PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مادربورد و سی پی یو

armin.maleki
2020/01/20, 12:36
سلام دوستان،یک سوال داشتم که امیدوارم جای درستی و برای پرسیدنش انتخاب کرده باشم.
میخواستم بدونم اگر بخوام از آلمان بیام ایران و همراه خودم یک مادربورد و سی پی یو بیارم آیا گمرک فرودگاه امام اجازه میده این دوتا رو که توی چمدونم هست با خودم داشته باشم یا اتفاق دیگه ای پیش میاد. میخوام یک سی پی یو 9900ks و مادربورد aorus extreme با خودم بیارم. ممنونم میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

ARMIN
2020/01/20, 20:01
سلام دوستان،یک سوال داشتم که امیدوارم جای درستی و برای پرسیدنش انتخاب کرده باشم.
میخواستم بدونم اگر بخوام از آلمان بیام ایران و همراه خودم یک مادربورد و سی پی یو بیارم آیا گمرک فرودگاه امام اجازه میده این دوتا رو که توی چمدونم هست با خودم داشته باشم یا اتفاق دیگه ای پیش میاد. میخوام یک سی پی یو 9900ks و مادربورد aorus extreme با خودم بیارم. ممنونم میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

سلام،

والا طبق مقررات هواپیمایی، اینا رو توی چمدون نمیشه گذاشت، باید دستتون بگیرید در ساک دستی، و به مادربرد ممکنه گمرک فرودگاه گیر بده. بهتره پردازنده رو با خودتون بیارید. مادربرد رو بهتره از ایران تهیه کنید که گارانتی هم داشته باشه.

armin.maleki
2020/01/20, 23:21
ممنون از راهنمایی دوست عزیز،راستش اول میخواستم همین کار و بکنم اما توی سایتها که نگاه کردم این مادر بورد یا msi Godlike z390 نبود

hisanat
2020/01/22, 15:37
هزینه زیادی بابت کمرکیش ازتون گرفته میشه