PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید اکانت اشتراکی یا استیم یا اوریجین

Saeid59
2021/02/08, 19:17
درود.
تو تاپیک های این بخش ساخت اکانت استیم که البته خیلی قدیمی و راکد بود دیدم و چند عنوان مشابه ولی ناچارم تاپیک خودمو بزنم.

خرید اکانت اشتراکی یا استیم یا اوریجین و ... برای بازیهای آنلاین ، چه طوریه و چه شکلیه روش کار؟ینی اقدام کنم چطور ؟

ضمناً برای اطلاع از اخبار بازیها به شکل اعلانات که مثلا سایتی عضو بشم و فید داشته باشه و ثبت کنم و فیدهاشو بخونم ، یا مثلا کانال تلگرامی چیزی که نوتیفیکیشن داشته باشه ، پیشنهادتون؟

مرسی.

_abbas_glv
2021/09/19, 17:27
درود.
تو تاپیک های این بخش ساخت اکانت استیم که البته خیلی قدیمی و راکد بود دیدم و چند عنوان مشابه ولی ناچارم تاپیک خودمو بزنم.

خرید اکانت اشتراکی یا استیم یا اوریجین و ... برای بازیهای آنلاین ، چه طوریه و چه شکلیه روش کار؟ینی اقدام کنم چطور ؟

ضمناً برای اطلاع از اخبار بازیها به شکل اعلانات که مثلا سایتی عضو بشم و فید داشته باشه و ثبت کنم و فیدهاشو بخونم ، یا مثلا کانال تلگرامی چیزی که نوتیفیکیشن داشته باشه ، پیشنهادتون؟

مرسی.

سلام و درود؛
به نظرم این کار به دردسرش نمی‌ارزه، صاحب قبلی اکانت معلوم نیست با چه طرز رفتار و ادبیاتی با بقیه بازی می‌کرده و همین میتونه برای شما و اکانت خریداری شده دردسر شه؛ پیشنهاد می‌کنم برای خودتون یه اکانت درست کنید و بازی هایی که قراره انجام بدین رو خودتون با اکانت اصلیتون خریداری کنید، اینطور ریسکش کمتره. ریجن آرژانتین هم معمولاً قیمت های پایینتری نسبت به بقیه ریجن ها داره.
در مورد خبر ها نه، اما برای برسی گیم ها و بعضی اطلاعات این سایت ها خیلی میتونه کمکتون کنه:
steamdb.info
steam.tools