PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن ویندوز بعد از آپدیت

Samiyeh1413
2020/03/27, 22:24
سلام وقت بخیر
من ویندوز ۱۰ نصب کردم تا قبل آپدیت کردن ویندوز همه چی خوبه
وقتی ویندوز رو آپدیت کردم یه مشکل به وجود میاد
بعد از ریستارت شدن ویندوز میاد ولی صفحه لاک اسکرین رو نشون نمیده
یا باید بذارم لپ تاپ همینجوری روشن باشه و به حالت استن بای دربیاد و با تکون دادن موس صفحه لاک بیاد بالا یا هم باید دکمه روشن و خاموش لپ تاپ رو بزنم بعد بعد صفحه لاک معلوم میشه
مشکل از کجاست؟

REZA
2020/03/27, 23:24
سلام وقت بخیر
من ویندوز ۱۰ نصب کردم تا قبل آپدیت کردن ویندوز همه چی خوبه
وقتی ویندوز رو آپدیت کردم یه مشکل به وجود میاد
بعد از ریستارت شدن ویندوز میاد ولی صفحه لاک اسکرین رو نشون نمیده
یا باید بذارم لپ تاپ همینجوری روشن باشه و به حالت استن بای دربیاد و با تکون دادن موس صفحه لاک بیاد بالا یا هم باید دکمه روشن و خاموش لپ تاپ رو بزنم بعد بعد صفحه لاک معلوم میشه
مشکل از کجاست؟

این روش ها رو امتحان کنین:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Samiyeh1413
2020/03/28, 11:17
ممنون
اما مشکلم برطرف نشد

Samiyeh1413
2020/03/28, 11:18
این روش ها رو امتحان کنین:

ممنون اما مشکلم برطرف نشد

REZA
2020/03/28, 11:44
ممنون اما مشکلم برطرف نشد

اینجاست که ضرورت بک آپ گرفتن از ویندوز مشخص میشه. برخی مواقع با آپدیت کردن ویندوز مشکلات خاصی اتفاق میفته. به دلیل همین مشکلات من آپدیت خودکار ویندوز رو غیرفعال کردم.
شما آخرین نسخه ویندوز رو از سایت سافت 98 بگیرین و نصب کنین و اگه کار خاصی انجام نمیدین آپدیت خودکارش رو غیرفعال و بعد نصب درایورها و نرم افزارها یک بک آپ از ویندوزتون بگیرین.

Samiyeh1413
2020/03/28, 12:49
اینجاست که ضرورت بک آپ گرفتن از ویندوز مشخص میشه. برخی مواقع با آپدیت کردن ویندوز مشکلات خاصی اتفاق میفته. به دلیل همین مشکلات من آپدیت خودکار ویندوز رو غیرفعال کردم.
شما آخرین نسخه ویندوز رو از سایت سافت 98 بگیرین و نصب کنین و اگه کار خاصی انجام نمیدین آپدیت خودکارش رو غیرفعال و بعد نصب درایورها و نرم افزارها یک بک آپ از ویندوزتون بگیرین.

ممنون
از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین

HAJI1368
2020/03/29, 05:38
ابدیت جدید ویندوز 10 باک داره تا ده روز دیگه که ابدیت مجدد بیاد ابدیت نکنید...

kiyavash
2021/11/28, 12:13
با عرض سلام بنده مشکلی مشابه دارم که امیدوارم حل بفرمائید.
وقتی سیستم روشن میکنم بایوس رو نمایش میده ولی ویندوز بالا نمیاد ولی وقتی کلید ریست کیس رو میزنم اینبار ویندوز بالا میاد و دیگه هربار با ویندوز ریست کنم بالا میاد تا زمانی که شات دان کنم که مجدد مشکل به روال مذکور بر میگرده.
لازم بذکر هست که بعد از نصب ویندوز 10 وتا قبل از آپدیت این مشکل وجود نداشت.
پیشاپیش سپاس از راهنماییتون

ARMIN
2021/11/28, 12:43
با عرض سلام بنده مشکلی مشابه دارم که امیدوارم حل بفرمائید.
وقتی سیستم روشن میکنم بایوس رو نمایش میده ولی ویندوز بالا نمیاد ولی وقتی کلید ریست کیس رو میزنم اینبار ویندوز بالا میاد و دیگه هربار با ویندوز ریست کنم بالا میاد تا زمانی که شات دان کنم که مجدد مشکل به روال مذکور بر میگرده.
لازم بذکر هست که بعد از نصب ویندوز 10 وتا قبل از آپدیت این مشکل وجود نداشت.
پیشاپیش سپاس از راهنماییتون

در تاپیک خودتون پاسخ دادم.