ویندوز ملنیوم و ویندوز 3 قرار میدم ! (نظر شخصی)
شما دیگه خیلی ..................

به نظر شخصی من خیلی بهتر از ویندوز xp بود ! کلا من با محیط xp حال نکردم ! نه sp 1,نه sp 2 . حالا sp 3 یه چیزی !! بد نبود !

به نظرم مردم به ویستا کم لطفی کردن ! از جمله شما ! D:

Beni7192
2012/02/01, 00:25
انصافا تو دوره ی خودش اینقدر ها هم بد نبود, چون نیاز سخت افزاریش مناسب اون دوره نبود وصد البته باگ های زیادی که داشت نتونست موفق عمل کنه.

th e nd
2012/02/01, 12:23
وستا ظاهر خوبی داشت ولی یک سری اذیت هاش آدم رو دیوانه می کرد. باگ هم زیاد داشت ولی کلاً به خاطر ظاهری که داره دوستش دارم اگرچه اصلا خودم باهاش کار نکردم.