PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شایعه | Assassin's Creed 3 به انقلاب آمریکا خواهد رفت

*hit m@n*
2012/01/30, 19:50
با پایان گرفتن داستان اتزیو و الطایر بازار شایعات دوباره داغ شده و از منابع دور و نزدیک خبرهایی برای مکان نسخه بعدی شنیده می شود.یکی از منابع نزدیک به CVG نیز که ادعا می کند رابطه نزدیکی با پروژه دارد، اعلام نمود نسخه ی بعدی Assassin's Creed در بازه زمانی مربوط به انقلاب آمریکا جریان دارد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بر اساس ادعاهای این منبع نزدیک تا 31 مارچ اطلاعات اجمالی درباره AC3 ارائه خواهد شد.چندی پیش نیز در نظر سنجی که توسط یکی از کاربران یوبی سافت انجام شده بود انقلاب آمریکا از جمله ی مکان های مورد نظر کاربران برای نسخه بعدی این سری بود.
همچنین کسانی که پک الحاقی " Da Vinci Disappearance " مربوط به Brotherhood را به پایان رسانده اند به خاطر می آورند که در بخشی از این پک الحاقی مختصات به نیویورک اشاره می نمود که بر اساس داستان کلی بازی می توان برداشت نمود که جرج واشینگتون از صاحبان Apple of Eden می باشد.
البته تمامی این موضوعات شایعه تلقی می شوند و حتی چین قرون وسطی و انگلستان نیز از شانس مناسبی برای قرار داشتن به عنوان مکان بازی بعدی برخوردارند .در نتیجه تنها راه اطمینان از مکان نسخه بعدی اعلام رسمی یوبی سافت می باشد.

نسخه بعدی این سری تا انتهای امسال منتشر خواهد شد.

Vg247.com

Yaser_Aramesh
2012/01/31, 12:02
امیدوارم یک داستان فوق العاده مانند تمام نسخه ها داشته باشه! به شدت منتظرم! این بازی رو با کیفیتی فوق العاده بازی خواهم کرد!

neo
2012/01/31, 14:39
پس بالاخره چهر واقعی در پس بازی ac داره خودشو رو میکنه. به احتمال زیاد این شایعه واقعیت داره، و این بازی تماما فراماسونی قصد داره ما رو مستقیم به قلب یکی از بزرگترین حرکت های ماسونی در قرن گذشته ببره، انقلاب و استقلال آمریکا تحت رهبری و کنترل فرامواسون ها. کل قضایای اساسینز کرید 1 تا 3 یک تحریف بزرگ در مورد فرقه حشاشیون و مبارزات این فرقه بود و در تمام داستان کد دهی های هوشمندانه ای برای انحراف ذهنی مخاطب خودش داشت. از موضوعات ساده ای ماند آرم گروه اساسینز (که در واقع آرم بازی هم هست) گرفته تا خط سیر داستانی و نکات ریز درشت داستان. (آرم گروه اساسینز و بازی به صورت پرگار و گونیا که یکی از نشان های اصلی فراماسونی است طراحی شده.) من خودم طرفدار بازی های رایانه ای هستم ولی باید توجه کنیم که چشم بسته وارد دنیای طراحی شده آنها نشویم وبا گفتن این حرف که "من کاری به این چیزاش ندارم و فقط برای سرگرمی بازی می کنم" چشم هامون رو به روی حقایق نبندیم. من دارم یه تحقیق در مورد بازی های چند سال اخیر که دارای پیام هایی با مضامین حالا نمی گویم خطرناک ولی هدفمند هستند انجام میدم و انشاا... نتایجش رو روی همین فروم سخت افزار در اختیار شم عزیزان قرار می دهم.

*hit m@n*
2012/01/31, 21:23
پس بالاخره چهر واقعی در پس بازی ac داره خودشو رو میکنه. به احتمال زیاد این شایعه واقعیت داره، و این بازی تماما فراماسونی قصد داره ما رو مستقیم به قلب یکی از بزرگترین حرکت های ماسونی در قرن گذشته ببره، انقلاب و استقلال آمریکا تحت رهبری و کنترل فرامواسون ها. کل قضایای اساسینز کرید 1 تا 3 یک تحریف بزرگ در مورد فرقه حشاشیون و مبارزات این فرقه بود و در تمام داستان کد دهی های هوشمندانه ای برای انحراف ذهنی مخاطب خودش داشت. از موضوعات ساده ای ماند آرم گروه اساسینز (که در واقع آرم بازی هم هست) گرفته تا خط سیر داستانی و نکات ریز درشت داستان. (آرم گروه اساسینز و بازی به صورت پرگار و گونیا که یکی از نشان های اصلی فراماسونی است طراحی شده.) من خودم طرفدار بازی های رایانه ای هستم ولی باید توجه کنیم که چشم بسته وارد دنیای طراحی شده آنها نشویم وبا گفتن این حرف که "من کاری به این چیزاش ندارم و فقط برای سرگرمی بازی می کنم" چشم هامون رو به روی حقایق نبندیم. من دارم یه تحقیق در مورد بازی های چند سال اخیر که دارای پیام هایی با مضامین حالا نمی گویم خطرناک ولی هدفمند هستند انجام میدم و انشاا... نتایجش رو روی همین فروم سخت افزار در اختیار شم عزیزان قرار می دهم.

دوست عزیز شک نکن تمامی بازی ها و فیلم هایی که ساخته میشه اثراتی از همین گروه داخلش هست . ( البته اگه اسم فرام..... رو نگی بهتره )
هرچه به آخر 2/0/1/2 نزدیک میشیم - فیلم ها و بازی های بیشتری خودشونو رو میکنن
شاهکار این بازی ها هم تراوین هست - یا بازی های دیگه مثل تمدن
بازی هایی که فقط یک چیز رو در بازیکن ایجاد میکنن - اونم اینه که راهی به جز جنگ برای پیروزی نیست

من خودم زیاد درگیر مسائل این گروه هستم - شاهکار مسند درباره این گروه رو هم دیدم - ظ/ه/و/ر
خوشحال میشم نتایج تحقیقاتتون رو ببینم

با تشکر