PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا اور کن!!!! برسی مادربرد ASUS M3A32MVP Deluxe

_abbas_glv
2019/12/11, 14:06
بسم الله الرحمن الرحیم

خب!سلام به شما دوستان و عزیزان!!!!

بعد از یک ماه سخت تونستم نفسی چاق کنم و یکی دیگر از عجایب هفت گانه سخت افزار ها رو براتون شرح بدم.همراه باشید!

بعد از اینکه بهترین مادربرد های LGA 775 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو که به امید خدا مادربرد های دیگه ای هم بهش اضافه میشه, با خودم گفتم یه مادربرد AMD رو هم معرفی کنم.(به شخصه از AMD خوشم میاد:159:)

البته این فکر موقعی به ذهنم رسید که به صورت تصادفی مادربرد ASUS M3A32-MVP Deluxe (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به چشمم اومد!
49674
این مادربرد یکی از بهترین مادربرد های سوکت +AM2 هست که نکته قابل توجهش کولینگ معرکشه!
49678
این مادربرد از سیستم کولینگ به وسیله جمعاً 7 عدد هیت پایپ مسی که یک عدد به چیپست AMD SB600 و چیپست اصلی AMD 790FX در مرکز میره و در بالای هیت سینک چیپست اصلی 4 عدد هیت پایپ موازی به صورت موازی قرار دارن.
البته این مادربرد یه فن مخصوص کوچک هم داره که بر روی کولینگ مدار های تغذیه 2+8 فاز قرار میگیره و دو عدد هیت پایپ تماس مستقیم با اونها دارن.
49675
از کولینگ خیلی خفن مدار های تغذیه و چیپست ها که بگذریم به جای فوق العاده ماجرا میرسیم!
استفاده از هیت پایپ هایی که از چیپست اصلی به ماژول های رم میرسن تا بتونن توی اورکلاک رم, دما رو پایین نگه دارن.
این هیت پایپ ها با کمک هیت سینک های تمام مسی به وسیله 2 عدد پیچ در جای خود ثابت و با چیپ های حافطه تماس پیدا میکنن.
البته میتونین این کولینگ رو از روی چیپست باز کنید و هر موقع که خواستید دوباره نصب کنید.
49674
این مادربرد از 4 اسلات دیونه کننده PCIe x16 که پشتیبانی از CrossFire رو به صورت چهار راهه دارن.
49676
و از 4 اسلات رم DDR2 که تا فرکانس 1066Mhz ساپورت و با داشتن به کولینگ و مدار قدرتمند تغذیه, توانایی بالایی برای اورکلاک داره!
49677

ادامه دارد...

نوشته:عباس قلاوندی