PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقاع لپتاپ لنوو ۱۳۰ core i 5

Hesam76
2020/03/14, 21:12
سلام دوستان

من برای ارتقا دادن سیستم لپتاپم میخوام رم ۴ اون رو تبدیل به رم ۸ کنم چه نوع رمی باید بگیرم؟!چه برندی ؟!
دوتا رم نمیتونم بندارم روش درسته؟! که بشه ۱۲؟!

برای ارتقاع سرعت هاردم هم میخوام تبدیلش کنم به ssd با چه برنید بگیرم؟!؟!

از کدوم فروشگاه اینترنتی؟! اصن اینترنتی بگیرم.!؟یا نه؟!

ARMIN
2020/03/14, 21:51
سلام دوستان

من برای ارتقا دادن سیستم لپتاپم میخوام رم ۴ اون رو تبدیل به رم ۸ کنم چه نوع رمی باید بگیرم؟!چه برندی ؟!
دوتا رم نمیتونم بندارم روش درسته؟! که بشه ۱۲؟!

برای ارتقاع سرعت هاردم هم میخوام تبدیلش کنم به ssd با چه برنید بگیرم؟!؟!

از کدوم فروشگاه اینترنتی؟! اصن اینترنتی بگیرم.!؟یا نه؟!

سلام دوست عزیز،

شما نرم افزار CPUz رو نصب کنید، اونجا مشخصات رم ها رو نشون میده و اینکه چند تا اسلات رم در لپتاپ شما هست و چند تاش اشغال شده.

اون نمونه ای که الان داخل لپتاپ هست اگر 4 گیگ باشه، و اگر یه اسلات خالی داشته باشید، عین همون مدل رو باید پیدا کنید و سپس نصب کنید. اگر اسلات خالی نداشته باشید امکانش نیست.

برای خرید اس اس دی، مدلهای سامسونگ، ای دیتا و اپیسر مدلهای خوبی هستند. چقدر بودجه دارید؟

Hesam76
2020/03/14, 23:56
سلام دوست عزیز،

شما نرم افزار CPUz رو نصب کنید، اونجا مشخصات رم ها رو نشون میده و اینکه چند تا اسلات رم در لپتاپ شما هست و چند تاش اشغال شده.

اون نمونه ای که الان داخل لپتاپ هست اگر 4 گیگ باشه، و اگر یه اسلات خالی داشته باشید، عین همون مدل رو باید پیدا کنید و سپس نصب کنید. اگر اسلات خالی نداشته باشید امکانش نیست.

برای خرید اس اس دی، مدلهای سامسونگ، ای دیتا و اپیسر مدلهای خوبی هستند. چقدر بودجه دارید؟

نه خالی نیست متاسفانه یدونه جا داره و ddr4 هست پس با این وضع میتونم یه رم 8 gb بندارم روش؟!کدوم نوع از کدوم فروشگاه اینترنتی؟!

برای اس اس دی وسترن دیجیتال چطوره؟!

بودجه تا یک و نیم میلیون میتونم

ARMIN
2020/03/15, 10:47
نه خالی نیست متاسفانه یدونه جا داره و ddr4 هست پس با این وضع میتونم یه رم 8 gb بندارم روش؟!کدوم نوع از کدوم فروشگاه اینترنتی؟!

برای اس اس دی وسترن دیجیتال چطوره؟!

بودجه تا یک و نیم میلیون میتونم

از داخل تب SPD برنامه CPUz مدل رم رو نوشته از روی همون میتونید متوجه بشید، اگر نه عکسش رو اینجا بگذارید من بگم.

اس اس دی وسترن دیجیتال آبی رنگش خوبه.