PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوت بوکهای نسل بعدی اسوس همراه با فناوری Kinect و ویندوز 8

rajah
2012/01/29, 12:04
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فناوری تشخیص حرکتی مایکروسافت به نام Kinect پس از عرضه موفقیت آمیز برای کنسول بازی XBOX، برای کامپیوترهای شخصی نیز برنامه نویسی مجدد گردید تا کاربران کامپیوترهای شخصی نیز از این فناوری بهره مند شوند. اما از نکات قابل توجه در فناوری Kinect برای کامپیتورهای شخصی، عدم نیاز به خیره شدن به سنسور سه چشمی آن برای تشخیص حرکت است، و همچنین چشمی به عنوان وبکم نیز استفاده خواهد شد. به گزارش Daily Reports، دو نوت بوک مجهز به ویندوز 8 و تعدای سنسور بالای درب دستگاه توسط اسوس به صورت نمونه اولیه (پروتوتایپ) تولید شده است. البته اسوس در نمایشگاه CeBIT 2011 اولین سنسور حرکتی برای کامپیوترهای شخصی را به نام WAVI Xtion معرفی کرده بود که به تولید انبوه نرسید، و بسیاری بر این عقیده هستند که اسوس از فناوری اختصاصی خود روی نوت بوکها استفاده خواهد کرد. اما اسوس طی قراردادی با مایکروسافت از سنسور و فناوری Kinect برای نوت بوکهای نسل آینده خود استفاده خواهد کرد که از سیستم عامل ویندوز 8 نیز بهره خواهند برد.

Yaser_Aramesh
2012/01/29, 12:22
به شدت موفق عمل خواهند کرد این نوت بوک ها ! ویندوز 8 در کنار Kinect غولی بی حریف می سازند!

Beni7192
2012/01/29, 13:11
من که بیصبرانه منتظر عرضه ویندوز 8 آخرین شاهکار مایکروسافتم,این همه امکانات جدید میتونه یه انقلاب تو دنیای کامپیوتر راه بندازه!!!!!!!

s@j@d
2012/01/29, 22:53
این فناوری که روی اکس باکس هست خیلی جالبه . من یه مقداری تجربه بازی با اون رو داشتم خیلی با حال بود

به نظر من ایسوس در این طرح حتما موفق میشه . به خصوص در کنار 8