PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Factory Reset موبایل

Saeid59
2020/07/07, 15:49
درود.
میخام گوشیمو ریست کنم (بعلت مشکلات پیش آمده) -
ورژن اندروید ش ۷ بود که با آپدیت های تدریجی اﻋمال شده شرکت سازنده الان ۸.۱ هست .

سؤالاتم اینه که:
۱) با ریست کردن ( جهت نصب مجدد برنامه ها) امکان اعمال آپدیت‌های سیستمی تا ۸.۱ هست؟

۲) با برنامه App Manager Pro تعدادی از برنامه‌های پر حجم رو به SD کارت ، انتقال دادم و بعد از مدتی برخی از برنامه ها ، وسط کار شروع به استاپ کردن کردند ، در حالی که برنامه مذکور ، انتقالشون رو Safe گزارش کرده بود.
بنظرتون بعد از ریست و نصب مجدد ، بازم از این برنامه استفاده کنم؟ یا نرم افزار بهتری هست؟

REZA
2020/07/07, 16:09
درود.
میخام گوشیمو ریست کنم (بعلت مشکلات پیش آمده) -
ورژن اندروید ش ۷ بود که با آپدیت های تدریجی اﻋمال شده شرکت سازنده الان ۸.۱ هست .

سؤالاتم اینه که:
۱) با ریست کردن ( جهت نصب مجدد برنامه ها) امکان اعمال آپدیت‌های سیستمی تا ۸.۱ هست؟

۲) با برنامه App Manager Pro تعدادی از برنامه‌های پر حجم رو به SD کارت ، انتقال دادم و بعد از مدتی برخی از برنامه ها ، وسط کار شروع به استاپ کردن کردند ، در حالی که برنامه مذکور ، انتقالشون رو Safe گزارش کرده بود.
بنظرتون بعد از ریست و نصب مجدد ، بازم از این برنامه استفاده کنم؟ یا نرم افزار بهتری هست؟

آپدیت های سیستمی با ریست کردن گوشی از بین نمی روند
توصیه میشه نرم افزارهای ضروری و کاربردی رو نصب کنین که نیازی به انتقال به رم نباشه

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Saeid59
2020/07/07, 19:37
آپدیت های سیستمی با ریست کردن گوشی از بین نمی روند
توصیه میشه نرم افزارهای ضروری و کاربردی رو نصب کنین که نیازی به انتقال به رم نباشه

آره ، با ابزار سیستمی خود اندروید ۸.۱ ، میکرو کارت رو فرمت ،encrypt ، و به عنوان shared as internal memory انجام دادم اول کار ، و بله، ابزار انتقال برنامه ها تو خود سیستم موجوده تو بخش برنامه ها، منتهی باید تک تک انتقال بدی و بغرنجه.
این برنامه کاربردی من ( AppMgr Pro) هم دومین برنامه برتر ۲۰۲۰ هست ، (طبق اون لینک که فرستادين)- و ضمناً گروهی و یکجا انتقال میده و مهم تر ، احتیاج به روت نداره .

سرعت کارت هم بله مهمه که خب دقیقا احساس کردم که کنده و باعث کندی سیستم هم میشه و برنامه‌های حجیم فرعی رو انتقال دادم نه اصلی( البته بماند که کارت هم مفتکی بهم رسیده و اسب پیشکشی هم که دندوناشو نمیشمرن که!!!):emoji_smiley-39: