PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا رفتن سرعت فن کارت گرافیک و خاموش شدن سیستم بعد از اجرای بازی

alireza_gg2
2020/11/29, 16:12
درود به همگی؛ یه مشکلی تقریبا الان یکی دوماهه واسم اتفاق میفته اینکه بعد از باز کردن بعضی از بازی ها مثل rainbow,red dead2,dark siders3,Pubg Steam,.... یهو صفحه مانیتور خاموش میشه و فن گرافیک به شدت سرعتش بالاا میره و هیچ کاری نمیشه کرد حتی سیستم دکمه ریست بزنی ریست نمیشه باید حتما پاورشو نگه دارم تا خاموش شه , و کلا کلافم کرده اینو میدونم که داغ نمیشه گرافیک چون خیلی سریع این اتفاق میفته و دماشم تست کردم 75 ایناست ویندوز هم چندین بار عوض کردم و اینکه گارانتی گرافیکمم 6 ماهه بوده ک تموم شده لطفا راهنماییم کنید

مشخصات سیستم:
gpu: RX580 8Gb
CPU: I7 8700
Ram: 8Gb
power: Green GP600

REZA
2020/11/29, 16:43
درود به همگی؛ یه مشکلی تقریبا الان یکی دوماهه واسم اتفاق میفته اینکه بعد از باز کردن بعضی از بازی ها مثل rainbow,red dead2,dark siders3,Pubg Steam,.... یهو صفحه مانیتور خاموش میشه و فن گرافیک به شدت سرعتش بالاا میره و هیچ کاری نمیشه کرد حتی سیستم دکمه ریست بزنی ریست نمیشه باید حتما پاورشو نگه دارم تا خاموش شه , و کلا کلافم کرده اینو میدونم که داغ نمیشه گرافیک چون خیلی سریع این اتفاق میفته و دماشم تست کردم 75 ایناست ویندوز هم چندین بار عوض کردم و اینکه گارانتی گرافیکمم 6 ماهه بوده ک تموم شده لطفا راهنماییم کنید

مشخصات سیستم:
gpu: RX580 8Gb
CPU: I7 8700
Ram: 8Gb
power: Green GP600

ببرید براتون خمیر کارت رو تعویض کنند و تمییز کاری و اگه کیس فن به اندازه کافی نداره تهیه کنید.
از نرم افزارهایی که برای هر گیم بطور اتوماتیک تنظیماتی روی کارت انجام میدن مثل afterburner استفاده کنید. خود amd هم داره.

mnpoorsadegh
2020/11/30, 04:13
گرافیکتو باز کن فنشو در بیار بشورش خشک کن . خمیر سیلیکون بزن ، بزار فنشو سر جاش انشاءالله درست میشه

mnpoorsadegh
2020/11/30, 04:17
وقتی
فن گرافیک به شدت سرعتش بالاا میره دلیلش برق کم آوردنه، شاید پاورت ضعیفه که نیست، باید ولتاژ بگیری از خروجی 12 پاورت شاید خراب شده . با مولتی متر باید امتحانش کنی تحت بازی یا تحت تست FurMark در فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.