PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ورود به بازی

fernas
2020/03/06, 12:00
سلام.من مدتی هست که بازی شتاب در شهر 2 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی وارد بازی میشد اما امروز که خواستم اجراش کنم خطای پایینی رو داد در حالی که به هیچ چیزی هم دست نزده بودم که باعث ایجاد این مشکل بشه.قبل از این هم بازی shadow of the tamb raider رو بازی کردم و بدون مشکل اجرا شد.ممنون میشم راهنمایی کنید
گرافیک rtx 2060
پردازنده i5 9400f رم geil 16 gig
49781

REZA
2020/03/06, 19:13
این همون داستان ادامه دار گرافیکت هست.
رزولیشن سیستمت رو تغییر بده و سعی مجدد در ورود به بازی داشته باش، بعدش رزولیشن بازی رو تغییر بده و دوباره رزولیشن ویندوز رو به حالت بهینه برگردون.

fernas
2020/03/06, 21:50
این همون داستان ادامه دار گرافیکت هست.
رزولیشن سیستمت رو تغییر بده و سعی مجدد در ورود به بازی داشته باش، بعدش رزولیشن بازی رو تغییر بده و دوباره رزولیشن ویندوز رو به حالت بهینه برگردون.
یعنی به نظر شما علت اصلی به کارت گرافیکم بر میگرده؟مشکل ازگرافیکه؟
رزولیشنم 1600 در 900 هستش اصلا هم دست نزدم بهش که بگم دستکاری کردم اینجوری شده ولی روش شما رو تست میکن و خبر میدم نتیجه رو.ممنون.

fernas
2020/03/06, 23:05
به ترتیب تا کمترین رزولیشن اومدم اما تو همه ی حالتها این خطا رو داد و وارد بازی نشد.یبارم پاک کردم و نصب کردم بازم نشد.اگر از گرافیک هست پس چرا در بازی تام رایدر مشکلی نیست؟
امروز بخاطر همین موضوع خواست مدرایور گرافیک رو به روز کنم اما وقتی که کلیک میکردم رو فایل درایور این خطا رو مینوشت.
nvidia install
an unknown error has occurred
هم درایور جدید دانلود کردم و هم یکی داشتم که قبلا هم زده بودمش هیچ کدوم باز نشد تو نت هم چیز یپیدا نکردم.نمیدونم این دوتا موضوع به هم مربوط میشن یا نه.شاید فردا ویندوز رو پاک کنم و دوباره بزنم ببینم مشکل هنوزم باقی میمونه یا نه.

ErfanDL
2020/03/07, 10:15
سلام.من مدتی هست که بازی شتاب در شهر 2 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی وارد بازی میشد اما امروز که خواستم اجراش کنم خطای پایینی رو داد در حالی که به هیچ چیزی هم دست نزده بودم که باعث ایجاد این مشکل بشه.قبل از این هم بازی shadow of the tamb raider رو بازی کردم و بدون مشکل اجرا شد.ممنون میشم راهنمایی کنید
گرافیک rtx 2060
پردازنده i5 9400f رم geil 16 gig
49781

با Run as administrator اجراش کن

fernas
2020/03/07, 13:29
اجرا کردم هم گیم رو هم درایور رو اما فرقی نکرده.یه ویندوز عوض کنم ببینم درست میشه یا نه

aehim
2020/03/08, 02:40
قبل از اینکه ویندوزت رو عوض کنی ی آکانت دیگه تو ویندوزت بساز و با اون وارد شو و بازی رو اجرا کن و نتیجه رو بگو اگه حل نشد ی چیرای دیگه رو هم میگم امتحان کنی.منتظرم

fernas
2020/03/08, 17:34
قبل از اینکه ویندوزت رو عوض کنی ی آکانت دیگه تو ویندوزت بساز و با اون وارد شو و بازی رو اجرا کن و نتیجه رو بگو اگه حل نشد ی چیرای دیگه رو هم میگم امتحان کنی.منتظرم
ممنون که راهنمایی کردید اما متاسفانه قبل از اینکه پست رو ببینم ویندوز رو عوض کردم و حالا بالا اومد.البته بیشتر از اینکه علت تعویض ویندوزم این بازی باشه بخاطر این بود که درایور گرافیکم رو خواستم اپدیت کنم نمیشد .الان دیگه درایورم نصب شد و بازی هم بالا اومد.البته بار اول که بازی بالا میاد روزلیشن بازی 1080 هستش ولی مانیتور من 900در1600 هست.اشاید تغییر رزولیشن یا هرتغییر دیگه ای باعث این اختلال شده.

aehim
2020/06/02, 12:02
:emoji_smiley-04: