PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید سیستم Amd

_Tokhs_
2012/01/26, 00:14
سلام دوستان، من ۲-۳ هفته پیش می‌خواستم سیستم بخرم که انقد دست دست کردم تا گرون شد همه چی‌. حالا خدا رو شکر از شنبه وضعیت بازار خوب می‌شه. ولی‌ کلا تو این مدت امار همه چی‌ رو در آوردم و اونی‌ که می‌خواستم رو پیدا کردم اما می‌خواستم از شما هم مشورت بگیرم برای بار آخر.

ُAMD:

Asus Sabertooth 990Fx

AM3 - Phenom II X6 1100T - 3.3GHz

ASUS - ATI RADEON EAH6770

Western Digital - SATA 2 - 500Gig

CORSAIR - Triple Channel 6GB - 1600

Thermaltake - 700W

در مورد کیس هم یک نظر بدید ممنون میشم! نمی‌خوام برای کیس زیاد هزینه کنم اما شاید هم کیس Green x3 خریدم به خاطره fan cooler خوبی‌ که داره!

البته قبلا می‌خواستم تا ۱ میلیون تومن هزینه کنم، اما الان تو این بازار اینا بیشتر از ۱ میلیون می‌شه اما اگه بازار دوباره خوب بشه به همون ۱ میلیون میرسه.

Baloot3D
2012/01/26, 12:10
سلام دوست من

ایشالا که مبارک باشه . کاش می نوشتی برای چه کارهایی می خوای ازش استفاده کنی تا بشه بیشتر روش نظر داد .
ولی در کل خیلی خوب هست .
کیس هم X3 و X5 واقعاً به قیمتشون می ارزه ، من با جفتشون کار کردم ، واقعاً با داشتن اینهمه فن ولی تقریباً ساکت ساکت هستند و به سختی میشه صدایی ازشون شنید .
در مورد گرافیک با اینکه 6770 گرافیک خوبی برای بازی هست ولی متاسفانه در حال حاضر بیشتر نرم افزارها از هسته های Cuda برای محاسبه استفاده میکنند تا Stream . با اینکه خدایش Stream عملاً به دلیل تعداد بیشترش در محاسبات موازی بهتر عمل میکنه . پس اگر میتونی از nVidia 550ti که تقریباً هم قیمتش هست استفاده کن .
پردازنده AMD 1100T هم بسیار قوی هست . مخصوصاً برای کارهای گرافیکی ، امتیاز رندرش در 11.5 Cinebench نزدیک 6 هست و با OC اتوماتیک خود مادربرد میتونه یه سادگی و بدونه فشار و گرمای خاصی به 7 هم برسه که تقریباً هم پای Intel 2600k قرار میگیره . (در فرکانس مساوی)
موفق باشی

Castiel
2012/01/26, 12:27
نیازی به خرید رم سه کاناله نیست، چون چیپ ست های amd فقط از دو کاناله ساپورت می کنند.

Arsn
2012/01/26, 14:12
پس خوب شد مشورت گرفتی !

خیلی قطعات جالبی انتخاب نکردی ، دوست عزیز !

به جای مادربورد Sabertooth از مادربورد ارزون قیمت تری مثل Asrock 990Fx Extreme 3 یا Gigabyte 990Xa- UD3 استفاده کن !

ماژول های رم 3 کاناله برای AMD ؟ شما به جای این ها 2 تا ماژول 4 گیگ Gskill Ripjaws 1600 Cl9 باید بخری ! ماژول های 3 کاناله چینش dual Channel رم ها را به هم میزنه و ....

البته اگر دیدید رم ها گرون هستند میتونید سراغ Corsair Xms3 8GB 1600 Cl9 هم برید !

ماژول های سه کاناله فقط در چیپ X58 کاربرد داشت !

هارد وسترن ، خاویار سیاه 500 گیگ رو به احتمال بیش از 98 درصد نمیتونید توی بازار پیدا کنید !
دنبال Segate Barracuda 12 500Gb یا Western Digital Caviar Green 500Gb باشیذ ! یا اصلا هارد با ظرفیت بالاتر بخرید ! از سری Caviar blue هم هارد انتخاب نکنید !

آخه پاور 700 وات ترمال تیک برای چی ؟؟؟؟

شما یه پاور گرین 685 یا 785 بخرید به نفعتون است !

در صورتی که گیمر هستید و قصد کراس فایر 7970 در آینده دارید یه پاور 685 گرین ، و اگر میخواین 6850 را کراس فایر کنید 785 وات گرین جواب گوی شماست !

در صورت که قصد کراس فایر ندارید پاور Green Gp 535 Bانتخاب خوبیه !

با توجه به اصلاحات انجام شده و صرفه جویی هایی که کردید کارت گرافیک هم میتونه 6850 سافایر باشه !

حتما یه کولر 20-30 تومنی مثل Coolermaster Hyper Tx3 هم برای پردازنده تون بخرید چون فن استاک صدای زیادی داره !

4974

من خودم در صورتی که بودجه ام بهم اجازه میداد این قطعات را میخریدم (اون هایی که دورشون کادر قرمز است ، از نظر من انتخاب معقولانه تری است ! به دلایل مختلف مثل : قیمت ، کارایی به قیمت ، کارایی و...)

راستی کی گفته شنبه قیمت ها متعادل میشه ؟؟؟؟

دلتون را به این قصه ها خوش نکنید و سعی کنید از منصف ترین فروشنده هایی که میشناسید خرید کنید ، قیمت قطعات نزول چشم گیری نخواهد داشت ! چون دلار به این راحتی ها پایین بیا نیست !

_Tokhs_
2012/01/26, 18:53
از دوستان ممنون، مخصوصاً Arsn عزیز! اینطوری که پیداست گند زدم با این انتخاب‌هایی‌ که کردم.:-s

میگم اگه کلا Amd رو بی‌ خیال شم برم سمت اینتل، باز هم تو همین قیمت می‌تونم جمع کنم؟ آخه مادربرد ایسوس یه عشق دیگه داره.

خوب اهل گیم هستم اما بیشتر دلم می‌خواد که یک سیستمی‌ باشه که اذیت نکنه و سرعت خوبی‌ داشته باشه. این خیلی‌ برام مهمه.

Arsn
2012/01/26, 19:11
از دوستان ممنون، مخصوصاً arsn عزیز! اینطوری که پیداست گند زدم با این انتخاب‌هایی‌ که کردم.:-s

میگم اگه کلا amd رو بی‌ خیال شم برم سمت اینتل، باز هم تو همین قیمت می‌تونم جمع کنم؟ آخه مادربرد ایسوس یه عشق دیگه داره.

خوب اهل گیم هستم اما بیشتر دلم می‌خواد که یک سیستمی‌ باشه که اذیت نکنه و سرعت خوبی‌ داشته باشه. این خیلی‌ برام مهمه.

خواهش میکنم وظیفه بوده !

همچین بد هم نبوده ! همین که amd x6 1100 را انتخاب کردی خودش عالیه !

اولا 1100 مسلما 2500k را جا میزاره ولی به 2600k نمیرسه ! حالا بیا یه مرور قیمت داشته باشیم ! 2500k حداقل 370 تومن و 2600k حداقل 520 تومن ! و 1100 به قول شما 270 تومن !

نظرت چیه ؟ هنوز علاقه ای به اینتل داری ؟!!!!!

برای چی بی خیال شی ؟ داره به این عالی به شما کارایی و قیمت مناسب میده بعد بیخیال بشی !

من حرفی ندارم که شما برد ایسوس برداری ولی باید قطعات دیگه به خصوص گرافیک را قربانی کنی !

مطمن باش اگر بری بازار و بدترین قطعات را بخری و بیاری خونه باز هم سرعت سیستم عالیه !

اما توی فروم سخت افزار شعار ما گرفتن بهترین کارایی نسبت به قیمت پرداختی است !

مطمنن نظر شما هم مثل خیلی دیگر از دوستان جلب میشه !

باز اگر امری بود بنده در خدمتم !

farjam1990
2012/01/26, 19:14
علیرضا 2500k الان حداقل 470 :دی
2600k هم الان بالای 620 شده :دی
اینتل رو بی خیال کلا" :دی

_Tokhs_
2012/01/26, 19:23
من نمیدونم ما ایرانیا چرا اسرار داریم به برند‌های معروف رجوع کنیم، الان داشتم این سافایر ۵۸۰۰ رو میدیدم، عجب چیز غولی زده انصافاِd:
من فکر می‌کردم فقط ایسوس غول می‌زنه!

_Tokhs_
2012/01/27, 22:04
Arsn عزیز، میگم من که زیاد از قطعات سر در نمی‌آ‌رم، وقتی‌ رفتم برای خرید از کجا بفهمم تقلبی نیست؟ هر مارکی گارانتیِ معتبره خاصی‌ داره؟ راستی‌ برم از بازار رضا خرید کنم به نظرت؟ من ساکن کرجم، کرج مقدس **== D:

Arsn
2012/01/27, 23:07
Arsn عزیز، میگم من که زیاد از قطعات سر در نمی‌آ‌رم، وقتی‌ رفتم برای خرید از کجا بفهمم تقلبی نیست؟ هر مارکی گارانتیِ معتبره خاصی‌ داره؟ راستی‌ برم از بازار رضا خرید کنم به نظرت؟ من ساکن کرجم، کرج مقدس **== D:

علیرضا هستم !

شما بهتره بری بازار ایران ! حدود 500 متر بالاتر (به سمت شمال) از بازار رضا است ! اسم دیگر بازار رضا ، بازار دزد هاست و شما را مانند یه قربانی میدونند ! البته بازار ایران هم تقریبا همین جوره !

کلا کاربر تازه وارد لقمه چرب و نرمی برای بعضی از این بازاری هاست ! البته دور از جون شما و مغازه دار های خون گرم و منصفی که هنوز منقرض نشدند !

دقیقا ، هر مارکی گارانتی معتبر داره ! شما یک هفته دیگه هم صبر کن چون احتمال پایین اومدن قیمت ها زیاده !

گارانتی محصولات مورد نیاز شما:

گیگابایت --> آواژنگ
AMD ---> ماتریکس
gskill ---> دریا کامپیوتر
Corsair ---> آسمان ، تخت جمشید
سافایر ---> سایبر ، فیوچر ، الماس
گرین ---> سیاره سبز
کولرمستر ---> دریا کامپیوتر
وسترن دیجیتال ---> سازگار

توی این مورد خاص ، چون دوست ندارم شما با خرید جنس اشتباه یا تقلبی و.... به دردسر بیفتی و خاطره بدی از خرید کامپیوتر نداشته باشی حاضرم شماره موبایلم را به شما پیام خصوصی کنم تا اگر مسئله ای موقع خرید پیش اومد با هم حلش کنیم !

_Tokhs_
2012/01/27, 23:17
باشه علیرضا جان، دستت درد نکنه، اگه شمارتو بدی که خیلی‌ ممنون میشم.

راستی‌ دیدی گفتم قیمت‌ها میاد پائین؟ آخه من زیاد سرم تو حساب کتابه d:

Arsn
2012/01/27, 23:21
باشه علیرضا جان، دستت درد نکنه، اگه شمارتو بدی که خیلی‌ ممنون میشم.

راستی‌ دیدی گفتم قیمت‌ها میاد پائین؟ آخه من زیاد سرم تو حساب کتابه d:

سرت را از تو حساب کتاب در بیار !

عاقبت کچل میشی ! (: دی شوخی کردم !)

شمارم را پخ کردم !

هنوز هم نمیشه پیش بینی کرد ، قرار دلار 1260 داده بشه ولی احتمالا با مخالفت صراف ها مواجه میشه !

ببینیم چی میشه !

امیدوارم شما هم موفق باشی !

rajah
2012/01/27, 23:30
با اجازه آقا علیرضا:
پردازنده های AMDبا گارانتی فیوچر هم تو بازار پیدا هستند
GSKILL هم یه مدته که تجارت ماندگار وارد می کنه با قیمت مناسب
CORSAIR هم با گارانتی Dama و فارس و الماس ایران یه مدت تو بازار بودند البته الان کم پیدا هستند و اغلب با همون گارانتی تخت جمشید پیدا می شه
سافایر هم با گارانتی دریا کامپیوتر و فونیران (قبلا)
وسترن دیجیتال رو هم آوژنگ رفته تو کارش

برچسب یادتون رفته دوست عزیز

Arsn
2012/01/27, 23:44
راستی سعید جان : اولا اجازه ما هم دست شماست ! یه کم تبادل اطلاعات کنیم ! ثواب داره !

فیوچر پردازنده های APU شرکت AMD را میفروشه !

پس اگر gskill رو تجارت ماندگار وارد میکنه به دوستمون توصیه میکنم که سراغ دریا کامپیوتر نرند ! چون دریا خیلی گرون بازه !

طبق قرار مدار هایی که تمام این شرکت ها با هم گذاشتن ، برند Corsair فقط توسط تخت جمشید و آسمان وارد میشه !

تا جایی که من مطلعم بهترین گارانتی برای سافایر همون سایبر و فیوچر هستند !

وسترن را هم آواژنگ خیلی وقته میاره ! اما اگر آواژنگ هم داشته باشه ، انتخاب بین دو گارانتی سخت میشه ، چون هر دو خوبن !

rajah
2012/01/28, 00:03
راستی سعید جان : اولا اجازه ما هم دست شماست ! یه کم تبادل اطلاعات کنیم ! ثواب داره !

فیوچر پردازنده های apu شرکت amd را میفروشه !

ولی علیرضا جان من خودم پردازنده 260 رو با گارانتی فیوچر رو سیستم بستم(یعنی میشه اشتباه کرده باشم اگه یادم باشه xii 260 بود)

_Tokhs_
2012/02/07, 14:56
دوستان من الان زنگ زدم به واحد فروش آواژنگ، میگم که این مادر برد 990xa-ud3 رو دارید؟ میگه ما اصلا نداریم این رو، گفتم تو بازار پیدا می‌شه؟ گفت شاید پیدا بشه اما شاید هم هفتهٔ دیگه شرکت وارد کنه ! چیکار کنم؟

Arsn
2012/02/07, 15:41
دوستان من الان زنگ زدم به واحد فروش آواژنگ، میگم که این مادر برد 990xa-ud3 رو دارید؟ میگه ما اصلا نداریم این رو، گفتم تو بازار پیدا می‌شه؟ گفت شاید پیدا بشه اما شاید هم هفتهٔ دیگه شرکت وارد کنه ! چیکار کنم؟

احتمال زیاد تو بازار گیر میاد ، اگر نیومد میتونی msi 990 gd65 را بخری یا صبر کنی تا شرکت وارد کنه !

YGH
2012/02/07, 19:14
من که بالاخره سیستم رو بستم. مادربورد gigabyte 990xa-ud3 هم خریدم به قیمت 350 تومان. دیروز سیستم رو بستم. یه تست هم ازش میگیرم توی فروم میگذارم.

قطعاتی که بستم اینا بود:
مادربورد: GIGABYTE 990XA-UD3
پردازنده: AMD FX-8120
رم: Corsair Vengeance Red 1866MHz 9-10-9-27 8GB

Arsn
2012/02/07, 20:57
من که بالاخره سیستم رو بستم. مادربورد gigabyte 990xa-ud3 هم خریدم به قیمت 350 تومان. دیروز سیستم رو بستم. یه تست هم ازش میگیرم توی فروم میگذارم.

قطعاتی که بستم اینا بود:

پس کولر چی شد ؟

YGH
2012/02/07, 21:01
پس کولر چی شد ؟

انشااله یه چند روز دیگه. فعلا همینجوری با فن خودش راش انداختم. همه چیز توی بازار هم که کمیاب شده.
نظرتون در مورد رمی که گذاشتم چیه؟ این هت سینک بزرگی که این مدل داره اجازه نصب کولر می دن؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

_Tokhs_
2012/02/07, 23:04
احتمال زیاد تو بازار گیر میاد ، اگر نیومد میتونی msi 990 gd65 را بخری یا صبر کنی تا شرکت وارد کنه !

این msi به اندازهٔ Giga خوب هست یا نه؟ match می‌شه یا نه؟

قطعاتی که بستم اینا بود:

۳۵۰ تومن؟ یا خیلی‌ گرون شده یا شما خیلی‌ گرون خریدی ! از تهران خریدی یا شهر دیگه؟

darklord
2012/02/07, 23:08
انشااله یه چند روز دیگه. فعلا همینجوری با فن خودش راش انداختم. همه چیز توی بازار هم که کمیاب شده.
نظرتون در مورد رمی که گذاشتم چیه؟ این هت سینک بزرگی که این مدل داره اجازه نصب کولر می دن؟

رم ها و cpu را چند خریدی ؟

_Tokhs_
2012/02/07, 23:12
رم ها و cpu را چند خریدی ؟

فکر کنم این داداشمون خیلی‌ گرون خریده! یا شاید هم تو اوج گرونی‌ها خریده، من همین مادر برد رو امروز به یکی‌ از آشنا‌ها گفتم زنگ زد به کسی‌ گفت دارم! گفت با گارانتی اواژنگ ۲۸۰ تومن با یه گارانتی دیگه ۲۴۰ تومن اما خودم که زنگ زدم آواژنگ گفت ندارم! شاید هم آشنا بازیه!

Beni7192
2012/02/07, 23:31

به نظر من که مشکلی ایجاد نمیکنه حلا ببین نظر بقیه دوستان چیه.

rajah
2012/02/08, 00:06
آقا چرا با این پولی که داشتید مادربردAsus SABERTOOTH 990FX یاmsi 990fxa-gd80نخریدید ؟؟؟؟؟؟350 هزار تومان بابت مادربرد Gigabyte 990Xa- UD3 کاردرستی نبود

_Tokhs_
2012/02/08, 00:22
آقا چرا با این پولی که داشتید مادربردAsus SABERTOOTH 990FX یاmsi 990fxa-gd80نخریدید ؟؟؟؟؟؟350 هزار تومان بابت مادربرد Gigabyte 990Xa- UD3 کاردرستی نبود

عیبی نداره، حالا دیگه تو ذوقش نزنید، مبارکت باشه داداش

YGH
2012/02/08, 17:57

حرف شما کاملا درسته. ولی چند تا مشکل وجود داشت. توی شیراز که اصلا فروشگاه ها جنس نمی فروختند. به چند تا فروشگاه توی تهران هم که زنگ زدم، نداشتند. وگر نه خودم می خواستم از بین سه مدل Asus Sabertooth ,ASRock Fatal1ty و GIGABYTE 990XA-UD3 یکی رو بخرم. ولی بدبختانه به گرونی خورد و جنس نایاب. این مادربورد هم به بدبختی گیر آوردم.
ولی پردازنده رو توی (تقریبا) ارزونی خریدم، به قیمت 389 تومان. (الان شده 500 و خورده ای!)
رم رو هم حدود 165 گرفتم که الان فکر کنم گرون شده.

_Tokhs_
2012/02/08, 18:14
امروز من آماره کل بازار رو در آوردم، Sabertooth فعلا گیر نمیاد اصلا، اگه ایسوس چیپ ۹۹۰ بخوای بگیری باید ASUS - M5A99X EVO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بگیری.

YGH
2012/02/08, 19:39
من رم ها رو از فروشگاه آریانا سفارش دادم. مغازشون داخل پاساژ ولیعصر هست. پول رو ریختم به حساب، بهشون زنگ زدم و آدرس رو بهشون دادم و اونها هم برام با تیپاکس فرستادند. اگر مادربورد چیپ 990 بخواین میتونید به مدل هایی مثل ASRock 990FX Extreme4 یا ASRock Fatal1ty Professional هم فکر کنید. هر دو مدل به علاوه مدل اسوس ASUS - M5A99X EVO رو همین فروشگاه آریانا داره. (البته اگر موجود باشه. به من گفتند تا آخر همین هفته می تونم به قیمت قبل ازشون خرید کنم.)

۸۸۹۴۳۶۷۲ - ۸۸۹۴۲۶۸۱ - ۸۸۹۴۴۲۸۷ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

farjam1990
2012/02/08, 19:53
امروز من آماره کل بازار رو در آوردم، Sabertooth فعلا گیر نمیاد اصلا، اگه ایسوس چیپ ۹۹۰ بخوای بگیری باید ASUS - M5A99X EVO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بگیری.

مطمئنی بازار ایران رو گشتی؟ :دی 3تا مغازره 990 داشتنا سبرتوث... یکیشون همون طبقه همکف کنار اون پله برقی که میره طبقه پایین

_Tokhs_
2012/02/08, 21:34
مطمئنی بازار ایران رو گشتی؟ :دی 3تا مغازره 990 داشتنا سبرتوث... یکیشون همون طبقه همکف کنار اون پله برقی که میره طبقه پایین

جدی میگی‌؟ من ندیدم! به هرکی‌ گفتم یا گفت ندارم یا گفت نیست! اینایی که تو دیدی قیمتش چطوری بود؟ من پیدا نکردم، آخر سر همین مادربرد ASUS - M5A99X EVO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو خریدم، اینم ظاهراً همونه، حالا نمیدونم دیگه خوبه یا بده، به نظرت چطوره؟ فرقش با sabertooth چیه؟

farjam1990
2012/02/08, 22:09
فک کنم 370 میگفت
سبرتوث نسبت به بقیه یک مقدار خاص تره
کیفیت مواد مصرف شده براش بالاتره برای همین تونسته درجه نظامی بگیره
در برابر شوک های الکتریکی شوک گرمایی شوک لرزشی و خیلی چیزهای دیگه مقاومه :دی
یه جا خونده بودم که مادربوردهای معمولی ایسوس همه 2 یا 3 سال گارانتی داره اما این 5 سال :دی پس حتما چیزیه که خراب شدنی نیست به این سادگیا :دی
فکر کنم ساپورت رم با فرکانس بالاتری هم داشته باشه

YGH
2012/02/09, 19:12
Sabetooth که مادربورد شاخیه. هت سینکاش روکش سرامیکی دارند. یه چیزی به نام TUF Thermal Radar داره که فکر کنم در نقاط حساس مادربورد سنسورهایی وجود داره که دما رو به صورت لحظه ای اندازه گیری می کنند. مدار تغذیه اون هم دوباره طراحی شده. طبق سایت Asus، حداکثر از فرکانس رم 1866 مگاهرتز پشتیبانی می کنه. خلاصه خداییه واسه خودش تو چیپ 990. (البته اینا چیزیه که توی سایت Asus نوشته بود. خدا کنه فقط تبلیغات نباشه)

farjam1990
2012/02/10, 03:44
بله درست هست من سابرتوث سری p67 رو دارم که کیفیت ساختش با sabertooth 990 باید یکسان باشه
حتی سعی کردم ازش دوباره اون تستهای درجه نظامی رو بگیرم :دی 2-3 تا تست بطور تصادفی انجام شد :دی مثلا ضربه شدید...ریختن آبمیوه ... ولتاژهای نا متعارف :دی
در مورد اون Thermal radar هم باید بگم که شما به میزان دمای لحظه ای 12 نقطه از مادربوردتون دسترسی دارید(شامل پردازنده و اسلات رمها قسمت ساتا اسلات های گرافیک و ....)
7355
سرعت فنهای متصل به مادربورد رو هم میتونید مشاهده کنید
یکی از کاراییهاش این میتونه باشه که مثلا شما میبینی که با سرعت فعلی فنهای کیستون فلان دما رو دارید تجربه میکنید در قسمتهای مختلف مادربوردتون! اگر دمای بالایی داشته باشید در نقاط مختلف! میتونید از بایوس یا از طریق نرم افزاری یا از طریق فن کنترلر سرعت فنها رو بیشتر کنید تا به دمایی که میخواهید برسید
در این سیستم شما میتونید ولتاژهایی رو هم که به قسمتهای مختلف اعمال شده مشاهده کنید

mehdu.tivafar
2012/02/10, 16:34
سلام.سیستمت عالیه!ارسلان جان همه جزیاتو گفته اما اگه سیسنو گرفتی از هایپرtx3استفاده نکن چون چون اخریت توانش برای 4هسته هست!میتونی از xderim4استفاده کنی.

_Tokhs_
2012/02/10, 23:35
سلام دوستان، ما بالاخره خرید کردیم! اما خوب یک سری چیزا تغییر کرد، گیگا رو هم عوض کردم ایسوس گرفتم، شرح به صورت زیر است :

mainboard : asus m5a99x Evo

CPU : FX-4100 - 3.3GHz

Ram: 8gig Gskil 2x2G 1600

Vga : Asus 6770 1G DDR5

Psu : 535 Green

Case : Green 2005 Plus
از همه تشکر می‌کنم مخصوصاً علیرضا که خیلی‌ کمک کرد و شرمنده که گیگا نگرفتم، گرافیک هم گرون تر از اونی‌ بود که فکر می‌کردم به خاطره همین این گرافیک رو گرفتم، کیس هم که مجبور شدم اینو بگیرمD:

YGH
2012/02/10, 23:38
امکانش نبود پردازنده بهتری بگیری؟ البته این هم بد نیست. (یکی نیست به من بگه توی این آشفته بازار مگه میشه جنس خرید!)

_Tokhs_
2012/02/10, 23:46
بهتر از این ؟ چشه مگه؟

+Socket Am3

3.6 Ghz

12Mb cache

4core

Arsn
2012/02/10, 23:48
سلام دوستان، ما بالاخره خرید کردیم! اما خوب یک سری چیزا تغییر کرد، گیگا رو هم عوض کردم ایسوس گرفتم، شرح به صورت زیر است :

Mainboard : Asus m5a99x evo

cpu : Fx-4100 - 3.3ghz

ram: 8gig gskil 2x2g 1600

vga : Asus 6770 1g ddr5

psu : 535 green

case : Green 2005 plus
از همه تشکر می‌کنم مخصوصاً علیرضا که خیلی‌ کمک کرد و شرمنده که گیگا نگرفتم، گرافیک هم گرون تر از اونی‌ بود که فکر می‌کردم به خاطره همین این گرافیک رو گرفتم، کیس هم که مجبور شدم اینو بگیرمd:

مبارک باشه ، انشالله فنش برات بچرخه ! ببخشید اون روز مدرسه بودم نتونستم جواب بدم !

با این که سیستم خوبیه و من خیلی به مادربوردت و کیس و کارت گیر نمیدم چون بالاخره هرکس بودجه خودش را داره ولی خیلی از انتخاب پردازنده ات راضی نیستم ! بهتر از پردازنده شما میشه 8120 و 8150 و 6100 و ...
کلا اگر X6 1100t میگرفتی ، کارایی بالاتری داشت ! البته همه اینها با اورکلاک قابل ارتقا است !

البته مهم اینه که نیت استفاده پاکه و پول خریدش حلال باشه ، اگر تا اینجاش حل بود (که هست) پردازنده پنتیوم اندازه 980x کار میکنه !

YGH
2012/02/10, 23:49
بهتر از این ؟ چشه مگه؟

+Socket Am3

3.6 Ghz

12Mb cache

4core

داداش! چرا میزنی؟! ما که حرفی نزدیم! خیلی هم خوبه.
فکر کنم قیمتش حدود 260 تا 70 بود نه؟

به قول دوستون انشااله فنش برات بچرخه!

_Tokhs_
2012/02/10, 23:51
من غلط بکنم داداش d: سلامت باشی‌. آره من ۲۸۰ خریدم.

YGH
2012/02/10, 23:54
من غلط بکنم داداش d: سلامت باشی‌. آره من ۲۸۰ خریدم.

بلانصبت. این حرفا چیه میزنی؟
البته این روزها قیمتها وحشتناک زیاد شده. تا دو سه هفته پیش با این پول میشه یه amd fx-6100 خرید. حالا ببین به کجا رسیده. ای داد بیداد!

_Tokhs_
2012/02/11, 00:01
آره دیگه، آدم نیت که کرده بخره بالاخره باید بخره دیگه، هرچی‌ صبر کنی‌ هر روز بازار یه جوره.