PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد سرعت آپلود

mtostar
2020/05/09, 08:23
سلام دوستان

من چند روز پیش در خواست افزایش سرعت آپلود رو داده بودم و امروز از شرکت های وب تماس گرفتن برای افزایش سرعت ، سرعت رو روی 1 مگ تنظیم کردن ، بهشون گفتم بالاتر از 1 مگ امکانش هست ، که گفتن نهایت سرعت آپلود در سرویس adsl همین 1 مگ هستش که بالاتر نمیشه برد

می خواستم بدونم آیا درست میگن یا نه ؟؟؟

شرکتی یا سرویسی هستش که بشه سرعت آپلود رو زیادتر کرد ؟؟

من برای بارگذاری فیلم یا کلیپ می خواستم که سرعت آپلود فایل از سیستم خودم بالای 256 کیلو بیت برسه

ErfanDL
2020/05/09, 08:31
سلام دوستان

من چند روز پیش در خواست افزایش سرعت آپلود رو داده بودم و امروز از شرکت های وب تماس گرفتن برای افزایش سرعت ، سرعت رو روی 1 مگ تنظیم کردن ، بهشون گفتم بالاتر از 1 مگ امکانش هست ، که گفتن نهایت سرعت آپلود در سرویس adsl همین 1 مگ هستش که بالاتر نمیشه برد

می خواستم بدونم آیا درست میگن یا نه ؟؟؟

شرکتی یا سرویسی هستش که بشه سرعت آپلود رو زیادتر کرد ؟؟

من برای بارگذاری فیلم یا کلیپ می خواستم که سرعت آپلود فایل از سیستم خودم بالای 256 کیلو بیت برسه
سلام دوست عزیز. بله سرعت آپلود ADSL بیشتر از 1 مگابیت نیست. میتوانید از 4G ایرانسل با سرعت آپلود 40 مگ به بالا استفاده کنید.

mtostar
2020/05/09, 11:30
سلام دوست عزیز. بله سرعت آپلود ADSL بیشتر از 1 مگابیت نیست. میتوانید از 4G ایرانسل با سرعت آپلود 40 مگ به بالا استفاده کنید.

متاسفانه tdlte ایرانسل شهر ما رو تحت پوشش نداره

ErfanDL
2020/05/09, 11:48
متاسفانه tdlte ایرانسل شهر ما رو تحت پوشش نداره

اگر در شهرتون ISP باشه که اینترنت وایرلس ارائه بده میتونه کمک کنه.

mtostar
2020/05/09, 11:56
اگر در شهرتون ISP باشه که اینترنت وایرلس ارائه بده میتونه کمک کنه.

isp داره شهر ما ، ولی هیچکی ازش چیزی نمیگیره ، قیمتاش ده برابره قیمت های دیگس ، کیفیتش هم زیرخط فقر