PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپ تاپ مناسب فتوشاپ

Mjavaddm
2019/10/30, 14:04
سلام
دانشجوی گرافیک هستم ی لپ تاپ ارزون میخوام کار خاصی نمیخوام باهاش بکنم در حد فتوشاپ طراحی پوستر و لوگو و اینا حداقل سیستم لازمو کیشه بهم بگین و اینکه ایا لپ تاپ با این مشخصات مناسبه برام
Cpu core i5 2520M
Ram 4
Hard 320
Graphic intel HD 3000
ممنون

daneshjo
2019/10/30, 14:16
سلام
دانشجوی گرافیک هستم ی لپ تاپ ارزون میخوام کار خاصی نمیخوام باهاش بکنم در حد فتوشاپ طراحی پوستر و لوگو و اینا حداقل سیستم لازمو کیشه بهم بگین و اینکه ایا لپ تاپ با این مشخصات مناسبه برام
core i5 2520M
Ram 4
Hard 320
Graphic intel HD 3000
ممنون

ارزون تا چه قیمت
یه رنجی میزدی
نو ؟ کارکرده؟

SAMAN
2019/10/30, 18:58
سلام
Cpu core i5 2520M
Ram 4
Hard 320
Graphic intel HD 3000
ممنون

این دستگاه تولید 7 ساله پیشه ...... من بودم دستگاه جدید میگرفتم .......

REZA
2019/10/30, 22:01
سلام
Cpu core i5 2520M
Ram 4
Hard 320
Graphic intel HD 3000
ممنون
برای فتوشاپی که شما نوشتین و بخواین پوستر طراحی کنین رم 8 هم کمه چه برسه به چهار. برای فتوشاپ رم بالا خیلی مهمه، کارت گرافیک خوب لازم نداره و حتی با گرافیک آنبرد هم میتونی طراحی پوستر بزنی ولی پردازندت باید حداقل در حد متوسطی باشه.
حداقل 4.5 - 5 م باید در نظر بگیری، شما بودجتون رو بگین تا مدل مطلوب معرفی بشه.
لپ تابی که چن سال کارکرده باشه، جونی براش نمونده خصوصا اگه جزء رده پایین ها باشه که دیگه هیچی، باید هلش بدی تا روشن شه و 30 - 40 تا هم بیشتر نمیره. لپ تاب نو که می گیری بعد دو سه سالی دیگه جون و قدرت اول رو نداره و حالا تو هم میگی شاید با ویندوز عوض کردن بهتر شه سرعت سیستم، و بعدش می بینی فرقی نکرد.
باز اگه لپتاب رده متوسط یا رده بالا رو دست دومشو میخواستی بگیری می شد یه کاری کرد.

mehdiyas
2019/10/31, 09:34
برای لوگو و اینا شاید رم 8 مناسب باشه اما بخواید پوستر در سایز بزرگ طراحی کنید حداقل 12 لازمه. نه اینکه نتونید کار کنید. سرعتتون میاد پایین