PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور تو کلاف وارزون

mamad amin
2021/03/22, 02:15
سلام من میخوام با رم 4 وارزون رو بازی کنم میدونم سیستم مورد نیازشو، با کلی مکافات نصبش کردم ولی بالا آوردنی یه ارور داد(0x0000000141d87f40 8763909 0xc000001d modern warfare.exe)اولش فک کردم شاید رمم کمه واس همونه ارور و یا گرافیک ضعیفه ولی بعدا تو یوتیوب بازی با همین کارت گرافیک خودم و رم 4 رو دیدم برامم مهم نیست حالا افت فریم باشه کرش و لگ بزنه فقط میخوام بدونم این ارور از چیه احتمالا که از رمو گرافیک نیست چون خودم دیدم تو اینترنت باهمین رمو گرافیک، اگه میشه راهنمایی کنید ارور رفع کنم خیلی ممنون میشم.چون دیگه وضعیت طوری شده نمیشه حالا حالا یه سیستم گرون خرید ممنون میشم کمک کنید
cpu:quad q8400
ram:4
gpu:msi gt 730 ddr5
ممنون بازم از کمکتون

daneshjo
2021/03/22, 15:53
با سلام
هر بازی اررور مختص به خودش رو داره که معنی و مفهوم خودش رو میده بعضی از کد ها برای گرافیک بعضی برای سی پی یو و بعضی برای خرابی فایل ها و تا اخر هستن
بیشتر این کد ها ممکنه مربوط به مشکلات نرم افزاری (کرک یا نخواندن نرم افزار با سیستم) باشه
توصیه میکنم به این ادرس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on.com/)پیام بزنین تا ببینین چه جوابی میگیرین
موفق باشید