PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی تحریم شکن و سرویس "شکن"

HAZ
2020/12/07, 20:34
سلام.
من امروز میخوام یه سرویسی رو بهتون معرفی کنم که با تغییر DNS به راحتی به سایت هایی که ما رو تحریم کردن ورود کنیم. دقت کنید سایت هایی که ما رو تحریم کردن نه ما اونا رو!
تو این قسمت چند تا سایت رو نام میبرم که ما رو تحریم کردن.
1- Adobe
2- AMD
3- apple
4- Nvidia
5- Intel
6- Epic Games
7- amazon
8- unity
9- و....
شما اگر این DNS رو روی دستگاه خودتون فعال کنید بدون کاهش سرعت و بدون هیچ مشکلی به سایت های بالا و خیلی سایت های دیگه میتونید بدون نیاز به قندشکن ورود کنید.
من خودم با استفاده از این DNS فورتنایت بازی میکنم. (همانطور که خودتون میدونید اپیک گیمز ما رو تحریم کرده) با قندشکن پینگ من تو بازی 400 بود با این DNS رسیده با 100 و کمتر.
این DNS رو جمعی از دانشجو های دانشگاه تهران راه انداختن و کاملا رایگانه و هیچ گونه مشکل امنیتی و... نداره.
اینجا جا داره که بگم این پست هیچ جنبه تبلیغاتی نداره. و بنا به دلایلی نمی تونم ادرس سایتش رو در اینجا قرار بدم. اما شما می تونید با سرچ ساده "شکن" در گوگل به سایتش برسید و فعالش کنید و استفاده کنید و لذت ببرید.
موفق باشید.

REZA
2020/12/07, 20:57
آره، منم چن ماهیه ازش استفاده می کنم، میشه گفت سریعترین dns server برای خیلیا تو ایران همین شکن هست و البته برای کاربران مختلف مقداری فرق می کنه.
Dns Jumper رو هم رو دسکتاپ برای مدیریت dns sever هاتون داشته باشید خوبه.

HAZ
2020/12/07, 22:35
آره، منم چن ماهیه ازش استفاده می کنم، میشه گفت سریعترین dns server برای خیلیا تو ایران همین شکن هست و البته برای کاربران مختلف مقداری فرق می کنه.
Dns Jumper رو هم رو دسکتاپ برای مدیریت dns sever هاتون داشته باشید خوبه.
واقعاً عالیه!!!
دم سازنده هاش گرم.
بله درسته. من از DNS خاطره خوشی ندارم و با هر بار تغییر باعث قطعی اینترنتم شدم. به همین علت زیاد سمتِ این برنامه ها نمیرم.
موفق باشید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من خودم میدونم که خیلی از کاربران اینجا با این سرویس آشنایی دارن اما دیدم جاش تو اینجا خالیه و گفتم ارزش داره که یه پست در موردش زده بشه.

Mostafa98
2020/12/08, 01:39
برای سرویس های xbox هم لازمه.

th e nd
2020/12/08, 07:27
سلام.
من امروز میخوام یه سرویسی رو بهتون معرفی کنم که با تغییر DNS به راحتی به سایت هایی که ما رو تحریم کردن ورود کنیم. دقت کنید سایت هایی که ما رو تحریم کردن نه ما اونا رو!
تو این قسمت چند تا سایت رو نام میبرم که ما رو تحریم کردن.
1- Adobe
2- AMD
3- apple
4- Nvidia
5- Intel
6- Epic Games
7- amazon
8- unity
9- و....
شما اگر این DNS رو روی دستگاه خودتون فعال کنید بدون کاهش سرعت و بدون هیچ مشکلی به سایت های بالا و خیلی سایت های دیگه میتونید بدون نیاز به قندشکن ورود کنید.
من خودم با استفاده از این DNS فورتنایت بازی میکنم. (همانطور که خودتون میدونید اپیک گیمز ما رو تحریم کرده) با قندشکن پینگ من تو بازی 400 بود با این DNS رسیده با 100 و کمتر.
این DNS رو جمعی از دانشجو های دانشگاه تهران راه انداختن و کاملا رایگانه و هیچ گونه مشکل امنیتی و... نداره.
اینجا جا داره که بگم این پست هیچ جنبه تبلیغاتی نداره. و بنا به دلایلی نمی تونم ادرس سایتش رو در اینجا قرار بدم. اما شما می تونید با سرچ ساده "شکن" در گوگل به سایتش برسید و فعالش کنید و استفاده کنید و لذت ببرید.
موفق باشید.

البته برای کار با android studio و انجام عمل Build جواب نمیده.

HAZ
2020/12/08, 11:41
برای سرویس های xbox هم لازمه.
با توجه به این که ایران رو تحریم کرده بله. اما بیشتر کنسول های xbox در ایران کپی خور شده هستن و اصلا به اینترنت نباید وصل شن.

البته برای کار با android studio و انجام عمل Build جواب نمیده.
من با این برنامه کار ندارم و تجربه ای نداشتم. اما با سایت های Nvidia , AMD , Epic Gams که کار کردم مشکلی نداشت.

th e nd
2020/12/09, 09:35
این DNS برای کاربری عمومی مناسب هست نه تخصصی.

ErfanDL
2020/12/09, 13:21
این DNS برای origin من استفاده میکنم البته فقط و فقط گزاشتمش مختص برنامه origin

Mostafa98
2020/12/09, 14:07
این DNS برای origin من استفاده میکنم البته فقط و فقط گزاشتمش مختص برنامه origin
چطوری میشه کاری کرد که یک برنامه از dns جدا استفاده کنه؟

ErfanDL
2020/12/09, 19:08
چطوری میشه کاری کرد که یک برنامه از dns جدا استفاده کنه؟

با نرم افزار p.r.o.x.y.cap و یک عدد روتر میکروتیک. ( نقطه های بین اون کلمه رو حذف کنید )