PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خنک کننده جدید گرین با نام Transformer-3

rajah
2012/01/29, 12:57
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

شرکت سیاره سبز GREEN جهت به روز رسانی محصولات خود و پس از عرضه کولر BUFFALO 100 Rev2 اقدام به عرضه کولر پردازنده جدید خود تحت نام Transformer3 با قابلیت پشتیبانی از تمامی سوکت‌های متداول و جدید پردازنده‌های Intel و AMD کرده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

کولر ترنسفورمر3 گرین که توسط شرکت Evercool (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) طراحی و ساخته شده است، دارای سه زوج لوله انتقال دما (Heat-Pipe) با ترکیب ظاهری U شکل و از جنس مس می باشد. گرمای گرفته شده از سطح پردازنده توسط لوله‌هاي انتقال حرارت به لایه‌های بالاتر منتقل می‌شود و در این قسمت 55 پره آلومینیومی وظیفه پخش این گرما را بر عهده می‌گیرند.

مسئولیت خنک‌سازی مجموعه لوله‌های انتقال دما و پره‌های رادیاتوری بر عهده یک عدد فن 12 سانتی‌متری 9 پره با روکش براق (استیل مانند) است. فن کولر پردازنده Transformer3 دارای سوکت 4-pin با عملکرد PWM است که این فن را قادر می‌سازد تا به صورت اتوماتیک و بنا بر شرایط دمای پردازنده از چرخش 800 الی 2200 دور در دقیقه عمل کنيد.

کولر ترنسفورمر3 به گونه ای طراحی شده است تا شما قادر به نصب دو عدد فن 12 سانتی متری برروی آن باشید. بدین منظور و درون بسته بندی این کولر، شاهد 8 عدد گیره لاستیکی هستیم که این کولر را قادر به نصب فن دوم خواهد نمود. این گیره های لاستیکی موجب عدم انتقال لرزش فن به بدنه کولر شده و نهایتا صدای فن را کاهش خواهد داد.

صفحه اتصال ترنسفورمر3 دارای قابلیت تماس مستقیم لوله‌های انتقال دما با سطح پردازنده است (Core-Contact) و این سطح به گونه‌ای صیقل داده شده است تا بهترین تماس را با سطح پردازنده داشته باشد.

مشخصات فنی کولر Transformer3 به شرح ذیل است:

Model: Transformer 3
Type: CPU Cooler / 3xHEAT-PIPE
Weight: 630g - With Fan
Material: Copper and aluminum fins
Thermal Resistance: 0.071°C/W
Fan Dimension: 120mm-W x 120mm-H x 25mm-D
Fan Speed: 800-2200 ± 10% RPM (3-pin) PWM Function
Sound Noise: >15 - >35 dBA (max) ±5% dBA
Dimension: 130(L) × 78.5(W) × 161(H) mm
Fan Spec: 120mm PWM Silver Fan (Ever Lubricate Bearing) 12V/0.32A
Heat-pipe Design: 3x6mm high performance U-shaped heat-pipes
Thermal Grease: EC thermal grease included - Thermal conductivity: 8.5 W/mK
Socket Support: Intel: LGA2011, LGA1366, LGA1156, LGA1155, LGA775
AMD: Socket FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کولر ترنسفورمر3 گرین، به همراه پایه‌های مختلف جهت نصب روی انواع سوکت‌های متداول و جدید پردازنده‌های Intel و AMD عرضه می‌گردد تا کاربران بدون دغدغه از نوع سوکت پردازنده خود، توانایی نصب این کولر را داشته باشند. ضمنا همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می‌کنید، کولر Transformer3 بدون ایجاد مزاحمت برای نصب حافظه در اسلات‌های اولیه کنار پردازنده، به راحتی روی سوکت جدید LGA2011 نصب شده است.

کولر Transformer3 توسط شرکت سیاره سبز به قیمتی در حدود 45.000 تومان و با 12 ماه گارانتی فن عرضه می‌گردد.

لینک مشاهده اطلاعات تکمیلی کولر Transformer3 در سایت گرین (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
منبع:سایت مجله سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
.
.
.
.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Beni7192
2012/01/29, 14:14
ظاهر و امکاناتش که خیلی جذابه, از نظر کارایی در سطح چه کولر هایی قرار میگیره؟؟؟

Beni7192
2012/01/31, 22:45
کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟؟

Castiel
2012/01/31, 22:53
ظاهر و امکاناتش که خیلی جذابه, از نظر کارایی در سطح چه کولر هایی قرار میگیره؟؟؟

راستش هنوز تست رسمی منتشر نشده ولی با توجه به قیمت مناسبش، کارایی خیلی خوبی خواهد داشت.

Arsn
2012/01/31, 23:06
کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟؟

یکی بود ، یکی نبود ! جز علیرضا ی مهربون هیچ کس نبود ! (البته جنتی بود!)

سطح کارایی این مدل از CoolerMaster Hyper 212 بالاتره است و فکر میکنم رقیب نه چندان قدری برای Tuniq Tower 120 Extreme باشه !

البته بنچمارکی در دسترس نیست و همه اینها حدس های بنده از سر تجربه کار با hyper212 و tuniq است !

mahdi karimi
2012/02/11, 12:24
beniیه تست از این خنک کننده در سایت گرین قرار دادن که دیدنش خالی از لطف نیستفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Beni7192
2012/02/11, 22:12
beniیه تست از این خنک کننده در سایت گرین قرار دادن که دیدنش خالی از لطف نیستفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
بهنام هستم دستت درد نکنه لطف کردی.

Castiel
2012/02/12, 00:23
واقعا کارایی کولر ترنسفرمرز خیلی جالبه، مخصوصا در برابر h50!!

rajah
2012/02/12, 00:29
یعنی این نتایج کاملا واقعی هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VSH-Katana
2012/02/13, 18:20
آیا واقعا کاراییی تونیک تاور 120 از. نکوچاd14 همون جور که تو سایت گرین اومده با بالاتره

YGH
2012/02/13, 20:47
به نظر دوستان این به درد 8120 ما میخوره یا یه بهترشو بخرم؟ میخوام یه چیز اساسی خریده باشم.

Editor In chief
2012/02/13, 21:29
به نظر دوستان این به درد 8120 ما میخوره یا یه بهترشو بخرم؟ میخوام یه چیز اساسی خریده باشم.

دوست خوبم باید فاکتورهای خود را تعیین کنید اگر قیمت و کارایی هر دو برای شما مهم است به نظرم این کولر انتخاب خوبی باشد اما اگر فاکتور کارایی تنها برای شما مهم است به سراغ محصولات دیگر بروید.

YGH
2012/02/13, 21:53
برای من کارایی و قیمت هر دو مهمند ولی کارایی بیشتر. لطفا چند مدل دیگر که ممکن است بهتر باشد را به همراه قیمت حدودی معرفی کنید.
ممنون

Arsn
2012/02/13, 23:19
برای من کارایی و قیمت هر دو مهمند ولی کارایی بیشتر. لطفا چند مدل دیگر که ممکن است بهتر باشد را به همراه قیمت حدودی معرفی کنید.
ممنون

بودجه بگو ! کولر تحویل بگیر !

ماکزیمم هزینه ای که میتونید بکنید را به من بگید تا کولری در خور به شما معرفی کنم

VSH-Katana
2012/02/13, 23:39
علیرضا جان کولر tuniq tower 120extreme. واقعا ا از نکوچا d14 همون طور که تو سایت گرین امده بهتره و تو تو این بازه قیمتی تا بیست تومن بشتر از این بهتر سراغ داری که تو بازار باشه؟

YGH
2012/02/14, 16:55
بودجه بگو ! کولر تحویل بگیر !

ماکزیمم هزینه ای که میتونید بکنید را به من بگید تا کولری در خور به شما معرفی کنم

دقیقا نمیدونم! واسه همین 8120 ای ام دی میخوام. راستش صدای فنش کمی تا قسمتی رو مخه! در کنارش میخوام اورکلاکش کنم. با این فن خودش میترسم دستش بزنم. وقتی اورش میکنم هر لحظه با خودم میگم الانه که فنش بترکه!
در کنار این کارها میخوام قیمت خوبی هم داشته باشه.

Arsn
2012/02/14, 17:16
من یه خنک کننده میشناسم دو میلیون تومن ! خوبه ؟ آخه من هر چی الان معرفی کنم رو هوا گفتم چون بودجه شما را نمیدونم

ولی درباره فن AMD همونطور که قبلا هم بهتون گفته بودم فنش خیلی صدا میده چون تا 5000 دور میره و معمولا را 2500 تا 3000 کار میکنه ولی با اورکلاک تا 3.5 گیگاهرتز که بدون ولتاژ هم امکان پذیره همین فن استاک کاملا جواب گو است

اگر میخوای هزینه کنی larkooler Ba241 را با 220 بخر ! اگر میخوای اقتصادی فکر کنی thermaltake Frio بخر ! اگر میخوای کم هزینه کنی Coolermaster Hyper Tx3 را بخر

VSH-Katana
2012/02/14, 17:31
علیرضا جان جوابمو ندادی!

YGH
2012/02/14, 19:07
من یه خنک کننده میشناسم دو میلیون تومن ! خوبه ؟ آخه من هر چی الان معرفی کنم رو هوا گفتم چون بودجه شما را نمیدونم

ولی درباره فن AMD همونطور که قبلا هم بهتون گفته بودم فنش خیلی صدا میده چون تا 5000 دور میره و معمولا را 2500 تا 3000 کار میکنه ولی با اورکلاک تا 3.5 گیگاهرتز که بدون ولتاژ هم امکان پذیره همین فن استاک کاملا جواب گو است

اگر میخوای هزینه کنی larkooler Ba241 را با 220 بخر ! اگر میخوای اقتصادی فکر کنی thermaltake Frio بخر ! اگر میخوای کم هزینه کنی Coolermaster Hyper Tx3 را بخر

ببخشید! یه سوال داشتم. همه کولرها مثل Tx3 قابلیت اتصال بر روی پایه های فن پردازنده روی مادربورد رو دارند؟(مثل عکس پایین). ترجیحا یه همچین کولری اگر باشه که بهتره. بودجه هم فکر کنم تا 70 شایدم 80 خوب باشه.

7503

Arsn
2012/02/14, 21:23
علیرضا جان کولر tuniq tower 120extreme. واقعا ا از نکوچا d14 همون طور که تو سایت گرین امده بهتره و تو تو این بازه قیمتی تا بیست تومن بشتر از این بهتر سراغ داری که تو بازار باشه؟

ببخشید پستتون را ندیدم

نه عزیز ، گول تبلیغات را نخورید ! من الان میتونم یه تست طراحی کنم و ثابت کنم 6850 از Geforce 7300 ضعیف تر است ولی آیا واقعا همین طور است !

وابسته به شرایط تست نتایج میتونه متفاوت باشه که میشه با استفاده از یک بنچمارک خاص در یه شرایط خاص نتیجه را وارونه جلوه داد

ودم Tuniq واقعا مدل عالی است ولی فکر میکنم V8 قوی تر است ، متاسفانه از نسخه جدید تونیک بنچمارکی در دسترس ندارم ولی نسخه قبلی از V8 شکست میخورد

کلا تو اون بودجه مدل های زیادی نیست ! از z600 خدا بیامرز و V8 رحمه الله علیه که بگذریم Thermaltake Frio هم باید قیمت حدود 120 داشته باشه

بهتر است یه قیمت بگیرید و بعد با توجه به بودجتون اقدام به خرید کنید

Arsn
2012/02/14, 21:25
ببخشید! یه سوال داشتم. همه کولرها مثل Tx3 قابلیت اتصال بر روی پایه های فن پردازنده روی مادربورد رو دارند؟(مثل عکس پایین). ترجیحا یه همچین کولری اگر باشه که بهتره. بودجه هم فکر کنم تا 70 شایدم 80 خوب باشه.

7503

من اصلا همچین کولر هایی را توصیه نمیکنم ، و توصیه Coolermaster Hypertx3 به خاطر قیمت مناسب و کارایی قابل قبولش بود

کولر های که مثل کولر استاک نصب میشن و سیستم گیره ای دارند قدرت گرماگیری جالبی ندارند چون سطح تماس به اندازه کافی محکم نیست !

برای اون بودجه tuniq Tower 120 Extreme بهترین گزینه است !

YGH
2012/02/14, 21:34
من اصلا همچین کولر هایی را توصیه نمیکنم ، و توصیه Coolermaster Hypertx3 به خاطر قیمت مناسب و کارایی قابل قبولش بود

کولر های که مثل کولر استاک نصب میشن و سیستم گیره ای دارند قدرت گرماگیری جالبی ندارند چون سطح تماس به اندازه کافی محکم نیست !

برای اون بودجه tuniq Tower 120 Extreme بهترین گزینه است !

از راهنماییتون خیلی ممنونم.
این مدل Tuniq خیلی بزرگ نیست؟! البته سایز زیاد مهم نیست. .واسه من کارایی و کم صدا بودن مهم تره.
یه سوال دیگه اینکه آیا این کولر ورژن جدید و قدیم داره؟ چون توی سایت گرین مدل 2012 هست.

توی شیراز این مدل Tuniq به قیمت 87 تومان و اون مدل Transformer به قیمت 48 تومان فروخته میشه.

فکر کنم همینطور بگذره یه کیس X3 یا یه X5 هم بخرم.

توی شیراز اولی به قیمت 96 تومان و دومی به قیمت 133 تومان هست.

فعلا دچار مرض قطعه عوض کردن شدم!!! تازه واگیردار هم بوده. یکی از دوستان رو ترغیب به خرید سیستم AMD کردم، میخواد به سیستمش آتیش بزنه، هفته دیگه یه سیستم جدید بگیره.

doom2009
2012/02/14, 21:37
دوستان یکی نیست به ما بگه چرا توی این آبادان...... شده فقط دو نوع کولر سی پی یو غیر مناسب پیدا کردم یکی گازی بود حالا نمیدونم گازی یعنی چی که به سیستم اینجانب نمی خورد ودیگری باید مین برد رو باز کنی واز زیر مین برد قطعه حاوی مهره هارو قرار میدادی که فکر کردم اصلا مناسب نیست که به کار اینجانب نیومد خمیر سیلیکون اگه بگم خنده تون میگیره فقط 1000 تومانی بود واقعا اعصابم به هم ریخت این آبادان فقط به اسم بزرگه از نظر تکنولوژی -0 هستش چی بگم که دل خونی دارم بخوای اینترنتی سفارش بدی 6 , 7 تومان کرایه ارسال پستی می گیرن سپاس

YGH
2012/02/14, 21:46
دوستان یکی نیست به ما بگه چرا توی این آبادان...... شده فقط دو نوع کولر سی پی یو غیر مناسب پیدا کردم یکی گازی بود حالا نمیدونم گازی یعنی چی که به سیستم اینجانب نمی خورد ودیگری باید مین برد رو باز کنی واز زیر مین برد قطعه حاوی مهره هارو قرار میدادی که فکر کردم اصلا مناسب نیست که به کار اینجانب نیومد خمیر سیلیکون اگه بگم خنده تون میگیره فقط 1000 تومانی بود واقعا اعصابم به هم ریخت این آبادان فقط به اسم بزرگه از نظر تکنولوژی -0 هستش چی بگم که دل خونی دارم بخوای اینترنتی سفارش بدی 6 , 7 تومان کرایه ارسال پستی می گیرن سپاس

بنده خدا برو خدا رو شکر کن که خمیر سیلیکون اونجا 1000 تومان هست. اینجا تو شهر ما 500 تومانی هم پیدا میشه. بخوای کیلویی میتونی بخری! باور کن!

Arsn
2012/02/14, 23:02
از راهنماییتون خیلی ممنونم.
این مدل Tuniq خیلی بزرگ نیست؟! البته سایز زیاد مهم نیست. .واسه من کارایی و کم صدا بودن مهم تره.
یه سوال دیگه اینکه آیا این کولر ورژن جدید و قدیم داره؟ چون توی سایت گرین مدل 2012 هست.

توی شیراز این مدل Tuniq به قیمت 87 تومان و اون مدل Transformer به قیمت 48 تومان فروخته میشه.

فکر کنم همینطور بگذره یه کیس X3 یا یه X5 هم بخرم.

توی شیراز اولی به قیمت 96 تومان و دومی به قیمت 133 تومان هست.

فعلا دچار مرض قطعه عوض کردن شدم!!! تازه واگیردار هم بوده. یکی از دوستان رو ترغیب به خرید سیستم AMD کردم، میخواد به سیستمش آتیش بزنه، هفته دیگه یه سیستم جدید بگیره.

نه بزرگ نیست ! رم هاتون زیرش جا میشه ! فقط من توصیه میکنم یه فن 5 تومنی 12 سانتی هم همراهش کنید تا از قدرتش لذت کامل ببرید
نیدونم ! این هم مد جدید گرین است ! البته منظورش از 2012 اینه که سوکت LGA 2011 را هم پشتیبانی میکنه

هم transformer خوبه و هم تونیک ولی تونیک مسلما کارایی بالاتری داره به خصوص که سیستم اورکلاک هم خواهد شد

مریضی خوبیه ! ما هم دچارش هستیم ولی فعلا بودجه اجازه حرکت نمیده !

YGH
2012/02/14, 23:10
مریضی خوبیه !

جدیدا عیدی هم گرفتیم مریضیمون عود کرده!!!