PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلگرام با این امکانات هست؟

Saeid59
2019/11/11, 16:59
سلام.
تلگرامی مشابه موبوگرام لازم دارم که قابلیت دسته بندی موثر و کامل کانالهای بیشمارم رو داشته باشه.
قبل از فیلتر گوگل مشکلی نداشتم و از طرفی دوس ندارم سپر امنیتی گوگل رو غیرفعال کنم تا دوباره موبوگرام نصب کنم.
الان تلگرام اصلی و ویدیو گرام استفاده میکنم که قابلیت دسته بندی ندارن، و خسته شدم از بس شورتکات ها ،صفحه موبایل رو اشغال کردن بصورت فولدرهای طبقه بندی شده دستی.

مشابه موبوگرام با قابلیت دسته بندی داریم؟
،منظورم ایجاد کردن پوشه های شخصی تو خود نرم افزاره که موبوگرام مثال کامل و عالیش بود.

REZA
2019/11/12, 02:32
سلام.
تلگرامی مشابه موبوگرام لازم دارم که قابلیت دسته بندی موثر و کامل کانالهای بیشمارم رو داشته باشه.
قبل از فیلتر گوگل مشکلی نداشتم و از طرفی دوس ندارم سپر امنیتی گوگل رو غیرفعال کنم تا دوباره موبوگرام نصب کنم.
الان تلگرام اصلی و ویدیو گرام استفاده میکنم که قابلیت دسته بندی ندارن، و خسته شدم از بس شورتکات ها ،صفحه موبایل رو اشغال کردن بصورت فولدرهای طبقه بندی شده دستی.

،منظورم ایجاد کردن پوشه های شخصی تو خود نرم افزاره که موبوگرام مثال کامل و عالیش بود.
الان فکر نمی کنم چیزی باشه.مگه از نرم افزارهای قدیمی pc استفاده کنین مثل igram

parsa60
2019/11/12, 22:25
سلام.

تلگرام X دسته بندی داره ولی پوشه بندی خیر

Saeid59
2020/01/05, 15:05
سلام و بناچار تکرار سوالم؛این بار به این شکل که؛

ببینید دوستان، من تو موبوگرام ،میتونستم کانالهای مختلف رو بر حسب موضوع ،تو مقوله های مختلف و به شکل Tab عمودی ،مرتب کنم.
من واقعاً مشابه این ،احتیاج دارم ،با آخرین اطلاعات شما اساتید ،آیا نسخه مشابهی هست ؟ آخه من کانالهام خیلی زیادن ،اونقدر تو دسکتاپ موبایل شورتکات ایجاد کردم و پوشه های دستی و موضوعی ایجاد کردم که گیج میشم.

۲- آیا صلاحه Google Protect رو غیرفعال کنم و موبوگرام نصب کنم؟

۳-با این اوصاف تیم موبوگرام و برنامه شون،هنوز در قید حیاتن؟