PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مودم سازگار با مخابرات

vbnxerex
2020/06/28, 09:30
سلام خدمت دوستان عزیز و اهل فن
یک مودم تی پی لینک ارچر دی 7 خریدم به قیمت 2/200 که نتونستم تنظیمش کنم از مخابرات درخواست کارشناس کردم که اونهم بعد از مراجعه اعلام کرد که سرویس مخابرات از این مودم پشتیبانی نمیکند و یا باید سرویس اینترنتم رو عوض کنم یا مودمم رو .
با توجه به اینکه بیشتر استفاده من برای گیم انلاینه چه مودمی بخرم که بهترین کارایی رو داشته باشه؟

ErfanDL
2020/06/28, 10:41
سلام خدمت دوستان عزیز و اهل فن
یک مودم تی پی لینک ارچر دی 7 خریدم به قیمت 2/200 که نتونستم تنظیمش کنم از مخابرات درخواست کارشناس کردم که اونهم بعد از مراجعه اعلام کرد که سرویس مخابرات از این مودم پشتیبانی نمیکند و یا باید سرویس اینترنتم رو عوض کنم یا مودمم رو .
با توجه به اینکه بیشتر استفاده من برای گیم انلاینه چه مودمی بخرم که بهترین کارایی رو داشته باشه؟

دوست عزیز هر نوع مودمی با مخابرات و ISP های دیگر سازگار هست مشکل میتونه از نویز خط و کیفیت بد کابل ها باشه.

vbnxerex
2020/06/29, 09:17
دوست عزیز هر نوع مودمی با مخابرات و ISP های دیگر سازگار هست مشکل میتونه از نویز خط و کیفیت بد کابل ها باشه.
الان با یک مودم کاملا معمولی به اینترنت وصل هستم و در کانفیگ مودم به مشکل برخوردم vpi , vci رو نمیشد روی 0و35 یا 8و81 قرارداد که درخواست کارشناس دادم از خود مخابرات اومد که اونهم نتونست و نهایتا گفت باید از شاتل یا پارس باید بگیرم تا بتونم استفاده کنم. برای خودمم هم عجیب بود

ErfanDL
2020/06/29, 09:22
الان با یک مودم کاملا معمولی به اینترنت وصل هستم و در کانفیگ مودم به مشکل برخوردم vpi , vci رو نمیشد روی 0و35 یا 8و81 قرارداد که درخواست کارشناس دادم از خود مخابرات اومد که اونهم نتونست و نهایتا گفت باید از شاتل یا پارس باید بگیرم تا بتونم استفاده کنم. برای خودمم هم عجیب بودگزینه isp list را روی other قرار دهید تا بتوانید vpi و vci را تغییر دهید.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

vbnxerex
2020/06/29, 11:37
گزینه isp list را روی other قرار دهید تا بتوانید vpi و vci را تغییر دهید.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalkاین کار رو انجام دادم اما عدد 0 رو نمیگیره یعنی تنظیم میکنه روی 0 و 35 اما نکست رو که میزنم ارور میده و میگه دوباره باید کانفیگ کنی، باز میکنم دوباره روی 8 و 35 قرار گرفته

hamidali.bz12
2020/06/29, 21:12
4سال پیش گرفتم تی پی لینک 3 انتنه وابی فای 450هزار تومن مدل در ار چر 5هست مشکی و مخابرات هم برام تنظیم کردن البته ای دی اس ال هست اگر وی دی اس ال هست بایستی موم وی دی اس ال خریداری کنید