PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد انتخاب حافظه جامد

Saeid59
2020/01/19, 22:11
عذر میخام حذف کردم،ظاهرا دوستان از دست من و سوالاتم خسته شدند و دوست ندارن ،جوابمو بدن!

dvorah
2020/01/23, 08:24
خوب چی میخواین بدونین ی حافظه عادیه چقدر بودجه دارین؟

AH64-E
2020/01/23, 11:05
درود

بگو کاربر گرامی چی شده می خواهید SSD بخرید ؟

ARMIN
2020/01/23, 11:27
عذر میخام حذف کردم،ظاهرا دوستان از دست من و سوالاتم خسته شدند و دوست ندارن ،جوابمو بدن!

جواب نمیدم چون جوابهای من مورد پذیرش شما نیست دوست عزیز. سری قبل من پیشنهاد دادم Samsung 860 Evo تهیه کنید قبول نکردید. گفتید Power Failure Protection نداره که چنین چیزی واقعیت نداشت. من توضیح دادم تمام اس اس دی های مدرن این قابلیت ها رو دارند، بازهم شما اهمیتی ندادید و رفتید سراغ هر چه که خودتون فکر می کردید.

الان هم میگم اس اس دی های سری PM مخصوص فضاهای سروری هستند و امکان پشتیبانی نرم افزاری مستقیم توسط سامسونگ براشون وجود نداره. ولی باز خودتون هر چی صلاح می دونید.

REZA
2020/01/23, 11:42
خریداشونو تو پیام خصوصی با من چک می کردن ، برای دسکتاپ
Samsung Evo860 _256 GB و برای لپتاب هم adata تهیه کردن.

Saeid59
2020/01/28, 16:02
جواب نمیدم چون جوابهای من مورد پذیرش شما نیست دوست عزیز. سری قبل من پیشنهاد دادم Samsung 860 Evo تهیه کنید قبول نکردید. گفتید Power Failure Protection نداره که چنین چیزی واقعیت نداشت. من توضیح دادم تمام اس اس دی های مدرن این قابلیت ها رو دارند، بازهم شما اهمیتی ندادید و رفتید سراغ هر چه که خودتون فکر می کردید.

الان هم میگم اس اس دی های سری PM مخصوص فضاهای سروری هستند و امکان پشتیبانی نرم افزاری مستقیم توسط سامسونگ براشون وجود نداره. ولی باز خودتون هر چی صلاح می دونید.

آقا رضا دقیقاً در جریانند،
دسکتاپ samsung Evo 860 256GB

لپ تاپ
ADATA SU800
128GB

که اتفاقاً راهنمایی عای شما رو اعمال کردم استاد بزرگوار.
منتهی اون کینگستون که فرمودین گارانتی یا نداشت یا اگر هم بود شرکتی و ناشناخته ،که دوس نداشتم گارانتی الکی ، و نخریدم ،همین.

بازم ممنون