PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های جدید از اولین dlc بازی mw 3

*hit m@n*
2012/01/22, 19:04
چند عکس از DLC جدید برای MW3 . این DLC ابتدا برای XBOX و سپس برای دو کنسول pc و ps3 منتشر خواهد شد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع : pcgamer

Pesar khooob
2012/02/04, 21:25
یه سوال داشتم dlc چیه؟

YGH
2012/02/04, 21:30
یه سوال داشتم dlc چیه؟

فکر کنم پکیج هایی هستند که به نسخه اصلی اضافه میشن تا مثلا نقشه به بازی اضافه کنند یا به صورت جدا نصب میشن و ممکنه یک اتفاق مرتبط با داستان بازی در یک زمان دیگر رو روایت میکنه.

*hit m@n*
2012/02/04, 22:00
فکر کنم پکیج هایی هستند که به نسخه اصلی اضافه میشن تا مثلا نقشه به بازی اضافه کنند یا به صورت جدا نصب میشن و ممکنه یک اتفاق مرتبط با داستان بازی در یک زمان دیگر رو روایت میکنه.

تقریبا میشه گفت تعریف این دوستمون درسته

ببینید دوست عزیز ( pear khoob ) ( اسمتم نمیدونم ؟ :d )
وقتی یه بازی ارائه میشه میتونه دارای نواقصی باشه
که با ارائه dlc اون نواقص برطرف میشه
البته دلیل نمیشه بگیم بازی هایی که dlc واسشون ارائه میشه نقص دارن
بلکه dlc میتونه واسه تکمیل کردن بازی باشه

مثلا dlc یه بازی مثل کانتر و .... وقتی ارائه میشه نقشه های جدیدی به بازی اضافه میکنه
یا تو بازی فوتبال یه dlc میتونه آخرین نقل و انتقالات یا اضافه شدن توپ و ... به همراه داشته باشه
کلا dlc یعنی تکمیل شدن یه بازی

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم

با تشکر

Pesar khooob
2012/02/04, 22:15
به نام خدا
سید پوریا هستم از مشهد!

دستتون درد نکنه. بله مفهوم dlc رو فهمیدم.
اما بعضی بازی ها هستن که اول سال میاد و مثلا برای زمستون هم یه پچ روش نصب میشه و همه چیز برفی میشه.
آیا اسم این چیز هم dlc هست یا همون پچ صداش کنیم بیشتر خوشش میاد؟

یا مثلا یه بازی هایی دارای درهای مخفی هستن که توی بازی اصلی هنوز چیزی براش تعیین نشده
و بعد از مدتی سازنده ها یه تکمیل کننده ای میدن که بعد از نصب توی منو هم گزینه ای اضافه میشه برای ورود به اون بخش مخفی. (همون مرحله اضافی)