PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب سایت کارخانه abit تعطیل می شود!

rajah
2012/01/31, 02:10
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سال 2009، کمپانی ABIT وبسایت خود را مجددا به روزرسانی کرده و درایور ها و دفترچه های راهنمای مادربوردهای خود را روی سایت منتشر کرد. مادربوردهای Abit به طور معمول از انواع High-End‌ بوده و از کارایی مناسبی برخوردار بودند. اما متاسفانه وبسایت این کمپانی که تنها یادگار به جا مانده از آن است، در تاریج 28 فوریه تعطیل خواهد شد. البته مدت زیادی از تعطیلی کارخانه ABIT‌می گذرد،‌اما وبسایت آن برای پشتیبانی محصولات گذشته همچنان پا بر جا مانده بود. اگر مادربورد شما از محصولات این کمپانی است، تا 28 فوریه فرصت دارید تا درایور، دفترچه راهنما و Bios را دانلود کنید.‌در تاریج ذکر شده، تمامی اطلاعات موجود در وبسایت ABIT حذف و دامنه سایت به طور کامل بسته خواهد شد.

rajah
2012/01/31, 02:16
وای واقعا حیف شد که abit تعطیل شد در زمانی که کمتر مادربردی رو خودش led نمایش وضعیت سیستم و هیت سینک سه گانه با لوله انتقال حرارت رو در خودش می دید شما بوضوح روی مادربردهای این شرکت این قابلیت ها رو مشاهده می کردید (دیروز هم یکیشون زیر دستم بود)این شرکت جای پیشرفت داشت ای کاش می تونست به بقاء خودش ادامه بده

saeid6574598
2012/01/31, 12:01
درسته سعید جان ! واقعا جای تاسف داره که یک چنین شرکتی داره از آب و رنگ می یفته ! این شرکت واقعاً محصولات خوبی را ارائه می کرد . هم اکنون هم مادربورد بنده ، یک مادربورد ابیت هستش . محصولات این شرکت در بازار کشور ما ، به دلیل استقبال نه چندان خوب مردم ، نتوانست مانور خوبی از خود نشان دهد .

Beni7192
2012/01/31, 22:33
یادش بخیر یه زمانی خیلی ها آرزوشو داشتند!!!

TheGladiator
2012/04/06, 11:28
سلام ببخشید این تاپیک رو بالا میارم و سوالم رو اینجا مطرح میکنم
چاره دیگه ای ندارم گیر کردم ببخشید

من حدود 3-4 سال پیش یه مادربرد Abit مدل AN52V(MCP65S ) گرفتم تا الان هم باهاش کار کردم خوب بوده
با Xp خوب کارمیکنه مشکلی ندارم باهاش

پارسال روش ویندوز 7 ریختم هر کاری کردم DVD writer ام هیچ چیز نشون نمیداد (دی وی دی رایتر سوزوکی - یعنی ایکونش بود اما dvd که داخل میگذاشتم فقط صدای چرخشش میومد ولی هیچ اطلاعاتی نشون نمیداد)

اما سی دی رام teac ام که شاید ماه 10 سال پیشه با سرعت بالا سی دی ها رو میخوند و هیچ مشکلی نداره

اون موقع به خاطر dvd rwriter بی خیال شدم اما الان مجدد تصمیم گرفتم برم سراغ win 7 گفتم شاید مشکل از نسخه ویندوزم

باشه که این دفعه یه ویندوز مطمئن رو امتحان کردم

دیشب با کلی دردسر و بعد از 2.5 ساعت صرف وقت برای نصب ویندوز بالاخره 7 رو بالا اوردم

اما کماکان مشکل دی وی دی رایتر باقی مونده و هیچ dvd یا cd رو نمیخونه

من حتی از بوت نتونستم 7 رو نصب کنم یعنی اونجام اول نصب ویندوز میومد قبل از اینکه درایوهام رو نشون بده دیگه صفحه ثابت میموند ...... من از توی خود ویندوز xp با کلیک بر روی دی وی رام مجبور شدم ویندوز7 بریزم که 2.5 ساعت دقیقا طول کشید

بعد از کلی سرچ به این نتیجه رسیدم که بایوس مادربردم باید آپدیت بشه
اما متاسفانه سایت abit هم که جمع شده و برای گرفتن فایل آپدیت مادر برد به هیچ جا دسترسی ندارم

نظری راه حلی دارید بتونم مشکل dvd ام رو حل کنم؟؟؟؟/
میشه از جای معتبری بایوس مادر بردم رو پیدا کنم؟

مشخصات سخت افزاری

مادر برد و سی پی یو

MB Model AN52V(MCP65S)
CPU AMD Athlon 64 X2 4800+
Cpu Socket Socket AM2 [Socket AM2

بایوس

BIOS Version Nvidia - 42302e31
Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

BIOS Date 12/04/07

BIOS Web Page فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

BIOS Vendor Phoenix Technologies, LTD
Version 6.00 PG
Release 12/04/2007

Characteristics - supports booting from ATAPI ZIP drive

دی وی دی رایتر

Model SUZUKI DVDRW SP-250 ATA Device
Interface IDE Atapi

A

ممنون