PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در لبتاب ایسوس

flash1
2020/05/10, 21:31
سلام من یک لبتاب ایسوس دارم یک مشکلی داره متوجه نمیشم ممنون میشم کمکم کنید وقتی بار اول روشنش میکنم راحت وارد سیستم عامل میشه ولی بعد چند دقیقه کار در سیستم عامل زمانی که ریستارت میکنم بوتش بالا نمیاد و صفحه سیاه هست و بعد چند بار روشن خاموش کردن دستی لبتاب بوتش بالا میاد چرا اینجوریه ؟

ErfanDL
2020/05/10, 22:35
سلام من یک لبتاب ایسوس دارم یک مشکلی داره متوجه نمیشم ممنون میشم کمکم کنید وقتی بار اول روشنش میکنم راحت وارد سیستم عامل میشه ولی بعد چند دقیقه کار در سیستم عامل زمانی که ریستارت میکنم بوتش بالا نمیاد و صفحه سیاه هست و بعد چند بار روشن خاموش کردن دستی لبتاب بوتش بالا میاد چرا اینجوریه ؟سلام. مدل لپ تاپ ؟

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

flash1
2020/05/11, 03:30
سلام. مدل لپ تاپ ؟

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

asus x555l
ram 8
cpu i3-4030u
graphic amd r5 m230

REZA
2020/05/11, 06:25
asus x555l
ram 8
cpu i3-4030u
graphic amd r5 m230

اول تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض برگردونین.
fast startup رو هم در ویندوز و هم در بایوس غیرفعال کنین. تو کنترل پنل، قسمت پاور آپشنز ، گزینه Choose what the power buttons do را انتخاب کنید. بعدش روی گزینه Change settings that are currently unavailable کلیک کنید. تیک گزینه Turn on fast startup را بردارید و روی گزینه Save changes کلیک کنید. تو بایوس هم دنبال همین گزینه بگردین و در صورت وجود غیر فعالش کنین.

flash1
2020/05/12, 00:54
اول تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض برگردونین.
fast startup رو هم در ویندوز و هم در بایوس غیرفعال کنین. تو کنترل پنل، قسمت پاور آپشنز ، گزینه Choose what the power buttons do را انتخاب کنید. بعدش روی گزینه Change settings that are currently unavailable کلیک کنید. تیک گزینه Turn on fast startup را بردارید و روی گزینه Save changes کلیک کنید. تو بایوس هم دنبال همین گزینه بگردین و در صورت وجود غیر فعالش کنین.

49947
بوت من این شکلیه !

REZA
2020/05/12, 06:21
49947
بوت من این شکلیه !

اون توضیحاتی که دادم رو زمانی که ویندوز اومده بالا تو قسمت کنترل پنل انجام دادین؟
این مسئله از کی بوجود اومده؟ قبلا که این مشکل رو نداشت چه ویندوزی روش نصب بود؟