PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : X79 های جدید!!!!!

metall_hero
2012/01/23, 19:29
با سلام
داشتم تو یکی از سایت های خارجی دنبال بنچمارک سی پی یو میگشتم که یهو تو main page سایت چشم به این مادربرد های خوشگل افتاد :دی
گفتم غیر از آپیدیت کردن اطلاعات بچه های فروم یک بار دیدن شون هم خالی از لطف نیست از بس که خوشگلن :دی
یک مطلبی تو ذهنم اومد از موقعی که عضو این فروم شدم ندیدم کسی درباره ی مادربرد های شرکت Intel چیزی بگه بپرسه و ...... برای همین
اولین مادربرد رو از شرکت اینل میزارم ;)

Intel DX79SI (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

4801

مادربرد دوم :
ECS X79R-AX (Black Extreme) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

4797

4798

مادربرد سوم:
Gigabyte's 7-Series Ivy Bridge Motherboards at CES (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

4796

مادربرد چهارم :
ASUS F1A75-V Pro (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

4799
4800

لایک یادتون نره !!!! ببخشید حواسم نبود "تشکر" : دی

Beni7192
2012/01/23, 19:59
اگه اینتل مادربرد میسازه پس چرا معروف نیستن؟؟!! از نظر کارایی چجورین؟ حالا amd هم مادربرد میسازه؟؟؟؟!!!:دی

metall_hero
2012/01/23, 21:41
اگه اینتل مادربرد میسازه پس چرا معروف نیستن؟؟!! از نظر کارایی چجورین؟ حالا amd هم مادربرد میسازه؟؟؟؟!!!:دی

معروف هستن شما نمیشناسید
من خیلی وقته محصولاتشو تو بازار دیدم
مادربردهای خوبی هم هستن
نه دیگه amd گروه خونیش به این کارا نمیخوره همون سی پی یو بتونه تولید کنه
کاره بزرگی کرده : دی

darklord
2012/01/23, 23:05
دست رو دلم نزار که خون از دست این اینتل به عقیده من که اصلا مادربورد خوبی نیست . من چی کشیدم از دست این مادربورد اینتل
4831

ولی با اینکه من رو خیلی ازیت کرد اینقدر دوسش داشتم که هنوز نگهش داشتم مادربورداش خیلی خشگل هستند من از دیدن تمام مادربوردهای اینتل لذت میبرم باید قابشون کرد !

از دوست عزیز metall تشکر میکنم که این عکسهای زیبا را قرار دادند .

doom2009
2012/01/24, 00:03
دست رو دلم نزار که خون از دست این اینتل به عقیده من که اصلا مادربورد خوبی نیست . من چی کشیدم از دست این مادربورد اینتل
4831

ولی با اینکه من رو خیلی ازیت کرد اینقدر دوسش داشتم که هنوز نگهش داشتم مادربورداش خیلی خشگل هستند من از دیدن تمام مادربوردهای اینتل لذت میبرم باید قابشون کرد !

دوست من قصد جسارت ندارم ولی این مین برد که برای آور کلاک درست نشده شما رفتی آور کردی معلوم نیست چند ساعت زیر فشار بوده در آخر سوخته اینتل بهترین محصولات رو ارائه میده ولی بعلت گران بودن و مسائل فراوان دیگر که دوستان بهتر میدانند فروشندگان ما میلی به وارد نمودن این نوع کالا ها ندارند کلا به صرفه نیست سپاس

Beni7192
2012/01/24, 00:12
آمار فروش مادربرد هاش تو سطح جهانی چقدره؟

metall_hero
2012/01/24, 07:29
4831

خواهش میکنم darklord عزیز
ولی از همین مادربرد شما دوست خود من داره media هست دیگه روش سی پی یو core 2 dou هم بسته الان نزدیک به 3 ساله که داره استفاده میکنه
ولی حرف دوستمون درسته مادربردهای نسبتا گرونی هستن نسبت به هم مدلی های خودش به خاطره همینه کمتر کسی میره سراغ اینها
دیگه هر چی باشه به نظر من از مادربردهای ASrock که دیگه بهتره اینا!!!!!!!!!! :دی