PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت fps شدید از 80 به 10 .

BaBaVOss
2020/06/21, 18:03
در بازی تا5 دقیقه اول مشکلی نداره بعد شروع میکنه به افت فریم کم کم که بعضی وقت ها به 1 هم میرسه وبعد دیگه درست نمیشه من 1 ساله دارم این بازی رو انجام میدم و هیچوقت اینجوری نشده بوده ممنون میشم اگه میدونید مشکل از کجاست بگید.

SAMAN
2020/06/21, 18:18
در بازی تا5 دقیقه اول مشکلی نداره بعد شروع میکنه به افت فریم کم کم که بعضی وقت ها به 1 هم میرسه وبعد دیگه درست نمیشه من 1 ساله دارم این بازی رو انجام میدم و هیچوقت اینجوری نشده بوده ممنون میشم اگه میدونید مشکل از کجاست بگید.

مشخصات سیستم ؟

ALIREZA9074
2020/06/23, 05:13

فک کنم لپتاپ دارید
به احتمال زیاد دمای بالا باعث مشکلتون هست باید بدید براتون سرویس کنن و خمیر یا پد حرارتیشو براتون عوض کنن

SAMAN
2020/06/23, 11:02
اگر لپ تاپ دارید ، با باتری دارید بازی میکنید ؟

CORTANA
2020/06/25, 12:35

درود

خمیر سیلیکون رو عوض کنید

پردازش های غیر ضروری رو ببندید

و اما مهم تر از همه: درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید

:emoji_smiley-173: