PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تست کردن UPS

_abbas_glv
2020/10/29, 09:53
سلام به همه دوستان عزیز!

دوستان یه UPS قدیمی 30 کیلویی هژیر صنعت برام اوردن مدل SS-1224E و باتری نداره.
کاورشو برداشتم داخل UPS یکم غبار سیاه رنگ به بدنه نشته بود و باتری نداشت که تست کنم، یه کابل برق هم سمت راست کابل باتری ها بهش وصله
دوستان حالا میشه بدون باتری تستش کرد؟ چون اگه خرابه مشتاقم دمونتاژش کنم، هیت‌سینک های غولی داره!!!:icon_ (46):

5022550226

parsa60
2020/10/29, 23:34
سلام به همه دوستان عزیز!

دوستان یه UPS قدیمی 30 کیلویی هژیر صنعت برام اوردن مدل SS-1224E و باتری نداره.
کاورشو برداشتم داخل UPS یکم غبار سیاه رنگ به بدنه نشته بود و باتری نداشت که تست کنم، یه کابل برق هم سمت راست کابل باتری ها بهش وصله
دوستان حالا میشه بدون باتری تستش کرد؟ چون اگه خرابه مشتاقم دمونتاژش کنم، هیت‌سینک های غولی داره!!!:icon_ (46):

5022550226

سلام،کارکرد و عملکرد سیستم UPS که مشخصه...منظورتون از تست بدون باطری چیه؟

با توجه به قدیمی بودن این مدلی که عکسشو گذاشتین احتمال میره که این UPS ازنوع آفلاین باشه...

برای تست عملکرد هم بهتره این پروسه رو بدونین:
در حالتی که UPS به برق شهر وصله،همزمان باید باطری ها شارژ بشن و خروجی 230 ولت داشته باشین...با قطع برق شهر،طی یک زمان و قطعی کوتاه،باطری ها باید بار مورد نظر (Load) رو تغذیه کنند...

فکر میکنم با این روندی که گفتم میتونید خروجی های مدنظر و در کل صحت عملکرد UPS رو تست کنید...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

_abbas_glv
2020/10/30, 10:39
ممنون از شما
پس با وصل کردن ups بدون باتری به برق شهری مشکلی پیش نمیاد؟

parsa60
2020/10/30, 19:17
ممنون از شما
پس با وصل کردن ups بدون باتری به برق شهری مشکلی پیش نمیاد؟

طبق کارکرد و ماهیت عملکرد UPS فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد،عملی که شما انجام میدین فقط باطری ای وجود نداره که بخواد شارژ بشه و طبق دیاگرام پست قبل،قاعدتا فقط مسیر بالا برقرار میشه...