PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد مک دادن به مودم

HAZ
2020/09/30, 12:12
سلام!
بنده یه مودم TP Link TL-MR6400 خریداری کردم.
این مودم از همه نظر عالیه فقط من هر کاری میکنم نتونستم مک ببندم براش. و اینکه صفحه تنظیماتش به این ادرس هست فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .

و اسپبد تست که میگیرم سرعت Down: 40.98Mbps و سرعت Upload: 10.19Mbps هست خوبه؟
فایل های پیوست:
5017350174

parsa60
2020/09/30, 15:23
سلام!
بنده یه مودم TP Link TL-MR6400 خریداری کردم.
این مودم از همه نظر عالیه فقط من هر کاری میکنم نتونستم مک ببندم براش. و اینکه صفحه تنظیماتش به این ادرس هست فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .

و اسپبد تست که میگیرم سرعت Down: 40.98Mbps و سرعت Upload: 10.19Mbps هست خوبه؟
فایل های پیوست:
5017350174

سلام
میتونی از قسمت هایی که در تصویر زیر هست مک فیلترینگ رو روی دیوایست انجام بدی...(هر چقدر تلاش کردم نشد عکسو آپلود کنم متاسفانه)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

راجب سرعت موجود هم پارامترهای زیادی میتونه دخیل باشه که تخصص عرفان جان هست و میتونه بهتر راهنماییت کنه...

HAZ
2020/09/30, 16:49
سلام
میتونی از قسمت هایی که در تصویر زیر هست مک فیلترینگ رو روی دیوایست انجام بدی...(هر چقدر تلاش کردم نشد عکسو آپلود کنم متاسفانه)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

راجب سرعت موجود هم پارامترهای زیادی میتونه دخیل باشه که تخصص عرفان جان هست و میتونه بهتر راهنماییت کنه...
سلام دوست عزیز!
ممنونم از راهنماییتون. اما در قسمت Wireless برای من گزینه ای تحت عنوان Wireless MAC Filteering وجود نداره.
و تنها قسمتی من تونستم پیدا کنم در قسمت Security گزینه ای تحت عنوان IP & MAC Binding هست.
و من در اینجا هر کاری کردم نشد و هر کس که رمز رو بلد باشه و یا هَک کنه میتونه Connect بشه.
فایل های پیوست:
5017550176

parsa60
2020/09/30, 19:53
سلام دوست عزیز!
ممنونم از راهنماییتون. اما در قسمت Wireless برای من گزینه ای تحت عنوان Wireless MAC Filteering وجود نداره.
و تنها قسمتی من تونستم پیدا کنم در قسمت Security گزینه ای تحت عنوان IP & MAC Binding هست.
و من در اینجا هر کاری کردم نشد و هر کس که رمز رو بلد باشه و یا هَک کنه میتونه Connect بشه.
فایل های پیوست:
5017550176

فریمور مودم های جدید عوض شده و یه سری موارد جا به جا شدن...ولی کلیت قضیه عوض نشده

در همین تصویر پیوستی که ارسال کردین قسمت Security > Access control رو چک کنید،مودم های Dlink توی همین قسمت گنجونده شده...احتمالا مشکلتون حل میشه

HAZ
2020/09/30, 20:15
فریمور مودم های جدید عوض شده و یه سری موارد جا به جا شدن...ولی کلیت قضیه عوض نشده

در همین تصویر پیوستی که ارسال کردین قسمت Security > Access control رو چک کنید،مودم های Dlink توی همین قسمت گنجونده شده...احتمالا مشکلتون حل میشه
سلام.
وارد قسمت Access control شدم و فعالش کردم دو تا گزینه هست Blacklist و Whitelist.
من روی Whitelist کلیک و اون رو سیو کردم و پایین یه قسمت اومد که مک و اسمشون رو میخواست و من هم اد کردم.
فکر میکنم درست شده باشه. تست میکنم نشده باشه پیام میدم.
ممنون از شما.