PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ** مسابقه بزرگ 3D Mark 11--جایزه: MSI N560GTX-Twin Frzor II

صفحه ها : [1] 2

Castiel
2012/01/31, 00:06
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سلام دوستان عزیز
در این تاپیک و مسابقه، بیشترین پیشرفت برای GPU Score در نرم افزار بنچمارک 3D Mark 11 مد نظر است، یعنی اگر بتوانید Score کارت خود را با اورکلاک به مرور ارتقا دهید، می توانید به برنده شدن خود امیدوار بمانید. این مسابقه تا 20 فروردين ماه 1391 برگزار خواهد شد تا یک هدیه نفیس از سوی مجموعه سخت افزار به فرد برنده اهدا خواهد شد. تست در حالت Performance باید انجام شود و بالاترین امتیاز در متن تاپیک به روز رسانی خواهد شد. اولین ریزالت خود را باید 72 ساعت قبل از پایان مسابقه قرار دهید تا در جدول رنکینگ قرار بگیرید.
اطلاعات تکمیلی نیز در این تاپیک اعلام خواهد شد.

دوستان عزیز لینک Valid نتیجه بنچمارک خود را در سایت 3d Mark در پست خود قرار دهید. در ضمن اسکرین شات از نرم افزارهای CPU-Z، GPU-Z و 3D Mark 11 را در حالی که به صورت همزمان روی صفحه نمایش هستند، باید در پست خود قرار دهید.
همچنین هرگونه پست حاوی پرسش و پاسخ و تشکر، حذف خواهد شد.
سوالات خود را به صورت خصوصی از مدیر انجمن سخت افزار بپرسید.

یک عدد کارت گرافیک MSI N560GTX- Twin Frzor II از طرف شرکت ماتریکس، نماینده رسمی محصولات MSI در ایران، به برنده مسابقه اهدا خواهد شد.

Arsn
2012/02/09, 20:46
دوستان توجه داشته باشند که تمامی نتایجی که دارای مشخصات زیر نباشند در مسابقه شرکت داده نمیشود !

1) عکس از حالت استاک و بدون توییک کارت گرافیک (زمانی که هیچ کار خاصی برای بهتر شدن نمره نکردید)
2) عکس دوم به صورت Print Screen زمانی که نرم افزار Cpu-z و Gpu-Z باز هستند و نمره 3d mark شما در حال نمایش است !

دلیل این که بعضی از دوستان نمیتونن توی سایت 3d mark ولید تهیه کنند اینه که به نرم افزار سریال نامبر دادند و خواستند از نسخه کرک استفاده کنند ، همانطور که قبلا بار ها گفتم لزومی نداره شما سریال بدید و از همون نسخه trial استفاده کنید و Upgrade Later را بزنید !

شما حتی توی تست کارت در حالت دیفالت میتونید با کند کردن ویندوز و... باعث بشید کارت نتیجه ضعیف تری بگیره و زمانی که میخواید پیشرفتتون را نشون بدید با تعویض ویندوز و توییک سیستم عامل و اورکلاکینگ کارت بالاترین نتیجه ای که Gpu Score میتونه کسب را به صورت عکس های زیر به ما بدید تا بنده پس از تایید تست شما ، پیشرفت شما را به درصد محاسبه کنم و نتیجه شما را در جدول بهترین tweaker ها مرتب کنم و در آخر هم جایزه ای ارزنده به برنده مسابقه اهدامیشه ! به همین سادگی!

این هم مثالی از نحوه تست ها ! (البته من خودم شرکت نمیکنم و این تست هم قبول نیست چون در حالت کراس فایر است !)
حالت دیفالت :

حالت اورکلاک شده و توییک شده :

با رفتن به URL عکس ها میتوانید Gpu Score بنده را ببینید ! از 6622 به 8270 رسیده است ! یعنی معادل حدودی 25 % افزایش کارایی کارت گرافیک !

شما هم دقیقا با انجام همین روال نه تنها میتونید برنده مسابقه باشید (میشه گفت مهم نیست کارت شما چی باشد) بلکه میتونید رکورد های اورکلاک خوبی هم بزنید و یواش یواش یه کارایی صورت بدید !

Olesius
2012/02/10, 00:45
تاپیک جالبی هست!

در قوانین مسابقه می تونید به این صورت هم عنوان کنید:
بیشترین نسبت فرکانس اورکلاک شده به فرکانس پیش فرض یا نسبت نتیجه اورکلاک به حالت پیش فرض...

در این صورت دو کارت گرافیک GTX465 و GTX580 بیشترین امکان برنده شدن رو دارند:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e_gtx_580_11658_marks
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e_gtx_465_7162_marks

از بابت Off topic هم عذر می خوام...

موفق باشید

Arsn
2012/02/10, 01:00
تاپیک جالبی هست!

در قوانین مسابقه می تونید به این صورت هم عنوان کنید:
بیشترین نسبت فرکانس اورکلاک شده به فرکانس پیش فرض یا نسبت نتیجه اورکلاک به حالت پیش فرض...

در این صورت دو کارت گرافیک GTX465 و GTX580 بیشترین امکان برنده شدن رو دارند:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e_gtx_580_11658_marks
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e_gtx_465_7162_marks

از بابت Off topic هم عذر می خوام...

موفق باشید

به به ! مشتاق زیارت بودیم آقای کریم خانی ! مگه این که مسابقه 3d mark اورکلاکر های برجسته ای مثل شما را به اینجا بیاورد !

خوشحال میشم اگر بچه های هات اورکلاک و بچه های تیم هات هم در این مسابقه شرکت داشته باشند ! در این ضمینه هم شما میتوانید نقش موثری داشته باشید !

ولی اگر خودتون شرکت کنید که دیگه هیچی ! بگم همین الان جایزه را تقدیم کنند!

البته درباره قوانین به خاطر این که همه بتونند در مسابقه شرکت کنند پیشرفت امتیاز Gpu Score را مبنا قرار دادیم تا مسابقه به چند تا کارت خاص محدود نشه !

شما عزیزی ، امیدوارم بیش از پیش شاهد حضور شما در فروم سخت افزار باشیم !

Olesius
2012/02/10, 01:22
به به ! مشتاق زیارت بودیم آقای کریم خانی ! مگه این که مسابقه 3d mark اورکلاکر های برجسته ای مثل شما را به اینجا بیاورد !

خوشحال میشم اگر بچه های هات اورکلاک و بچه های تیم هات هم در این مسابقه شرکت داشته باشند ! در این ضمینه هم شما میتوانید نقش موثری داشته باشید !

ولی اگر خودتون شرکت کنید که دیگه هیچی ! بگم همین الان جایزه را تقدیم کنند!

البته درباره قوانین به خاطر این که همه بتونند در مسابقه شرکت کنند پیشرفت امتیاز Gpu Score را مبنا قرار دادیم تا مسابقه به چند تا کارت خاص محدود نشه !

شما عزیزی ، امیدوارم بیش از پیش شاهد حضور شما در فروم سخت افزار باشیم !
اختیار دارید دوست عزیز
کم سعادتی از من بوده، بعدشم درسته هر از چند گاهی اورکلاک می کنیم ولی تصور نمی کنم برجسته باشیم ;)

خوشحال می شم بتونم کمکی بکنم :)
در مورد مسابقه هم تصور می کنم اگر محدود به Air Cooling بشه درواقع عدالت رعایت شده و حس رقابت هم بیشتر می شه. خصوصا اگر جایزه هم مشخص بشه!
ما که داریم باز نشسته می شیم ولی چشم حتما دوستان رو در جریان می ذارم :)

از لطف شما بسیار ممنونم...

metall_hero
2012/02/11, 11:00
میدونم نتایج واقا ضایع هستش ولی خواستم نشون بدم منم تلاشم رو کردم دیگه : دی
این رو حالت دیفالت:

این هم رو حالت اور ولی فقط گرافیک رو اور کردم :

اگه دوستان نظری داشتید نسبت به کارم و یا اگه ایرادی میبینید حتما بگید خوشحال میشم مشکلم رو بدونم
با تشکر

Arminknot
2012/02/12, 11:07
این دیفالت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
این توییک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Axle3D Nvidia Geforce GT 430 2G

Arsn
2012/03/03, 10:10
دوستان من فکر می کنم یک اشتباهی این وسط هستش !!!
دوستان اورال اسکور یا اسکور کلی رو توی شات هاشون قرار می دهند و لینک سابمیت هاشون رو هم قرار نمی دهند.
اگر اشتباه نکنم معیار پیشرفت گرافیک اسکور هستش ، نه اورال اسکور.

سلام آقا پوریا!
درسته پوریا جان ! ما چند بار تذکر دادیم که هم نتیجه اولیه و هم نتیجه ثانویه را طبق مقررات گفته شده بزارند !
پوریا جان لطفا تو فروم لیون اعلام کن که این مسابقه اینجا در حال انجام است تا بچه های شما هم تو مسابقه شرکت کنند ! تا جایی که من میدونم جایزه خوبی در کار است !

Arsn
2012/03/03, 18:29
بله لینک اسکور دیفالت رو فراموش کردید. اینم لینکش : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
شما توی اسکور اشتباه می کنی . معیار برای داوران عزیز اسکور نهایی نیستش .یعنی 1074 که توی دیفالت گرفتی معیار نیستش . اون اورال اسکور هست . اگر توی همین لینک بالا که کارت شما توی حالت دیفالت هستش رو برید ، و توی اون صفحه کمی پایین تر بیاید توی بخش Detail score زده ، Graphics Score که روی حالت دیفالت برای شما 1107 هستش. این عدد معیار هستش.

علی جان به تاپیک سر نمی زنی !!! رسیدگی کن.

چون url بچه هایی که تست زدن معلومه ، میتونم خودم gpu score را در بیارم ! نگران نباش !
فکر میکردم تا شب بچه های لیون اینجا را بترکونند ولی هنوز تو اعتصاب هستند ! باید بچه های هات را هم ترغیب کنم !
پوریا جان پیشرفت Gpu Score مطرح است ، اگر خودشون حالت اولیه را بزارند که هیچ اگر نه ما خودمون دیفالت اون کارت را پیدا میکنیم و نسبت به مقداری که اور / توییک کردند مقایسه میکنیم !

اگر برات مقدوره کمی از تجربیات اورکلاک کارت گرافیک باد خودت را با بچه ها قسمت کن تا رکورد ها بهتر بشه !

مثلا تو تست 3dmark 11 اورکلاک چه فاکتوری نتیجه بهتر میده ؟
کرش روی کدوم تست معنیش چیه ؟
و نکاتی درباره 3d mark !

metall_hero
2012/03/03, 18:53
خوب پس
تست دیفالت....
لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
و این هم اور شدش....

persuse
2012/03/03, 23:34
فکر میکردم تا شب بچه های لیون اینجا را بترکونند ولی هنوز تو اعتصاب هستند !

3d mark !

درود

کم کم میان بچه های لیون هم.فقط یخورده تو اسفندماه سر آدم شلوغه.

farjam1990
2012/03/03, 23:47
خیر مقدم :دی

Bahman_D
2012/03/04, 09:50
درود

منظور شما از توئیک معکوس دقیقا چیه؟

مثلا من میتونم کاری کنم که GPU Score در حالت دیفالت به جای 3000 بشه 1000

مشکلی نداره؟

persuse
2012/03/04, 10:13
سلام

بهمن جون Hex (معین)هستم.آره تا اونجا که من فهمیدم این کار مانعی نداره و هنر اورکلاکر هست که بتونه فاصله این بازه رو به حداکثر برسونه.خداروشکر چینش چندتایی کارت گرافیک و همینطور استفاده از خنک کنندهای غیر متعارف مثل LN2 و یخ خشک هم ممنوع هست.

farjam1990
2012/03/04, 16:36
این رو به عنوان ارسال اولیه من در نظر بگیرید :دی
در حالت دیفالت! 6970 حسابی تحقیر شد :دی
8349

لینک ولید

metall_hero
2012/03/04, 17:31
خوب دیگه برنده معلوم شد بدید دیگه جایزه رو به فرجام بره..... :دی
اقا فرجام برنده خودتی حالشو ببر....:دی

const@ntin
2012/03/04, 18:10
با اجازه بزرگترهای سایت لیون
ببخشید خونه نت نداشتم نتونستم ولید بگیرم
قبل از عمل
بعد از عمل:D

metall_hero
2012/03/04, 19:32
یک بار دیگر تلاش.......

دیفالت:

اور:

اینم عکس :
8355

Arsn
2012/03/04, 19:54
درود

منظور شما از توئیک معکوس دقیقا چیه؟

مثلا من میتونم کاری کنم که GPU Score در حالت دیفالت به جای 3000 بشه 1000

مشکلی نداره؟

دوستان منظور از توییک معکوس کند نشون دادن کارت است ! من نباید این راهنمایی ها را بکنم ولی راه های زیادی هست که 3D mark نمره graphic score پایین تری نسبت به اون مقداری که کارت میگیره بهتون بده ! برای ما هر چه بزرگتر بودن بازه min و max عدد 3dmark شماست ! اگر میتونید مسئله ای نیست ! یادتون نره رقابت جدی است !

Bahman_D
2012/03/04, 21:28
قبل : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بعد : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ویرایش شد.

Editor In chief
2012/03/04, 23:37
دوستان عزیز که هنوز توانایی های خود را به نمایش نگذاشته اند لطفا شروع کنند. مطمئن باشید جایزه این رقابت بیش از ان چیزی است که در تصور سروران گرامی خواهد بود. این را قول می دهیم.

persuse
2012/03/04, 23:51
مدیران محترم :

لطفا تاریخ دقیق بهمراه ساعت پایان مسابقه را مشخص کنید تا بلکه یه تکونی بخوره تاپیک.

Castiel
2012/03/05, 00:03
مدیران محترم :

لطفا تاریخ دقیق بهمراه ساعت پایان مسابقه را مشخص کنید تا بلکه یه تکونی بخوره تاپیک.

به ظور حتم تا روزهای پایانی سال 90 ادامه خواهد داشت, تاریخ و ساعت دقیق با توجه به استقبال اورکلاکرها, تعیین و اعلام خواهد شد.

metall_hero
2012/03/05, 06:53

ویرایش شد.

چطوری دیفالت کارت gtx 460 از gt430 کم تر نمره داده ؟؟؟؟ اونم با این سی پی یو ؟؟؟؟
سیستم من 1/4 این سیستم قدرت داره نمره دیفالتش بیشتره......

Arsn
2012/03/05, 13:51
اطلاعیه :

با سلام دوباره خدمت همراهان همیشگی فروم سخت افزار !

دوستان با توجه به نزدیک شدن به پایان مسابقه 3D Mark 11 و هماهنگی هایی که با 3 تیم هات اورکلاک ، لیون کامپیوتر ، شهرسخت افزار مبنی بر شرکت اورکلاکر های این تیم ها داشتیم و حساسیت بیش از پیش مسابقه و لزوم کامل و بی نقص بودن قوانین به اطلاع میرسانم که اصلاحیه و ضمیمه ای به قوانین اضافه شده که رعایت آن برای ثبت نتایج الزامی است !

1) تمام شرکت کنندگان در مسابقه برای احراز نتایج خود موظف اند که فقط و فقط از لینک ولید 3Dmark 11 و نسخه trial آن استفاده کنند (جلوگیری از هرگونه تقلب و دست بردن در نتایج و تست ها )
2) نتایج باید در قالب یک پست و حاوی مینیمم و ماکزیمم Graphic Score در قالب لینک ولید باشد
3) گذاشتن عکس از سیستم کولینگ کارت زمان اجرای تست اجباری است

دوستان با توجه به زمان کم باقیمانده هر چه سریعتر نتایج خود را در همین تاپیک قرار بدند !
با تشکر از همکاری شما - علیرضا !

oktay5000
2012/03/05, 15:44
stock clock (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Overclock (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اینم مثل بعضی دوستان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
cooling (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

oktay5000
2012/03/05, 15:51

ویرایش شد.

عزیز اولی رو رو دیفالت اجرا کن دستکاری نکن
Non default settings were used in benchmark. Score could not be computed.

Bahman_D
2012/03/05, 17:04
عزیز اولی رو رو دیفالت اجرا کن دستکاری نکن
Non default settings were used in benchmark. Score could not be computed.

عزیز اون پیغام رو به خاطر این میده که من فقط تستهای گرافیک رو انتخاب کردم و تست Physics و Combined رو تیک نزدم. به خاطر همین پیغام داده که نمیتونه امتیاز کلی رو محاسبه کنه. اگر تنظیمات رو دستکاری کنی دیگه امتیاز به شکل P نمایش داده نمیشه و به شکل C یا همون Custom نمایش داده میشه.جزئیات تنظیمات رو میتونی مقایسه کنی. البته طبق اطلاعیه جدید این تست چون در حالت Trial انجام نشده کلا اعتبار نداره.

Bahman_D
2012/03/05, 17:13
استفاده از 2 کارت گرافیک ممنوعه

و

Benchmark tessellation load modified by AMD Catalyst driver, result invalid. Check your video driver settings

سی پی یو شما هم در حالت دیفالت باید با کلاک دیفالت باشه. اینطوری امتیاز دیفالتت بالاتر اومده که به ضررته

oktay5000
2012/03/05, 18:22
استفاده از 2 کارت گرافیک ممنوعه

و

Benchmark tessellation load modified by AMD Catalyst driver, result invalid. Check your video driver settings

سی پی یو شما هم در حالت دیفالت باید با کلاک دیفالت باشه. اینطوری امتیاز دیفالتت بالاتر اومده که به ضررته
عزیز من کلاک سی پی یو تو gpu score تاثیر نداره
در ضمن 2 کارت نیست یک عدد 5970 هست خوب چک کن
اون رو محض احتیاط گذاشتم حالت دوم صحیح هست

Arsn
2012/03/05, 19:13
stock clock (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Overclock (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اینم مثل بعضی دوستان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
cooling (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اورکلاک های خوبی است ولی مسلمه شما به عنوان شرکت کننده حق دارید دیفالت اسکور خودتون را با روش هایی که بهش آشنایی دارید پایین بیارید ! (بدون دستکاری کلاک های GPu)
برنده مسابقه ما کسی است که پایین ترین مینیمم و ماکزیمم gpu score را داشته باشه یا به عبارت بهتر درصد پیشرفتش از نتیجه استاک (که میتونه 10 هم باشه) زیاد بشه !

oktay5000
2012/03/05, 21:56
یعنی الان کاری کنم gpu score حالت default بشه 50 قبوله؟؟؟؟؟؟؟
وبعد اور کنم نتیجه رو بزارم خوب این چه کار بیخودیه یهو میگفتید بیشترین gpu score با ولید که راحت ترم بودچ
اصلا این قانون مشکل داره الان cpu رو میزارم رو 1600 mhz تایمینگ رم رو میزارم 15
2 تا هم رندر میگیرم بعدش میام 3dmark هم میزارم که اصلا پوینت نده خوبه اینجوی;))

Arsn
2012/03/05, 22:06
یعنی الان کاری کنم gpu score حالت default بشه 50 قبوله؟؟؟؟؟؟؟
وبعد اور کنم نتیجه رو بزارم خوب این چه کار بیخودیه یهو میگفتید بیشترین gpu score با ولید که راحت ترم بودچ
اصلا این قانون مشکل داره الان cpu رو میزارم رو 1600 mhz تایمینگ رم رو میزارم 15
2 تا هم رندر میگیرم بعدش میام 3dmark هم میزارم که اصلا پوینت نده خوبه اینجوی;))

شما اگر gpu score برابر 1 هم بگیری قبوله ! هر کاری دوست دارید بکنید (غیر از دست بردن تو کلاک ها و شیدر گرافیک)، مهم اینه که درصد پیشرفت از پایین ترین gpu score که میتونی بگیری تا بالاترین عدد gpu score که میتونی بگیری زیادتر باشه !

من زبونم مو در آورد چون شما و بعضی از دوستان حاضر نیستید حتی قوانین و پست های مسئول اجرای مسابقه را تا آخر بخونید !

قانون هم مشکلی نداره و فقط یه جورایی متفاوت است و اتفاقا چالش برانگیز ! جوری تنظیم شده که همه بتونن شرکت کنند !

همانطور که خودتون تو جمله آخر گفتید ، رندر از پایین ترین gpu score که میتونید بهش برسید و سپس رندر از بالاترین gpu score که میتونید تحث باد یا واتر کولر بهش برسید !
قوانین ولید و نسخه 3dmark فراموش نشود (اصلاحیه اخیر)

Mr. DB!
2012/03/05, 22:38
با سلام
از اونجایی که واسه فروم شما ارزش بالایی قائلم، این قوانین از پایه مشکل داره
امروز اومدم یه تست با داونکلاک و لود cpu , GPUگرفتم!
اسکور داد حدود 1300
بعد با استوک گرفتم بدون لود داد 7700
این قانونش مزخرفه
هرکی لود بیشتری تو تست اول بده برنده میشه!
اور میشه یه عمل الکی!
مگه تو اور اونم با ایر میشه چند درصد افزایش کارایی داد؟
الان ما بیایم تست بگیریم، رو ایر 500% هم اور کنیم!!
اما طبق قوانین یکی بیاد لود بندازه رو تست اولش اختلافش از ما بالاتر می زنه و اول میشه!
به نظر شما ضایع نیست؟!
ارزش وقت گذاشتن نداره
به نظر من این قانونش باید بایکت بشه

Arsn
2012/03/05, 22:46
با سلام
از اونجایی که واسه فروم شما ارزش بالایی قائلم، این قوانین از پایه مشکل داره
امروز اومدم یه تست با داونکلاک و لود cpu , GPUگرفتم!
اسکور داد حدود 1300
بعد با استوک گرفتم بدون لود داد 7700
این قانونش مزخرفه
هرکی لود بیشتری تو تست اول بده برنده میشه!
اور میشه یه عمل الکی!
مگه تو اور اونم با ایر میشه چند درصد افزایش کارایی داد؟
الان ما بیایم تست بگیریم، رو ایر 500% هم اور کنیم!!
اما طبق قوانین یکی بیاد لود بندازه رو تست اولش اختلافش از ما بالاتر می زنه و اول میشه!
به نظر شما ضایع نیست؟!
ارزش وقت گذاشتن نداره
به نظر من این قانونش باید بایکت بشه

لطف داری ، تو هات هم جواب شما را دادم ولی اینجا هم میزام !

شما لزومی نداره حتما اورکلاک سنگین بکنی تا برنده باشی ! اگر یه زحمت میکشیدید به فروم ما میومدید میدیدید که با gtx 460 طرف 250 تا gpu score گرفته و بالاترین عدد gpu score هم برابر 4600 و خورده ای بوده که به عبارتی میشه 18 برابر !
با 6970 تونستن gpu score برابر با 390 بگیرند و نمره max هم 7200 بوده ! میشه باز 18 برابر !

قانون ساده است ! پایین ترین عدد gpu score ممکن را بگیر ، بالاترین gpu score را بگیر به ما بده ، محاسبه میکنیم از min چقدر تا max پیشرفت داشتید و اگر درصدر باشید برنده هستید !

فکر میکنم قانون را درست متوجه نشدید وگرنه قشنگی این مسابقه طبق گفته اکثر بچه ها به اینه که نیاز به اورکلاک فوق سنگین نداره و فقط باید خوب بتونی min Gpu score بگیری و یه اورکلاک معقول هم انجام بدی !

خب شما هم با هزار راهی که برای پایین نمره گرفتن وجود داره (مثل همون لود انداختن ولی بدون دستکاری کلاک و شیدر کارت ) نمره پایین بگیر و سپس بالاترین عدد ممکن را بگیر ! نمره دیفالت 120 بزن (میدونم سخته!) و نمره ماکزیمم7700 بزن ! میشه 64 برابر ! شما برنده ای !

بچه های لیون که حضور مستمر دارند (هم تیم اور و هم کاربراشون) و الان هم که آقای کریم خانی به من گفتند که مشکل بچه ها هات با قوانین است وگرنه مسئله ای برای شرکت کردن نیست !

اگر هم قوانین را درست متوجه نشدید یا ابهامی داره اول تاپیک را تو فروم ما بخونید و باز اگر مشکلی بود هستم در خدمتتون !

Dementor
2012/03/05, 22:50
سلام
این لینک از قسمت low=154

عکس هم ضمیمه هست
اینم لینک high=8839

ویرایش شد تاریخ 21/12/90
ویرایش شد تاریخ 28/12/90
ویرایش شد تاریخ 2/1/91
ویرایش تاریخ 3/1/91
ویرایش شد تاریخ 10/1/91
عیدتون هم مبارک
8839/154=57.3961038961039
*100=5739.61038961039
متاسفانه کولر cpu من استاک هست و زیاد نمیشه روش مانور داد :((
سر فرصت اینا تغییر میکنن

Mr. DB!
2012/03/05, 22:57
خوب این عمل هیچ ربطی به اورکلاک نداره!
کسایی که دارن اورکلاک می کنن وقت میذارن، هزینه می کنن، قطعه به فنا میدن باید یه فرقی با یه یوزر عادی که هنوز ... نباید برابر باشه
عرض کردم!
من برای شما بدون اورکلاک به صورت استوک 2 تست میذارم با اختلافاتی فاحش!
رم رو سنگل چنل می کنم، تایمینگ رو ... CPU رو هم داونکلاک نمی کنم! فقط توربو رو غیر فعال می کنم تا زیر لود فرکانس بالا نره، یه memtest, kombooster, occt, wprime 1024, spi32m خلاصه هرچی دارم رو اجرا می کنم و بنچ می گیرم!
اسکور میده در حد ژیان!( به خاطر گل روی شما حتماً نتیجه رو میذارم!)
بعد میام همه رو رو حالت دیفالت ست می کنم، دقت کنین! اور نمی کنم باز!
فقط ریسورس سیستم رو آزاد می کنم!
اسکوری که به کارت گرافیکم میده +7700 میشه!
به نظر شما این میشه اورکلاک؟!
حالا بیام اور هم کنم که ...
------
پ ن:
بهتره که تو این مسابقات در این سطح اعضا چیزی یاد بگیرن نه این که با این حرکت های بی مورد فقط اسم هنر اورکلاکینگ رو ضایع کنن!
تو فروم خودمون هر چند وقت یه مسابقه ای ترتیب داده میشه، هدف هم بردن فلش 2 گیگ نیست! اعضا یه چیزی یاد می گیرن جای اینکه ...

Castiel
2012/03/05, 23:10
کسایی که دارن اورکلاک می کنن وقت میذارن، هزینه می کنن، قطعه به فنا میدن باید یه فرقی با یه یوزر عادی که هنوز ... نباید برابر باشه
عرض کردم!
رم رو سنگل چنل می کنم، تایمینگ رو ... CPU رو هم داونکلاک نمی کنم! فقط توربو رو غیر فعال می کنم تا زیر لود فرکانس بالا نره، یه memtest, kombooster, occt, wprime 1024, spi32m خلاصه هرچی دارم رو اجرا می کنم و بنچ می گیرم!
------
پ ن:
بهتره که تو این مسابقات در این سطح اعضا چیزی یاد بگیرن نه این که با این حرکت های بی مورد فقط اسم هنر اورکلاکینگ رو ضایع کنن!
تو فروم خودمون هر چند وقت یه مسابقه ای ترتیب داده میشه، هدف هم بردن فلش 2 گیگ نیست! اعضا یه چیزی یاد می گیرن جای اینکه ...

دوست عزیز مشکل شما اینه که نمیتونید با قوانین این مسابقه کنار بیایید, هر فروم و هر مسابقه ای یک قوانین خاصی داره و این هم قانون ما هست, ما هم داریم به کاربرای عادی فرصت میدیم تا چیزی یاد بگیرن, اورکلاکرهای عادی هم خیلی راحت میدونن چیکار کنن, حالا نمیدونم شما به دنبال چه قانونی هستید ولی اگر هرگونه انتقاد و پیشنهادی دارید, فقط به صورت خصوصی مطرح کنید. البته مطمئنم که اصلا پست های این تاپیک را مطالعه نکردید. هر پستی به غیر از نتیجه تست و ولید حذف خواهد شد.

Arsn
2012/03/05, 23:10
عرض کردم!
------
پ ن:

اولا ما فلش 2 گیگ جایزه نمیدیم و حداقل قیمت جایزه 200 تومنه و میتونه تا رقم 500 تومن هم جا برای پیشرفت داشته باشه ! (دقیق مشخصی نشده)

دوما کدوم کاربر عادی میتونه 50 تا gpu score بگیره ؟

اون اورکلاکری که قطعه سوزونده و انقدر کاربلد است ، بلد نیست نتیجه gpu score خودش را پایین بیاره ؟

خب من هم همین را میخوام ! میخوام شما فاحش ترین اختلافی که میتونید ایجاد کنید ! نمره gpu score را وحشتناک پایین بگیرید و نمره Gpu score ماکزیمم را تا جای ممکن بالا !(این هم اورکلاک)

یادتون نره ، اورکلاکر ها دیگه هم دارند با شما رقابت میکنند و اونها هم پایین ترین و بالاترین امتیاز را میگیرند ! پس هنر شما ، اگر اورکلاکری فوق العاده هستید وتجربه دارید اینه که بتونید از اونها بهتر عمل کنید !

مگه من از شما cpu تست خواستم که wprime میخوای بزاری ! میگم پایین ترین gpu score و بالاترین را که میتونی بده !

پس behzad tak که همیشه روی باد اور میکنه اورکلاکر نیست ؟ فرجام خود ما که 6870 کراس را رکورد میزنه اورکلاکر نیست ؟ این ها اورکلاک نیستند ؟

شما با توجه به توانایی تون و پتانسیل کارتتون زیر واتر یا باد تاجایی که میتونید اورکلاک کنید و از طرف دیگه تو تست اول gpu score پایین هم بگیرید و برنده شید ! همین !

شما فکر کن این مسابقه مسابقه اورکلاک gpu score تحت باد است ! آیا این اورکلاک هست یا نه ؟ حالا ما از شما میخوایم که Min Gpu score را هم به ما بدی ! این هم هنر میخواد!

اتفاقا با این چالش هایی که ما تو این مسابقه به کار بردیم ، اسم اورکلاک و هنری توییک را پر رنگ تر هم کردیم !

persuse
2012/03/05, 23:46
درود

من دارم کل فرومتون رو دنبال میکنم و هروقت هم وقت کنم یه تلاشی میکنم برای اسکور گیری.واقعا قوانینتون برای این مسابقه فوق العاده هست.حالا نتایج رو هم بعدا میذارم خدمتتون.

خوبی مسابقتون اینه که افرادی مثل من که یه سیستم معمولی دارند میتونند شرکت کنند و امیدوار باشند.

به شخصه همه ی پست ها رو تا اینجا به دقت مطالعه کردم.حتی اون پستهایی که تو چند روز اول مدیر انجمن حذف کردند.کاملا برام واضح هست و به اون دوستانی که مشکل دارند میگم از اول یه بار کامل بخونند تمام پست ها رو ....
برای من که خیلی جالبه.فقط کاشکی واتر رو ممنوع میکردید که البته میدونم اون هم محدودیت داره چون یکسری کارتها از اول براشون واتر کولر رو کارتشون تعبیه شده که خوب از این مسابقه محروم میشدند.در هر صورت من میگم قانونتون نقص نداره و درکل مسابقه ی عالی هست.

در پاسخ به اون دوستانی که میگن رم رو تایمنگشو فلان .سینگل چنلو ...... برن این کارها رو بکنن ببیند چقدر اسکور میاد پایین؟مطمئنا خیلی کم(برید امتحان کنید)!چون برنامه به مقداتر زیادی رو گرافیک متمرکز هست و هدف این مسابقه هم گرافیک اسکور هست.

Arsn
2012/03/06, 00:25
دوستان تمام ابهامات mr.db عزیز به عنوان نماینده هات اورکلاک رفع شد ! ایشون سفیر ما در هات هستند و کاربر های هات هر سوال و مشکلی دارند میتونند از این عزیز گرانقدر بپرسند!
نظر ایشون هم درباره اکثر قوانین تغییر کرد چون سعی کردم به بهترین وجه ممکن براشون توجیح کنم و ایشون هم با توجه به دانش اورکلاکر خودشون سریع موضوع را گرفتند!

این مسئله (ابهام در قوانین ) ممکنه برای هر کس دیگه ای پیش بیاد (با اینکه ما از قوانین مطمئنیم) ولی با این حال ، بنده توی یاهو مسنجر در خدمتم تا هر جور رهنمایی که میتونم را دریغ نکنم!

oktay5000
2012/03/06, 11:11
قبل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
بعد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اینم طبق قوانین

Bahman_D
2012/03/06, 18:35
یه سئوال داشتم.

فقط داون کلاک کارت گرافیک ممنوعه و داون کلاک سی پی یو مجازه؟

Arsn
2012/03/06, 22:32
یه سئوال داشتم.

فقط داون کلاک کارت گرافیک ممنوعه و داون کلاک سی پی یو مجازه؟

درخدمتم !
بله ! داون کلاک gpu ، MEm ، Shader در تست اول (مینیمم ) ممنوع است !

Castiel
2012/03/08, 15:28
دوستان عزیز یک عدد کارت گرافیک قدرتمند برای مسابقه تایید شده است که به زودی مدل دقیق آن اعلام می شود. البته در تلاش هستیم تا دو عدد کارت گرافیک برای جایزه در نظر بگیریم

Dementor
2012/03/09, 09:48
یه پیشنهاد
این مسابقه رو اینطوری برگزار کنید که بیشترین اختلاف امتیاز 3dmark11 رو در فرکانس پایه برای برنده مد نظر قرار بدید
شاید این بهتر باشه؟
اینطوری کسی که میخواد بیشترین اختلاف رو در فرکانس پایه بدست بیاره مجبوره قطعات دیگه رو هم down clock کنه و هم over clock
و این یه ارزیابی بهتر میتونه باشه
نظر شما چیه؟

Castiel
2012/03/09, 16:23
یه پیشنهاد
این مسابقه رو اینطوری برگزار کنید که بیشترین اختلاف امتیاز 3dmark11 رو در فرکانس پایه برای برنده مد نظر قرار بدید
شاید این بهتر باشه؟
اینطوری کسی که میخواد بیشترین اختلاف رو در فرکانس پایه بدست بیاره مجبوره قطعات دیگه رو هم down clock کنه و هم over clock
و این یه ارزیابی بهتر میتونه باشه
نظر شما چیه؟

دوست عزیز هنر یک اورکلاکر زمانی مشخص میشه که بتونه به کمترین GPU Score‌برسه، رسیدن به این حداقل مراحل خاصی داره که به طور حتم هر کاربری از ان اطاع ندارد. اما با این قانون خیلی از دوستان به دنبال راه حلی برای رسیدن به حداقل امتیاز GPU میروند که کمکی به یادگیری خواهد بود. جنبه مسابقه فقط یک مسابقه نیست، بلکه اموزش است. دوستانی بودند که حتی با نرم افزار 3D Mark 11 آشنایی نداشتند ولی در مسابقه شرکت کردند و با پرسش و پاسخ مراحل کار را به دست آورند.

Dementor
2012/03/09, 17:10
دوست عزیز هنر یک اورکلاکر زمانی مشخص میشه که بتونه به کمترین GPU Score‌برسه، رسیدن به این حداقل مراحل خاصی داره که به طور حتم هر کاربری از ان اطاع ندارد.

اما با این قانون خیلی از دوستان به دنبال راه حلی برای رسیدن به حداقل امتیاز GPU میروند که کمکی به یادگیری خواهد بود.

جنبه مسابقه فقط یک مسابقه نیست، بلکه اموزش است.

منم که همینو گفتم فقط فرقش اینه که در هر دو قسمت بالاترین امتیاز و پائینترین امتیاز فرکانس gpu در حالت پیشفرض قرار داشته باشه
که این که چطور میشه این کار رو انجام داد خودش میتونه چالشی برای همه افراد باشه اعم از اورکلاکر و غیر اورکلاکر باشه
که این خودش آموزش جامعی از اور همه قطعات خواهد بود برای دوستانی که تازه وارد این کار شدند( مثل من نوئی)

دوستانی بودند که حتی با نرم افزار 3D Mark 11 آشنایی نداشتند ولی در مسابقه شرکت کردند و با پرسش و پاسخ مراحل کار را به دست آورند.

نتایج رو باید به صورت پ خ ارسال کنیم؟

farjam1990
2012/03/09, 17:18
منم که همینو گفتم فقط فرقش اینه که در هر دو قسمت بالاترین امتیاز و پائینترین امتیاز فرکانس gpu در حالت پیشفرض قرار داشته باشه
که این که چطور میشه این کار رو انجام داد خودش میتونه چالشی برای همه افراد باشه اعم از اورکلاکر و غیر اورکلاکر باشه
که این خودش آموزش جامعی از اور همه قطعات خواهد بود برای دوستانی که تازه وارد این کار شدند( مثل من نوئی)

نتایج رو باید به صورت پ خ ارسال کنیم؟

دوست عزیز مدلی که شما میفرمایید فقط میشه مسابقه توئیک و توئیک معکوس! پس اورکلاک کجا میره این وسط؟
ما به این شکل مهارت توئیک و اورکلاک رو در هم آمیختیم
قوانین هم تدوین شده و مسابقه هم آغاز. پس امکان تغییر وجود نخواهد داشت
نتایج رو همینجا بذارید
با آرزوی موفقیت

ahr
2012/03/10, 12:37
حالت ديفالت
8517
حالت اوور
8518

ahr
2012/03/10, 12:41
ببخشيد بالاترين درصد دسته كيه با چه گرافيكي

Dementor
2012/03/10, 21:44
ببخشيد بالاترين درصد دسته كيه با چه گرافيكي
oktay با 11000 تا و دو کارت 5970 فکر کنم
بعدش فعلا من با 6405

farjam1990
2012/03/10, 21:49
این که درصد نبود :دی
درصد اختلاف ایجاد شده بین کمترین امتیاز ثبت شده و بیشترین امتیاز ثبت شده برای گرافیک باید باشه

به عنوان مثال من با 6970 نمره کمترینم شده 398
و نمره اورکلاک شدم میشه 7300
7300 تقسیم بر 398 ضرب در 100

Dementor
2012/03/10, 22:38
درصد اختلاف ایجاد شده بین کمترین امتیاز ثبت شده و بیشترین امتیاز ثبت شده برای گرافیک باید باشه

خب من فقط میزان اختلاف امتیاز ایجاد شده رو گفتم ولی
8598/2183=3.938616582684379*100 = 393.8616582684379
و oktay
391.0602910602911
پس ظاهرا من اولم :دی

farjam1990
2012/03/10, 22:44
من اون 11000 رو نفهمیدم والا منظورتون چی بود
بعدش 2 تا کارت؟ فقط تک کارت مجازه

Arsn
2012/03/10, 22:55
دوستان انتگرال کتانژانت Dx بر روی 1+Cos X ضربدر Dx را که نمیخواید بگیرید ، که انقدر کار را سختش میکنید !

فعلا آقا بهمن در صدر جدول است ! (البته ایشون باید یک بار دیگه نتیجه را با قوانین اصلاحیه تکرار کنند)
بعدش هم آقا فرجام دوم است !

در ضمن هنوز فرصت باقی است و احتمال تمدید مسابقه زیاد است ! از الان نمیشه نتیجه گرفت چون هنوز اورکلاکر های اصلی تیم های oc ایران شرکت نکردند ولی تو این هفته و هفته آینده احتمالا شاهد هنرنمایی این دوستان هستیم !

Dementor
2012/03/10, 23:11
من اون 11000 رو نفهمیدم والا منظورتون چی بود
بعدش 2 تا کارت؟ فقط تک کارت مجازه
ببخشید اشتباه شد
9800 درسته

منظورم اختلاف بالاترین و پائینترین امتیاز کاربر oktay5000 بود که 9800 درسته و 11000 اشتباهه

ahr
2012/03/11, 00:23

شرمنده اگه ميشه توضيح بدين چه طوري با 6970 نمره 398 گرفتين چه تغيراتي تو سيستم انجام دادين

ahr
2012/03/11, 00:34
ببخشيد اين جدول رده بندي رو كجا ميشه ديد

pentagram
2012/03/11, 12:31
سلام خدمت دوستان عزیز
من هم به نمایندگی از تیم اورکلاک هات اورکلاک در این مسابقه شرکت می کنم
اسکور در حالت دیفالت: 113
اسکور در حالت اورکلاک :7129
تست ها با کارت گرافیک evga gtx 480 hydrocopper ftw گرفته شده
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2012/03/11, 16:06
دوستان عزیز جایزه هم مشخص شد، ببینیم چه می کنید!

Editor In chief
2012/03/11, 21:06
دوستان فروم های دیگر منتظر قدرت نمایی همه هستیم. فکر کنیم gtx 560 ارزش تلاش زیاد را دارد.

saeid6574598
2012/03/11, 22:09
[حسام جان ! یک پولی به ما بدهید تا بتونیم بعد از 5 سال ، یک دستی به سر و روی سیستم بکشیم ! مردیم از بس دیدیم و حسرت خوردیم ! منم خیلی دوست داشتم توی مسابقه شرکت کنم اما متاسفانه با این سیستم قراضه نمی شود اورکلاک انجام داد ! ای کاش بر روی مسابقات دیگری تمرکز می کردید . آخه همه مردم که سیستم خوب برای اورکلاک ندارن ! خیلی ها مثل من می خواستن در این مسابقه شرکت کنن اما نتوانستند . انشاالله مسابقات بعدی طوری طراحی شوند تا ما هم بتوانیم در آنها شرکت کنیم ! / با تشکر فراوان

Arsn
2012/03/11, 22:31
اتفاقا عارضم خدمت آقا سعید که اکثر شرکت کننده به این مسئله اذعان دارند که با این که قوانین مسابقه سخت است ولی برای ضعیف ترین سیستم ها هم قابلیت اجرا دارد !

حتی سیستم های 4-5 سال پیش هم تو این مسابقه شانس برنده شدن دارد ! جدی میگم ! مینیمم gpu Score که شما میتونی بگیری از کارت های قوی بازار میتونه خیلی پایین تر باشه پس هرگز بهانه سیستم نیارید !!!!!!!

saeid6574598
2012/03/11, 22:50
اتفاقا عارضم خدمت آقا سعید که اکثر شرکت کننده به این مسئله اذعان دارند که با این که قوانین مسابقه سخت است ولی برای ضعیف ترین سیستم ها هم قابلیت اجرا دارد !

حتی سیستم های 4-5 سال پیش هم تو این مسابقه شانس برنده شدن دارد ! جدی میگم ! مینیمم gpu Score که شما میتونی بگیری از کارت های قوی بازار میتونه خیلی پایین تر باشه پس هرگز بهانه سیستم نیارید !!!!!!!
علیرضا جان ! ببخشیدا ! اما جنابعالی مشخصات سیستم بنده رو نمیدونید که اینجوری صحبت می کنید ! سیستم من هیچ شانسی در مقابل سیستم های بچه ها ندارد . GPU Score کارت گرافیک من ، به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره چه برسه به این که بخواهم در مسابقه شرکت کنم ! اگر بخوام اور کنم که باید قید سیستم رو بزنم چون سیستمم تحملش رو نداره !

Arsn
2012/03/11, 23:33
علیرضا جان ! ببخشیدا ! اما جنابعالی مشخصات سیستم بنده رو نمیدونید که اینجوری صحبت می کنید ! سیستم من هیچ شانسی در مقابل سیستم های بچه ها ندارد . GPU Score کارت گرافیک من ، به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره چه برسه به این که بخواهم در مسابقه شرکت کنم ! اگر بخوام اور کنم که باید قید سیستم رو بزنم چون سیستمم تحملش رو نداره !

خواهش میکنم ، بخشیدم !!! :دی

اصلا مهم نیست مشخصات سیستم شما چی باشه ! دیگه از کارت 7300GT که ضعیف تر نیست ؟ این مسابقه جوری طراحی شده که سیستم قدرتمند داشتن آخرین فاکتور برنده شدن باشه !
اگر یه بار دیگه قوانین مسابقه را بخونید ، ما راه حلی به عنوان توییک معکوس گذاشتیم که هیچ فشار اضافه ای نسبت به حالت استاک نمیاد و اگر شما بتونید رکورد خوبی تو اون بخش بزنید ، اصلا نیازی به اورکلاک کردن نیست ! به هیچ وجه سیستمی که باهاش تست گرفته میشه مهم نیست !
راستی شرکت در مسابقه هم اختیاری است و اگر فکر میکنید حتی راه حل های نرم افزاری Min Gpu Score هم برای شما قابل انجام نیست (!!!) ، ما راضی نیستیم که به سیستم خود آسب بزنید !!!

VSH-Katana
2012/03/11, 23:55
راستی اگه تو سایت یا فروم مواد لازم! برا مسابقه رو واسه دانلود بزارید عالی میشه و نسخه 64 بیتی و 32 بیتی هر دو باشه

Extreme
2012/03/12, 00:36
با سلام خدمت همه یچه های گل سخت افزار !
آخه این چه جایزه های هست میذارید ؟ آدم دلش میخواد شرکت کنه !؟

اسکور در حالت دیفالت : 52

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اسکور در حالت اورکلاک : 9015

Editor In chief
2012/03/12, 09:13
مي بينم آقا نيماي گل هم حضور پيدا کردند. خوشحالم دوست عزيزم اميدوارم که ديگر عزيزان هم بياييند تا حسابي مسابقه جذاب بشه.

Editor In chief
2012/03/12, 09:16
راستی اگه تو سایت یا فروم مواد لازم! برا مسابقه رو واسه دانلود بزارید عالی میشه و نسخه 64 بیتی و 32 بیتی هر دو باشه

حتما دوست عزيز اين کار انجام خواهدشد. نرم افزار‌هاي مورد نياز در سايت گذاشته خواهد شد و در فروم لينک داده خواهد شد.

Castiel
2012/03/12, 11:13
یک خبر خوب دیگر هم بدهم که سه شرکت سازگار، دریا کامپیوتر و اسوس هم قصد اهدای جایزه برای این مسابقه را دارند.

Arsn
2012/03/12, 13:27
با این حساب جوایز ما حداقل 4 عدد خواهد بود ! فکر میکنم ارزش مسابقه به شدت بالا رقت و رقابت ها جدی تر بشه ! به خصوص که کارت گرافیک 560 الان قیمت هنگفتی هم دارد !

این هم لینک دانلود نرم افزار 3Dmark 11 :

parsa_pc
2012/03/12, 13:45
حالت دیفالت :

8535

لینک دیفالت :

حالت اور :

8536

لینک اور :

Reza Y
2012/03/12, 14:07
دوستان اگه اشتباه بود پاکش کنید اما نرم افزاری هست به اسم TuneUp Utilities 2012 این میتونه خیلی از بخش های ویندوز رو از جمله قسمت هایی که کارت گرافیک رو مشغول میکنن غیر فعال کنه و درنتیجه نمره بالاتری به کارت میرسه!!

persuse
2012/03/12, 20:23
خیلی ناعادلانه شد که :دی
7970 و 480 با واتر کولینگ :دی

منظورم کارتهای خفنی هست که دوستان دارند استفاده میکنند.فرض کنید 5 نفر بتونند امتیاز 50 بگیرند با نوییک معکوس.برای اسکور بالا خوب اونی که کارت قوی تر ی داره و همینطور انعطاف اورکلاش بیشتره موفق تره.ولی واقعا تلاش مضاعفی میطلبه مسابقه جالب و جذابتون.>:D<

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
کو 7970 ؟ کی داره ؟ برای توییک معکوس که تاثیرش خیلی بیشتر از اورکلاک است (تو این مسابقه ) نیازی به واتر کولر نیست ! :دی ARsn

AloneWolf
2012/03/13, 01:51
سلام ،

منم با 6770 تلاشمو کردم و در کسب حداقل امتیاز تقریبا رتبه ی خوبی آوردم ،

اما در کسب حداکثر امتیاز نتونستم زیاد کاری کنم (6770 نمیتونه با کارتهای HighEnd رقابت کنه)

حالت دیفالت: 92
8550

حالت اور: 2571

8556

farjam1990
2012/03/13, 02:35
مهم اینه که این جسارت رو داشته باشید که شرکت کنید
فقط یک نکته نمره گرافیک فقط ملاک هست ! شما نمره کلتون شده 139
نمره گرافیکتون 122 هستش
و دومی هم نمرتون 2371

پس نمره حداقلتون 122 و حداکثرتون 2371

AloneWolf
2012/03/13, 09:59
راستی من بازم میتونم رکورد بزارم؟

و تا به حال نفرات اول تا پنجم رو میشه بگید کیا هستن.

Arsn
2012/03/13, 12:38
راستی من بازم میتونم رکورد بزارم؟

و تا به حال نفرات اول تا پنجم رو میشه بگید کیا هستن.

میتونید همون پست را ویرایش کنید و رکورد های بهترتون را بزارید

جدول نفرات اول تا پنجم روزهای جمعه آپدیت میشه !

metall_hero
2012/03/13, 16:10

آقا پس من مینیمم = 1107 گرفتم GPU Score
و تو اور 1203
باید 1203/1107 کنم بعد ضربدر 100 درسته این طوری حساب میشه؟؟؟؟

Castiel
2012/03/13, 17:04
آقا پس من مینیمم = 1107 گرفتم GPU Score
و تو اور 1203
باید 1203/1107 کنم بعد ضربدر 100 درسته این طوری حساب میشه؟؟؟؟

دقیقا به همین شکل است

pentagram
2012/03/13, 18:00
اپدیت :
اسکور در حالت دیفالت: 43

AloneWolf
2012/03/13, 21:41
آپدیت:

8551

8555

27.94565217391304 = 2571/92
*
100
=
2794.565217391304 %

Extreme
2012/03/13, 22:59
آپدیت :

حالت دیفالت : 41

9015/41 = 219.8780487804878
*
100
=
21987.80487804878 %

Bahman_D
2012/03/14, 02:15
b-) ..........................

ahr
2012/03/14, 11:03
سلام ،

منم با 6770 تلاشمو کردم و در کسب حداقل امتیاز تقریبا رتبه ی خوبی آوردم ،

اما در کسب حداکثر امتیاز نتونستم زیاد کاری کنم (6770 نمیتونه با کارتهای HighEnd رقابت کنه)

8550

8556
ببخشيد اگه ميشه توضيح بدين چطوري نمره ديفالت رو اينقدر پايين آوردين

Amir99
2012/03/14, 12:19
اگه بهت بگه چه جوری نمره دیفالش رو پایین آورده که.../:)

AloneWolf
2012/03/14, 12:43
کلا بدست آوردن اسکور پایین 150 خیلی دشواره

چون به فرض اینکه بتوانید کارت گرافیکتون رو اینقدر ضعیف کنید

به یک مشکلی بر میخورید (ویدئو کارتتون توان اجرای گرافیکی ویندوز هم ندارد)

و برای رفع این مشکل باید تا میتوانید سیستم عاملتان را خلاصه کرده و اکثر پردازش های گرافیکی

را غیر فعال کنید .

و یک تست ساده حدودا نیم ساعت طول خواهد کشید.

خلاصه از این هم میشه قدرتشو خیلی کمتر کرد ،

اما وینوز کرش میکنه (یعنی کارت نمیتونه تصویر رو پردازش کنه)

به زبان ساده تر : پایین آوردن قدرت آنچنان سخت نیست ،

پایدار نگاه داشتن سیستم عامل و انجام تستی به این سنگینی با کارت گرافیکی

که بسیار بسیار ضعیف شده ، دشوار میباشد.

pentagram
2012/03/14, 15:10
با اجازه از استارتر تاپیک نتایج اپدیت شده رو علاوه بر پست اصلی تو روند تاپیک ادامه می دم
اپدیت
اسکور در حالت دیفالت:35
اسکور در حالت اورکلاک:7266

GPU matrix
2012/03/14, 20:15
سلام به بچه هاي مجله سخت افزار ميگيم
يكي از اعضاي جديدم كه دوس دارم براي اولين بار تو اين مسابقات فقط تجربه اي كسب كنم
مادربردم ep45-ud3p هستش و كارت گرافيكم gt430 ladybird بنظرتون چطوره ميشه ركودي هم زد يا نه؟
بهم يه كارت نسبتا خوب پيشنهاد كنيد تا بتونيم يه ركورد بزنيم

Castiel
2012/03/14, 20:37
سلام به بچه هاي مجله سخت افزار ميگيم
يكي از اعضاي جديدم كه دوس دارم براي اولين بار تو اين مسابقات فقط تجربه اي كسب كنم
مادربردم ep45-ud3p هستش و كارت گرافيكم gt430 ladybird بنظرتون چطوره ميشه ركودي هم زد يا نه؟
بهم يه كارت نسبتا خوب پيشنهاد كنيد تا بتونيم يه ركورد بزنيم

سلام دوست عزیز
خیلی خیلی خوش اومدید
با هر نوع کارتی شانس دارید، کارتهای سری 400 انویدیا هم کارتهای خیلی خوبی هستن

Bahman_D
2012/03/15, 11:26
چرا جایزه عوض شده ؟؟؟؟ اولش 560Ti HAWK نبود؟

Editor In chief
2012/03/15, 19:32
دوست عزیز و گرامی در کل جایزه تغییری نکرده است.

AloneWolf
2012/03/15, 19:54
فقط نفر اول ؟؟؟

تعداد زیادی از دوستان سعیشونو کردن ، پیشنهاد میکنم تا نفر پنجم جایزه بدین به صورت نزولی
(جایزه ی نفر اول بالاترین ارزش و جایزه ی نفر پنجم کمترین ارزش)

یک خبر خوب دیگر هم بدهم که سه شرکت سازگار، دریا کامپیوتر و اسوس هم قصد اهدای جایزه برای این مسابقه را دارند.

به شخصه تجربه ی آشنایی با محصولات سازگار و دریا کامپیوتر رو داشتم ، اگه اونا هم بخان جایزه بدن عالی میشه.

جایزه های دیگری هم میتونه وجود داشته باشه ، مانند:

هارد اکسترنال ، SSD ، سیستم خنک کننده ی آبی

که قیمتهای کمتری نسبت به MSI N560GTX-Twin Frzor II دارند.

Bahman_D
2012/03/15, 23:05
آپدیت :

حالت دیفالت : 41

9015/41 = 219.8780487804878
*
100
=
21987.80487804878 %

سلام. اگه ممکنه میشه یه توضیحی راجع به اون (Graphics Card (Secondary بدید ؟؟؟ چون تا اونجایی که میدونم 7970 همچین چیزی نداره ....

Bahman_D
2012/03/15, 23:32
نظرتون راجع به این چیه؟

کارت اصلی 460 نمایش داده شده ولی در واقع مانیتور رو به 450 وصل کرده بودم و 450 کار پردازش گرافیک رو انجام داده....

یعنی خیلی راحت میشه کارت 460 رو در اسلات شماره 1 قرار بدم و 450 رو در اسلات شماره 2 و با این که 450 رندر میکنه کارت اصلی 460 نمایش داده بشه. حالا فکرش رو بکنید که اگر از یه گرافیک خیلی ضعیفتر از 450 ( مثلا گرافیک داخلیه CPU ) استفاده کنم چی میشه!!

پیشنهاد میکنم امتیاز هایی که گرافیک Secondary دارند مورد قبول واقع نشن

Extreme
2012/03/16, 03:29
فکر نمیکنم فهمیدنش خیلی سخت باشه ؟! اگر نگاهی به اسم مادربرد بکنید میبینید که این مادربرد از Virtu پشتیبانی میکنه !!

آپدیت :

حالت دیفالت : 35

Castiel
2012/03/16, 09:38
دوستان عزیز تست با Virtu پیش بینی شده بود و از آنجایی که تست های 3d mark 11 شامل چند مرحله است و باید تست به طور کامل انجام شود. داوران مسابقه روی این مسائل توجه دارند و نتایجی از این دست قابل قبول نیستند.

sezar
2012/03/17, 21:52
والا چه کنیم دیگه!!! من که تاحالا سراغ اورکلاک گرافیک نرفتم اونم gt 425M !!!!!!! کمک بدین چجوری اورش کنم این بدبختو که نمیره؟

AloneWolf
2012/03/17, 22:11
والا چه کنیم دیگه!!! من که تاحالا سراغ اورکلاک گرافیک نرفتم اونم gt 425m !!!!!!! کمک بدین چجوری اورش کنم این بدبختو که نمیره؟

این که گرافیکه لپ تاپه !!!

کلا در برد اصلی نوت بوک ها گزینه ای برای آورکلاک ندیدم ، البته یه چندتا نرم افزار هست که اصلا توصیه نمیکنم

من خودم چندتاشونو تست کردم که اکثرا باعث ریست شدن سیستم میشدن.

اصل آورکلاک ماله سیستم های pc و با مادربردهای قوی در این زمینه میباشد.

اگه pc داشته باشین درخدمتیم.

sezar
2012/03/17, 23:04
این که گرافیکه لپ تاپه !!!

کلا در برد اصلی نوت بوک ها گزینه ای برای آورکلاک ندیدم ، البته یه چندتا نرم افزار هست که اصلا توصیه نمیکنم

من خودم چندتاشونو تست کردم که اکثرا باعث ریست شدن سیستم میشدن.

اصل آورکلاک ماله سیستم های pc و با مادربردهای قوی در این زمینه میباشد.

اگه pc داشته باشین درخدمتیم.
!lمیدونم لپ تاپه عزیز مگه ما دل نداریم؟:دی!! والا من که پی سی ندارم گفتم شانسم را امتحان کنم!!!! اخه 3 فریم در ثانیه هم شد نتیجه؟ اگه نتیجه میداد باز میکردم لبتاپو و میرفتم دنبال خنک کردنش اما در سایت به این نتیجه خوردم:
Graphics driver is not approved ?)
این ارورش یعنی کلا این دسته کارت گرافیک شرکت داده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای خالی نبودن این حالت عادی بنچ مارک که اسکرین شات را گذاشتم:
8589
ادیت : خوب دیدم نمیشه بگیم نمیشه ، نشد یا نمیتونی ، کلا افعال منفی نباید استفاده کرد!!!! مقادیری گشتم و بالاخره اورکلاک کردم کارت گرافیک لپتاپم را !!! البته در تلاش های اول و دوم سیستم رفت تو کما و با سلام و صلوات به دنیا برگشت!!!! بالاخره یک حالت استیبل پیدا کردم نتیجه را خودتوم میبینید:
8590
باز بگین نمیشه و نشد و ........

AloneWolf
2012/03/18, 00:33
خیلی خوبه ، واقعا آفرین داره ،

فک نمیکردم بشه این اختلاف امتیاز رو با لپ تاپ بدست آورد.

------------

این ارورش یعنی کلا این دسته کارت گرافیک شرکت داده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه موردی نداره ، بعضی وقت ها بخاطر آپدیت نبودن درایور

و یا مشکلات نرم افزاری از این خطاها رخ میده.

به همراه 3dMark11 یک پردازش به نام FMSIScan.exe اجرا میشود تا مشخصات ریز سیستم را استخراج

و برای وبسایت ارسال کند. شاید در اجرایش به مشکل برخورده و یا شما آن را به اشتباه End Process کردید.

rre_za
2012/03/18, 09:06
اقا بنده اصلا اهل اور و اینا نیستم :دی همینطوری خواستم یه امتحانی کنم 3dmark رو اجرا میکنم بعد روی run 3d mark که کلیک میکنم بعد چند ثانیه این ارور رو میده

Workload Single init returned error message: DXGI call IDXGISwapChain::SetFullscreenState failed:

The requested functionality is not supported by the device or the driver.

DXGI_ERROR_NOT_CURRENTLY_AVAILABLE

کارت هم Sapphire 5850 HD هستش درایور هم CCC 12.1...

sezar
2012/03/18, 12:44
من حتی 1هرتز هم دیگه نمیتونم فرکانس را بالاتر ببرم!!! لپ تاپ را باز کردم!!!! کانتینر برای لپ تاپ داریم ؟ چون خنک کننده سی پی یو و کارت گرافیک یک جا اومده!
8605
همین جوری که میبینید کل گرمای سی پی سی و گرافیک از طریق همین یکدونه فن دفع میشه!! چه راهی پیشنهاد میکنید برای خنک کردنتش؟

AloneWolf
2012/03/18, 14:53
آپدیت:

حالت دیفالت: 51
8603

8604

AloneWolf
2012/03/18, 15:01
اقا بنده اصلا اهل اور و اینا نیستم :دی همینطوری خواستم یه امتحانی کنم 3dmark رو اجرا میکنم بعد روی run 3d mark که کلیک میکنم بعد چند ثانیه این ارور رو میده

کارت هم Sapphire 5850 HD هستش درایور هم CCC 12.1...

حتما نرم افزاری امنیتی و یا گرافیکی از اجرای تمام صفحه ی 3dmark جلوگیری میکند

حتی یک برنامه مانند KMPlayer هم میتواند مزاحم اجرای صحیح 3dmark شود.

پس سعی کنید تمام برنامه های اضافه را ببندید .

همچنین سعی کنید 3dmark را به این صورت اجرا کنید: روی آن راست کرده و Run as administrator را انتخاب نمایید.

AloneWolf
2012/03/18, 19:49
من حتی 1هرتز هم دیگه نمیتونم فرکانس را بالاتر ببرم!!! لپ تاپ را باز کردم!!!! کانتینر برای لپ تاپ داریم ؟ چون خنک کننده سی پی یو و کارت گرافیک یک جا اومده!
8605
همین جوری که میبینید کل گرمای سی پی سی و گرافیک از طریق همین یکدونه فن دفع میشه!! چه راهی پیشنهاد میکنید برای خنک کردنتش؟

راه حل من دراوردی:

یه راه حل ساده و خنده دار سراغ دارم (و البته بدون هزینه و کارآمد)

دو لیوان فلزی بردار و تا جایی که میشه پر آب کن ، بعد بزار داخل فریزر تا یخ بزنه (حدودا منفی هشت درجه)

یخ از سطح لیوان باید بالاتر اومده باشه
8612

بعد یه سینی بزرگ بردار و یه ابری نازک پهن کن رووش (تا لیوانها سر نخورن) و لیوان هارو برعکس بذار و بعد لپ تاپو (همین طوری باز شده روی لیوانها قرار بده)

طوری که لیوانها رووی هیت سینکه سی پی یو و گرافیک قرار بگیرن

8613

برای اینکه نیمه ی دیگر لپ تاپ هم زیرش خالی نباشه یک جعبه بذار زیرش ، که کمی ارتفاع کمتری نسبت به لیوانها داشته باشه (خیلی نه ، نیم سانتی متر بسه)

8614

میدونم روش خنده دار و خیلی موقتیه ، اما واسه ی لپ تاپ مناسبه ،

آخه مگه شما چندبار میخواهید نوت بوکتون رو آورکلاک کنید ؟ و به چه مدت؟ واسه همینه که میگم روشه خوبیه.

البته یادت باشه از موقه ی گذاشتن لپ تاپ روی لیوانها حدودا 10 دقیقه وقت دارید (که میتونید با لیوانهای بیشتر مدت زمانو زیاد کنید)

دما بجای 75 درجه ، روی 10 درجه ثابت میمونه که در نوعه خودش بینظیره (لیوان حتما فلزی باشه ها) ، من خودم این روش رو واسه ی pc و نوت بوک امتحان کردم (به من که عالی جواب داد)

فقط باید حواست باشه که لپ تاپ سقوط نکنه و لیوانها لیز نخورن.

Arsn
2012/03/18, 21:59
دوستان خواهشا ادامه بحث کولینگ و اورکلاک را تو تاپیک مربوطه ادامه بدید !

عزیزانی که تست را در حالت دوال Gpu یا به همراه integrated graphic و ... گرفتند خواهشا برای احراز نتایج ، اقدام به غیر فعال سازی این گزینه ها کنند و نتیجه دوباره قرار بدند !

با این که به نتایج گذاشته شده ایمان قلبی دارم (مثل کار آقا نیما ) ولی نمیتونم کوچکترین شکی را برای بقیه شرکت کنندگان باقی بزارم ! پس لطفا با تکرار نتیجه در شرایط کنترل شده جای هیچ شبه ای را باقی نزارید !

Dementor
2012/03/18, 22:12
سلام
جدول رنکینگ رو نمیزارید؟
در ضمن پیشنهاد میکنم هر پستی غیر از نتایج رو به یک تاپیک به اسم کامنتهای مسابقه انتقال بدید تا یه وقت پست کسی فراموش نشه
پست اول رو هم به همراه جدول رنکینگ در همه صفحات ضمیمه کنید چیزی مثل تاپیک فروش سایت پرشین تولز تا برای دیدن نتایج همیشه دنبال صفحه اول نباشیم

Arsn
2012/03/18, 22:22
هنوز 23 روز فرصت باقی است و بعضی از نتایج احراز 100 درصد نشدند و نیاز است که دوباره گذاشته بشند تا تایید بشه !

اما به روی چشم ، به محض این که نتایج تثبیت شد رنکینگ فعلی را قرار میدم !

البته سیاستی که بعضی از اورکلاکر ها پیش گرفتند هم در این تاخیر بی تاثیر نیست ! گذاشتن نتیجه را گذاشتند برای دقیقه 92 !

sezar
2012/03/18, 22:44
another try86168617

AloneWolf
2012/03/18, 22:51
another try86168617

خوبه ، فکنم فرکانس مموری رو بتونی بیشتر از اینا بالا ببری

farjam1990
2012/03/19, 09:44
سال نو رو به دوستان شرکت کننده در مسابقه تبریک میگم
منتظر هنرنمایی شما عزیزان در ایام تعطیلات هستیم

Bahman_D
2012/03/19, 09:46
شما دارید امتیاز کلی رو مقایسه میکنید. در صورتی که مسابقه بر اساس امتیاز گرافیک هستش نه امتیاز کل

persuse
2012/03/19, 09:46
البته سیاستی که بعضی از اورکلاکر ها پیش گرفتند هم در این تاخیر بی تاثیر نیست ! گذاشتن نتیجه را گذاشتند برای دقیقه 92 !

خدا به داد برسه !:-?

اورکلاکر های حرفه ای هم هستند؟؟!؟!؟
مگر نتیجه های چه جوریه که آخر میخوان رو کنند؟

Arsn
2012/03/19, 18:34
خدا به داد برسه !:-?

اورکلاکر های حرفه ای هم هستند؟؟!؟!؟
مگر نتیجه های چه جوریه که آخر میخوان رو کنند؟

وحشتناکه ! من قرص آماده کردم ! مثل اینکه دوستان اورکلاکر با مسابقه خوب ارتباط برقرار کردند !

تو فروم شما کی حرفه ای است ؟ نتیجه را از خودش بپرس!

Dementor
2012/03/20, 00:30
وحشتناکه ! من قرص آماده کردم ! مثل اینکه دوستان اورکلاکر با مسابقه خوب ارتباط برقرار کردند !

تو فروم شما کی حرفه ای است ؟ نتیجه را از خودش بپرس!

یعنی نتیجه از قبل مشخصه؟!!!
پس یعنی تلاش نوب هائی مثل من بی فایدست دیگه؟!!!!!!!!

Editor In chief
2012/03/20, 00:43
یعنی نتیجه از قبل مشخصه؟!!!
پس یعنی تلاش نوب هائی مثل من بی فایدست دیگه؟!!!!!!!!

نه سرور گرامی نتیجه از قبل مشخص نیست و شما می توانید سعی خود را بکنید. اصلا نامید نشوید.

Dementor
2012/03/21, 06:15
سلام
این لینک از قسمت low=459

عکس هم ضمیمه هست
اینم لینک high=8727

ویرایش شد تاریخ 21/12/90
ویرایش شد تاریخ 28/12/90
ویرایش شد تاریخ 2/1/91
عیدتون هم مبارک
8727/459=19.01307189542484
*100=1901.307189542484
سر فرصت اینا تغییر میکنن

انشالله میام پائینتر

Dementor
2012/03/21, 08:39
سلام
این لینک از قسمت low=241

عکس هم ضمیمه هست
اینم لینک high=8727

ویرایش شد تاریخ 21/12/90
ویرایش شد تاریخ 28/12/90
ویرایش شد تاریخ 2/1/91
عیدتون هم مبارک
8727/241=36.21161825726141
*100=3621.161825726141
سر فرصت اینا تغییر میکنن
اینم بعدی ...

Dementor
2012/03/22, 08:31
سلام
این لینک از قسمت low=163

عکس هم ضمیمه هست
اینم لینک high=8727

ویرایش شد تاریخ 21/12/90
ویرایش شد تاریخ 28/12/90
ویرایش شد تاریخ 2/1/91
عیدتون هم مبارک
8727/163=53.5398773006135
*100=5353.98773006135
سر فرصت اینا تغییر میکنن
next score
سیستم به حدی رسید که حتی نتونست برای سایت مشخصاتش رو بفرستهb-)

Dementor
2012/03/23, 01:31
سلام
این لینک از قسمت low=154

عکس هم ضمیمه هست
اینم لینک high=8727

ویرایش شد تاریخ 21/12/90
ویرایش شد تاریخ 28/12/90
ویرایش شد تاریخ 2/1/91
ویرایش تاریخ 3/1/91
عیدتون هم مبارک
8727/154=56.66883116883117
*100=5666.883116883117
سر فرصت اینا تغییر میکنن
اینم new score
این یکی همه چیزش معلومه

Castiel
2012/03/23, 02:51
دوستان عزیز این هم رنکینگ
در صورتی که نسبت به ریجکت شدن نتیجه خود اعتراضی دارید، به صورت پیام خصوصی بیان کنید.
یک اشتباه در حداقل اسکور نیما جان (Extreme) وجود داشت که جدول را ویرایش کردم.

Extreme
2012/03/23, 19:37
آپدیت با نسخه Basic :

در حالت دیفالت : 25

در حالت اورکلاک : 12250

عکس از محیط تست :

Castiel
2012/03/23, 19:42
دوستان خوبم نتایج پس از بررسی مرحله دوم آپدیت شد

در این جدول:
1- نتیجه کاربر Extreme به دلیل استفاده از تنظیمات و پردازنده متفاوت قابل قبول نیست. البته نتیجه جدید نیما جان در پست 135 مورد قبول است و تا ساعاتی دیگر آپدیت رنکینگ انجام خواهد شد.
2- لینک ولید اورکلاک کاربر Dementor مشکل دارد و تا زمانی که تصحیح نشود در جدول رده بندی قرار نخواهد گرفت.
3- نتیجه کاربر oktay5000 به دلیل استفاده از حالت SLI در تست اورکلاک قابل قبول نیست.

AloneWolf
2012/03/25, 00:28
حالت دیفالت: 51

آپدیت:

حالت آور: 2638

8705

Castiel
2012/03/25, 21:32
دوستان عزیز این متن زیر نتیجه دور سوم داوری هست:
ریزالت ها باید بدون هرگونه پیغام خطایی باشه, این درست است که پیش از این در خصوص پیغام های خطا سخت گیری نکردیم, اما به هر حال دوستان حسابی مسابقه را جدی و گرم کرده اند و به طور حتم سخت گیری نیز بیشتر خواهد بود. پس سعی کنید تست را در حالت نرمال و بدون دستکاری در تنظیمات درایور کارت گرافیک که البته در کارتهای AMD با نرم افزار کاتالیست به راحتی صورت می گیرد, انجام شود.
این سخت گیری ها تنها یک دلیل دارد تا هدیه به فردی برسد که بر اساس قوانین و بدون دستکاری در تنظیمات نرم افزاری بخواهد نتیجه را به سود خود به اتمام برساند.

به عنوان مثال این نتیجه تست کارت گرافیک بنده هست که بدون تغییرات و دستکاری در تنظیمات درایور انجام شده است. دقت کنید که هیچ پیغام خطایی مبنی بر Invalid بودن ریزالت در سایت 3d mark دیده نمی شود.

لو اسکور: 217

های اسکور: 2857

Amir99
2012/03/27, 21:46
این هم اولین نتایج من

دیفالت: لـــیـــنـــک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 1409 امتیاز

اورکلاک شده: لـــیـــنـــک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 4671 امتیاز

عـــکـــس ---------------» 8733 از سیستم نتونستم عکس بگیرم تو همین تایپک ویرایش می کنم و عکس هم قرار میدم.

Castiel
2012/03/29, 04:32
دوستان عزیز لازم میدونم به یک نکته اشاره کنم، شاید با خودتان فکر کنید چرا قوانین مسابقه سخت گیرانه تر می شود؟
رقابت طی یک روال مناسب و منظم در حال ادامه بود و دوستان نتایج خوبی کسب کرده بودند. اما اعتراضات نسبت به نتایج شرکت کنندگان سبب شد تا در یک تصمیم کاملا جدی و برای حفظ شرایط ایده آل رقابت، قانون ولید بودن اسکور در سایت 3D mark را شرط قبول کردن ریزالت بدانیم. البته یکی از دوستان لینک های ریزالت برتر سایت 3D mark را برای بنده ارسال کردند که این پیغام خطای تغییر در تنظیمات درایور در ان دیده می شد. حرف این دوست عزیز کاملا درست است و ما دوست داریم تا نتایج همه عزیزان مورد قبول قرار گیرد. اما متاسفانه جو رقابتی خوبی در بک گراند مسابقه وجود ندارد و شرکت کنندگان نتایج دوستان را قبول ندارند! به هر حال این قانون برای حمایت از همه شما عزیزان تنظیم شده است. امیدوارم در ادامه مسابقه، با یک رابطه سالم و دوستانه در کنار یکدیگر رقابت کنید تا خدای نکرده دلخوری بین شما عزیزان به وجود نیاید. به طور حتم اکثر دوستان شرکت کننده که نتایج خوبی کسب کرده اند، بارها یکدیگر را از نزدیک دیده و حتی رابطه صمیمی دارند. امیدوارم این رابطه هم چنان ادامه داشته باشد.

جدول ریزالت جدید نیز امروز آپدیت می شود.

با تشکر از همه شما دوستان خوبم

Dementor
2012/03/29, 10:45
سلام
این لینک از قسمت low=154

عکس هم ضمیمه هست
اینم لینک high=8839

ویرایش شد تاریخ 21/12/90
ویرایش شد تاریخ 28/12/90
ویرایش شد تاریخ 2/1/91
ویرایش تاریخ 3/1/91
ویرایش شد تاریخ 10/1/91
عیدتون هم مبارک
8839/154=57.3961038961039
*100=5739.61038961039
سر فرصت اینا تغییر میکنن
new high score

Dementor
2012/03/30, 16:38
جدول ریزالت جدید نیز امروز آپدیت می شود.

با تشکر از همه شما دوستان خوبم

سلام
جدول جدید کی آپدیت میشه؟

Castiel
2012/03/31, 16:46
سلام
جدول جدید کی آپدیت میشه؟

با عرض پوزش به دلیل تاخیر، انشالله امشب آپدیت می شود

Castiel
2012/04/01, 00:48
دوستان عزیز جدول جدید آپدیت شد، در این جدول نتایج معتبر و عیز معتبر قرار گرفته اند و هر کاربری نسبت به نتیجه دوستان اعتراض دارد، در همین تاپیک بیان کند و کاربری که نسبت به نتیجه وی اعتراضی صورت گرفته است، باید از ریزالت خود دفاع کند. تا روز پایانی مسابقات، جدول آپدیت نخواهد شد و پس از پایان مسابقه در ساعت 24 روز 20 فروردین، تیم داوری نتایج نهایی را بررسی و بر اساس دفاعیات و اعتراضات تصمیم گیری خواهد کرد.

Bahman_D
2012/04/01, 01:05
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و داوران محترم.

در مورد نتیجه دوست عزیز با نام کاربری Dementor یک نکته هست. ایشون در امتیاز حالت اورکلاک از 2 هسته کارت 5970 استفاده کردند و در حالت low score از یک هسته کارت استفاده کردند. و طبق قوانین مسابقه نباید از 2 هسته استفاده کنند.

در مورد تنظیمات Tessellation چون فقط در کارتهای AMD قابل تغییر هستند به نظر من کاربرانی رو که دارای کارت AMD هستند نسبت به کاربرانی که دارای کارت Nvidia هستند در موقعیت برتر ناعادلانه ای قرار میدهد. چون این تنظیم در کارت Nvidia قابل تغییر نیست و تاثیر فوق العاده زیادی در هر دو حالت تست دارد. و عملا رقابت کاملا ناعادلانه ای خواهد بود. به این دلیل بنده پیشنهاد کردم برای جلوگیری از ایجاد این عدم عدالت بین کارتهای AMD و Nvidia نتایجی که دارای خطای عدم تشخیص تنظیمات Tessellation و یا خطای تغییر تنظیمات Tessellatin هستند مورد قبول واقع نشوند. با تشکر

Dementor
2012/04/01, 01:11
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و داوران محترم.

در مورد نتیجه دوست عزیز با نام کاربری Dementor یک نکته هست. ایشون در امتیاز حالت اورکلاک از 2 هسته کارت 5970 استفاده کردند و در حالت low score از یک هسته کارت استفاده کردند. و طبق قوانین مسابقه نباید از 2 هسته استفاده کنند.

سلام دوست عزیز
طبق قوانین نباید از دو کارت گرافیکی استفاده کرد
کجا گفتن کارتی که دو هسته ای هست نباید از توانش و دو هسته اون برای high score استفاده کرد؟!!!!!
لفظ قانون استفاده از دو کارت رو منع کرده نه کارت dual gpu

Bahman_D
2012/04/01, 03:39
سلام دوست عزیز
طبق قوانین نباید از دو کارت گرافیکی استفاده کرد
کجا گفتن کارتی که دو هسته ای هست نباید از توانش و دو هسته اون برای high score استفاده کرد؟!!!!!
لفظ قانون استفاده از دو کارت رو منع کرده نه کارت dual gpu

استفاده از 2 کارت چه تفاوتی با استفاده از یک کارت 2 هسته ای داره؟ مهم تعداد GPU هست که در هر دو حالت 2 هستش. حرف شما وقتی درسته که برای low score هم از هر 2 هسته کارت استفاده کنید

Dementor
2012/04/01, 09:20
استفاده از 2 کارت چه تفاوتی با استفاده از یک کارت 2 هسته ای داره؟ مهم تعداد GPU هست که در هر دو حالت 2 هستش. حرف شما وقتی درسته که برای low score هم از هر 2 هسته کارت استفاده کنید
یه دفعه بگید کسانی که کارت dual gpu دارند تو مسابقه شرکت نکنند خیال خودتون رو راحت کنید:| دیگه چرا ...
در مورد low score هم داوران محترم گفتن همه چیز باید دیفالت باشه که من هم رو دیفالت گزاشتم کارت رو
که خودش به صورت اتوماتیک یک gpu رو disable کرده
محض اثباتش هم میتونید این قضیه رو امتحان کنید و بعد در مورد درست و یا نادرست بودن score من نظر بدید
یه پستی بود که قوانین رو در مورد کارتهای dual توضیح میداد هر چی میگردم پیداش نمیکنم
الان دارم میرم بیرون تا شب پیداش میکنم براتون میزارم

Castiel
2012/04/01, 09:53
دوستانی که تا کنون در مسابقه شرکت نکردند و روز پایانی را برای ثبت ربزالت در نظر گرفته اند, باید 72 ساعت قبل از پایان مسابقه, یعنی تا پایان روز 17 فروردین, حداقل یک ریزالت Low و High ثبت کنند.

metall_hero
2012/04/01, 10:54
تلاشی دوباره.....
حالت دیفالت

8793

حالت اور....

1203/1055*100= 114.0248

Extreme
2012/04/01, 17:56
در مورد تنظیمات Tessellation چون فقط در کارتهای AMD قابل تغییر هستند به نظر من کاربرانی رو که دارای کارت AMD هستند نسبت به کاربرانی که دارای کارت Nvidia هستند در موقعیت برتر ناعادلانه ای قرار میدهد. چون این تنظیم در کارت Nvidia قابل تغییر نیست و تاثیر فوق العاده زیادی در هر دو حالت تست دارد. و عملا رقابت کاملا ناعادلانه ای خواهد بود. به این دلیل بنده پیشنهاد کردم برای جلوگیری از ایجاد این عدم عدالت بین کارتهای AMD و Nvidia نتایجی که دارای خطای عدم تشخیص تنظیمات Tessellation و یا خطای تغییر تنظیمات Tessellatin هستند مورد قبول واقع نشوند. با تشکر

خوب این موضوعی که شما اشاره کردید باید از اول داخل قوانین مسابقه قرار میگرفت . ولی طبق خواسته شما دوست عزیزم و دوستان دیگر . من نتایج خودم رو بدون استفاده از توییک Tessellation از دوباره آپدیت خواهم کرد . مهم دوستی بین ما هست و تمام .

قربان همه شما - نیما

AGREEN
2012/04/01, 18:08
سلام دوستان عزیز بنده نیز تا الان تمام تلاش خودم رو به کار بستم ونتایج به صورت زیر هست:
1- لینک حالت دیفالت :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

2-لینک حالت اور:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Ardi
2012/04/01, 23:54
ما هم خوشحال می شویم که شرکت کنید، ولی باید لینک ریزالت ها را قرار دهید نه تصویر آنها

:d عجب شبی شده از شدت خستگی خودم هم متوجه نشدم چی دارم پست میدم!:))

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. low

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. high

Poorya_Lion
2012/04/02, 14:43
درود.
به به به ، جمع دوستان هم که جمع هستش. خوبی اردلان جان !!! اونجاها بوی کباب میاد ؟ =)) شوخی کردم !!!
انشاءالله بنده هم سعیم رو می کنم و توی مسابقه شرکت می کنم ، البته نمی تونم مثل بقیه دوستان اور کنم ولی تمام سعیم رو می کنم.
می گم حسام جان چطوره یک قانون بگذارید و اون هم اینه که شما دیگه قانون رو عوض نکنید!!! البته اولین تجربتون هستش و ایرادی بهش نیست ولی کاشکی یک قانون مدون از همون اول می نوشتید و هی تغییر نمی دادید. فکر کنید فردی این تاپیک روی سال 90 دیده و 19/1/91 که اومده شرکت کنه می بینه که نمی تونه !!!~o)

Extreme
2012/04/02, 14:48
می گم حسام جان چطوره یک قانون بگذارید و اون هم اینه که شما دیگه قانون رو عوض نکنید!!!

عالی بود پوریا :دی :))))

انشاءالله بنده هم سعیم رو می کنم و توی مسابقه شرکت می کنم ، البته نمی تونم مثل بقیه دوستان اور کنم ولی تمام سعیم رو می کنم.

ایول پس حسابی مسابقه داغ میشه :دی فقط باس یه نیتروژنی چیزی کنارمون باشه آتیش نگیریم . فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2012/04/02, 16:59
درود.
به به به ، جمع دوستان هم که جمع هستش. خوبی اردلان جان !!! اونجاها بوی کباب میاد ؟ =)) شوخی کردم !!!
می گم حسام جان چطوره یک قانون بگذارید و اون هم اینه که شما دیگه قانون رو عوض نکنید!!! البته اولین تجربتون هستش و ایرادی بهش نیست ولی کاشکی یک قانون مدون از همون اول می نوشتید و هی تغییر نمی دادید. فکر کنید فردی این تاپیک روی سال 90 دیده و 19/1/91 که اومده شرکت کنه می بینه که نمی تونه !!!~o)

سلام و خیر مقدم به پوریا عزیز
خیلی خیلی خوش اومدی، در مورد قانون هم باور کنید فقط برای این بوده که از همه کاربرا حمایت کنیم، چون در عمل در حق سایر شرکت کننده ها اجحاف می شد.
با این حال قول میدم دیگه قاون تغییر نکنه!

Mehdi_FXX
2012/04/02, 19:19
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

اول از همه خسته نباشید میگم به همه ی دوستان و ضمن تبریک سال نو چند تا نکته رو میخواستم عرض کنم و امیدوارم ناراحت نشید

درسته پستی نزدم تو این تاپیک اما از اول حواسم بوده به روند مسابقه و ریزالت هایی که دوستان ثبت میکنند

در مورد قوانین که دوستان گفتند از روند تغییرش ناراضی هستند و اینکه در جهت حمایت از کاربرا تغییر میکنه درسته اما قوانین هر مسابقه از اول اول باید تعیین میشد بعد تاپیک مسابقه با قوانین کاملا مشخص زده میشد

خلاصه اینکه همه چیز از همون اول باید مشخص بشه

نکته ی بعد اینکه از جانب تیم داوری جدا یکم کم کاری دیده میشه و از این جهت میگم که اگر کاربری به تاپیک مسابقه مراجعه کنه به دیدن پست اول متوجه نمیشه نتیجه ی مسابقه از چه قراره!؟

حداقل ساعت 24 هر روز جدول مسابقات باید آپدیت بشه در پست اول اما الان مثلا حسام جان میگن جدولی که هست نتایج قابل قبول و غیر قابل قبول در جدول شرکت داده شده

بهرحال تا زمان پایان مسابقه حدود 1 هفته باقی مونده و اگر همین جدول آپدیت شده در پست اول رو لحاظ کنید بهتر میشه

قربان شما*مهدی

Castiel
2012/04/02, 20:05
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

اول از همه خسته نباشید میگم به همه ی دوستان و ضمن تبریک سال نو چند تا نکته رو میخواستم عرض کنم و امیدوارم ناراحت نشید

درسته پستی نزدم تو این تاپیک اما از اول حواسم بوده به روند مسابقه و ریزالت هایی که دوستان ثبت میکنند

در مورد قوانین که دوستان گفتند از روند تغییرش ناراضی هستند و اینکه در جهت حمایت از کاربرا تغییر میکنه درسته اما قوانین هر مسابقه از اول اول باید تعیین میشد بعد تاپیک مسابقه با قوانین کاملا مشخص زده میشد

خلاصه اینکه همه چیز از همون اول باید مشخص بشه

نکته ی بعد اینکه از جانب تیم داوری جدا یکم کم کاری دیده میشه و از این جهت میگم که اگر کاربری به تاپیک مسابقه مراجعه کنه به دیدن پست اول متوجه نمیشه نتیجه ی مسابقه از چه قراره!؟

حداقل ساعت 24 هر روز جدول مسابقات باید آپدیت بشه در پست اول اما الان مثلا حسام جان میگن جدولی که هست نتایج قابل قبول و غیر قابل قبول در جدول شرکت داده شده

بهرحال تا زمان پایان مسابقه حدود 1 هفته باقی مونده و اگر همین جدول آپدیت شده در پست اول رو لحاظ کنید بهتر میشه

قربان شما*مهدی

مهدی جان سلام

تمام مواردی که بیان کردی صحیح است و مطمئنا برای مسابقات بعدی با یک پلن خیلی بهتر و با قوانین ثابت برگزار خواهیم کرد. انشالله پست اول تاپیک هم آپدیت خواهد شد و جدول در پست اول قرار خواهد گرفت.

Bahman_D
2012/04/02, 20:54
بنده یک سئوال راجع به جایزه داشتم. فقط به نفر اول جایزه تعلق میگیره؟ یا نفرات بعدی هم جایزه ای خواهند داشت؟

persuse
2012/04/02, 21:04
تا اونجا که من یادمه دریا و سازگار هم قرار بود یه چیزایی بدن.

Castiel
2012/04/02, 23:02
بنده یک سئوال راجع به جایزه داشتم. فقط به نفر اول جایزه تعلق میگیره؟ یا نفرات بعدی هم جایزه ای خواهند داشت؟

تا اونجا که من یادمه دریا و سازگار هم قرار بود یه چیزایی بدن.

بله این دو شرکت هم قول داده بودند که همکاری کنند. ولی باید تا روز 17 فروردین صبر کنیم تا این دو شرکت هم به طور کامل فعالیت در سال 91 را آغاز کنند.

Amir99
2012/04/02, 23:19
سلام. آقا حسام اشتباهی در درج ریزالت من (Amir99) در جدول وجود داره که به نظرم بایستی اصلاح بشه. نمره دیفالت من 1409 و نمره اورکلاک هم 4671 هستش. که با تقسیم و ضرب در 100 میشه 331.5 درصد. لـــیـــنـــک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.**-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-3D-Mark-11-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87-MSI-N560GTX-Twin-Frzor-II/page13) پست 128 رو مشاهده کنید.

Castiel
2012/04/02, 23:25
سلام. آقا حسام اشتباهی در درج ریزالت من (Amir99) در جدول وجود داره که به نظرم بایستی اصلاح بشه. نمره دیفالت من 1409 و نمره اورکلاک هم 4671 هستش. که با تقسیم و ضرب در 100 میشه 331.5 درصد. لـــیـــنـــک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.**-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-3D-Mark-11-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87-MSI-N560GTX-Twin-Frzor-II/page13) پست 128 رو مشاهده کنید.

ملاک GPU Score است نه Overall Score
شما به نمره GPU خودتان دقت کنید لطفا.

AGREEN
2012/04/02, 23:55
من نمیدانم که چرا نتایج غیر قابل قبول نیز در رنکینگ جدید شرکت داده شده اند من نمی دانم که چرا هر فردی که کارت شاخی داره تو این مسابقه شرکت می کنه اگر هدف عمومیت هست پس چرا با 7970 شرکت می کنند می خواهند بگویند که ما بهترین سیستم را داریم و بعد یک جایزه ای بگیرند آخه این کجاش انصاف و دوستیه .مثل اینکه شما پیکان رو با پورشه بزاری کنار هم بگی کودوم بهتره خوب معلومه عزیزم پورشه بعد به اون یه جایزه بدی . ..............

Ardi
2012/04/03, 00:01
من نمیدانم که چرا نتایج غیر قابل قبول نیز در رنکینگ جدید شرکت داده شده اند من نمی دانم که چرا هر فردی که کارت شاخی داره تو این مسابقه شرکت می کنه اگر هدف عمومیت هست پس چرا با 7970 شرکت می کنند می خواهند بگویند که ما بهترین سیستم را داریم و بعد یک جایزه ای بگیرند آخه این کجاش انصاف و دوستیه .مثل اینکه شما پیکان رو با پورشه بزاری کنار هم بگی کودوم بهتره خوب معلومه عزیزم پورشه بعد به اون یه جایزه بدی . ..............
دوستان داور قانون جدید؟:دی
من میتونم به تعداد 6200GT Turbo cash پیدا کنم با خم بشینیم روش 3Dmark 11 بزنیم :))

در جواب شما دوست عزیز این همیشه بوده حتی که مسابقات حتی تو خود سایت hwbot.org کسی که پردازنده قوی داره امتیاز بالا تری آورده نمیشه گفت که همه رو ی فرکانسی قفل باقی بمونن که!
شما نمیتونین high Scoreton رو بالا ببرید low Score تست بزنید تا ضریبتون بالا بره پس امکانش هم هست

ehsan43
2012/04/03, 00:43
امتیاز درحالت استوک :
8826
امتیاز در حالت اورکلاک :
8825

Castiel
2012/04/03, 00:59
امتیاز درحالت استوک :
8826
امتیاز در حالت اورکلاک :
8825

دوست عزیز لطفا لینک ولید قرار بدهید

persuse
2012/04/03, 01:12
من میتونم به تعداد 6200GT Turbo cash پیدا کنم با خم بشینیم روش 3Dmark 11 بزنیم :))

6200 با DirectX 11 من که تا حالا ندیدم=P~

حرف دوستمون AGreen رو تا حدی تایید میکنم ولی در کل با نظر شما در مورد لا اسکور موافقم.مثلا من بخاطر ضعف در پردازنده نمیتونم تست های لو اسکور رو به پایان برسونم و سیستم ریست میشه این در حالی هست که شما داری از پردازنده زنون استفاده میکنی!
در حالت دیگر دوستانی که پردازنده AMD دارن تستهاشون برای ثبت لو اسکور چند برابر اونایی که اینتل دارن طول میکشه و دلیلش هم اینه که چون باید از نسخه مجانی استفاده کرد پس باید دو تست پایانی هم به صورت کامل گرفته بشه که پردازنده های AMd سر اون دو تست جونشون در میاد!

Ardi
2012/04/03, 09:49
اینشالله شرایطی فراهم بشه که همه دوستان بتونن دقیقا در ی حد و ی سیستم تست بزنن!
برای منی که با i7 2600K رو فرکانس 5.5 تست میزدم الان Xeon رو این فرکانس حکم همون AMD رو داره!

چرا هر فردی که کارت شاخی داره تو این مسابقه شرکت می کنه اگر هدف عمومیت هست پس چرا با 7970 شرکت می کنند می خواهند بگویند که ما بهترین سیستم را داریم
دوست من ما برای به اینجا رسیدن خون دل خوردیم خودمون رو از خیلی چیزای محروم کردیم از جیب آقامون بالا نرفتیم!
بلاخره باید ی فرقی بین کسی که 4-5 ساله داره اورکلاک میکنه با کسی که تازه شروع کرده باشه؟

از طرفی low Score ی کارت high end خیلی سخت تر از ی کارت mods rig
هست!قبول داری که؟

Arsn
2012/04/03, 10:31
نمیگم تمام صحبت های Ardi عزیز را قبول دارم ولی خداییش حرف حق هم جواب نداره ! اولا که مسابقه ما یه مزیت بلقوه داره که اون هم راه فراری به نام low score است و در ضمن این مسابقه چالشی هم برای اورکلاکر ها بوده که یک بار هم بلعکس عمل کنند ! در ضمن نسبت به تمام مسابقاتی که تو فروم های دیگه برگزار شده و انقدر وسیع بوده مسابقه فروم سخت افزار رنج کاربر و اورکلاکر بیشتری را پوشش میده و بعید میدونم بیش از این میتونستیم مسابقه را عمومی کنیم !

ehsan43
2012/04/03, 10:48
دوست عزیز لطفا لینک ولید قرار بدهید
با سلام
این برای حالت دیفالت :
اینم برای حالت اور کلاک :

Castiel
2012/04/03, 10:59
با سلام
این برای حالت دیفالت :
اینم برای حالت اور کلاک :

لینک را بررسی کنید
Result Not Found!

AGREEN
2012/04/03, 14:38
من حرف دوست عزیزم ardiرو قبول دارم می گم خوب این مسابقه که در سطح عمومی هست چرا باید توش 7970 یا 580 یا چنین کارتای شاخی بیاد اون خرفی که شما می زنی تو مسا بقات کاملا حرفه ای هست من مثلا وقتی میخوام لو اسکور بگیرم خوب سیستم واقعا نمیتونه نتیجه رو اعلام بکنه آخه این یه حقیقت عزیز چرا سیستم خودتو با بقیه مقایسه می کنی چرا فکر میکنی همه باید امتیاز زیر 100 بیارن .............

Castiel
2012/04/03, 15:26
دوستان عزیز باید تا ساعت 24 روز 17 فروردین‌ (دو روز دیگر) اولین ریزالت خود را ثبت کنید تا در مسابقه شرکت داده شوید.

AGREEN
2012/04/03, 15:38
با سلام خدمت دوستان عزیز ومدیران انجمن
بنده نتایجم را به صورت زیر آپدیت می کنم:
لینک حالت دیفالت:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

لینک حلت اور :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ehsan43
2012/04/03, 17:42
لینک را بررسی کنید
Result Not Found!
درسته نتیجه ها برای دیگران Hidden بود ولی الآن دیگه اصلاحشون کردم

Ardi
2012/04/03, 18:45
من حرف دوست عزیزم ardiرو قبول دارم می گم خوب این مسابقه که در سطح عمومی هست چرا باید توش 7970 یا 580 یا چنین کارتای شاخی بیاد اون خرفی که شما می زنی تو مسا بقات کاملا حرفه ای هست من مثلا وقتی میخوام لو اسکور بگیرم خوب سیستم واقعا نمیتونه نتیجه رو اعلام بکنه آخه این یه حقیقت عزیز چرا سیستم خودتو با بقیه مقایسه می کنی چرا فکر میکنی همه باید امتیاز زیر 100 بیارن .............

ی سوال دارم!
آیا کارت قوی مثل 580 برای low Score زدن بهتره یا 450؟؟؟؟؟
پردازنده بابک رو هم نگاه کنی متوجه میشی که داره از پردازنده 120 هزار تومانی استفاده میکنه!
خیلی هم خوب رکورد زده
اینا بر میگرده به تجربه و صبر اورکلاکر
دیگه چیزی نمیتونم بگم

Castiel
2012/04/03, 19:42
دوستان توجه کنید هر چه کارت گرافیکی مثل 580 و 7970 در High Score کمک می کند، همین قدرت در رسیدن به Low Score کار را سخت می کند.

Bahman_D
2012/04/03, 23:21
مسئاله اینجاست که از یه جایی پایینتر امتیاز 0 میشه و مثلا وقتی میشه با کارتی مثل 580 امتیاز 20 گرفت با کارتی مثل 450 نمیشه امتیاز 5 گرفت. چون مثلا از 15 پایینتر 0 میشه. این قضیه هستش که کار رو مشکل میکنه. البته نمیتونیم بگیم چون اینطوریه پس کسی که 580 داره نباید شرکت بکنه.

persuse
2012/04/03, 23:27
سلام بهمن جان

من اگر پردازنده ام ناپایدار نمیشد برای لاو اسکور میتونستم نتیجه خیلی جالبی بگیرم.ولی ریست میشه.راهی براش نیافتی؟

pentagram
2012/04/04, 11:55
با سلام
به نوبه خودم سال جدید و عید نوروز بر تمامی دوستان تبریک می گم (هر چند دیر شده)و سالی پر از شادی و موفقیت برای عزیزان ارزومندم
بعد مدتی اومدم که تاپیک چک کنم رکورد های بسیار خوب دوستان دیدم که تلاش و پشتکار دوستان خیلی خوب بود . مادربورد بنده هم به علت نشت واتر کولینگ به مشکل برخورد کرد ولی با تهیه مادربورد جدید سعی میکنم دوباره به مسابقه برگردم

Editor In chief
2012/04/04, 12:45
منتظر شما دوست خوبم و ديگر عزيزان هستيم.

dr.zhivago
2012/04/04, 13:00
کارت من ATi 4200 OnBoard هست !
منم میتونم شرکت کنم ؟

AloneWolf
2012/04/04, 13:57
کارت من ATi 4200 OnBoard هست !
منم میتونم شرکت کنم ؟

بله ، چرا که نه !

اتفاقا من تجربه ی آورکلاک این آداپتور گرافیک رو داشتم ، بسیار توانایی بالایی در این زمینه داره.

Ardi
2012/04/04, 14:46
مطمئن باشید با کارت هایی مثل 450 و 250 و اصلا 8600 بخوایم شرکتم کنیم باز اسکور فضایی میشه
من خودم این کارت ها رو بیشتر دوست دارم!
8857

مخصوصا الان که میبینید

persuse
2012/04/04, 14:56
دوستان در برنامه 3Dmark 11 مگر نباید کارت directx 11 داشته باشه؟
پس از AMD سری 5XXX و 6XXX و 7XXX و در انویدیا سری 4XX و سری 5XX و تنها مدل سری 6 که فعلا 680 هست میتونن شرکت کنند و حضور بقیه کارتها مثل 4200 آنبورد و یا 8600 و GTS 250 دی این مسابقه ممکن نیست.

Mehdi_FXX
2012/04/04, 15:38
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

منم از تیم هات اورکلاک تو این مسابقه شرکت میکنم

Low Score:32

High Score:9392

قربان شما*مهدی

dr.zhivago
2012/04/04, 16:14
دوستان در برنامه 3Dmark 11 مگر نباید کارت directx 11 داشته باشه؟
پس از AMD سری 5XXX و 6XXX و 7XXX و در انویدیا سری 4XX و سری 5XX و تنها مدل سری 6 که فعلا 680 هست میتونن شرکت کنند و حضور بقیه کارتها مثل 4200 آنبورد و یا 8600 و GTS 250 دی این مسابقه ممکن نیست.

این راست میگه ؟ :(

Arsn
2012/04/04, 16:31
این راست میگه ؟ :(

با اجازتون ! اسمش روشه ! نرم افزار 3dmark 11 یعنی تست 3dmark بر مبنای directx 11 ! و کارت هایی میتونند توی تست شرکت کنند که دایرکت ایکس 11 را ساپورت کنند !

metall_hero
2012/04/04, 20:17
دیگه آخرین زوره ها....
low Score
8919

Over Score

8861
این سیستم خوف کولینگ :دی

8862

persuse
2012/04/04, 20:29
Low Score :

High Score :

Ardi
2012/04/04, 21:26
:دی
مهدی رو ببین چه کرده
دیگه لازم شد دست به کار بشما :p

Mehdi_FXX
2012/04/04, 23:19
هنوز که با تو فاصله دارم :دی
اردلان من به توانایی های تو ایمان دارم:دی
مثل 2 ولت دادن به q6600با دمای منفیه 160 :))

Ardi
2012/04/05, 07:25
بزار امروز با خانوم بچه ها بیرونم p: فردا حسابت رو میرسم ;)

Arsn
2012/04/05, 09:39
برادرا ، دوستان ، آشنایان عزیز :

به دلیل اینکه از شیطنت و باهوش بودن قشر اورکلاکر خبر دارم و اینکه امروز روز آخر ثبت رکورد اولیه در فروم است باید خدمتتون عارض بشم که هدف از ثبت رکورد در امروز 17 فروردین مشخص شدن نهایی افراد شرکت کننده است و لزومی نداره بهترین ریزالت خودتون را قرار بدید (سیاست های شما من را کشته !)

امکان تغییر سخت افزار در نتیجه نهایی هم امکان پذیره ! به این صورت که امروز شما با یه سیستم نتیجه ای الکی بزارید و روز آخر (برای بعضی شیطون ها دقیقه آخر) نتیجه واقعی خودتون را بزارید ! منظور از تغییر سخت افزار هم اینه که شما میتونید امروز با یه سری سخت افزار Min و max به ما بدید و روز آخر با یه سری دیگه MIN و MAx بزنید !

کلا امکان سیاست پنهان کردن نتایج تا دقیقا آخر را براتون باز گذاشتیم

persuse
2012/04/05, 11:14
ماکه اولیه گذاشتیم ولی ثانویش هم چیز خاصی نیست!؟....:^o

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما که راست میگی ! من باور میکنم ! ARSN

ehsan43
2012/04/05, 11:18
با سلام خدمت مدیران محترم و کاربران
امتیازات آپدیت شده من بصورت زیر است :

ehsan43
2012/04/05, 11:30
با سلام
من 3dmark 11 نسخه Advanced رو دارم. میخواستم سوال کنم با توجه به اینکه ملاک مسابقه گرافیک اسکوره آیامن میتونم فقط 4 تست مربوط به گرافیکو انجام بدم و دو تست آخرو تیک نزنم؟

Arsn
2012/04/05, 12:38
با سلام
من 3dmark 11 نسخه Advanced رو دارم. میخواستم سوال کنم با توجه به اینکه ملاک مسابقه گرافیک اسکوره آیامن میتونم فقط 4 تست مربوط به گرافیکو انجام بدم و دو تست آخرو تیک نزنم؟

خیر ! همانطور که قبلا گفته شد ملاک ما فقط نسخه Trial Version و انجام تست به صورت کامل و ارائه لینک ولید است !

Mehdi_FXX
2012/04/05, 12:44
برادرا ، دوستان ، آشنایان عزیز :

به دلیل اینکه از شیطنت و باهوش بودن قشر اورکلاکر خبر دارم و اینکه امروز روز آخر ثبت رکورد اولیه در فروم است باید خدمتتون عارض بشم که هدف از ثبت رکورد در امروز 17 فروردین مشخص شدن نهایی افراد شرکت کننده است و لزومی نداره بهترین ریزالت خودتون را قرار بدید (سیاست های شما من را کشته !)

امکان تغییر سخت افزار در نتیجه نهایی هم امکان پذیره ! به این صورت که امروز شما با یه سیستم نتیجه ای الکی بزارید و روز آخر (برای بعضی شیطون ها دقیقه آخر) نتیجه واقعی خودتون را بزارید ! منظور از تغییر سخت افزار هم اینه که شما میتونید امروز با یه سری سخت افزار Min و max به ما بدید و روز آخر با یه سری دیگه MIN و MAx بزنید !

کلا امکان سیاست پنهان کردن نتایج تا دقیقا آخر را براتون باز گذاشتیم

کلا علی رضا جان اورکلاکرها گاهی سیاست های کثیفی رو در پیش میگیرند:دی

منم فقط بخاطر اینکه گفتید تا 17 ام باید ثبت کنید یه چی ثبت کردم وگرنه گذاشته بودم روز 20 ام:دی

در مورد این سیاست بعدا واست توضیح میدم تا بدونی چقدر بدرد میخوره;)

Arsn
2012/04/05, 13:01
سلام برسون :دی
خوش بگذره:دی

کلا علی رضا جان اورکلاکرها گاهی سیاست های کثیفی رو در پیش میگیرند:دی

منم فقط بخاطر اینکه گفتید تا 17 ام باید ثبت کنید یه چی ثبت کردم وگرنه گذاشته بودم روز 20 ام:دی

در مورد این سیاست بعدا واست توضیح میدم تا بدونی چقدر بدرد میخوره;)

از سیاست های کثیف اورکلاکر جماعت خبر دارم و میدونم به چه درد میخوره و خب دارم بهشون میدون هم میدم ! اورکلاکر به زرنگی و شیطونی های خاص خودش زندست ! اگر نباشه که اورکلاک چه لذتی داره ! بی صبرانه منتظر نتایج شما و بقیه بچه ها هستم !

Bahman_D
2012/04/05, 14:28
مینیمم : 2978

ماکسیمم : 4169

عکس :

ehsan43
2012/04/05, 18:00
امتیازات جدیدتر :
اینم عکس کارتم که قبلا نذاشته بودم :
8865

Olesius
2012/04/05, 22:44
با سلام
به خاطر علیرضای عزیز منم نتیجه ای رو قرار می دم ولی ای کاش قوانین به این صورت می بود تا مسابقه شکل بهتری به خودش بگیره :)

کارت گرافیکی MSI GTX560 Ti Hawk

- فرکانس هسته دیفالت GTX560 Ti حدود 822 مگاهرتز
Overall Score: 4723

- فرکانس هسته اورکلاک شده 1100 مگاهرتز
Overall Score: 6063

278 مگاهرتز اورکلاک معادل 33.8% افزایش فرکانس هسته

88668867

Poorya_Lion
2012/04/05, 23:05
سلام علیکم.
سیاست ؟ کدوم سیاست ؟ کی ؟ من ؟ ... کی ؟ این ؟
اگرم سیاستی هست تمیزه . برای بالا بردم هیجان هستش .
من اگر آخرم بشم بازم شرکت می کنم ، مهم برد و باخت نیست ، فقط حسام جان قربون دستت اون کارت گرافیک 560 GTX رو بفرست برام =))
خوب اینم از رکورد من :
در حالت استوک : 2512
در حالت اور : 2511
به هر حال هرکی اندازه وسعش دیگه .
می شه 2511 تقسیم بر 2512 : یک عددی زیر صفر =)) تا حالا دیده بودید کسی اور کنه امتیازش یک دونه کم بشه =))
به عبارت دیگه 1 مگاهرتز اورکلاک معادل :( زیر 1 % کاهش عملکرد سیستم .
به نفر آخرم جایزه ای ، چیزی ، تعلق می گیره ؟
اینم عکس سیستمم هستش ، کسی جرات داره بگه چرا اینجوریه سیستمت :

8888
به دور از شوخی ، بچه هایی که شرکت کردند اورکلاکرهای خوب و قدری هستند ، رقابت باهاشون خیلی سخته !!! @};-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خودمونیم شما هم قانون گذاشتید برای خودتون :))

Mr. DB!
2012/04/05, 23:07
Stock & Warmup
یه تست استوک واسه موندن تو رنکینگ و خراب کاری واسه فردا!@};-
Low Score
High Score
بدون هیچ توییکی!!
پوریا جان میاد عکس بنزش رو میزاره ما دلم آب بشه!
ما هم جوانانی داریم!!
ماشین فقط پیکان! اونم جوانان! فقطم جاده تهران!!
اینم از جوانان گوجه ای ما! :D

farjam1990
2012/04/05, 23:27
low
high

حداکثر توان من در low score بود دیگه ببخشید :دی

پوریا جان نفر آخر منم :دی برای اون تلاش نکن :دی

Dementor
2012/04/06, 00:10
سلام به سیاسیون اورکلاکریون و ...
با اینکه میدونم امکان برنده شدن من نزدیک به 0 میباشد ولی
جون خودتون بزارید من برنده شم :دی:(
به این کارت گرافیک نیاز دارم :((
دمتون جیلیزو ویلیز

Mehdi_FXX
2012/04/06, 00:31
Low Score Update:27

Bahman_D
2012/04/06, 02:14
پوریا جان کولر سی پی یو از حمام اومده که دور سرش حوله پیچیده؟؟؟ :))

آخرش کار خودتو کردی؟ سی پی یو از این ضایع تر نداشتی؟؟ ~:>

amirsss
2012/04/06, 03:32
سلام

مینیمم 54 ::
مین
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ماکزیمم 4210 ::
مکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

عکس از داخل کیس نمیتونم بگیرم راستش اینقدر شلوغ پلوغه و اینقدر قطعات جانبی بش وصله که یه تکون کوچیک میتونه همه چی رو قطع کنه ولی گرافیک با فن استوک هست و فن سی پی یو هم pccooler-hp-1216x

پ.ن : در این مسابقه هرچی کارت گرافیک قویتر و مینیمم پوینت کمتر باشه ، درصد بردن بالاتر میره ،
من زیاد تلاش نکردم ولی میشه پوینت رو از اینم پایینتر آورد همونطور که میشه بیشتر از این هم 460 رو اورکلاک کرد

Ardi
2012/04/06, 07:47
آقا من قبول ندارن پوریا داره پوز سیستمشو میده :))
=))
بچه بشین درست رو بخون تمومش کن p:

Arsn
2012/04/06, 11:07
بعضی ها سیستم دارند ، ما هم سیستم داریم !!!!! تازه دوستش هم دارند و برای اینکه سرما نخوره دورش حوله میبندند !

دوست من Amirss گرامی : نتیجه شما درست نیست ، چون لینک ولید در عکس کامل مشخص نیست ! یا لینک را به ما بدید (نیازی به عکس نیست) یا این که یه شات همونجور که الان گذاشتید را به همراه صفحه سایت 3dmark با مشخص بودن URL به ما بدید ! با تشکر

parsa_pc
2012/04/06, 16:28
همگی خسته نباشید سالی پر بار داشته باشید

amirsss
2012/04/06, 17:45
دوست من Amirss گرامی : نتیجه شما درست نیست ، چون لینک ولید در عکس کامل مشخص نیست ! یا لینک را به ما بدید (نیازی به عکس نیست) یا این که یه شات همونجور که الان گذاشتید را به همراه صفحه سایت 3dmark با مشخص بودن URL به ما بدید ! با تشکر

والا من تو پست 200 علاوه بر شات جی پی یو زی و سی پی یو زی که لینک نهادم ، دیگه دقیقا نمیدونم چی لازم داره ، شاید چون لینک ولید رو کوچیک نوشتم دیده نشده
بهرحال:: ( روی نوشته ها کلیک کنید تا به لینک اصلی برسید )

مینیمم 54 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ماکزیمم 4210 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

persuse
2012/04/06, 18:08
ما اول فکر میکردیم اساتید اور کلاک ایران جا بذارن برای ما خورده پاها ولی انگار پای اساتید هم به این مسابقه باز شده^:)^

ehsan43
2012/04/06, 18:50
امتیازات آپدیت شده :

Ardi
2012/04/06, 21:40
ما اول فکر میکردیم اساتید اور کلاک ایران جا بذارن برای ما خورده پاها ولی انگار پای اساتید هم به این مسابقه باز شده^:)^

4kere dash :X

Amir99
2012/04/06, 22:14
خوب به به!! جمع همه جمع هستش. گفتم من هم امتیازاتم رو بهبود ببخشم :دی

البته فقط Low Score بهبود پیدا کرده. حیف که زمستون نیست برم بالا پشت بوم بساط رو پهن کنم و High Score رو هم بهبود ببخشم.:D

Low Score: لـــیـــنـــک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) Graphic Score= 78
High Score: لـــیـــنـــک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) Graphic Score= 4489 عکس-----------------------»8904 8918

amirsss
2012/04/07, 01:07
لطفا اگه برای بنده کاستی هنوز داره بفرمایید تا اصلاح کنم

در پست 200 و 204 هر چی که فکر کنم لازم باشه هست

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در پست 204 اطلاعات شما تکمیل شد ! با تشکر Arsn

Mr. DB!
2012/04/07, 13:35
خوب بعد از 1 روز تست گرفتن داریم به نهایت امتیاز مینیم نزدیک میشم!! :D
اینم یه شات فوق سری از پیکان جوانان ما! (این عکس صرفاً جهت کری خوندن می باشد و ارزش دیگری ندارد! :دی)
اینم آخرین تستم که از 4 صبح تا همین الان در حال اجراست!! :))
[..]:-"

Editor In chief
2012/04/07, 14:19
دوستان فرصت چنداني نيست و بايد هرچه در چنته داريد را رو کنيد.

Mr. DB!
2012/04/07, 14:40
دوستان فرصت چنداني نيست و بايد هرچه در چنته داريد را رو کنيد.
یه سوال
زمان اتمام مسابقه امشب ساعت 12 هست یا فردا شب؟

Castiel
2012/04/07, 14:58
یه سوال
زمان اتمام مسابقه امشب ساعت 12 هست یا فردا شب؟

زمان پایان مسابقه فردا شب ساعت 24 است!

Bahman_D
2012/04/07, 15:06
امکان تمدید زمان پایان مسابقه وجود داره؟ ( در صورتی که بقیه دوستان هم موافق باشند)

Castiel
2012/04/07, 15:19
امکان تمدید زمان پایان مسابقه وجود داره؟ ( در صورتی که بقیه دوستان هم موافق باشند)

خیر، به هیچ وجه امکان تمدید زمان مسابقه وجود ندارد.

AGREEN
2012/04/07, 15:51
سلام می کنم به همه برابکس اورکلاکر و همین طور مدیران انجمن و دوست خوبم ardi منم یه تلاشی تو لو اسکور انجام دادم گفتم یه آپدیت بکنم :
1-اسکور دیفالت :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
2- اسکور اور کلاک:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

درسته که لو اسکورم زیر 100 نشد ولی تمام تلاشمو کردم دیگه پایین تر نمی یومد امید وارم که آخر نشم .

Mr. DB!
2012/04/07, 20:39
اسکور 0 قبوله؟
جدی گفتما!! :دی

Mehdi_FXX
2012/04/07, 21:13
با سلام

اینم زور آخر ما:

Low Score:25

High Score:9392

دیگه از این پایین تر نمیشه که نمیشه!

قربان شما*مهدی

Arsn
2012/04/07, 21:26
سعید جان نتیجه صفر گذاشتن همونطور که خودتون میدونید کار خیلی سختی نیست و فقط کافی نتیجه شما در هر تست کمتر از 0.05 فریم در ثانیه باشه تا یه تست رو امتیاز صفر بگیرید !

این سوال قبلا توسط بچه های لیون مطرح شده بود چون این تیم مثل اینکه 4-5 تا نتیجه صفر داشتند و همونطور که قبلا هم به اون دوستان گفته شد و با استدلال 1) عدد بر روی صفر = بی نهایت و 2) کم ارزش بودن نتیجه صفر گذاشتن نتیجه صفر را مرجوع اعلام کردیم (نتیجه 1 اوکی است !)

به هر حال سعی خودتون را روی عدد های تک رقمی 3d mark بکنید ، با اینکه منطق میگه همچین نتیجه ای بعید است !

Mr. DB!
2012/04/07, 21:37
این که نشد!!
ما هرچی میزنیم 0 میشه!!

Arsn
2012/04/07, 22:03
این که نشد!!
ما هرچی میزنیم 0 میشه!!

هنر اینه که بین 1 تا 10 بزنی ! (البته میدونم نمیشه !) :دی

ولی اخبار موثق دارم که نتایج زیر 20 برای لو اسکور کم نداریم !

Dementor
2012/04/07, 23:03
خیلی سخت شد کار
ولی یه چیزی
بیاید نحوه کار رو هم از دوستان بپرسید بعد از ساعت 12 شب فردا همه دوستان بیان در مورد نتیجه و نحوه کار یه توضیحی بدن ، حداقل یه آموزشی میشه

AGREEN
2012/04/07, 23:19
با سلام خدمت همه دوسستان عزیز آیا جایزه دیگری هم در نظر گرفته شده؟

Arsn
2012/04/07, 23:26
من از پوریا شعبانی عزیز قول گرفتم بعد از اتمام مسابقه زمانی که تاپیک جدید زدم چند تا از راه های خوب و تجربیاتش را با بقیه به اشتراک بزاره !

مطمئنن بچه های اورکلاکر دیگه را هم راضی میکنم !

این مسابقه هدف داره ! باید هم نتیجه و بار علمی داشته باشه !

AloneWolf
2012/04/08, 00:07
یه دونه واسه نمونه:
دوستانی که زیر 100 اسکور زدن ، میدونن اسکور نزدیک 10 زدن یعنی چی.

Bahman_D
2012/04/08, 00:35
اینم یه نمونه دیگه : :P

8->

AloneWolf
2012/04/08, 01:14
حیف شد
باحال میشد اگه یکی یکی اسکور رو پایین تر می آوردیم.

فعلا سیستم ندارم

اما بهترین اسکورم 7 بود.

Bahman_D
2012/04/08, 01:21
جالبه یعنی با کارت amd زیر 0.05 فریم هم قبول میکنه؟

AloneWolf
2012/04/08, 01:33
زیر 0.05 که در همین اسکورم موجوده

0،03
مینیمم فریم ریتی بود که با
6870
زدم، اما فعلا 6770 دارم

که باهاش 0.04 هم زدم ، در لینکی که گذاشتم: GraphicsTest1

خط تلفنمون 3 روزه که قطه
منم با جی پی آر اس گوشی
با هزار زور دارم تایپ میکنم

جالبه که مخابرات گفته : ممکنه تا 10 روز قطع بمونه
!!!
اینترنت رو پی سی یه چیز دیگست
لعنتی ، چقد تایپ با اینا سخته...

(شب با گوشی همه چیزو درست نشون میداد ، حالا میام کافی نت میبینم همه کلمات وارونه شدن!)

Dementor
2012/04/08, 02:08
اینم یه نمونه دیگه : :P

8->

ﻳﺪﻭﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﻧﻤﻮﻧﻪ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺯﻳﺮ ﺻﺪ ﺍﺳﮑﻮﺭ ﺯﺩﻥ ﻣﻴﺪﻭﻧﻦ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﮑﻮﺭ ﻳﻌﻨﯽ ﭼﯽ

So hard to achieve this score

Ardi
2012/04/08, 09:20
چقدر این ادمین ها تنبل هستن!
لابد میخواید شما هم شیطونی کنید و ساعت 24 امشب جدول بزارید؟
ی جدول بزارید ببینمیم داستان چیه! کی به کیه؟
این بچه کیه گم شده؟d:

Editor In chief
2012/04/08, 09:33
این بچه کیه گم شده؟d:

دوست خوبم دليل اين که جدول را بروز‌رساني نکرديم جلوگيري از بحث بچه‌ها بود. مطمئن باشيد تمام نتايج در پايان مسابقه درج خواهد شد. از اين که صبوري مي‌کنيد واقعا ممنونيم.

Bahman_D
2012/04/08, 12:07
مینیمم 11 :

ماکسیمم 4630 :

persuse
2012/04/08, 13:19
ایوووووول بهمن.=D>

Mr. DB!
2012/04/08, 14:24
اعلام انصراف!:((
صبح امروز در یک واقعه ای فوق العاده عادی در مملکت جمهوری اسلامی طی یک حمله نواسانات برقی ( یه امر عادی محسوب میشه! ای مسئول اداره برق! الهی با همین تیر برق ها اون دنیا محشورت کنن!)
واتر پمپم سوخت :((
داورای عزیز تایم پنالتی میدین؟
خدا رحم کرد pc خاموش شد!!
وگرنه 2600k عزیزم و 480 دلبندم هم با پمپ هم مسیر می شدن!
هنوز 1 هفته نشده بود خریدما!!:((

Editor In chief
2012/04/08, 14:27
مینیمم 11 :

ماکسیمم 4630 :

اگر کمي حداکثر امتياز را ارتقاء بدهيد به طور حتم رقابت بدجور نفس‌گير مي‌شود.

Editor In chief
2012/04/08, 14:29
اعلام انصراف!:((
صبح امروز در یک واقعه ای فوق العاده عادی در مملکت جمهوری اسلامی طی یک حمله نواسانات برقی ( یه امر عادی محسوب میشه! ای مسئول اداره برق! الهی با همین تیر برق ها اون دنیا محشورت کنن!)
واتر پمپم سوخت :((
داورای عزیز تایم پنالتی میدین؟
خدا رحم کرد pc خاموش شد!!
وگرنه 2600k عزیزم و 480 دلبندم هم با پمپ هم مسیر می شدن!
هنوز 1 هفته نشده بود خریدما!!:((

دوست عزيز و گرامي

خوشحالم که مشکلي براي ديگر قطعات شما بوجود نيامد. اما متاسفانه امکان تغيير زمان وجود ندارد.

ممنونم

Mr. DB!
2012/04/08, 14:39
فقط تا صبح فردا!
همین الان به دستم رسید:((

Editor In chief
2012/04/08, 14:50
تا ساعت 1 صبح زمان داريد رکورد ثبت کنيد.

Mr. DB!
2012/04/08, 14:52
ممنون
به هر حال من ثبت می کنم
فقط امید وارم برسم به تست :(

Arsn
2012/04/08, 14:54
این بچه کیه گم شده؟d:

ادمین ها خیلی هم زرنگند ! جدول گذاشتن همانا و 1000 جور مسئله و حاشیه درست شدن هم همان !!!!

دوست من برنامه مسابقه به این صورت است که امشب ساعت 12 تاپیک مسابقه بسته میشه ! فردا شب رنکینگ منتشر میشه و 24 ساعت مهلت شکایات و اعتراض به نتایج داده میشه ! در صورت نبود شکایت و هیچ گونه اعتراضی به رنکینگ ، برنده یا برنده ها به جوایزشون میرسند !

شما هم میتونی یه کوچولو تو تاپیک بگردی تا ببینی کی به کی است !

Arsn
2012/04/08, 16:14
حتما بخوانید !

نمیدونم چی بگم !

دوستمون MR.DB تو بد شرایطی گیر کرده و اینجور که من باهاشون صحبت کردم با صحنه سازی سازی طرف نیستیم ! برای تست LOW score هم زمان زیادی لازمه !

نمیدونم شاید کنار گذاشتن قوانین مسابقه کار درستی نباشه ولی مطمئنا سلب کردن امکان شرکت یه نفر در مسابقه هم به خاطر یه حادثه درست نیست !

واقعا گیج شدم ! اگر نظر شما مساعد باشه ، من طرفدار گذاشتن یه penalty time تا ساعت 8 صبح فردا هستم !

به هر حال اتفاقی است که برای ایشون افتاده و شاید برای هر کدوم ما اتفاق میافتاد !

اگر شما دوستان شرکت کننده موافق باشید زمان مسابقه را تا 8 صبح فردا فقط برای ایشون تمدید کنیم ؟؟؟ (اگر هم با حق طبیعی خودتون موافق این زمان پنالتی نیستید میتونید به من خصوصی پیام بدید )

من با مسولان برگزاری مسابقه صحبت کردم و از نظر خودم هم مسئله ای نداره که ایشون تا ساعت 8 صبح فردا نتیجه اشون را قرار بدند !

اما ! نظر شما شرکت کنندگان عزیز هم اینجا مهمه ! پس اگر هر پیامی مبنی بر اعتراض به این پنالتی تایم که به دوستمون داده شده به من فرستاده بشه ، بدون نگاه کردن به اسم فرستنده نتیجه Mr.DB عزیز را مردود اعلام میکنم چون شما عزیزان حق دارید که به ایشون فرصت شرکت در مسابقه را بدید و یا از ایشون سلب کنید !

یادآوری میکنم برای دیگر عزیزان ساعت پایان مسابقه همون 12 شب است و Mr.db از این قانون تا ساعت 8 صبح مبری است ! (اگر شما بخواهید)

Bahman_D
2012/04/08, 16:36
من پیشنهاد میدم تایم کلی مسابقه تا 8 صبح تمدید بشه تا به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب

Arsn
2012/04/08, 17:16
من پیشنهاد میدم تایم کلی مسابقه تا 8 صبح تمدید بشه تا به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب

بهمن عزیز mr.db مشکل خاص داشت که ما این مهلت را بهش دادیم ، الان هم اگر کس دیگه ای مطالبه همین زمان را تا 8 صبح بکنه مسئله ای نیست و اگر هماهنگ کرده باشه مشکلی از نظر مسابقه نیست و بهش میدیم !

ولی اگر کوچکترین اعتراضی از هر کسی نسبت به فرجه داده شده به mr.db یا افراد دیگه بکنه ، نتیجه mr.db و اون افراد که زمان خواسته بودند مردود میشه !

من نظرم اینه که مسابقه روال خودش را داشته باشه و فقط یه چند ساعت اضافه ای را که به MR,DB دادیم حفظ کنیم و امشب ختم مسابقه باشه !

Bahman_D
2012/04/08, 17:31
میتونیم نظر بقیه دوستان رو هم راجع به تمدید زمان کلی بپرسیم؟

Dementor
2012/04/08, 19:09
به نظر من زمان پایان مسابقه رو ساعت 12 ظهر فردا برای همه شرکت کننده ها بگذارید تا همه بتونن حداقل یه تست دیگه بگیرن چون تست low score خیلی طول میکشه و برای کسانی که cpu شون amd هست حداقل 15 ساعت زمان میبره که اگه از همین حالاشم شروع کنیم معلوم نیست چه ساعتی تست تموم بشه
پس برای اینکه همه از این قضیه بهره ببرن ساعت پایان مسابقه رو ساعت 12 ظهر فردا بگزارید
با تشکر

Bahman_D
2012/04/08, 19:17
من فکر می کنم یه نظر سنجی تو همین تاپیک مسئاله رو مشخص خواهد کرد

Arsn
2012/04/08, 19:49
عزیزان دل متاسفانه علارقم میل باطنی خودم باید اعلام کنم که دوستان با فرجه ای که به آقا سعید (Mr.db ) تا ساعت 8 صبح داده بودیم موافق نبودند و اعتراض کردند پس من نمیتونم هیچ نتیجه ای را بعد از 12 شب بپذیرم و همونطور که قبلا گفتم زمان مسابقه قابل تمدید نیست !

Mehdi_FXX
2012/04/08, 19:55
اگر کسی براش مشکلی پیش اومده بهش پناتلی بدید بهرحال ممکنه این وضعیت برای هر کسی پیش بیاد!
خیلی مسئله بزرگی نیست که نیاز به نظر سنجی داشته باشه
اما بذارید مسابقه روال عادی خودش رو طی کنه

به نظر من زمان پایان مسابقه رو ساعت 12 ظهر فردا برای همه شرکت کننده ها بگذارید تا همه بتونن حداقل یه تست دیگه بگیرن چون تست low score خیلی طول میکشه و برای کسانی که cpu شون amd هست حداقل 15 ساعت زمان میبره که اگه از همین حالاشم شروع کنیم معلوم نیست چه ساعتی تست تموم بشه
پس برای اینکه همه از این قضیه بهره ببرن ساعت پایان مسابقه رو ساعت 12 ظهر فردا بگزارید
با تشکر

نه عزیزم اینطوری هم نیست
من تو 15 ساعت میتونم خیلی تست مین بگیرم با همین سی پی یو amd

Mr. DB!
2012/04/08, 20:01
با تشکر از همه دوستان عزیز
خوب نظر نظر همه هست و منم هیچ اداعای اضافه ای ندارم
الانم تو تست Combined هستم و فکر کنم نهایتاً تا 2-3 ساعت دیگه تموم بشه
احتمال زیاد به تست High هم میرسم
اگه هم نرسیدم خوب لابد قسمت نبود
ایشالا مسابقات بعدی جبران می کنم:)
به هر حال از آقای سجادی عزیز و برو بچه های فروم مجله سخت افزار بابت برگزاری این مسابقه تشکر می کنم
امیدوارم از این حرکتا باز تکرار بشه
البته با کمی نظر سنجی از اورکلاکرهای فروم های دیگه
کلاً خیلی عالی بود
این مسابقه هم هیجان خاص خودش رو هم داره

باز باید عرض کنم ممنون!
----
قربان شما
سعید:) @};-