PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای خرید گوشی تا 5 میلیون

HAZ
2021/02/05, 17:59
سلام.
میخواستم یه گوشی بخرم.
بودجه رو گفتم. بازی قرار نیست انجام بشه طول عمر باتری و جدید بودن مهمه.
خودم به چند گزینه رسیدم، میخوام نظر شما عزیزان رو بدونم.
با تشکر از اساتید انجمن.

ARMIN
2021/02/06, 21:40
سلام.
میخواستم یه گوشی بخرم.
بودجه رو گفتم. بازی قرار نیست انجام بشه طول عمر باتری و جدید بودن مهمه.
خودم به چند گزینه رسیدم، میخوام نظر شما عزیزان رو بدونم.
با تشکر از اساتید انجمن.

من برای یکی از دوستان Samsung Galaxy A21S رو گرفتم حدود 4.5 شد از دیجی کالا. به نظر گوشیه خوبیه.

F3RY
2021/02/06, 22:14
ردمی نوت 9 اس

HAZ
2021/02/06, 23:26
من برای یکی از دوستان Samsung Galaxy A21S رو گرفتم حدود 4.5 شد از دیجی کالا. به نظر گوشیه خوبیه.
بودجه رو یک میلیون بیشتر میکنم.
رم 6 باشه چون رم 4 خوبه اما الان کمه.

parsa60
2021/02/07, 19:35

این گوشی و مدل های دیگه از قبیل A10 و A11 مشکل تاچ در سطح صاف دارند وگاها حتی توی دست!...البته وقتی گلس داشته باشه...بدون گلس اوکی کار میکنه...

ErfanDL
2021/02/08, 09:49
بودجه رو یک میلیون بیشتر میکنم.
رم 6 باشه چون رم 4 خوبه اما الان کمه.

برای رم 6 باید بیشتر هزینه کنی مثل A70 که گزینه خوبیه.

HAZ
2021/02/08, 11:28
برای رم 6 باید بیشتر هزینه کنی مثل A70 که گزینه خوبیه.
یعنی گوشی های شیائومی و پوکو خوب نیستن؟

ErfanDL
2021/02/08, 13:29

یکی از دوستان شیائومی خرید بعد 6 ماه هاردش سوخت. مجبور شد 1.5 بده هاردشو عوض کنه

erfana78
2021/02/08, 14:23
گوشی های شیائومی در مقابل قیمتشون ویژگی های خیلی خوبی ارائه میدن ، گوشی REDMI NOTE 8 PRO هم مشخصات خوبی داره و میتونه جزو گزینه های انتخابی باشه!
خودم LG V10 داشتم که متاسفانه برد گوشی مشکل داشت و بعد از 1 سال دوام (بازیهای سنگین) از پای درومد :emoji_smiley-28:

HAZ
2021/02/08, 18:44
گوشی های شیائومی در مقابل قیمتشون ویژگی های خیلی خوبی ارائه میدن ، گوشی REDMI NOTE 8 PRO هم مشخصات خوبی داره و میتونه جزو گزینه های انتخابی باشه!
خودم LG V10 داشتم که متاسفانه برد گوشی مشکل داشت و بعد از 1 سال دوام (بازیهای سنگین) از پای درومد :emoji_smiley-28:
کاملا درسته.

HAZ
2021/02/08, 18:48
یکی از دوستان شیائومی خرید بعد 6 ماه هاردش سوخت. مجبور شد 1.5 بده هاردشو عوض کنه
یکی از آشنایان گوشی شیائومی PocoPhone F1 رو داره ازش پرسیدم گفت خوبه. (بعد از 1 و نیم سال استفاده)
به نحوه استفاده بستگی داره عرفان جان. من نحوه استفاده دوست شما رو نمی دونم اما رفیق من معمولی کار میکنه. منظورم اینه بازی کم میکنه و تمام نکات نگهداری گوشی رو رعایت میکنه.

HAZ
2021/02/08, 18:56
بعد از حدود کلی تحقیق گوشی Xiaomi Poco X3 NFC 64G رو انتخاب کردم.
تو این رنج باتری عالی، شارژر عالی، نمایشگر 120 هرتز، سخت افزار عالی، دوربین خوب و....
سامسونگ پول برند میگیره متاسفانه.
هواوی هم که سرویس های گوگل رو پشتیبانی نمیکنه.
اپل هم که خیلی گرونه.
دیگه شیائومی بینشون بهتره.

_abbas_glv
2021/02/08, 20:50
سلام
دوستان من به مدت تقریباً 4 سال استفاده از گوشی Xiaomi MI 4 که سال 2014 ساخته شد استفاده کردم.
نوع کاربری متوسطی با این گوشی داشتم و با توجه به قیمت انتظار زیادی ازش نداشتم(تقریبا قیمتش نصف J7 سامسونگ اونموقع بود)
چون پیکسل های نمایشگر(441 PPI) و دوربین ها(اصلی 13M و سلفی 8M پیکسل/فیلم برداری 4K,1080P,720P که البته 720P قابلیت اسلوموشن داره) برام مهم بود و بودجه هم کم بود این گوشی رو تهیه کردم و در طول استفاده معمولی و روزانه مشکل خاصی از نظر هنگ و لگ نداشتم. در بازی ها هم گوشی با قابلیت Performane Mode از حداکثر منابع سخت افزاری(چیپ Snapdragon 801 و رم 3GB LPDDR3) استفاده می‌کرد که قابل قبول بود ولی دما و استفاده از باتری(3080mAh) بالا می‌رفت.
چند بار گوشی از دستم افتاده و از نظر شکستگی الحمدلله مشکلی پیش نیومد(البته گلس مرغوب نصب بوده). از قاب و گارد استفاده نمی کردم و پس از چند سال لنز خش گرفته و الان عکس برداری یکم آزار دهنده شده(البته دوربین سلفی از این مشکل مستثناست)
اما صفحه نمایش از نظر کیفیت و کدر شدن رنگ تفاوتی با روز اول نداره.کاهش قدرت سخت افزاری هم دیده نشده و فقط با آپدیت ها (که فکر نمی‌کنم دیگه برای این مدل آپدیتی بیاد) اندرویدش از 4 به 6 ارتقا یافته و تنها مشکل گیر داشتن اسلوموشن(به صورتی که در مواقعی که نور کافی و گوشی ثابت باشه اسلوموشن پایدار هست، برخلاف گذشته) و مشکل و باگ با Instagram هست که پست ها و استوری ها روی 20fps قفل میشن و آزاردهنده هست.

در کل به نظرم مدل ها با هم تفاوت های بسیار دارن صد البته که امروز از سال 2014 تقریباً 7 سال گذشته. اگه من بخوام از این گوشی ارتقایی داشته باشم شخصاً مدل های A50/A51 و A70/A71 رو ترجیح میدم

امیدوارم اطلاعات برای دوستان مفید باشه

pishbinifootbal.com
2021/02/09, 10:15
سلام. هوآی نوت 8 پرو تا چند وقت پیش 5 تومن بود، الان نمی دونم چقدره ولی گوشی خیلی خوبه.
دوستان برای پیش بینی فوتبال به صورت کاملا قانونی به سایت پیش بینی فوتبال (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مراجعه کنید.