PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرعت نت

darvishkhoob
2020/04/03, 19:58
سلام دوستان
دوستان من اشتراک 16 مگ خریداری کردم اما از وقتی این سرعت رو خریداری کردم سرعت دانلود حدود هزار کیلو بایت بر ثانین ک ضاهرا همون 8 مگ هست هیچوقتم بیشتر نشد چه برسه دوبرابر بشه ک به 16 مگ خریداری شد برسه میخواستم ببینم مشکل از کجا هست؟سرویس دهنده یا مودم تنظیماتی داره برا سرعت بیشتر از 8 مگا بایت یا ک مربوط به خط و سیمکشی یا چیز دیگزی؟
ممنون

REZA
2020/04/03, 21:00
سلام دوستان
دوستان من اشتراک 16 مگ خریداری کردم اما از وقتی این سرعت رو خریداری کردم سرعت دانلود حدود هزار کیلو بایت بر ثانین ک ضاهرا همون 8 مگ هست هیچوقتم بیشتر نشد چه برسه دوبرابر بشه ک به 16 مگ خریداری شد برسه میخواستم ببینم مشکل از کجا هست؟سرویس دهنده یا مودم تنظیماتی داره برا سرعت بیشتر از 8 مگا بایت یا ک مربوط به خط و سیمکشی یا چیز دیگزی؟
ممنون

اگه مودمتون تی پی لینک هست، کشش خط تون رو مشخص میکنه. مربوط به خود خط میشه

ErfanDL
2020/04/03, 22:51
سلام دوستان
ممنونمدل مودم چیه ؟ مقدار SNR خط چقدر هست ؟ داخل تنظیمات مودم پهنای باند چقدر نمایش داده میشه ؟ برای استفاده از حداکثر ظرفیت خط باید تنظیمات مودم بر روی ADSL2 و ANNEX A تنظیم بشه.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

darvishkhoob
2020/04/04, 10:42
مدل مودم چیه ؟ مقدار SNR خط چقدر هست ؟ داخل تنظیمات مودم پهنای باند چقدر نمایش داده میشه ؟ برای استفاده از حداکثر ظرفیت خط باید تنظیمات مودم بر روی ADSL2 و ANNEX A تنظیم بشه.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
td-w8970
49837
الان اینه مشخصات عرفان جان البته down snr یکه مقدار نوسانم داره
بعد میگم داداش من یه مودم دیگ خریدم به راهنمایی خودت که مدلشم TD-W9970_V2 ک vdsl هم پشتیبانی میکنه البته هنوز این سرویس برا من فعال نیست هر وقت سرویس دهنده اراِء داد میگیرم
حالا به نظرت این ک خریدمو بیارمش وصلش کنم و اونم بفروشمش بره؟

ErfanDL
2020/04/04, 11:42
td-w8970
49837
بعد میگم داداش من یه مودم دیگ خریدم به راهنمایی خودت که مدلشم TD-W9970_V2 ک vdsl هم پشتیبانی میکنه البته هنوز این سرویس برا من فعال نیست هر وقت سرویس دهنده اراِء داد میگیرم
خب خطت باید 16 مگ رو پشتیبانی کنه. نه W8970 رو نگهش دار میتونی SNR خط رو دستی کم و زیاد کنی باهاش :emoji_smiley-41: به شکل زیر تنظیم کن ببین فرقی میکنه یا نه
49838

Parham
2020/04/09, 01:53
td-w8970
49837

درود،

به غیر از مودم دستگاه های دیگری هم بر روی خط دارید ؟ ( تلفن، فکس ، سانترال و ... )