PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد وبکم Kiyo Pro و مشکل پر پر زدن تصویر در 60Hz

mtostar
2021/08/24, 15:54
سلام دوستان من از لیون کامپیوتر یک وب کم Kiyo Pro گرفتم برای کارهای آموزشی

بسته بندی کاملا سامل و بدونه یه خط به دستم رسید ، وب کم رو به OBS شناسوندم و تنظیمات پایه OBS رو انجام دادم ، مشغول تنظیم کردن روشنایی و تغییر فوکوس بودم بعدش یه گزینه دیدم که نوش پاور لاین فرکانسی اون روی 50 هرتز بود و من روی 60 هرتز گذاشتم ، دیدم تصویر داره پرپر میزنه ، دوباره روی 50 هرتز گذاشتم پرپر زدن تصویر از بین رفت

نمیدونم مشکل از چی هستش ، مانیتور من GW2381 بنکیو هستش و فک نکنم ربطی به مانیتور داشته باشه چون رفرش ریت مانیتور روی 60 هرتز هستش و بالاتر از 60 رو پشتیبانی نمیکنه

سی پی یو سیستم هم i3 6100 هستش

می خواستم بدونم مشکل از چی می تونه باشه ؟

ARMIN
2021/08/24, 16:51
سلام دوستان من از لیون کامپیوتر یک وب کم Kiyo Pro گرفتم برای کارهای آموزشی

بسته بندی کاملا سامل و بدونه یه خط به دستم رسید ، وب کم رو به OBS شناسوندم و تنظیمات پایه OBS رو انجام دادم ، مشغول تنظیم کردن روشنایی و تغییر فوکوس بودم بعدش یه گزینه دیدم که نوش پاور لاین فرکانسی اون روی 50 هرتز بود و من روی 60 هرتز گذاشتم ، دیدم تصویر داره پرپر میزنه ، دوباره روی 50 هرتز گذاشتم پرپر زدن تصویر از بین رفت

نمیدونم مشکل از چی هستش ، مانیتور من GW2381 بنکیو هستش و فک نکنم ربطی به مانیتور داشته باشه چون رفرش ریت مانیتور روی 60 هرتز هستش و بالاتر از 60 رو پشتیبانی نمیکنه

سی پی یو سیستم هم i3 6100 هستش

می خواستم بدونم مشکل از چی می تونه باشه ؟

با گارانتی تماس بگیرید و اطلاع بدین.

این دوربین تنها ایرادش بحث اتوفوکوس هست که گاهی موقع پخش، پس از فوکوس مثلا هر از گاهی مجدد اتوفوکوس میکنه که باعث تار شدن لحظه ای تصویر میشه. که اونم با خاموش کردن اتوفوکوس و از طریق تنظیم دستی قابل رفعه.

mtostar
2021/08/24, 18:08
با گارانتی تماس بگیرید و اطلاع بدین.

این دوربین تنها ایرادش بحث اتوفوکوس هست که گاهی موقع پخش، پس از فوکوس مثلا هر از گاهی مجدد اتوفوکوس میکنه که باعث تار شدن لحظه ای تصویر میشه. که اونم با خاموش کردن اتوفوکوس و از طریق تنظیم دستی قابل رفعه.

زنگ بزنم به گارانتی یا لیون کامپیوتر هفت روز مهلت تست داره

ARMIN
2021/08/24, 18:24
زنگ بزنم به گارانتی یا لیون کامپیوتر هفت روز مهلت تست داره

هر دو.

mtostar
2021/08/24, 19:01
هر دو.

ببخشید آقا آرمین من یه مقدار جست و جو کردم

دیدم این موضوع حتی داخل انجمن ریزر هم مطرح شده

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و همینطور اینجا

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فرق 50 هرتز و 60 هرتز آنتی فلیکر ( powerline Frequency (Anti Filcker)) چقدر می تونه مهم باشه ؟؟

البته من نمی خوام تصویرم تمام صفحه باشه یه مربع 6*6 یا 10*10 باشه برای گیم پلی و بررسی بازی و اخبار بازی ها نیاز دارم ، اما شاید در آینده برای بررسی بازی و سینما نیاز به تصاویر با رزلوشن 1920*1080 استفاده کنم بجای 10*10

می خواستم بدونم بنظر شما ، یعنی در تمام سری این وبکم این اتفاق افتاده ؟

پ.ن : البته وب کم رو که از اول نصب کردم روی 50 هرتز بود ، می خواستم بدونم خیلی مهمه روی 50 باشه یا روی 60 هرتز ؟؟؟

یه عکس پیوست کردم

50535

ARMIN
2021/08/24, 21:38
والا این موارد رو نمیدونم چون به شخصه این دوربین رو نداشتم.

mtostar
2021/08/27, 16:40
والا این موارد رو نمیدونم چون به شخصه این دوربین رو نداشتم.

آقا آرمین عزیز خلاصه متوجه شدم، مشکل از وب کم نیست و تو تمام سری های این وبکم اینطوری هستش که حتی پشتیبانی و انجمن ریز هم به این موضوع پرداخته