PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تلوزیون هاینسس

ila110
2020/03/08, 22:32
سلام من تلوزیون ۵۰اینج هاینسس 4kخریدم جدید سری هفت ،موقع تماشای فیلم از روی حافظه جانبی وسط فیلم زیرنویس فیلم میپره و نشون نمیزه باید خاموش و از برق کشید و مجدد دنباله فیلم رو دید.ممنون میشم راهنمایی کنید.

parsa60
2020/03/08, 23:15
سلام من تلوزیون ۵۰اینج هاینسس 4kخریدم جدید سری هفت ،موقع تماشای فیلم از روی حافظه جانبی وسط فیلم زیرنویس فیلم میپره و نشون نمیزه باید خاموش و از برق کشید و مجدد دنباله فیلم رو دید.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
همچین مشکلی رو در یک برند دیگه ای از تلویزیون داشتم،و با این روش ،بهم ریختگی و غیب شدن زیرنویس حل شد،امیدوارم کارساز باشه براتون:

فایل زیرنویس رو با Notepad باز کنید،(هیچ تغییری در محتویات انجام ندین)..سپس از تولبار بالا File > Save as رو بزنید،یک مسیر برای ذخیره ی زیر نویس جدید انتخاب و سپس از قسمت پایین Encode رو روی UTF-8 بذارین و در نهایت Save بزنید.

درآخر هم زیرنویس جدید رو جایگزین زیرنویس قبلی در فلشتون بکنید(نام فایل با نام زیرنویس یکی باشه)،سپس تست کنید.

به چند تا نکته توجه کنید:

- سعی کنید نام فایل فیلم،با نام زیرنویس یکی باشه.
- یک زیرنویس دیگه ای رو دانلود و تست کنین.
- فایل موجود در فلش رو پاک کنید و مجددا داخل فلش بریزید(حتی در صورت امکان،فلش رو یکبار فرمت کنید)
- از فلش دیگه ای استفاده کنید.
- از سایر پورت های USB تلویزیونتون استفاده کنید.
- درنهایت اگر راه حلهای بالا کارتون رو راه ننداخت،یکبار هم از تنظیمات،خود تلویزیون رو تنظیمات کارخانه یا ریست کنین.

و بدیهیه اگه هیچکدوم از راه ها جوابگو نبود یه تماسی با شرکت پشتیبانی یا گارانتی داشته باشین.

ila110
2020/03/10, 15:50
ممنون چک میکنم

ila110
2020/03/14, 19:36
سلام دوست عزیز با راهنمایی شما درست شد و الان یک فیلم رو نگاه کردم و زیرنویسش تا آخر پخش شد ممنون