PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم شناسایی درایو نوری

erfanix
2020/04/22, 12:10
سلام
چند روز پیش داداشم با لپتاپ بازی میکرد و زد درایو نوری لپتاپو جدا کرد ... جاش زدم و خاموش روشن کردم ولی از اون موقع به بعد آیکون CD drive داخل my computer پاک شد .
الان دکمه شو میزنم درش باز میشه و وقتی CD رو داخل دستگاه قرار میدم انگار داره لود میشه ولی بعدش هیچی بالا نمیاد.
توی device manager درایورش به صورت hidden بود و توی device status کد 45 رو نشون میداد
نرم افزار dvd drive repair هم استفاده کردم نشد
چند تا درایور هم دانلود کردم ولی موقع آپدیت کردن میگه the best driver already installed
مدل لپتاپ : HP EliteBook 8470p

ARMIN
2020/04/22, 20:30
سلام
چند روز پیش داداشم با لپتاپ بازی میکرد و زد درایو نوری لپتاپو جدا کرد ... جاش زدم و خاموش روشن کردم ولی از اون موقع به بعد آیکون CD drive داخل my computer پاک شد .
الان دکمه شو میزنم درش باز میشه و وقتی CD رو داخل دستگاه قرار میدم انگار داره لود میشه ولی بعدش هیچی بالا نمیاد.
توی device manager درایورش به صورت hidden بود و توی device status کد 45 رو نشون میداد
نرم افزار dvd drive repair هم استفاده کردم نشد
چند تا درایور هم دانلود کردم ولی موقع آپدیت کردن میگه the best driver already installed
مدل لپتاپ : HP EliteBook 8470p

ویندوز عوض کردی؟

مجدد بیرون آوردی دوباره جا بزنی؟

erfanix
2020/04/23, 10:01
ویندوز عوض کردی؟

مجدد بیرون آوردی دوباره جا بزنی؟
سلام
بله مجددا جا زدم ولی ویندوز رو عوض نکردم

REZA
2020/04/23, 15:22
سلام
بله مجددا جا زدم ولی ویندوز رو عوض نکردم

یه ویندوز هم عوض کن، درست نشد بده بیرون.